Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Сегодня НБУ опубликовал в 17:00 средневзвешенный курс по всем сделкам на межбанке, которые были заведены в систему ValCli. Курс составил 21,8165 грн/$ при объеме торгов в $92,48 млн.

Однако потом неожиданно он добавил сделки "после 17:00". Речь идет о 8 сделках на общую сумму $2,8 млн

test1424888556.jpg

К закрытию межбанка прошли сделки по 227 грн/$

хто шо думає з цього приводу?

Змінено користувачем taurus07
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Читаємо між рядків.

Про це заявив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише ГолосUA.

За його словами, саме валютна паніка відбилася на тому ажіотажному попиті в магазинах, який був.

«Ті, хто отримував гроші у валюті, вклалися в нерухомість, автомобілі. А ті, хто отримував гроші в гривнях, природно, ні в що не могли їх вкласти, тому купили товари повсякденного вжитку, тобто продукти харчування», — зазначив Дорошенко.

Він підкреслив, що реакція людей на різке подорожчання долара і стрибок цін в магазинах була закономірна.

«Я думаю, що ті, хто буквально в перші дні купив товари за старими цінами, на жаль, не виграли. Оскільки долар уже падає, і його курс, швидше за все, будуть знижувати до 21-22 гривні, а потім і до 18 грн. Тому я думаю, ми найближчим часом побачимо товар за цінами нижчими. На жаль, на цьому не заробив ніхто. Якщо хтось думає, що на цьому заробили постачальники або торговельні мережі — це не так. У цьому і є печаль цієї ситуації, коли втратили всі без винятку — покупці, постачальники і торгові мережі», — підсумував експерт

Я, би не був таким само-впевненим і тримав би доляри. Бо, щось чюйка підказує, що для населення заготовленний очередний, добре знайомий - "курсовий фокус".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну розпитайтесь наших полішуків чим їм так єремєєв з кумпанією до смаку прийшовся. У нас на вчинки дивитись не вміють - головне щоб говорив те, що хочуть почути.

Навіщо так далеко ходити? Запитайте у лучан чому вони обрали Палицю? Саме тому на Поліссі і голосують за команду Єрємєєва :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю нічого ЩОБ ПОДЕШЕВШАЛО.....взагалі нічого, ВСЕ ТІЛЬКИ ДОРОЖЧАЄ!!!

БРЕХНЯ! ПОДЕШЕВШАЛА ЛЮДСЬКА РОБОТА! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржу німагу :_07: , цукор був по 10грн став по 16 (це в нас, знайома в одесі каже в них по 18-20), хліб став по 7 грн, соляра, бензин....незнаю нічого ЩОБ ПОДЕШЕВШАЛО.....взагалі нічого, ВСЕ ТІЛЬКИ ДОРОЖЧАЄ!!! той хто бере кредит, щоб виплатити попередній кредит- фінансовий банкрот. тому не вірю в бакс по 20 грн літом, хоть убєй не вЄрю.

А зря, євро буде по 3грн!!!

http://kyiv.osp-ua.info/politics/23409-krakh-neminuem-est-tri-varianta-razvitija-sobytiy--oleg-soskin.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржу німагу :_07: , цукор був по 10грн став по 16 (це в нас, знайома в одесі каже в них по 18-20), хліб став по 7 грн, соляра, бензин....незнаю нічого ЩОБ ПОДЕШЕВШАЛО.....взагалі нічого, ВСЕ ТІЛЬКИ ДОРОЖЧАЄ!!! той хто бере кредит, щоб виплатити попередній кредит- фінансовий банкрот. тому не вірю в бакс по 20 грн літом, хоть убєй не вЄрю.

А зря, євро буде по 3грн!!!

http://kyiv.osp-ua.i...leg-soskin.html

Думаєте, що пан Nokian на форумі - це Соскін? А то тільки він тут агітує за гривню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки долар уже падає, і його курс, швидше за все, будуть знижувати до 21-22 гривні, а потім і до 18 грн. Тому я думаю, ми найближчим часом побачимо товар за цінами нижчими.

Іздівається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Китаю і дешевої робочої сили, то ти помиляєшся, ми, в Україні вже давно значно дешевша робоча сила, ніж китайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Китаю і дешевої робочої сили, то ти помиляєшся, ми, в Україні вже давно значно дешевша робоча сила, ніж китайці.

Так це може й зробили для того, щоб інвесторів залучити)))

Проблема в законах, а не в дешевій робочій силі. В нас завжди все було дешевим: енергоносії, робоча сила, але закони відлякують всіх інвесторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо між рядків.

