Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Що я не так зрозумів?!

читати вмієш?

Крім того, даний закон скасовує обов’язкове проведення оцінки майна і встановлює нульову ставку оподаткування у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги - тобто у разі оформлення спадку від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти платив коли небудь ЄСВ за найманих працівників? Коли на 1000 зарплати ще начисляють 410 грн податку. На 2 тис -820, на 3 тис 1230. А якщо хочеш заплатити робітнику 5 тис грн , то ще треба було перечислити державі 2 500грн. А тепер лише 820 грн.

Це дійсно реально велика знижка.

так і бачу як всі підприємці реєструють всіх своїх найманих працівників і ставлять ставку в 5000 грн, бо тож відрахування тепер тількі 820грн....

всі ці слова про те шо всіх будуть поголово оформляти на роботі це "вихлоп" зп що підвищаться це "вихлоп"

П.С. і ненада тут бить себе в груди і казать шо в ВАс всі працівники мають білу зп і взявзку з інфляцією майже в 150% Ви зп піднімите на тих 150% бо тож менше платити стало і явно шо про працівників в першу чергу думаєм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ні, бо я зараз сам. А був час платив за всіх найманих до 3 тис на нараховану їм зп.

Податок-це така штука-кожен зважує, що йому вигідніше.Ясне діло в першу чргу думаючи про себе.

Так от 16% на ЄСВ вигідно всім.

Хто не дурний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти платив коли небудь ЄСВ за найманих працівників? Коли на 1000 зарплати ще начисляють 410 грн податку. На 2 тис -820, на 3 тис 1230. А якщо хочеш заплатити робітнику 5 тис грн , то ще треба було перечислити державі 2 500грн. А тепер лише 820 грн.

Це дійсно реально велика знижка.

Рецепт легалізації зарплат відомий давно - відмова від податкового агенства. Зарплату на рахунок а працівник сплачує податки та відрахування сам (або це робить банк).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і бачу як всі підприємці реєструють всіх своїх найманих працівників і ставлять ставку в 5000 грн,

Дєточка, не потрібно сарказму. Ти скільки записів в трудовій маєш? По скільки років працював?

Так от я тобі можу сказати, що якби податки не були 56% - то БІЛЬШІСТЬ людей були б оформлені чесно! Бо заплатити 5000 грн людині реально. ТІльки 1400 платимо офіційно. І все.

Решта наліком чорненьким. Бо шкода ХЗ за що державі віддавати 56%. (а це 2500) А якщо у мене 10 працівників, то це 25000 щомісяця. І 300 000 в рік.

Мені вигідніше потратити 100 000 в рік звозити своїх працівників до Єгипту чи Турції! При цьому залишиться ще 200 000 на премії чи знову ж таки збільшу свій прибуток чи іт.д.

Зрозумів, до чого веду нє?

Якщо нє, то я скажу - це дасть змогу вивести з тіні і узаконити дуже багато працівників. збільшити їхні відрахування до ПФ.

Зарплату на рахунок а працівник сплачує податки та відрахування сам

Якщо вважає за потрібне !

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Якщо вважає за потрібне !<br />
<br /></p>

Відповідальність встановити. Взагалі краще щоб це робили банки - всеодно йдемо до безготівкових розрахунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідальність встановити.

Ну, ніхто не може заставити мене це зробити. Чому держава вирішила замість мене?

Взагалі краще щоб це робили банки

Ненадійно. Банки не надійні. Хіба що Держбвнк із пожиттєвою гарантією. І змогою обирати СКІЛЬКИ саме я хочу відрахувати. Мінімум чи 50-90%.

Щоб там відсотки на відсотки. Звідти ж і медичне страхування.

Тобто механізм не складний. Головне бажання можновладців думати не тільки про себе, і свою вигоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і бачу як всі підприємці реєструють всіх своїх найманих працівників і ставлять ставку в 5000 грн,

Дєточка, не потрібно сарказму. Ти скільки записів в трудовій маєш? По скільки років працював?

Так от я тобі можу сказати, що якби податки не були 56% - то БІЛЬШІСТЬ людей були б оформлені чесно! Бо заплатити 5000 грн людині реально. ТІльки 1400 платимо офіційно. І все.

Решта наліком чорненьким. Бо шкода ХЗ за що державі віддавати 56%. (а це 2500) А якщо у мене 10 працівників, то це 25000 щомісяця. І 300 000 в рік.

Мені вигідніше потратити 100 000 в рік звозити своїх працівників до Єгипту чи Турції! При цьому залишиться ще 200 000 на премії чи знову ж таки збільшу свій прибуток чи іт.д.

Зрозумів, до чого веду нє?

Якщо нє, то я скажу - це дасть змогу вивести з тіні і узаконити дуже багато працівників. збільшити їхні відрахування до ПФ.

Зарплату на рахунок а працівник сплачує податки та відрахування сам

Якщо вважає за потрібне !

Ваші слова да " Богу в вуха"...

і 16% ніхто платити не буде. Буде так як і раніше мінімалка офіційно і остальне в конверті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніхто не говорить про суттєве зменшення ЄСВ?

Парламент затвердив зменшення розміру єдиного соцвнеску з 41 до 16.4%.

"За" відповідний законопроект 1573 проголосували 268 депутатів.

Тут ще потрібно добре прочитати остаточний законопроект, тому що в попередніх варіантах пропонувалося зменшити ЄСВ лише на суму перевищення реальної ЗП від 2-ох мінімальних. Тобто якщо ЗП 3000 грн., то 1218*2= 2436 грн - 41%, а сума перевищення 3000-2436= 564 грн. - 41% з коефіцієнтом 0,4 (тобто 16,4). При таких розкладах - не дуже то і вигідно виходити з тіні (простіше платити мінімалку).

