Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Тоді навіщо Росії Кавказ зі всіма цими бойовиками???

Кавказ з бойовиками росії не потрібен. росії потрібен Кавказ без бойовиків. А навіщо? Зустрічне питання; а навіщо росії Україна? Чи ти справді віриш, що насході люди повстали проти фашистської хунти? Підкажу відповідь: володька, той який путін, прагне відновити Радянський Союз, а ще краще - російську імперію. Про таку можна почитати в підручниках історії. І йому не важливо скільки крові при цьому проллється, ні російської, ні української, ні кавказької.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тема тут не про них, а про "пакращення".

Ну так ти поставив питання - на нього і відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживай за Америку

По информации руководителя Diamond Age Capital Advisors, финансиста Славы Рабиновича, еще в марте в ситуационной комнате Белого Дома в Вашингтоне обсуждали, как опустить цену на нефть, в качестве одного из способов обуздать президента РФ Владимира Путина после аннексии Крыма. А затем президент США Барак Обама и его администрация поехали в небольшое турне по ключевым странам, написал Рабинович в своем Facebook.

В результате на сегодняшний день цена нефти марки Brent опустилась ниже $50 за баррель, испортив россиянам праздник и рубль, продолжил он.

"Путин в этой игре был заранее обречен. Кто смог бы договориться: Обама и Саудовская Аравия, или Путин и Саудовская Аравия? Обама и Кувейт, или Путин и Кувейт? Обама и Катар, или Путин и Катар? Наконец, Обама и Иран, или Путин и Иран?", – пояснил Рабинович.

По мнению финансиста, при нынешней расстановке сил, тот, кто играет против Америки, просто обречен.

"Сегодня безработица в Германии снизилась до своей исторически минимальной отметки, в то время, как немецкая экономика приятно переживает свой подъем. Инфляция в зоне евро на нуле. 10-летние облигации правительства США имеют доходность 2%, и являются, наряду с другими государственными облигациями США разных сроков погашения, основными мировыми финансовыми инструментами международного денежного рынка", – пишет финансист.

По словам Рабиновича, экономика США продолжает быть локомотивом всего мира, а индекс уверенности американских потребителей находится на высокой отметке.

"Есть страны, у которых не все в порядке. Даже в зоне евро. Например – Греция. Доходность 10-летних греческих гособлигаций находится на отметке в 10%. Ну вот, пожалуй, и все на сегодня, что стоит вспомнить, среди тех стран, о которых стоит говорить. Кого сегодня интересует Венесуэла или Зимбабве? Они сами выбрали свой особенный путь", – подытожил он.

Для інтересу держоблігації Греції випущені в євро. У випадку чого виплачуватиме Німеччина.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому весь світ і вірить у долар.

Весь мир заставили верить в доллар с 1913 года, развязавши 1 и 2 Мировые войны. А кто не захотел верить и подчиняться, тех убивают, принося американскую "демократию" на крови.

Тут цього не розуміють!! Не той рівень...

Так ви праві,тут не той рівень - "дебілізмом" дописувачі не страждають)))).

Серйозно!!??? Ну тоді скачіть!!!) Не довго вам ще біситись лишилось!

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навыть в молдові і то вже вищі((((((((((((

Украина возглавила рейтинг самых низких средних зарплат в Европе

І це при тому, що в них також є свій недодєланий дамбас (придністровьє) + безвізовий режим з ЄС.

І це тільки середня, яку в нас мало хто отримує. Хоча якщо перерахувати на курс 8, то ми не останні)))

Питання до модераторів: Хто і за що ставить мінуси? Наприклад, пост №509?????

Хто поставив мінус, напишіть з чим не згодні

Це рефлекс - бачиш юзвера червоного - став мінус, ібо нефіг. (Не має в тебе карми, ставити мінуси, це був сарказм, якщо незрозуміло )))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто образливо бачити надпис "хамидло" притому, що нікому на цьому форумі ще не нахамив

Не переживай, у порядної людини завжди є вороги.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж було б цікаво почитати закон про який NightVision питав.

всіх, хто закон шукає в гуглі забанили? чи зарплата троля не передбачає звичайної цікавості, а лише піднімати "волну" черговими вбросами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приватизация ваших карманов

Новая власть искренне верит в свою способность установить жёсткий тотальный контроль над всеми карманами и кошельками страны. Американская специалистка, назначенная посольством США на Украине главой украинского Министерства финансов, полна энтузиазма в этом непростом начинании. ...