Про це заявив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише ГолосUA.

За його словами, саме валютна паніка відбилася на тому ажіотажному попиті в магазинах, який був.

«Ті, хто отримував гроші у валюті, вклалися в нерухомість, автомобілі. А ті, хто отримував гроші в гривнях, природно, ні в що не могли їх вкласти, тому купили товари повсякденного вжитку, тобто продукти харчування», — зазначив Дорошенко.

Він підкреслив, що реакція людей на різке подорожчання долара і стрибок цін в магазинах була закономірна.

«Я думаю, що ті, хто буквально в перші дні купив товари за старими цінами, на жаль, не виграли. Оскільки долар уже падає, і його курс, швидше за все, будуть знижувати до 21-22 гривні, а потім і до 18 грн. Тому я думаю, ми найближчим часом побачимо товар за цінами нижчими. На жаль, на цьому не заробив ніхто. Якщо хтось думає, що на цьому заробили постачальники або торговельні мережі — це не так. У цьому і є печаль цієї ситуації, коли втратили всі без винятку — покупці, постачальники і торгові мережі», — підсумував експерт

Я, би не був таким само-впевненим і тримав би доляри. Бо, щось чюйка підказує, що для населення заготовленний очередний, добре знайомий - "курсовий фокус".

Тримати долар не мистецтво. Треба робити так, щоб долар приносив ще долар. А не купити по 35 і чекати коли він буде по 50.

Не буде.В ближчому часі.

Що до долару , що до цукру діє таке правило.Якщо людина купує на протязі року в місяць одну й ту саму кількість товару, а раптом в резудьтаті паніки купить за один місяць річний обсяг, то потім вона місяців шість девять буде жити на цьому закупленому впрок .Тобто тривалий час продавці вже не матимуть кому продавати, бо всі вже набралися.

Між тим продавцю треба платити податки зарплати і просто жити кожен день., а не чекати шість місяців Що він робитиме? Потоскує, потоскує і Скидатиме ціни.Бо є конкуренти.А в продавців нерви теж не сталеві.

Цукор вчора вже був по 15 грн.Ажіотажу не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Китаю і дешевої робочої сили, то ти помиляєшся, ми, в Україні вже давно значно дешевша робоча сила, ніж китайці.

в китаї розстрілюють за корупцію
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все у нас вже було. І кацапня на нас йшла, завойовуючи Схід і Німеччина нам допомагала армією, виставляючи умову - пшениця на експорт (житниця Європи). Але хлопчики, український уряд, такий український, що отримали мінус 100років до цивілізаційною. І зараз робиться те саме. Нас знову макають в лайно "наші", як це було колись все одно пам'ятники потім великим полководцям будемо ставити і проспекти називати в їх честь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо між рядків.

Про це заявив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише ГолосUA.

За його словами, саме валютна паніка відбилася на тому ажіотажному попиті в магазинах, який був.

«Ті, хто отримував гроші у валюті, вклалися в нерухомість, автомобілі. А ті, хто отримував гроші в гривнях, природно, ні в що не могли їх вкласти, тому купили товари повсякденного вжитку, тобто продукти харчування», — зазначив Дорошенко.

Він підкреслив, що реакція людей на різке подорожчання долара і стрибок цін в магазинах була закономірна.

«Я думаю, що ті, хто буквально в перші дні купив товари за старими цінами, на жаль, не виграли. Оскільки долар уже падає, і його курс, швидше за все, будуть знижувати до 21-22 гривні, а потім і до 18 грн. Тому я думаю, ми найближчим часом побачимо товар за цінами нижчими. На жаль, на цьому не заробив ніхто. Якщо хтось думає, що на цьому заробили постачальники або торговельні мережі — це не так. У цьому і є печаль цієї ситуації, коли втратили всі без винятку — покупці, постачальники і торгові мережі», — підсумував експерт

Я, би не був таким само-впевненим і тримав би доляри. Бо, щось чюйка підказує, що для населення заготовленний очередний, добре знайомий - "курсовий фокус".

Тримати долар не мистецтво. Треба робити так, щоб долар приносив ще долар. А не купити по 35 і чекати коли він буде по 50

В сьогоденні часи, дуже багато потужних метців - "сіли на горіхи". Тому я вважаю, мистецтвом просто вижити і не вскочити в халепу, принаймі на короткострокову перспективу - поки шоколадка не розтає.

