Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Значит уйдёшь в РО, если чат продолжится тут.

И на вдвое дольше уйдёшь - за тупой оверквотинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що їхав на обід і знову ДТП з велосипедистом та автомобілем МАН чи ДАФ короткої бази. Автомобіль повертав з Дубнівської (сторона водоканалу) на Карпенка Карого. Бачив тільки велосипед під задніми колесами автомобіля і щось мокре на асфальті. Надіюсь що велосипедист не був під тими колесами......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь біля 10.30 проїзжав по мосту від соборності до перемоги - там форд мондео догнав 99-ту. У 99-кі вроді все ціле - а у форда бампер, радіатор, фари та капот під заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав перехрестя Дубнівської десь о14-00, під фурою лежав велосипед, дуже пошкодженний, таке враження, що його перїхала фура всіма колесами, що з велосипедистом не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав перехрестя Дубнівської десь о14-00, під фурою лежав велосипед, дуже пошкодженний, таке враження, що його перїхала фура всіма колесами, що з велосипедистом не знаю.

Надіюсь, що він туди не потрапив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що їхав на обід і знову ДТП з велосипедистом та автомобілем МАН чи ДАФ короткої бази. Автомобіль повертав з Дубнівської (сторона водоканалу) на Карпенка Карого. Бачив тільки велосипед під задніми колесами автомобіля і щось мокре на асфальті. Надіюсь що велосипедист не був під тими колесами......

Велосипед розчавило вщент. Теж надіюсь на благополучний розвиток... XzaTs.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь біля 10.30 проїзжав по мосту від соборності до перемоги - там форд мондео догнав 99-ту. У 99-кі вроді все ціле - а у форда бампер, радіатор, фари та капот під заміну.

http://www.volynnews.com/news/auto/dtp-na-lutskomu-mostu-zatyslo-troleybus/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі десь біля 2:00 на Шевченка біля спортшколи Сінтроен Експерт здається, не впорався з керуванням і погатив парапети.

Сам їхати не міг - був евакуатор і екіпаж дайців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав перехрестя Дубнівської десь о14-00, під фурою лежав велосипед, дуже пошкодженний, таке враження, що його перїхала фура всіма колесами, що з велосипедистом не знаю.

http://www.volynnews.com/news/city/u-lutsku-shukaiut-ochevydtsiv-dtp-/ - РОЗШУКУЮТЬ СВІДКІВ!

тільки що їхав на обід і знову ДТП з велосипедистом та автомобілем МАН чи ДАФ короткої бази. Автомобіль повертав з Дубнівської (сторона водоканалу) на Карпенка Карого. Бачив тільки велосипед під задніми колесами автомобіля і щось мокре на асфальті. Надіюсь що велосипедист не був під тими колесами......

Велосипед розчавило вщент. Теж надіюсь на благополучний розвиток... XzaTs.jpg

http://www.volynnews.com/news/city/u-lutsku-shukaiut-ochevydtsiv-dtp-/ - РОЗШУКУЮТЬ СВІДКІВ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиньньюз мало того, що передруковує інформацію про ДТП з Борди, то робить це криворуко, тупо копіюючи текст з помилками і навіть не перечитують його.

"що його перїхала фура всіма колесами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед розчавило вщент. Теж надіюсь на благополучний розвиток...

"відкритий перелом стегна, розтрощений таз

І не догукаєшся того водія ніяким дзвіночком. Водій ДАФа його 100% не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І не догукаєшся того водія ніяким дзвіночком. Водій ДАФа його 100% не бачив

а трішки зрозуміліше можна? ... Навіщо водія дзвіночком догукуватись? Та й зрозуміло, що в кабіні ДАФа дзвіночка не почути... Чи велосипедист дзвіночком сигналив ДАФу і сподівався, що той дасть дорогу?

.. ніякої іронії, просто якось незрозуміло написав, чи-то дійсно щось знаєш, чи-то так... думки вголос...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякої іронії, просто якось незрозуміло написав, чи-то дійсно щось знаєш, чи-то так... думки вголос...?
Ти створив тему про ДТП і одразу її закрив щоб не обговорювали не доведи Боже, але сам собі дозволяєш обговорювати інші ДТП при чому з доволі важкими наслідками. Велосипедист інвалідом лишиться, а ти тут "ніякої іронії".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, "ніякої іронії" це й означає саме "НІЯКОЇ ІРОНІЇ". Я для того й написав, щоб нікому випадково не впало на думку, що може я хтів зіронізувати над такими речами... Але, бачу, до декого навіть прямий текст доходить навпаки...

І я не обговорюю ДТП, а запитую, чи то озвучена інформація від очевидця, чи то так...