Прокоментую і я пост, який викликав таку бурну реакцію. Можливо і вброс, але:

- про "нульову декларацію" і 200 тис.грн. - в проекті змін до ПКУ №1578 це дійсно передбачалось;

- про 3% штраф з готівки, яку не поклали в банк - також передбачалось в проекті №1578;

- про обмеження розрахунків сумою 20 тис.грн. в день - також передбачалось в проекті №1578;

- про податок на обмін валюти, збільшений в 5 раз (до 7%) - от такого не бачила і не чула;

- про перевірку активів громадян в сумі більше 40 мін зп - не бачила і не чула;

- про податок 30% з фіз.осіб за перевищення витрат над доходом - передбачалось в проекті №1578;

- про шкалу оподаткування пдфо: 15%, 17%, 20% - передбачалось в проекті №1578;

- про ставку податку 20% з процентів, дивідендів і роялті - передбачалось в проекті №1578;

- про 2% збір в пенсійний фонд з покупки валюти - передбачалось в проекті №1578;

- про оподаткування пенсї, більше 3 мін. зп - передбачалось в проекті №1578;

- про збільшення фіксованого сільгосподарського податку і земельного в 10 раз - не було такого;

- про податок на авто - передбачалось в проекті №1578;

- про оподаткування всієї нерухомості 2% - передбачалось в проекті №1578 (наголошую, в в усіх проектах - пільга не була прописана. Про пільгу в 60 і 120 відсотків почули лише після засідання коаліції в день перед голосуванням);

- про оподаткування спадщини понад 1 млн.грн. - передбачалось в проекті №1578;

- про додатковий акциз 5% з алкоголю, тютюну і палива - передбачалось в проекті №1578;

Вище я навела факти. Редакції проекту закону №1578 в вільному доступі на сайті ради, можете переконатись самі. Можете самі для себе вирішити чи цей пост "вброс" чи ні.

А я впевнена, що ось це:

... как заявил внефракционный депутат Юрий Деревянко, 80% поправок в Налоговый кодекс, депутаты даже не видели. Яценюк и Порошенко велели им голосовать, и они послушно голосовали. А за что именно они голосовали, депутаты не ведают.

...

Нынешние народные депутаты люди ни умом, ни храбростью, ни совестью не отличающиеся, посему проголосовали за главный финансовый документ страны вслепую, не видя его окончательного текста. Некоторые из них по данному поводу скорбно посетовали. Наиболее активно пиарящиеся депутаты, играющие роль народных защитников, даже повозмущались на прессу. К примеру, «свободовец» Юрий Левченко, по сообщению «Украинской правды», в парламентских кулуарах возмущённо вопил: «Это не бюджет! Это… Это воздух, понимаете! Мы сегодня проголосовали за воздух. Нет у нас бюджета!»

правда.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось трохи по податку на нерухомість.

Так місцеві Ради можуть і не приняти рішення про цей податок взагалі.

не можуть (читайте першоджерело)

Zevs_Isver, vicit, swmarmalade Ви б попередні повідомлення почитали, про податок на нерухомість вже писали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, тут багато курящих? дивлюся, паніка, на рахунок продажу сигарет за ціною вище ніж вказана на пачці, на форумі ще не почалася ))) А в реалі, вже покупці продавців "пресують" і погрожують...

P.S. Для курящих: ще є можливість купити сигарети за старими цінами. Хоч якась економія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому весь світ і вірить у долар.

Весь мир заставили верить в доллар с 1913 года, развязавши 1 и 2 Мировые войны. А кто не захотел верить и подчиняться, тех убивают, принося американскую "демократию" на крови.

Тут цього не розуміють!! Не той рівень...

Интересный форум http://board.lutsk.ua,'>http://board.lutsk.ua, самое главное, что он живой.

У нас в Ровно такого нет. Молодцы, ребята, продолжайте и ральше развивать http://board.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали хлопці з Ровно

І стали питати,

Почім вовна?

Почім вата?

Почім штука волохата?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, vicit, swmarmalade Ви б попередні повідомлення почитали, про податок на нерухомість вже писали...

закони пишуть щоб звичайний "бюргер" їх не зрозумів, інакше "юристи" без роботи залишаться

і це не тільки Українська особливість :(

а всілякі двозначності в формулюванні сіють паніку в рядах місцевої вати :(

питання не скільки платити, питання чи не розкрадуть по дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи на газ в Україні зростуть уже в першому кварталі цього року. Ціни буде переглянуто задля зменшення дефіциту «Нафтогазу».

Ціни на газ для споживачів буде переглянуто у бік збільшення уже в першому кварталі 2015 року, йдеться в перехідних положеннях до Закону про державний бюджет на 2015 рік, опублікованому в газеті «Голос України».

..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вчора вразила інформація про те, що за захист магістерської в нашому СНУ на трійку написаної власноруч потрібно заплатити 500 у.о., а хочеш більше доплачуй ще комісії. Куди котиться цей світ? Такі люди заслуговують на краще життя? Це на економічному факультеті, а на інших, мабуть, те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вчора вразила інформація про те, що за захист магістерської в нашому СНУ на трійку написаної власноруч потрібно заплатити 500 у.о., а хочеш більше доплачуй ще комісії. Куди котиться цей світ? Такі люди заслуговують на краще життя? Це на економічному факультеті, а на інших, мабуть, те саме.

Телефон міліції пам'ятаєш чи нагадати?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чому ті недоумки в ВР краями пускають пенсіонерів, щоб ще платили 15% з пенсії це вже взагалі нонсенс.

Замість того, щоб створювати нові робочі місця вони пенсіонерів доять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно дипломників!

Для того, щоб захиститись тре щось написати. Таке питання. "ВИ ДІЙНО реально можете самі написати диплом по тим знанням, що дають в унівеситеті???"

