Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

senazi, пий антидепресанти і галоперідол. Рівень ватного панікьора зашкалює. Оці загальні фрази про "намхана" і надзвичайна обізнаність у всіх процесах облаштування навколишнього світу наводить на такі думки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, пий антидепресанти і галоперідол. Рівень ватного панікьора зашкалює. Оці загальні фрази про "намхана" і надзвичайна обізнаність у всіх процесах облаштування навколишнього світу наводить на такі думки.

Тобто на твою думку все нормально і реформи відбуваються щодня?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, пий антидепресанти і галоперідол. Рівень ватного панікьора зашкалює. Оці загальні фрази про "намхана" і надзвичайна обізнаність у всіх процесах облаштування навколишнього світу наводить на такі думки.

Тун не діло в ватному панікьорстві чи ще щось, просто навіть зараз уже багато людей доведені до відчаю і ледве зводять кінці з кінцями і їх дедалі більшає, а коли верховні вещають що буде ще гірше й не відбувається жодних зрушень чи реформ то повір оптимізму це не додає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так єдиний аргумент який ще залишився в людей це зброя вдома в заначках

Чоловіче. Як казали мудрі - "Мушку спили!!!"

Крім всьопропалонассліваютвсемхана щось розумне від тебе буде? Чи "висєр наше фсьо"?

Або щось пропонуйте - або швиденько ломіться займати чергу в обмінник...Бо 25 буде. А то й всі 40.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто на твою думку все нормально і реформи відбуваються щодня?

Друже, процитую Вікі:

Рефо́рма (лат. reform – перетворюю, змінюю, франц. réforme ) — перетворення, зміна стану суспільства або якоїсь його сфери діяльності.

так от зміна стану суспільства вже відбулась, і буде відбуватись постійно.

А вимагати по реформі в день майже те саме, що вимагати у прораба перебудувати багатоповерхівку за тиждень, без стройматеріалів і з учора набраними працівниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тобою згідний що робота не одного дня, але скільки часу треба для реформи, от хоча би міліції? Що було зроблено за рік часу? То якщо йти такими темпами реформи і за 10 років не відбудуться ((

А реформувати потрібно не тільки міліцію ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай тоді кожен називає , що і як на його думку потрібно реформувати в першу чергу.Тільки не загальні фрази типу ,.отнять і подєліть,, , а те що реально зробити, ну і в реальні строки.

Бажано по пунктам

1-

2-

3-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що було зроблено за рік часу?

не за рік. За той рік, що ти маєш на увазі у владі були ті самі ригоанали. Все тільки-тільки починається! Ми тільки підпалили сірник, щоб кинути його у топку, де загоряться дрова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай тоді кожен називає , що і як на його думку потрібно реформувати в першу чергу.Тільки не загальні фрази типу ,.отнять і подєліть,, , а те що реально зробити, ну і в реальні строки.

Бажано по пунктам

1-

2-

3-

Тут є багато розумних людей, можливо відкрити тему "Народні реформи", де люди зможуть пропонувати стратегію реформ, специ будуть нарощувати дані напрямки, а через наших народних слуг їх втілювати в життя. Хто може потянути такий напрямок?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже багато сьогодні прочитав про негатив до влади (я їх незахіщаю), про забирання грошей у олігархів (емоційно підтримую), але мені здається, що в правовому полі якщо ми сьогодні візьмем новий податок у ОЛІГАРХА -....% , то юридично знімем з нього відповідальність за фінансові порушення в минулому, тут принцип нульового декларування мені здається найкраща реформа в Україні, знаю трохи людей, які можуть бути причетними до корупційних схем то вони хвилюються.

Тепер поясніть мені, чим для мене гірше ОЛІГАРХ, від людей які торгують на ринках в Луцьку, коли я їду в Київ та Хмельницькій та купляю там польські речі на 25-40% дешевше, я тут бачу надприбуткі, можливо вони тоже мають більше платити податків в бюджет. Прогресивна шкала від прибутку, твій дохід до 20% - податок 20% від доходу, до 30% - податок 30% від доходу, 50 % - податок 70%, більше 50% - податок 90%.

