Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

переїжджав сам півгодини назад через варшавський міст, дорога як скло, була одна аварія в сторону перемоги, я її проїхав і на середині моста в мене на очах Кенгу догнав міцик, сам почам приторможувати носить капец, ледь на першій передачі з"їхав з мосту... Обережно, вроді машина поїхала сипати але крутом дорогу на очах вкриває льодом.

Якраз тоді їхав,почалося-щось червоне,стареньке влупило в задок крузаку.В червоного передок розтрощений,в крузака нічого не видно.І я на АБСах з мосту спускався.Добре нормальні водії попалися,всі дистанцію тримали.Поки їхав,комунальників вспоминав,що про них думав не скажу,діти можуть прочитати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

За вчорашній день у Луцьку було 14 дтп ніхто не постраждав. Куча побитих авто та збиті пішоходи. Сам бачив 5 дтп 2 на мості біля варшавкі, біля глобуса зі сторони софт лайна побита ауді, фокстрот тралік помняв припарковані машини, і напроти церкви за фокстротом на пішоходному збили людину. Пятниця та неочікуваний сніжок для комунальників роблять своє діло.

Р.С. дуже сподобався лист діду морозу про оленів. Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репостну тут.

Люди дуже важливо!!!!

Вчьора ввечері десь о 17 годині на вул. Рівненська біля церкви Петра і Павла на переході збили пенсіонера шукаємо свідків хто там був.Горе Водій дав хабаря нашим Гаїшникам і вони зробили все так шо дідусь порушив ПДР і переходив за переходом.Хто там був чі бачів дайте знати.Це дуже важливо максимальний репост треба боротися з хабарникам в таку ситуацію може потрапити будь хто!!!!!!!!!!

Звертатися за телефонами 0935468181 Дмитро 0936120040 Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти "гатова" точно... які нафіг " светоотражающие знаки" ????

він що мав їхати на майданчик з дітьми?

вот именно, что бы залетный гонсчег не поехал в майданчик с детьми:) в час ночи. и максимально сократить вероятность такого. необходимы светоотражающие элементы.

я был бы очень рад, если бы у ВСЕХ были светоотражайки.

з.ы. видимо вы не водитель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік минув. В наступному: не цвяха, а ні жезла.

Є тема з 2015 роком.

Цю можна закрити. Архів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...