Я остаточний варіант цього проекту ще не прочитала. Можливо хтось вже осилив - то чекаємо на роз'яснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, нещодавно мав розмову із сусідом, який дуже обурювався податками на працівника (найманого) у 56%, казав ,якби хоча б 25% (ніби чесно - четвертина) - то можна було б ще думати. Це посильна сума!

І це (25%) дасть змогу роботодавцям платити працівникам більше.

з 5000 грн нарахований, роботодавець має віддати державі 2800 грн. (56%), тобто попадає додатково на 2800 грн.

тепер 16 відсотків це 800 грн, 2000 економить роболтодавець.

І у нього тепер є 2 варіанти.

1) Приникати собі і ізбільшити прибутки

2) Додати ЗП працівникуі покращити мотивацію.

і 16% ніхто платити не буде. Буде так як і раніше мінімалка офіційно і остальне в конверті.

А поборотися за свої права?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я так зрозумів. Що таке при нинішньому курсі мільйон гривень - 50 000 зелених приблизно. Тобто вартість трикімнатної квартири. Був би долар по 8 - інша розмова.

не переживайте, цю норму все-таки, відминили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу більше, нещодавно мав розмову із сусідом, який дуже обурювався податками на працівника (найманого) у 56%, казав ,якби хоча б 25% (ніби чесно - четвертина) - то можна було б ще думати. Це посильна сума!

І це (25%) дасть змогу роботодавцям платити працівникам більше.

з 5000 грн нарахований, роботодавець має віддати державі 2800 грн. (56%), тобто попадає додатково на 2800 грн.

тепер 16 відсотків це 800 грн, 2000 економить роболтодавець.

І у нього тепер є 2 варіанти.

1) Приникати собі і ізбільшити прибутки

2) Додати ЗП працівникуі покращити мотивацію.

і 16% ніхто платити не буде. Буде так як і раніше мінімалка офіційно і остальне в конверті.

А поборотися за свої права?

які права в простих людей?

хочеш мати права, вплив, ставай багатим. А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які права в простих людей?

Отак і стають баранами. Пробач, не сприймай як особисте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, податок на нерухомість(до 24грн. за 1 кв.м) для квартир які перевищують 60 кв м, і 120 кв м – для будинків, буде нараховуватися за житлову площу, чи загальну ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще цікавить, чи сума збільшується/зменшується, якщо скажімо живе 1 людина в квартирі в 60м2 і 5людей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, якраз завершується будівництво приватного будинку на 2 сім'ї загальною площею 218кв (щоб влізти до 220,як говорилося раніше) і тут на тобі )) хоча 2500грн в рік взагалі не шкода виплатити

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі варіант із зарплатною карткою досить цікавий.

Перечислено припустимо 3 тис зарплати.Банк автоматом вичисляє-скільки з цієїсуми на ЄСВ, скільки на страхівку.

Працівник вирішує, може і всю суму зняти, тільки тоді в кінці року має заплатити сам податок.Ну і відповіднопенсії теж не буде.

Походу в США так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напряги появляться в того в кого декілька квартир

не появляться.

Всі оформлені на "лівих" людей :) Або тупо підвищать орендну платню.

чи великий будинок

платив 2000 стане 3000. Для власника ВЕЛИКОГО будинку, де паркан вартує як моя 3-кмнатна квартира, це не гроші.

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, багато хто почне платити більше.

Бо це підвищить його конкурентність на ринку праці. Якщо я обиратиму до кого йти працювати (при однаковій фактичній зп), то оберу того, в кого більша частина ЗП є білою. Це дасть і більше гарантій що власник не обдурить, і для майбутньої пенсії краще, і на відпускні з лікарняними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, багато хто почне платити більше.

Бо це підвищить його конкурентність на ринку праці. Якщо я обиратиму до кого йти працювати (при однаковій фактичній зп), то оберу того, в кого більша частина ЗП є білою. Це дасть і більше гарантій що власник не обдурить, і для майбутньої пенсії краще, і на відпускні з лікарняними.

Бажаю всім крепкого здоров"я і терпіння дожити до 70 чи 65 років шоб получити свою мін пенсію
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy, особисто я на пенсію не розраховую, батьки та родичі також. навіть коли у нас вуде все "пучком і грядками",ми не зможемо за відкладенні гроші купити порше в 55років і поїхати на пів року по Європі в тур, пенсія ж гривнева.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, податок на нерухомість(до 24грн. за 1 кв.м) для квартир які перевищують 60 кв м, і 120 кв м – для будинків, буде нараховуватися за житлову площу, чи загальну ?

Платити будете за площу, яка перевищує 60 і 120 кв.м. Тіпа квартира 80 кв.м. - налог на 20 кв.м. Так що не сильно і напряжно для пересічного. Напряги появляться в того в кого декілька квартир чи великий будинок

Так, давайте розберомося звідки цифри 60 і 120 кв.м.? З чиїхось слів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо МВФ не дасть гроші, а це дуже можливо через те, що бюджет на 2015 рік не збалансованний, вангую, що буде введений військовий стан. А то вже якось дуже сильно сильно останніми днями в ЗМІ мусолять тему, про те, чому не введений військовий стан.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, спочатку мають визнати террористичними "зонами" а потім військовий стан. але то вже в іншу тему.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...