Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

nickel, варто створити окрему тему. Доречі є p2p кредитування, є вже і альтернатива банкам для переказу грошей.

Для чого окрема тема? Я не люблю дроблення тем: тут пишем букви "А", а в цій темі букви "Б". Як спілкуватися тоді будемо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

"Хочеш втратити друга - дай йому в борг"

На привеликий жаль, кредит або позика між приватними особами, яка не підтверджена заставою - має усі шанси закінчитись ситуацією:

"- В мене боліла голова де і як взяти гроші, то нехай в тебе зараз болить голова як їх забрати."

Тому для себе зробив висновок - якщо і позичати комусь гроші то тільки з думкою що ти віддаєш на справді добре діло чи в конче критичну ситуацію і можливо колись вони повернуться (це як правило стосується родичів або дуже близьких людей), або позичати рівно стільки, щоб не жаліти, якщо не повернуть (заодно є перевіркою людини)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий висер заява від пані Уггі. Ображають її відєтєлі... Характєр в неї...

Как вы хотите получить от меня прогноз курса, если мы сказали, что переходим к политике гибкого курса? - Гонтарева

Глава Нацбанка Валерия Гонтарева обижается, что ее никто не защищает.

“Обижаюсь ли я, что меня никто не защищает? Можете поставить вопрос так. Обижаюсь. Самое сложное – это не то, что прессинг – то, к чему нормальный человек никогда не сможет привыкнуть. Особенно, если ты не был в политике, а я там и не могла быть. С моим характером, почему мне и сложно иногда выступать – я на черное не умею говорить белое, не буду, не хочу и никогда не соглашусь”, – заявила она.

“Наверное, я никому здесь не нравлюсь, потому что более независимого НБУ в стране еще не было”, – добавила Гонтарева.

Глава Нацбанка также снова подчеркнула, что она отвечает не за курс гривны, а за инфляцию в стране.

“Как вы хотите получить от меня прогноз курса, если мы сказали, что переходим к политике гибкого курса? Можно не подписывать программу МВФ в таком случае. Нас же никто не пытал на электрическом стуле. Международные кредиторы пытаются вытянуть нас из воронки, но нам не обязательно принимать эту помощь. Мы можем сделать курс фиксированным на всю жизнь, отказаться от программы, и жить счастливо и весело, всей нашей дружной семьей, с депутатами Верховной Рады. Вы посмотрите, что происходит в других странах СНГ. Посмотрите на Казахстан, на Беларусь – валюта везде девальвирует. И Украина сегодня – эпицентр этого землетрясения. Эпицентр – это воронка, мы улетаем, и наша международная помощь пытается нас оттуда вытянуть”, – пояснила Гонтарева.

Цікаво а Порох в курсі що "...потому что более независимого НБУ в стране еще не было..." ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, варто створити окрему тему. Доречі є p2p кредитування, є вже і альтернатива банкам для переказу грошей.

Для чого окрема тема? Я не люблю дроблення тем: тут пишем букви "А", а в цій темі букви "Б". Як спілкуватися тоді будемо?

Можна й тут. Хоча я хотів підняти тему альтернативи банкам та їх послугам (звісно із звичною валютою - гривні, долари, євро).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хочеш втратити друга - дай йому в борг"

На привеликий жаль, кредит або позика між приватними особами, яка не підтверджена заставою - має усі шанси закінчитись ситуацією:

"- В мене боліла голова де і як взяти гроші, то нехай в тебе зараз болить голова як їх забрати."

Тому для себе зробив висновок - якщо і позичати комусь гроші то тільки з думкою що ти віддаєш на справді добре діло чи в конче критичну ситуацію і можливо колись вони повернуться (це як правило стосується родичів або дуже близьких людей), або позичати рівно стільки, щоб не жаліти, якщо не повернуть (заодно є перевіркою людини)

Мені більше подобаються ісламські банки:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B3

Підхід до позичання грошей у них більш справедливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна й тут. Хоча я хотів підняти тему альтернативи банкам та їх послугам (звісно із звичною валютою - гривні, долари, євро).

То чому сам не створиш тему, а мені пропонуєш? ;)

Створюй. А я, як мінімум, прочитаю.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така розбіжність в цінах це скоріше виключення з правил. Хоча тут працює хоч якась економіка/логістика/маркетинг - люди створюють додаткову вартість за рахунок своїх послуг, а ти вже вирішуєш оплачувати їх чи ні ;) Який рух створюють валютні спекулянти, окрім руху повітря, я не розумію :)

Це авторитетна заява, да? )))

Відштовхуючись від тих цифр, що я бачив в інвойсах і контрактах, а бачив я їх немало, повір :) (причому ці цифри навіть не на виході в Китаї, а франкоборт Одеса), і знаючи, за які гроші це потім реально продавалось в Україні, я дозволю собі не погодитись з тобою :) . Різниця у 4-5 разів – ось сувора реальність і ніяке не виключення з правил. Причому мова йде не про китайські тапочки, а, щось серйозніше, наприклад, якесь обладнання та витратники до нього.

