Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

саме цікаве - те, що по зображенню бвлорусь платить менше ніж параша

Змінено користувачем Voronin10
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

romaxa11, читаючи Вас складається враження що ви олігарх і вам все одно як платити за житло. Або дуже успішний та крутий бізнесмен, який мимохідь знає як вирішити всі проблеми економіки.

Працюючи на досить великій фірмі з іноземним капіталом до минулої зими я заробляв досить пристойні гроші (принаймні не бідував) і міг спокійно оплатити комунальні тарифи. Зараз, не отримавши жодного підвищення зарплати, я отримуюю в 4 рази менше (згідно курсу долара) дохід, маю отримати, як і всі українці, платіжки за комунпослуги збільшені до ппц просто якого рівня, і думати як їх оплатити. І прийдеться робити субсидію, бо інакше при цих цінах можна вилетіти в трубу!

romaxa11, то нічого що не всі тут бізнесмени?

romaxa11, то нічого що не всі можуть виїхати за кордон чи ще кудись на заробітки? Я, наприклад, в силу певних обставин не можу покинути Луцьк.

romaxa11, що робити лікарям, пенсіонерам, та й тим кому дісталась, наприклад у спадщину, три- чотирьохкімнатна квартира?

romaxa11, я розумію що йде війна, тільки виявляється що є ще один фронт у Києві, який проходить по НБУ та ВР!

Я розумію що ця тема про гроші, тому й не хочу більш писати тут на тему тарифів, коли є відповідна тема.

саме цікаве - те, що по зображенню бвлорусь платить менше ніж параша

Немає нічого дивного, там так само як було до недавна в нас, ціна для населення низька але й дохід невеликий.

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза що в нас, що в Росії виникла не через війну і не через Майдан. Кризи не виникають за місяць, чи рік і не на пустому місці.В основі лежить малопродуктивна економіка та неправильний розподіл ресурсів, на протязі десятків років..А щоб все це прикрити-розвязали війну.

Це так , для картини.

Якщо прогнозувати- то ніякі виступи, протести, а тим паче воплі і соплі нічого не змінять.Платити прийдеться і платити багато.Прийдеться пристосовуватись, хто не зможе,, ... ну динозаври колись теж не змогли.

Часи, коли можна було мати кілька тисяч доларів і жити на проценти повернуться нескоро, якщо загалі повернуться.

Працювати прийдеться всім.

А ще краще співпрацювати, ефективно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Якщо прогнозувати- то ніякі виступи, протести, а тим паче воплі і соплі нічого не змінять.Платити прийдеться і платити багато.Прийдеться пристосовуватись, хто не зможе,, ... ну динозаври колись теж не змогли.

Часи, коли можна було мати кілька тисяч доларів і жити на проценти повернуться нескоро, якщо загалі повернуться.

Працювати прийдеться всім.

А ще краще співпрацювати, ефективно.

Лікарям, вчителям, пенсіонерам прийдеться як динозаврам?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здрастє всім економістам!

Сьогодні надибав ось таку публікацію.

http://economics.unian.net/finance/1051173-die-welt-kitay-vstupaet-v-voynu-valyut.html

Прочитавши я зрозумів, що я нічого не зрозумів в економіці, зокрема валютних премудпростях.

в китаю дефляція, але це гірше ніж інфляція, і їм хватає (чи нехватає) грошей? і вони через це мають їх друкувати шоб стало краще? А ще вони продають дешеві товари і будуть продавати ще дешевші і від цього погано всім. што?

Shto.gif

Хто в темі, розкажіть на пальцях нетямущому!

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

українців всеодно заставлять платити за газ адекватну ціну

а те що в українців найменші зарплати – ну дик то біда українців а не когось іншого

ціну ніхто не формує виходячи з прибутків споживача

.

кордон переїздиш і відразу кидається в очі що будиночки в Польщі переважно невеликі і частенько сонячні батареї на даху видніються

а в нас усі будують дури по 150-250 квадратів і потім ниють що дорого опалювати

.