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в китаї розстрілюють за корупцію

Тому і в нас так треба починати. Бо рівень корупції у нас вже навіть не на генному рівні, а на "сперматозоїдному".

А корупція ламає будь які фундаментальні закони - будь то соціальні чи економічні.

Та і як до нас прийдуть інвестори? Як можна довіряти свої гроші державі, де усе побудоване на корупції?

Як можна вірити у справедливий суд, прокурора, чиновника, маючим зарплату максимум у два десятки гривень а розсікаючим на авто за більш ніж сотню долларів чи маючим віллу за за лям???

І поки ми ці "авгієві" конюшні не почистим, до тих пір у нас боротьба з корупцією буде нагадувати: мюнхаузен-волосся-г@вно і так по кругу.

Якось так.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, би не був таким само-впевненим і тримав би доляри. Бо, щось чюйка підказує, що для населення заготовленний очередний, добре знайомий - "курсовий фокус".

Повністю підтримую, тим більші ті в кого збереження в баксі, в будь якому випадку будуть у виграші.

Впаде гривня - особистий профіт. Укріпиться гривня - для України добре, а значить і для них добре.

А ті що тримають заощадження в гривні - це справжні патріоти, але вони виграють тільки у другому випадку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, би не був таким само-впевненим і тримав би доляри. Бо, щось чюйка підказує, що для населення заготовленний очередний, добре знайомий - "курсовий фокус".

Повністю підтримую, тим більші ті в кого збереження в баксі, в будь якому випадку будуть у виграші.

Впаде гривня - особистий профіт. Укріпиться гривня - для України добре, а значить і для них добре.

А ті що тримають заощадження в гривні - це справжні патріоти, але вони виграють тільки у другому випадку. :)

Ті, хто грабують людей на коливанні курса, тримають свої фінанси виключно в валюті. Тому, патріот, ніяк не зможуть бути в виграші, нажаль. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, хтось з учасників теми ( вроді romaxa11) написав висміяне трактування передвиборчого гасла П.П. - "жиди по новому"

Сподобався ще один варіант, який має відношення до нашої теми і відображає реальну дійсність.

"Жити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

b3e175.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, хтось з учасників теми ( вроді romaxa11) написав висміяне трактування передвиборчого гасла П.П. - "жиди по новому"

Сподобався ще один варіант, який має відношення до нашої теми і відображає реальну дійсність.

"Жити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

"ВиЖити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, хтось з учасників теми ( вроді romaxa11) написав висміяне трактування передвиборчого гасла П.П. - "жиди по новому"

Сподобався ще один варіант, який має відношення до нашої теми і відображає реальну дійсність.

"Жити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

"ВиЖити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

Ну тоді приведу ще варіант.

Передвиборча програма П.Порошенка називалась "Жити по новому!"

І тільки через рік після виборів стало ясно, що в у назві була допущена помилка: замість "жити" потрібно читати "жопа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, хтось з учасників теми ( вроді romaxa11) написав висміяне трактування передвиборчого гасла П.П. - "жиди по новому"

Сподобався ще один варіант, який має відношення до нашої теми і відображає реальну дійсність.

"Жити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

"ВиЖити по-новому курсу кожен день! Петро Порошенко"

Хм. А що хтось ще досі реально вірить в обіцянки і лозунги ? Порошенка вибрали не за лозунги, а тому що так склалась ситуація, в іншому випадку за нього навряд би проголосували..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А що хтось ще досі реально вірить в обіцянки і лозунги ? Порошенка вибрали не за лозунги, а тому що так склалась ситуація, в іншому випадку за нього навряд би проголосували..

Тут питання не в тому чи хтось вірить лозунгам (за пороха не голосував), просто якщо тебе і так вибирають, то нащо ще й прибрехувати (зп 1000 грн в день і тд)? Може суть життя по-новому, щоб принаймні, як мінімум, перестати брехати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А що хтось ще досі реально вірить в обіцянки і лозунги ? Порошенка вибрали не за лозунги, а тому що так склалась ситуація, в іншому випадку за нього навряд би проголосували..

Тут питання не в тому чи хтось вірить лозунгам (за пороха не голосував), просто якщо тебе і так вибирають, то нащо ще й прибрехувати (зп 1000 грн в день і тд)? Може суть життя по-новому, щоб принаймні, як мінімум, перестати брехати?

Да в цьому я погоджуюсь.. Лишнього ляпати не потрібно, краще сказати правду і люди зрозуміють..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...