Перейти до змісту

Maksim2204

Учасники
 • Кількість зміста

  88
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

12 Байдужий

1 Підписник

Про Maksim2204

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 424 перелядів профілю
 1. Maksim2204

  Реставрація рулевої рейки....

  Середина 2018 року, хто де порекомендує відремонтувати рейку? Не стукає, але потікла...їздив на теремнівську 29, сказали = 2600 робота + 600 демонтаж + два пильники 600 + рідина в гідрач думаю мінімум 300...Хто де ремонтував чи може порадити ?
 2. Maksim2204

  Майстер по ремонту/сервісу авто

  А де перевіряв? Маю такого самого пассат, 1,9 96 кіловат AVF, 6МКПП, є вібрація і якійсь гул по кузову десь на 1.5 - 2 тисяч оборотів, далі якось тихіше все стає коли крутити вище, думаю чи подушки двигуна/коробки чи теж маховик, після 300к+ км то їхня болячка) Але таких звуків як в тебе вроді від маховика немає в мене...Вот думаю хто може нормально перевірити мені всі подушки і послухати що за гул і вібрація, щоб не міняти все підряд)
 3. 1500 грн, в цю ціну входить повне підключення будинку і ще роутер в оренду безоплатну)
 4. Все підключили, все супер! Дуже дякую Вестнет за розуміння! Не було технічної можливості але для нас провели нову лінію!) Рекомендую!!!
 5. Питав у мережах, поки не планують туди заходити, але говорив знову з вест нет, пообіцяли все ж таки щось до понеділка придумати, надіємося що таки підключать нас...ніколи не думав що в 2018 році можуть бути такі проблеми з підключення до інтернету біля самого Луцка
 6. Привіт всім, може хто знає , які є провайдери в с. Великий Омеляник? WestNet - хоч і вісить всюди, два місяці обіцяли що підключать, через тиждень, ще через трошки , ще чуть-чуть, ждали-ждали ,а сьогодні взагалі сказали що підключати не будуть... Які ще є пропозиції, хто в курсі?
 7. Життя покаже, поки скільки робив мені, то все максимально якісно)
 8. Я в родича який плитку мені клав спитав може кого знає, він сказав що там нема що ставити, аби клей та рівень був, сьогодні разом зним за 3 години все встановили, купив тільки клей СМ-117. Саме важке то носити той памятник, 7 частин і важать стільки що ледь в 2-х піднімали Ціни називали 2000 за встановелння!!! 2000 за 3 години роботи карл!
 9. А я думав тема не створилася, якась помилка писало. дякую, сьогодні вже все встановили.
 10. Доброго дня! Можливо хто має перевірині контакти людини яка могла б встановити пам*ятника в Гараджі на кладовищі, фундамент памятника вже залитий, завдання = виставити, зафіксувати та затерти сам монумент. фото пам*ятника та фундамента є, для кращого розуміння задачі. Оголошень багато , але наслуханий що якість буває різна, не хотілось би потім переробляти. Буду вдячний за пораду.
 11. Доброго дня! Можливо хто має перевірині контакти людини яка могла б встановити пам*ятника в Гараджі на кладовищі, фундамент памятника вже залитий, завдання = виставити, зафіксувати та затерти сам монумент. фото пам*ятника та фундамента є, для кращого розуміння задачі. Оголошень багато , але наслуханий що якість буває різна, не хотілось би потім переробляти. Буду вдячний за пораду.
 12. Доброго дня! Можливо хто має перевірині контакти людини яка могла б встановити пам*ятника в Гараджі на кладовищі, фундамент памятника вже залитий, завдання = виставити, зафіксувати та затерти сам монумент. фото пам*ятника та фундамента є, для кращого розуміння задачі. Оголошень багато , але наслуханий що якість буває різна, не хотілось би потім переробляти. Буду вдячний за пораду.
 13. Доброго дня! Можливо хто має перевірині контакти людини яка могла б встановити пам*ятника в Гараджі на кладовищі, фундамент памятника вже залитий, завдання = виставити, зафіксувати та затерти сам монумент. фото пам*ятника та фундамента є, для кращого розуміння задачі. Оголошень багато , але наслуханий що якість буває різна, не хотілось би потім переробляти. Буду вдячний за пораду.
 14. З якою доплатою? Маю https://hard.rozetka.com.ua/inno3d_c106f2_3sdn_n5gsx/p26036825/ Купував нову, пів року назад, за той час годин 50 відьмака 3 награв і може годин 10 гта5, на тому все, весь час в простої в домашньому пк.
×