та і головне

нікому не подобається – це коли видно це невдоволення на вулиці

а якщо всі лише ниють на кухні чи в інтернеті – значиться все нормуль, всіх все влаштовує

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сьогоднішніх новин я зрозумів, що коли не вписався в 200 ціна буде 7200 на все :0162:

ні, 200 кубів - це куби по пільговій ціні в зимовий період, тобто з жовтня по квітень включно, зверх 200 кубів уже по 7,188.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й що змінилось з того часу ? населення катастрофічно побільшало ? чи газу власного видубутку поменьшало ? якщо поменьшало то чому й на скільки ?

Цитата раз

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», представила розрахунок собівартості газу власного (українського) видобутку. Вийшло 319,4 доларів за тисячу м3.

Цитата два

Кабінет міністрів прогнозує власний видобуток природного газу Україною в обсязі 20,495 мільярда кубометрів в 2014 році.

...

При цьому Кабмін прогнозує, що загальне використання природного газу України за підсумками 2014 року становитиме 53,033 млрд кубометрів.

Нічого не помінялось. Все як було так і є.

Мудили, як і раніше, думають що в нас Каліфорнійський клімат і будують будинки по каліфорнійським проектам.

Ідіоти, як і раніше, не модернізують котельні та мережі опалення, а тупо крадуть гроші.

Кретини, як і раніше, за опалення не платять - "Нафтогаз" все спише.

Все по плану.

А, ні, помінялось. Тепер, я надіюсь, "Нафтогаз" не спише.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», представила розрахунок собівартості газу власного (українського) видобутку. Вийшло 319,4 доларів за тисячу м3.

І хто ж це акціонери цього ПАТ, і з якої радості наші надра стали власністю якогось ПАТ?

І чи не приходить їм в голову, що за ,,собівартість українського газу в 6 000грн за куб, їх таки треба і буде розстріляно.

Якого милого, вони рахують газ, добутий українцями в Україні в доларах?

Не захлинуться?

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс евро упал по отношению к доллару в ходе торгов на Forex 4 марта до 1,1083 доллара, что является самым низким показателем с сентября 2003 года. Как сообщает Bloomberg, ослабление европейской валюты связано с негативным отчетом по сектору услуг в еврозоне за февраль.

скупляєм євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж це акціонери цього ПАТ, і з якої радості наші надра стали власністю якогось ПАТ?

І чи не приходить їм в голову, що за ,,собівартість українського газу в 6 000грн за куб, їх таки треба і буде розстріляно.

Якого милого, вони рахують газ, добутий українцями в Україні в доларах?

Не захлинуться?

Тобто все по решті інформації питань нема, тобі тільки список акціонерів?

Я постараюсь якнайшвидше зібрати дані, підготовлю список і тобі відправлю.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, їх таки треба і буде розстріляно.

та ти що ? мені не не почулося (побачилось) ? А як же спічі, про таких як я, які хочуть там когось розстрілювати ? Значить таки є межа, після якої навіть такі як ти вже ладні когось розстрілювати ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», представила розрахунок собівартості газу власного (українського) видобутку. Вийшло 319,4 доларів за тисячу м3.

І хто ж це акціонери цього ПАТ, і з якої радості наші надра стали власністю якогось ПАТ?

І чи не приходить їм в голову, що за ,,собівартість українського газу в 6 000грн за куб, їх таки треба і буде розстріляно.

Якого милого, вони рахують газ, добутий українцями в Україні в доларах?

Не захлинуться?

Це стосується певно всіх експортних позицій - пшениця, кукурудза, ріпак, ліс, метал і т.д. В одній темі запитав куди йде волинський газ - відповіді не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронщик, ти звинувачуєш МВФ, я бачу проблему в іншому і пробую тобі це пояснити.

Ціни на газ в Європі вирвані з контексту. Вони субсидують багато енергоефективних проектів. Вони розвивають альтернативщину. Вітряки починаються від Західної Польші і далі на захід: вся Австрія, Німеччина в величезних вітряках. Тобто в них є можливість диверсифікації енергозабезпечення власного будинку.

У нас як мінімум половина міського населення живуть в квартирах з центральним опаленням. А отже при підвищенні ціни стануть фактично рабами теплогенеруючих компаній з власниками на Віргінських островах. Що робити людям, яким чи хочуть вони того, чи ні тепло подаватиметься по наддорогому тарифу (наприклад 2000-3000грн/міс. - одно-двокімнатні квартири)?