Поясни, якщо знаєш, що це за послуги, які створюють 500% доданої вартості на шляху від одеського порту до кінцевого споживача? Бо як на мене – це аналогічний рух повітря, що й у наведеному тобою прикладі валютного спекулянта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хочеш втратити друга - дай йому в борг"

На привеликий жаль, кредит або позика між приватними особами, яка не підтверджена заставою - має усі шанси закінчитись ситуацією:

"- В мене боліла голова де і як взяти гроші, то нехай в тебе зараз болить голова як їх забрати."

Тому для себе зробив висновок - якщо і позичати комусь гроші то тільки з думкою що ти віддаєш на справді добре діло чи в конче критичну ситуацію і можливо колись вони повернуться (це як правило стосується родичів або дуже близьких людей), або позичати рівно стільки, щоб не жаліти, якщо не повернуть (заодно є перевіркою людини)

Мені більше подобаються ісламські банки:

https://ru.wikipedia...ламский_банкинг :)

Підхід до позичання грошей у них більш справедливий.

Незнаю чому, але що перше що спало на думку перед відкриттям ссилки, що ісламський банкинг це: невіддав позику - відрубують руку...

Думав такий у них справедливий підхід до питання про віддачу позики, як в деяких країнах при кражі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це авторитетна заява, да?

я теж працював з Китаєм і прекрасно знаю про що ти говориш.

Доставка. розтаможка, логістика, фінансові ризики (привезіть товару на 100000уе і тоді розкажете скільки ви хочете заробити), ексклюзивність, рітейл. Ось вам і націнка в 5 раз. Якщо не хочете платити людям за ці послуги - велкам на Алі чи Дх. Там можна і ризики розділити і зекономити. Благо china post шле по всьому світу.

Різницю розумієш?

З Китаю привезли і поклали туди де вам удобно купити. З валютою... та ніх@ не зробили... паніки нагнали і ажіотажу. Хоча воно теж якоюсь мірою робота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж працював з Китаєм і прекрасно знаю про що ти говориш.

Доставка. розтаможка, логістика, фінансові ризики (привезіть товару на 100000уе і тоді розкажете скільки ви хочете заробити), ексклюзивність, рітейл. Ось вам і націнка в 5 раз. Якщо не хочете платити людям за ці послуги - велкам на Алі чи Дх. Там можна і ризики розділити і зекономити. Благо china post шле по всьому світу.

Різницю розумієш?

З Китаю привезли і поклали туди де вам удобно купити. З валютою... та ніх@ не зробили... паніки нагнали і ажіотажу. Хоча воно теж якоюсь мірою робота :)

Окєй, але де ж тут розхвалена додана вартість? В упор не бачу. Додали трохи грошенят митникам в кишеню, хіба що ))) Ну й на логістику децл. Що ще?

та ніх@

Бо лишень

З Китаю привезли і поклали туди де вам удобно купити.

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. 500-600% націнки це вже реально ексклюзив, або вузькоспеціалізовані товари.

На аукро можна знайти все те ж, що і на алі з націнкою в 15-20% (всіляка попса). А людина привезла, перевірила, виклала опис і ще й вишле вам. ІМНО, робота і час того варті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо лишень

назбирай грошей, знайди виробника, підпиши нормальний контракт, привези, протягни через митницю, знайди рітейл на місці, а тоді розкажеш нам, що ти готовий накинути 20% ок? :)

Людей в інтернетах банять рідко, тому якщо тягнути щось пожна одиничними штуками і це буде вигідно - спустять націнку і оптовики. Якщо ж є якісь нюанси (знаю приклад, коли китайці заключали контракт на ексклюзивне представництво в регіоні на певний період). Тоді сприймай це як надання послуги з фіксованю ціною (як мінімум китайців уламати на той контракт треба було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. 500-600% націнки це вже реально ексклюзив, або вузькоспеціалізовані товари.

На аукро можна знайти все те ж, що і на алі з націнкою в 15-20% (всіляка попса). А людина привезла, перевірила, виклала опис і ще й вишле вам. ІМНО, робота і час того варті.

Я вів мову про продукцію, яка не продається на аукро. Звичайні засоби виробництва, витратні матеріали... Одним словом, ніякого екслюзиву чи вузької спеціалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом, ніякого екслюзиву чи вузької спеціалізації.

тоді через певний час таких хитрих буде більше - закони ринку (ну а перші завжди знімають "сливки"). А націнка відповідно меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назбирай грошей, знайди виробника, підпиши нормальний контракт, привези, протягни через митницю, знайди рітейл на місці, а тоді розкажеш нам, що ти готовий накинути 20% ок? :)

Людей в інтернетах банять рідко, тому якщо тягнути щось пожна одиничними штуками і це буде вигідно - спустять націнку і оптовики. Якщо ж є якісь нюанси (знаю приклад, коли китайці заключали контракт на ексклюзивне представництво в регіоні на певний період). Тоді сприймай це як надання послуги з фіксованю ціною (як мінімум китайців уламати на той контракт треба було)

Добре, добре, здаюсь. Ти мене таки переконав.

