Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

seolutsk, спочатку мають визнати террористичними "зонами" а потім військовий стан. але то вже в іншу тему.

Якраз не в іншу, при військовому стані залучення коштів ззовні заборонене. Тому буде ще гірше, ніж зараз, хоча, куди вже там.. На 2014 рік закладали курс - 8 грн за доллар, по факту вийшов середній десь 15, в 2015 - 17 грн, по факту інфляція буде на рівні 30%+, себто курс буде ще вищий. А при військовому стані, то страшно уявити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, податок на нерухомість(до 24грн. за 1 кв.м) для квартир які перевищують 60 кв м, і 120 кв м – для будинків, буде нараховуватися за житлову площу, чи загальну ?

Платити будете за площу, яка перевищує 60 і 120 кв.м. Тіпа квартира 80 кв.м. - налог на 20 кв.м. Так що не сильно і напряжно для пересічного. Напряги появляться в того в кого декілька квартир чи великий будинок

Так, давайте розберомося звідки цифри 60 і 120 кв.м.? З чиїхось слів???

ось силка і ще одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ЕСВ

Как сообщалось, первоначально правительственный законопроект предполагал снижение ставки ЕСВ на сумму зарплаты свыше двух минимальных (2,436 тыс. грн в месяц). Осталась ли эта норма в окончательном варианте документа или это ограничение было снято премьером, А.Яценюк в своем выступлении умолчал.

Народный депутат от пропремьерской фракции "Народный фронт" Антон Геращенко, комментируя закон, написал: "Фактические, если на предприятии средняя ЗП больше 3500 грн, то ЕСВ будет на все, что свыше этой зарплаты, всего лишь 16% (то есть коэффициент 0,4 - ИФ)", что противоречит сказанному премьером.

Окончательный текст документа или сравнительные таблицы, как и всех других законов, принимаемых в воскресение и ночью в понедельник, на сайте парламента в настоящее время отсутствуют.

http://interfax.com....mic/242250.html

http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=53067

Порівняльна таблиця (2 редакція) сторінка 90-91.

Установити, що на перехідний період до частини бази нарахування єдиного внеску, що перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховано (отримано) дохід, ставка єдиного внеску, встановлена для відповідної категорії платника, застосовується з такими коефіцієнтами:

з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року включно - у розмірі 0, 65;

з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року включно - у розмірі 0, 52;

з 1 січня 2017 року - у розмірі 0, 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось силка і ще одна

Що і потрібно було доказати... Це просто статті з новинами в інтернеті, які написані невідомо ким. Я Вам тоже кучу всього понаписувала, чого мене не цитуєте? :_07: Жартую.

А якщо серйозно, то давайте аргументувати фактами.

За основу прийнятий проект Закону №1578 з поправками внесеними комітетом. Ці поправки оформлені постановою ВРУ "Про прийняття за основу Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів щодо податкової реформи". В ній щодо податку на нерухомість зазначено наступне:

...

6) пункт 86 розділу І законопроекту (стосовно нової редакції податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) та повернення до чинної редакції цього податку.

Тобто, це означає що в 2 читанні проект Закону повинні були розглядати без нововведень по податку на нерухоме майно.

А чинна редакція на сьогодні це 120 кв.м. (квартири) і 250 кв.м. (будинки).

Але в нашій країні може бути ВСЕ!

Тому не панікуємо, а чекаємо підписаний прєзіком закон (думаю після підписання побачимо закони, які ще ніхто не бачив)))

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що смішно, рашка нас обігнала по реформам. Там ЄСВ відмінили ще в 2010 році і ввели обов'язкове соціальне страхування (туди входить пенсійне, медичне і т.д, як в Німеччині). Хоча й там все дуже хєрово з цим. Тобто зниження ЄСВ це навіть не реформа. Це костиль на наступний рік, який невідомо, чи ще спрацює.

Змінено користувачем fenmix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій Бойко під "шафе"

Всі працювали а рАгіунали святкували день народження шуфрича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити за газ потрібно всю мою зарплатню, а жити за що?

більше тролиш - більша зарплата

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити за газ потрібно всю мою зарплатню, а жити за що?

За те, що зібралась класти на депозит в сусідній темі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули що ПаRoshenко сказав? У новому році будуть справи гірше...

Не хочу у це вірити, не хочу!

Змінено користувачем HWman
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули що ПаRoshenко сказав? У новому році будуть справи гірше...

Не хочу у це вірити, не хочу!

А Ви не вірте. Ви готуйтеся. Хто попереджений - той озброєний. Ще потім Петі подякуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули що ПаRoshenко сказав? У новому році будуть справи гірше...

Не хочу у це вірити, не хочу!

гірше вже не буде.Куди вже гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули що ПаRoshenко сказав? У новому році будуть справи гірше...

Не хочу у це вірити, не хочу!

гірше вже не буде.Куди вже гірше...

Якщо не будуть РОБИТИ реформ і Європа повернеться до нас задом (разом із своїми кредитами), то нам до дна йо ще як далеко :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чули що ПаRoshenко сказав? У новому році будуть справи гірше...

Не хочу у це вірити, не хочу!

Ви трішки перебільшуєте і сієте даремно паніку....Порошенко казав що рік буде не простий, що потрібно буде багато зробити, а не що буде гірше як в 2014 р.... Думаю різниця в трактуванні фраз все-таки є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то нам до дна йо ще як далеко :-

дна у нас по суті взагалі нема тому що ніхто навіть уявлення не має де воно і яким буде.

Порошенко казав що рік буде не простий, що потрібно буде багато зробити, а не що буде гірше як в 2014 р.... Думаю різниця в трактуванні фраз все-таки є.

а ви не слухайте що говорять(брешуть) можновладці і говорять що вони обовязково мають колись зробити а дивіться що зроблено за пів року і можливо й зрозумієте різницю.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви не слухайте що говорять(брешуть) можновладці і говорять що вони обовязково мають колись зробити а дивіться що зроблено за пів року і можливо й зрозумієте різницю.

Держава це те саме що і сім*я тільки в більших маштабах. Мені от цікаво: що ви зробили і добились за ці півроку і звідки взявся у вас такий фаталізм? (пиитання риторичне і відповідь нафіг не потрібна)
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Belzer, Це не фаталізм а реальність, і якщо ви й далі продовжуєте дивитись навкруги через рожеві окуляри не помічаючи реальності то про що з вами далі говорити, ну а якщо вам і відповіді не потрібні то навіщо взагалі сюди заходити й щось писати, нафіг ви взагалі тут зі своїми питаннями, сидіть і далі в своїх ілюзіях з локшиною на вухах.

А ящо жити не хочеться?

жити потрібно щоб самим для себе й оточуючих створювати оптимізм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Belzer,а про що задумуватись? може ви просвітите всіх? наразі я бачу факти в цифрах що зарплата фізично залишилась такою ж а купівельна спроможність зменшилась вдвічі, від мови влади про реформи вже дзвенить у вухах проте жодної реформи так ніхто за пів року й не побачив і впевнений не побачить, лише корупція й дерибан. Від ваших ілюзій у вас холодильник не наповниться, а задумуватись на порожній шлунок якось не вельми, чи я не правий? Над цим ви не задумувались?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, Хороший человек видит хорошие знаки (індіанська мудрість).

А взагалі незадоволеність оточенням йде від незадоволеності собою. Вирішіть свої внутрішні проблеми, зрозумійте, чому саме так в світі і є. Раджу почитати одну книгу, мож. допоможе.

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, ви про таку статтю як доведення до самогубства чули? Ви пожартували, а йому клямка візьме і впаде. Воно вам треба?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...