Цікавий процес почала влада. Так глибоко і безпардонно ще ніхто не грабував українців з часів незалежності. Ми зараз спостерігаємо тільки частину дійства, перший акт під назвою "лохи, прийшов час заплатити за все". Народ інерційний і поки роздуплиться пройде трохи часу, але акт другий:"хто ви с@ки такі і якого фіга тут командуєте" прийде дуже швидко і невідворотньо. От тоді і почнеться реальна люстрація, тільки вже не по закону, а по таблу і майну властьімущих. Ще невмерла Україна і слава і воля!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й що змінилось з того часу ? населення катастрофічно побільшало ? чи газу власного видубутку поменьшало ? якщо поменьшало то чому й на скільки ?

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ), дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», представила розрахунок собівартості газу власного (українського) видобутку. Вийшло 319,4 доларів за тисячу м3.

10255666_455939714556887_4392348568986631356_n.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс евро упал по отношению к доллару в ходе торгов на Forex 4 марта до 1,1083 доллара, что является самым низким показателем с сентября 2003 года. Как сообщает Bloomberg, ослабление европейской валюты связано с негативным отчетом по сектору услуг в еврозоне за февраль.

скупляєм євро

Скидаєм євро.За гривні. На які треба буде купити долар, по 20.

Або пустити в діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронщик, ти звинувачуєш МВФ, я бачу проблему в іншому і пробую тобі це пояснити.

Ціни на газ в Європі вирвані з контексту. Вони субсидують багато енергоефективних проектів. Вони розвивають альтернативщину. Вітряки починаються від Західної Польші і далі на захід: вся Австрія, Німеччина в величезних вітряках. Тобто в них є можливість диверсифікації енергозабезпечення власного будинку.

У нас як мінімум половина міського населення живуть в квартирах з центральним опаленням. А отже при підвищенні ціни стануть фактично рабами теплогенеруючих компаній з власниками на Віргінських островах. Що робити людям, яким чи хочуть вони того, чи ні тепло подаватиметься по наддорогому тарифу (наприклад 2000-3000грн/міс. - одно-двокімнатні квартири)?

Цікавий процес почала влада. Так глибоко і безпардонно ще ніхто не грабував українців з часів незалежності. Ми зараз спостерігаємо тільки частину дійства, перший акт під назвою "лохи, прийшов час заплатити за все". Народ інерційний і поки роздуплиться пройде трохи часу, але акт другий:"хто ви с@ки такі і якого фіга тут командуєте" прийде дуже швидко і невідворотньо.

...От тоді і почнеться реальна люстрація, тільки вже не по закону, а по таблу і майну властьімущих.Ще невмерла Україна і слава і воля!

Тут я згоден з вами на всі 100% (хіба що по поводу мвф не дуже, є приклади негативних наслідків реформ мвф, наприклад у Аргентині, якщо цікаво то погугліть)

Якщо чесно то просто страшно. І навіть не за себе, а за рідних. Якось не хочеться щоб наше місто перетворилось на щось типу Дебальцево після боїв. Якщо ви думаєте що влада просто так дасть себе люструвати, то помиляєтесь. Я думаю, що можновладці вже шукають спосіб протидії Майдану. І є чуйка, що ця влада може бути набагато жорстокіша, ніж попередня сім'ї Януковича. Правда і люди стали більш рішучі та згуртованіші ніж раніше.

Ніколи не думав що це можливо в теперішній час, але схоже що ситуація в Україні зараз йде до двовладдя, принаймні це видно у армії: коли є армія та добровільчі батальони типу ДУК ПС. Двовладдя зазвичай закінчувалось революцією, достатньо почитати про революцію 1917 року. А революція часто продовжувалась громадянською війною.

В трохи кращому випадку вертаються назад 90-ті роки, і ще обтяжені війною на сході та загрозою існування нашої держави взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий процес почала влада. Так глибоко і безпардонно ще ніхто не грабував українців з часів незалежності. Ми зараз спостерігаємо тільки частину дійства, перший акт під назвою "лохи, прийшов час заплатити за все". Народ інерційний і поки роздуплиться пройде трохи часу, але акт другий:"хто ви с@ки такі і якого фіга тут командуєте" прийде дуже швидко і невідворотньо. От тоді і почнеться реальна люстрація, тільки вже не по закону, а по таблу і майну властьімущих.