А ту тему я закрив не зі свого бажання, а на прохання модераторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для того й написав, щоб нікому випадково не впало на думку, що може я хтів зіронізувати над такими речами...
Якби не хотів іронізувати то не писав би нічого, а прямо запитав би звідки інфа, а так.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Б. Хмельницького, маршрутка розтрощила зад Logan MCV. Вже поїхали, але орієнтовно під бувшою табличкою "Партія Зелених" (бувший банк MGB) (з лівого боку вулиці), лежить купа колотого скла - будьте уважні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Б. Хмельницького, маршрутка розтрощила зад Logan MCV. Вже поїхали, але орієнтовно під бувшою табличкою "Партія Зелених" (бувший банк MGB) (з лівого боку вулиці), лежить купа колотого скла - будьте уважні.

чого після незначного ДТП учасники неприбирають це скло, що бл..ь за свинство, і це замічаю частенько. А ми говоримо бутилку пластикову в смітник невикидаємо і тд ітп., бите скло набагато гірше що вже говорити про елементарну охайність (може не той синонім підібрав).

P.S. Коли знайомому допомагав його побиту машину забирати то в себе в машині знайшов якісь старі штани і ними позмітав скло з дороги, хоча одна морда/свиня яка їхала (обїзджала) усміхалася з того що я робив.

Поки ми кожен в собі непробудить людські якості, недумайте (і ненадійтеся) що щось зміниться на краще. Давайте розпочнемо з елементарного, НЕСР..И (несмітити) де попало.

P.S. В мене накипіло бачивши свинство наших людей на дорогах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед розчавило вщент. Теж надіюсь на благополучний розвиток...

З Фейсбука:

Вітя після аваріїї в важкому стані в реанімациї.Вдень іде більше ніж 2 тисячи на підтримку його життя.Водій вантажівки відмовився фінансово допомогти.Я сама з 3 річною дитиною на руках ,гроші кінчаються.Якщо хтось,з його друзів може допомогти звоніть 0667891274.Даже гривня має значення,щоб спасти його життя. Наташа Нумержицька

ВСІМ ДУЖЕ ДЯКУЮ ,ХТО СЬОГОДНІ ДОПОМІГ ВІКТОРУ, ПИШУ НОМЕР КАРТКИ ПРИВАТБАНКА 4405 8823 0298 2156,ХТО НЕ БАЧИВ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Постраждалий, Віктор Нумержицький, він же бордівчанин VicNNN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хай модератори створять тему і десь її зверху закріпити, тим більше це бордівчанин, а то в темі відписувати не дуже зручно, та й не всі її читають.

П.С я почну +300 від мене

до речі на ВН є стаття : http://www.volynnews.com/news/society/u-dtp-potrapyv-lutskyy-dyzayner-potribna-krov/

з проханням про здачу крові, можливо хто не має змоги матеріально, міг би допомогти таким чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на конякіна біля вогнем і мечем ланос, врізався в рекстон, що стояв у правій смузі десь за 40-50 см від бордюра,

передній бампер заліз під рекстон,

качки з рекстона зразу почали наїзжати і вимагати бабки, мужик вже був готовий платити, але якась перехожа (напевно), його відбивала словесно від "качків", потім прибула дпс, чоловік з ланоса був в розпачі, казав, що його жорстко підрізали, тормозив як міг.

усе зі слів дружини, сам не бачив

буквально за 300 метрів звідти, у дворі між зацепи 3 і кравчука, пяний водій хюндая при паркуванні зламав бампер припаркованій мітсубісі, потім стояв з розстібнутими штанями, завдяки перехожому, який був свідком, з 5 разу копання по машині, щоб спрацювала сигналка, вийшов хазяїн, а не просто вимкнув, приїхали дві дпс і страхова, водія хюндая забрали, лишилась страхова, десь через 10-30 хв було відігнано і хюндай,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на конякіна біля вогнем і мечем ланос, врізався в рекстон, що стояв у правій смузі десь за 40-50 см від бордюра,

передній бампер заліз під рекстон,

качки з рекстона зразу почали наїзжати і вимагати бабки, мужик вже був готовий платити, але якась перехожа (напевно), його відбивала словесно від "качків", потім прибула дпс, чоловік з ланоса був в розпачі, казав, що його жорстко підрізали, тормозив як міг.

усе зі слів дружини, сам не бачив

Не знаю яка там ситуація була, але якщо рекстон стояв там то це майже на зупинці тролейбусній. І пошкоджень то в рекстона і не наблюдалось.... ну там фарбу мо царапнув...

post-6632-0-55242100-1410463639_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хай модератори створять тему і десь її зверху закріпити, тим більше це бордівчанин, а то в темі відписувати не дуже зручно, та й не всі її читають.

http://board.lutsk.ua/topic/163947-dtp-na-perehrest-dubnvsko-8-veresnja-zbili-ve/page__gopid__1053140428#entry1053140428

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто знає що там сьогодні було на мості від набережної до нової лінії? весь міст "стояв". таке враження що не одне авто там поцілувалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як раз їхав там зразу після ДТП, як я зрозумів наглий водій на BMW E32 хотів проскочити їхавши з Набережної на міст але не встиг, і підставився панянці на RAV4 яка їхала з кільця і була головною , в ітозі РАВ своїм боком вирвав 32 бампер і підрівняв ліве крило, у РАВ ушкоджень не бачив бо рух був ускладнений але думаю весь правий бік здертий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...