Можливо не правий, хто займається торгівлею підкажіть, тільки прошу не треба списувати на хабарі, тому що для мене людина що дає хабар так само повинна відповідати перед законом як та, що його і бере, а з принципу моралі вона ще й аморальніша.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надприбуток і чистий доход,особливо чужий ,порахувати досить важко. Набагато простіше оподаткувати витрати, нерухомість і т.д.

Ось з 1го числа це вже і діє.

Чим не реформа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надприбуток і чистий доход,особливо чужий ,порахувати досить важко. Набагато простіше оподаткувати витрати, нерухомість і т.д.

Ось з 1го числа це вже і діє.

Чим не реформа.

До чужих грошей мені байдуже, але всі повинні бути в одних умовах, просто один раз зовсім випадково почув розмову двох бізнесменів "перший - Я вже незнаю, на що списати видатки, вже і бумагу на 10 000 грн вказав, і витрати на пальне ......, другий - Я взагалі списав біля 300 000 тисяч, можу порадити бухгалтера, ніхто непідкопається, може зробити що зохочеш", явно говорять про ухилення від податків.

Потім прості люди платять їм реальні надприбуткі, чим вони краще ОЛІГАРХІВ.

Змінено користувачем Liontiger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видатки, надприбутки та чистий дохід-це зовсім різні речі.Для багатоьох вони звучать як те саме., але якби вони спробували самі-зразу відчули б різницю.

Ну а дехто ,,говорить,, що 10 раз за ніч може-явно перебільшує.А дехто явно ухиляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, З Новим Податковим кодексом! Опубліковано 31.12.2014 року в Голосі України http://www.golos.com...zggegna.fvz.pdf (після закону про держ бюджет).

Почну читати... :0148:

Тобто, це означає що в 2 читанні проект Закону повинні були розглядати без нововведень по податку на нерухоме майно.

А чинна редакція на сьогодні це 120 кв.м. (квартири) і 250 кв.м. (будинки).

Але в нашій країні може бути ВСЕ!

Тому не панікуємо, а чекаємо підписаний прєзіком закон (думаю після підписання побачимо закони, які ще ніхто не бачив)))

.

Як я і прогнозувала, текст закону новий (зовсім не такий як був прийнятий за основу).

Відразу глянула по нерухомості: пільги все-таки по квартирах - 60 кв.м., будинках - 120 кв.м. так як і анонсував прем'єр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання по податку на нерухомість : у моїх батьків хата 170 кв . То платитися буде за 170 кв чи за 50кв (170-120) ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я і прогнозувала, текст закону новий (зовсім не такий як був прийнятий за основу).

Відразу глянула по нерухомості: пільги все-таки по квартирах - 60 кв.м., будинках - 120 кв.м. так як і анонсував прем'єр...

Наскільки я зрозумів пільги по квартирах - 60 кв.м. на платника податків, якщо квартира 80 кв.м. приватизована на 4 членів сімї то податок за неї не буде платитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідразу глянула по нерухомості: пільги все-таки по квартирах - 60 кв.м., будинках - 120 кв.м. так як і анонсував прем'єр..

Розкажіть що і як буду рахувати? а то там щось знайти -нереально з таким шрифтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання по податку на нерухомість : у моїх батьків хата 170 кв . То платитися буде за 170 кв чи за 50кв (170-120) ??

Напевно залежить від кількості власників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну .... причому тут власники. ЯКщо так і буде то мало нерухомості вони оподаткують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩЕ би добре було ВСЮДИ "онлайн звітність"

звітність в бюджеті, в податках, в розходах чиновників, і тд і тп

і все ОНЛАЙН, для доступу громадян.

Окрім цих всіх податків. Якщо платити, то знати де ці кошти рухаються!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну .... причому тут власники. ЯКщо так і буде то мало нерухомості вони оподаткують

Прочитайте ст. 266 сторінка 20 даного закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер поясніть мені, чим для мене гірше ОЛІГАРХ, від людей які торгують на ринках в Луцьку, коли я їду в Київ та Хмельницькій та купляю там польські речі на 25-40% дешевше, я тут бачу надприбуткі, можливо вони тоже мають більше платити податків в бюджет. .