в більшості випадків, а це 75% студентів навіть не розуміють ЩО вони вчать в університеті. Так є якісь пари, так вчать формули і тд і тп.

А в реальності це далеко не дає картини світогляду для студента!

Бо вчать в більшості випадків по методичці! по аналогії! Тому ніхто не напрягається, щоб на безгрошівї ще думати за правильну освіту.

ВИКЛАДАЧ хоче заробити, щоб вижити. А СТУДЕНТ хоче десь на стороні теж заробляти, ніж вчити те, що йому не потрібно! і не допомагає в заробітку потім.

От і вся маліна! Грошова маса вирішує полегшення відносин між людьми, бо тоді людина спокійніша і тратить більше часу на саморозвиток!!!

Ентузіастів нинче мало, що за мізерні кошти люблять свою справу!!!

Робіть низькооподатковану країну і ситуація зміниться на краще!!!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вчора вразила інформація про те, що за захист магістерської в нашому СНУ на трійку написаної власноруч потрібно заплатити 500 у.о., а хочеш більше доплачуй ще комісії. Куди котиться цей світ? Такі люди заслуговують на краще життя? Це на економічному факультеті, а на інших, мабуть, те саме.

Телефон міліції пам'ятаєш чи нагадати?

Я з нашою міліцією більше справ взагалі мати не хочу. Був випадок коли завели ми з ще одним бордівцем одного кидалу в міліцію. Були і докази, і нова партія неробочого заліза на руках. Протримали нас там біля трьох годин, а кидалу відпустили під чесне слово, що він поверне гроші і більше таким займатись не буде. Так що маю сумніви, щодо зацікавленості їх у викоріненні даного зла та й не їх це компетенція. Мене обурює інше: люди, які бажають здобути знання, а не тільки бумажку про освіту; молодь, якій розбудовувати цю державу на самому початку свого шляху стикається з хабарниками і в неї нема шансів їх побороти. Ладно ті, хто не хоче сам писати, вчитись і т.д. - нехай платять, але для всіх інших повинен бути шанс. Ненавиджу таких викладачів ....

п.с. Мабуть тому своєму сину порадив КПІ... Я не знаю прізвища викладача, бо з цим стикнулась донька моєї однокласниці і не знаю, що їй порадити ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене кілька питань буде до тих хто постійно жує соплі про те що у вишах беруть і нічого не навчають.

1. Якщо вам там так погано і ніц змінити не можна, то якого х..я ви туди йдете?

2. Якщо вже змінити не можна і платити потрібно то ніхто не відміняв за ті 5-ть років отримати крім диплома ще і знання.

От лише непотрібно мені розповідати що вас викладачі повинні вчити. Викладач вишу задає лише напрямок навчання, він аж ніяк не мама з татом котрі вас за ручку до унітаза ходили вчити сцяти замість депопало.

Хєровий викладач попався, ладно, забий і вчи сам. Але не забивай на предмет, через те що викладач мудак.

І да,

Можна і курсову, і дипломну і навіть кандидатську захистити в вставити потрібний вуз і без грошей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що пресуйте їх по повній, якщо вимагають грошей, пишіть заяву в СБУ, бумага все стерпить! Після приходу правельних СБУшників на факультеті як правило всі стають шовкові, ручки трясуться і професор в сльозах просить не наказувати а "панять і прастіть (с)"

Хороша порада - тільки щось фактів, що підтверджують її дієвість поки що не бачу. Легко рекомендувати, якщо це не стосується твоєї дитини. Прийдуть, шмон зроблять, бабло зрубають, а дитину "завалити" за таку правду мабуть зможуть завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, свої дипломи я вже отримав і за плечима декілька освіт так що непотрібно мені про "совкову систему" терти.

Для тих хто в танку ще раз повторю. Якщо ціль лише диплом без знань то завжди знайдеться причина - то викладач мудак, то книжка не того кольору.

А якщо хтось йде у вуз показувати свій принцип чи надто конфліктний, то його і в нормальному вузі різатимуть.

І ще, ніхто ж не забороняє отримати освіту за кордоном. Там з вас оцінюватимуть по знаннях. Впєрод.

:_02:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то потрібно дати відповідь на запитання: чи хочемо ми змінити систему і що для цього потрібно зробити? Я особисто поки не бачу дієвих змін в сторону зміни системи. Вузи, як були корумповані, такими ж і залишились. Вигідно і викладачам і студентам: одні беруть, а другі дають, бо не хочуть вчитись. Митниця - теж саме: одні беруть, а другі дають, щоб заробити більше. І таких прикладів, мабуть, безліч....

Мене обурює, лише те, що у вузі вимагають у всіх підряд (ну якби митник вимагав за проїзд кордону з усіх підряд і в обидва боки - це теж би обурило вас?). Доречі, я думаю, що СБУ-шники знають і без нас про ці вимагання, а дехто можливо і сам платив за себе чи свою дитину... Ми чекаємо на покращення, але чи готові ми до цих покращень? і що вкладаємо у це поняття для себе?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...