Ну Грузія вже пройшла і другий акт, вигнала Саакашвілі, розвернулась до Росіі.І що , подешевшав у них газ?
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі нашому випадку революція це 50/50

проте давши хороших 3,14здюлей тим хто у раді бунтує за лям від лівих лям від правих тільки закон непиоголосуйте,

взагалі влада у народу а народ обирає типу людину яка представляє інтереси народу, десь це вчив...

шось я аж ніяк небачу представлення і вирішення проблем народу,

війна - відвід очей від кризи + показуха, а насправді жорстко прибирають активних і всіх хто оже підти проти

люструвати треба на майдані кожного попорядку! тоді будуть боятись депутати так жирно тянути все шо бачать, клептоманія якась там у верхівці

Змінено користувачем Voronin10
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я аж ніяк небачу представлення і вирішення проблем народу,

ну розпитайтесь наших полішуків чим їм так єремєєв з кумпанією до смаку прийшовся. У нас на вчинки дивитись не вміють - головне щоб говорив те, що хочуть почути. Щоправда й дізнатись про справи наших обранців/кандидатів нелегко. Певно, що потрібна все ж критична маса патріотів, що будуть захищати і від внутрішніх ворогів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майдану не буде, питання виникатимуть у тих людей, які за цим всім спостерігали з телевізора.

По газу. У нас є 20 млрд.куб.+ ГТС (а це величезний плюс і додатковий газ зароблений за прокачку). Далі, що собою представляє наша промисловість? Вся вкрадена в приватні руки ахмєтки, фірташа, коломиї. Практично вся працює на повне зношення і викачку грошей в офшори. Вся застріла і енергоємна. Величезна частина залишилась в днр-лнр.

Отже нам вже не потрібно 53 млрд. газу. Металургія завалена в даунбасі, але навіть без терорів їй приходив капєц без колосальних дотацій. Ахмєтка нічого не зробив, щоб стати прогресивним конкурентом, тільки повна викачка ресурсів.

Фірташ напряму заключав контракти з рашкою, бо Фірташ=Пуцькін (воно і всплило тільки коли ним зацікавився кремль). Ми втратили колосальний кусок проблем з практично вичерпаними ресурсами.

В економічному плані ми втратили колосальний балласт матеріальний, ідеологічний, політичний. Ми просто мусіли вспливти і рванути вперед, але команда Поршня провела просто титанічну роботу по заторможуванню всіх процесів. Оці всі підняття, девальвації, щоб заморозити на деякий час і віддихатись.

Я думаю, що те що зробив Поршень і ко ввійде в історію як один з найбільших контрреволюційних саботажів в світі.

Ну Грузія вже пройшла і другий акт, вигнала Саакашвілі, розвернулась до Росіі.І що , подешевшав у них газ?

Скільки вас під одною айпішкою? Саакашвілі випередив час, а у нас народ випереджає. Про яке повернення до кацапів ти несеш?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо між рядків.

Про це заявив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише ГолосUA.

За його словами, саме валютна паніка відбилася на тому ажіотажному попиті в магазинах, який був.

«Ті, хто отримував гроші у валюті, вклалися в нерухомість, автомобілі. А ті, хто отримував гроші в гривнях, природно, ні в що не могли їх вкласти, тому купили товари повсякденного вжитку, тобто продукти харчування», — зазначив Дорошенко.

Він підкреслив, що реакція людей на різке подорожчання долара і стрибок цін в магазинах була закономірна.

«Я думаю, що ті, хто буквально в перші дні купив товари за старими цінами, на жаль, не виграли. Оскільки долар уже падає, і його курс, швидше за все, будуть знижувати до 21-22 гривні, а потім і до 18 грн. Тому я думаю, ми найближчим часом побачимо товар за цінами нижчими. На жаль, на цьому не заробив ніхто. Якщо хтось думає, що на цьому заробили постачальники або торговельні мережі — це не так. У цьому і є печаль цієї ситуації, коли втратили всі без винятку — покупці, постачальники і торгові мережі», — підсумував експерт

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...