О, Діло Леніна живе і перемагає)

Зрозумійте, є 2 шляхи знизити ціни - комуністичний,

Поліграф Поліграфичом і ринково-ліберальний - дати трохи дихнути підприємцям (що доречі і зробили, списавши ЄСВ та ряд зборів), їх стане більше, і закони конкуренції зроблять свою справу)

Прогресивна шкала від прибутку, твій дохід до 20% - податок 20% від доходу, до 30% - податок 30% від доходу, 50 % - податок 70%, більше 50% - податок 90%

"Iндикативні ціни".... десь я вже це чув...

А , згадав! :)

azzarrov-300x225.jpg

Саме до них ми прийдемо, коли почнемо якось класифікувати дохід підприємця.

Вибирати (шлях розвитку) - вам. Я вважаю, що від цього вибору залежатиме доля України. Без перебільшень ;)

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер поясніть мені, чим для мене гірше ОЛІГАРХ, від людей які торгують на ринках в Луцьку, коли я їду в Київ та Хмельницькій та купляю там польські речі на 25-40% дешевше, я тут бачу надприбуткі, можливо вони тоже мають більше платити податків в бюджет. .

О, Діло Леніна живе і перемагає)

Зрозумійте, є 2 шляхи знизити ціни - комуністичний,

Поліграф Поліграфичом і ринково-ліберальний - дати трохи дихнути підприємцям (що доречі і зробили, списавши ЄСВ та ряд зборів), їх стане більше, і закони конкуренції зроблять свою справу)

Прогресивна шкала від прибутку, твій дохід до 20% - податок 20% від доходу, до 30% - податок 30% від доходу, 50 % - податок 70%, більше 50% - податок 90%

"Iндикативні ціни".... десь я вже це чув...

А , згадав! :)

azzarrov-300x225.jpg

Саме до них ми прийдемо, коли почнемо якось класифікувати дохід підприємця.

Вибирати (шлях розвитку) - вам. Я вважаю, що від цього вибору залежатиме доля України. Без перебільшень ;)

Я Вас підтримую, що необхідно дати бізнесу передишку, але питання стояло про ОЛІГАРХІВ, які нажили свої блага нечесним шляхом, так вот я рахую умови податкового законодавства повинні виконувати всі, і малий бізнес і великій, в малому бізнесі тоже багато людей які неплатять всіх податків та мають надприбуткі. Тому якщо забирати у міліардерів, то чому не забирати у міліонерів, та у тих людей які мають сотнями тисяч але з цього несплатили некопійки податку (з них з часом і будуть виростати ОЛІГАРХІ, а привичка неплатити податок залишиться). Щодо шкали податку на сьогоднішній день я небачу розвитку ринкової економіки у нас в середньому та малому бізнесі, це все більше похоже на монополії торгівлі за напрямками та сговорнякі. Відмоніторте ціни в Луцьку та порівняйте їх зі Львовом та у Рівному, у нас що здійснюються додаткові доплати для лучан бюджетної сфери, а більшість то пенсіонери та бюджетніки. Вот ми і маємо шопінгові тури до Львова та Рівного, а там що не такі саме підприємці, можливо трохи совісті більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вас в цьому підтримую. Щемити олігархів - це святе :) Тільки от як? Бачите, в чому проблема, є така штука як податкова оптимізація та трансфертне ціонутворення. І це - тільки вершина айсбергу. Будь який, поважаючий себе олігарх не тільки скористається ними (обзавівшись командою "оптимізаторів" та адвокатів) а й заведе партєйку чи групу в парламент "по-мажоритарці", і буде там "вести торги". Візьми його "голими руками", ага... А самі "просунуті" - куплять собі щей канальчик на ТБ, і ви самі, за нього проголосуєте (як Інтер та ТРК Україна "пропхали" опо блок). Але ця система ламається, і ламаємо її ми.

Ключове тут питання - це суди. Якщо там не буде люстрації - "зливайте воду", і "жалітися" буде нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...