Товарний спекулянт - це няшка, валютний - бяка. Товарний робить гроші потом і кров*ю, а валюний - тільки повітря рухає.

З дискусії виходжу, бо ніч темна і сповнена жахіть (с) коротка, а роботи ще багато )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю з курсом багато буде ясно в середу. По ходу тих хто закупає нафту не допускають до торгів на міжбанк. А середу чи четверг пустять після того як пройде їхня заявка. Яку макс можуть розглянути три дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 - це фантастика. Особисто я сподіваюсь на стабілізацію близько 20-25.

Змінено користувачем Igrek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас нереальна економіка, тому говорити про реальні курси нереально. Хоча реальний курс, це курс за яким ти готовий купувати долар, якщо не готовий - значить нереальний. Якщо таких більшість, то і формується курс. Якщо народ не хоче купляти долар по нереальних цінах, запускається паніка і на дуже короткі терміни курс викривляється. Але відкату назад не буде, бо попит на дешевий долар набагато переважає пропозицію.

Сподобався комент:

Жиди по новому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хочеш втратити друга - дай йому в борг"

На привеликий жаль, кредит або позика між приватними особами, яка не підтверджена заставою - має усі шанси закінчитись ситуацією:

"- В мене боліла голова де і як взяти гроші, то нехай в тебе зараз болить голова як їх забрати."

Тому для себе зробив висновок - якщо і позичати комусь гроші то тільки з думкою що ти віддаєш на справді добре діло чи в конче критичну ситуацію і можливо колись вони повернуться (це як правило стосується родичів або дуже близьких людей), або позичати рівно стільки, щоб не жаліти, якщо не повернуть (заодно є перевіркою людини)

Мені більше подобаються ісламські банки:

https://ru.wikipedia...ламский_банкинг :)

Підхід до позичання грошей у них більш справедливий.

Незнаю чому, але що перше що спало на думку перед відкриттям ссилки, що ісламський банкинг це: невіддав позику - відрубують руку...

Думав такий у них справедливий підхід до питання про віддачу позики, як в деяких країнах при кражі. :)

:) :) :) :) :)

Далеко не так. Вони (ісламські банки) доречі значно легше кризу пройшли - заробили менше, зате втримались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого далеко ходити:

і ще раз про Польщу. вона знову дала приріст в 3%ВВП, виконала бюджет і навіть не зачепила в Євросоюзівському "общаку" свої гроші, як Греція і відповідно на наступний рік стелитиме нові дороги в забитих Богом селах.

і це при тому, що країна не має і 10-ї частини таких ресурсів як у нас. про бурштин - то взагалі окрема мова. направити його в казну - долар був би 0,10 грн....

п.с. і кредити там під 9% річних на 10 років....і асфальт з нашого бітуму. щебеню і металу....і гарантія на ту дорогу 50 років.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча реальний курс, це курс за яким ти готовий купувати долар

народ у нас готовий купувати по будь-якому курсу. Доведено покупцями долара по 37-38грн. Народ уже затарився долларом скільки міг і ті останні здохи погоди не роблять

Реальний курс це той, по якому його готові купувати імпортери. Як тільки курс стане таким, що імпорт перестане продаватись. Можна сказати "приплили". Основний споживач валюти теж перестане її купувати, оскільки поставки з-за кордону зупиняться. Це якраз ми і спостерігаємо зараз - закупки з-за бугра просто завмерли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про бурштин - то взагалі окрема мова. направити його в казну - долар був би 0,10 грн....

Доречі. Чого то гунчик затих на рахунок бурштину? Хтось в долю взяв?

Основний споживач валюти теж перестане її купувати

У нас це нафтогаз та бензоколонки. Чи ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі. 500-600% націнки це вже реально ексклюзив, або вузькоспеціалізовані товари.

На багатьох товарах, особливо люкс класу, можна мати націнку і в 1000-2000%, самі такі продаємо, єдине що, треба самому летіти в Китай, в той самий Гуанчжоу наприклад, разом з перекладачем говорити з виробником і казати, що товар потрібний для реалізації на внутріщньому ринку. Тоді і ціна буде нормальною, бо для європейців і китайців вони ціни різні ставлять. Аналогічно і з Турцією - закупляємо там товар, треба говорити з самим заводом, а не з посередниками, якіх зараз скрізь куча. Іто, товариш в Туреччині відкрив вже навіть своє власне виробництво і звідки завозить на всю Європу, бо каже все одно націнку вони свою також мають велику, на якій можна суттєво зекономити та заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...