Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Гнався він десь біля 4 години ранку , Я проснувся від силиного удару , йшов тоді сильний дощ . Я подумав що на балконі вітер щось скинув , а в обід побачив той відбійник , авта вже зрозуміло не було . Хоча на авторіа продається старий Форд з хорактерними пошкодженнями . які могли б бути від даної аварії , а може і не він .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Жужа сімка та хюндай елантра чи соната щойно на Конякіна цокнулись, федералів поки нема.

Погода така що капец, треба бути обережними та не літати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жужа сімка та хюндай елантра чи соната

прямо в радіатор так "поцелив"... сімка невстигла замальмувати напевно.

п.с. після них проїхало авто розкинуло пісок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переїжджав сам півгодини назад через варшавський міст, дорога як скло, була одна аварія в сторону перемоги, я її проїхав і на середині моста в мене на очах Кенгу догнав міцик, сам почам приторможувати носить капец, ледь на першій передачі з"їхав з мосту... Обережно, вроді машина поїхала сипати але крутом дорогу на очах вкриває льодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шевченка навпроти спортшколи ДТП... Авео доганв чобітка... корок ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже слизько будьте обережні.

ДТП за на першому повороті як їхати з Ковельської по Данила Галицького Калина універсал і Таврія. Калину мабуть занесло на попороті бо була на зустрічній і вм'ятини з правого боку.

ДТП на крутому повороті Глушець Ковельська біля Старого ринку маршрутка 26 і новенький Хюндай Акцент

ДТП на Рівненській навпроти Фокстроту тролейбус зацепив припаркований здається Пежо Партнер

Це все приблизно в один час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переїжджав сам півгодини назад через варшавський міст, дорога як скло, була одна аварія в сторону перемоги, я її проїхав і на середині моста в мене на очах Кенгу догнав міцик, сам почам приторможувати носить капец, ледь на першій передачі з"їхав з мосту... Обережно, вроді машина поїхала сипати але крутом дорогу на очах вкриває льодом.

там сьогодні на мості дві аварії були, при чому в невеликий проміжок часу, в результаті створився затор в сторону ТАМ-ТАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переїжджав сам півгодини назад через варшавський міст, дорога як скло, була одна аварія в сторону перемоги, я її проїхав і на середині моста в мене на очах Кенгу догнав міцик, сам почам приторможувати носить капец, ледь на першій передачі з"їхав з мосту... Обережно, вроді машина поїхала сипати але крутом дорогу на очах вкриває льодом.

Або вже роз'їхалися або ще не з'їхалися. Було три аварії на мості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я посвячений в автомобілісти - на літній резині на задньому приводі. Пробачте, я більше не буду, вражень вистачило на рік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП Біля глобуса, опель на кільці догнав ланоса:

post-7237-0-86630800-1419614085_thumb.pn

ДТП на Рівненській, покоцана "класика" (ліва дверка):

post-7237-0-33484800-1419614097_thumb.pn

ДТП на Рівненській з тролейбусом:

post-7237-0-74107500-1419614201_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 25 садочка позавчора встановили огорожу (перехрестя Коперніка - Чехова). Не простояла і доби.

post-1369-0-28274900-1419490315_thumb.jp post-1369-0-21416400-1419490333_thumb.jp

забор поставили а светоотражающие знаки или наклейки забыли. по нашему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти "гатова" точно... які нафіг " светоотражающие знаки" ????

він що мав їхати на майданчик з дітьми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти "гатова" точно... які нафіг " светоотражающие знаки" ????

він що мав їхати на майданчик з дітьми?

уяви ситуацію. ніч, дощ, мокрий асфальт. двома словами - видимість обмежена.

плюс до цього всього добавимо гонщега, який не врахував обмежену видимість і не вибрав безпечну швидкість.

але є одне "але". були б світловідбиваючі знаки на тому заборчику, то ймовірність того, що гонщег вчасно замітив би т-подібне перехрестя і не змарнував би огорожу, значно зросла б.

тому, оті знаки що світло відбивають, там не лишні. ну гірше точно не стане))

з.і. якщо повідомлення користувача paksivatova на російскій мові, то значить пише її чоловік, нік-нейм Олексій Валерійович латинськими літерами, якщо пам'ять не зраджує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав десь біля 16-16.30, на Чернешевського перед світлофором новим теж дтп, стояла ауді а6 с4.

Біля спорт школи теж ДТП бачив, по Винниченка маршрутки стали, немогли піднятися до цума, реальний каток!

Зараз їхав то вже не так слизько, але будьте обережні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35, я про

по нашему.

да і заборчик я думаю встановили за кошти батьків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 25 садочка позавчора встановили огорожу (перехрестя Коперніка - Чехова). Не простояла і доби.

post-1369-0-28274900-1419490315_thumb.jp post-1369-0-21416400-1419490333_thumb.jp

забор поставили а светоотражающие знаки или наклейки забыли. по нашему.

Водій точно окунь, так заліпитися в огорожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік в рік традиція.. з першим снігом купа аварій..цей рік теж не виключення.. комунальщики і автодор як завжди не очікували снігу так рано і були майже не підготовлені.. сніг йшов з ранку, можна було б і посипати чимось дороги - особливо мости і схили, проїхав сьогодні км 10 по місту і побачив аварій 5 в час пік.

2eff00a5cb31.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комунальщики і автодор як завжди не очікували снігу так рано і були майже не підготовлені.. сніг йшов з ранку, можна було б і посипати чимось дороги - особливо мости і схили, проїхав сьогодні км 10 по місту і побачив аварій 5 в час пік.

О, да!

"Рано" - це майже середина зими?

Та й синоптік, гісметео і гугл забанили всіх співробітників автодору ще з 1991 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на Данила Галицького

post-7859-0-86192300-1419611705_thumb.jp

оффтоп звичайно, але не втримався -

екран телефону сфотканий на телефон, креативненько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комунальщики і автодор як завжди не очікували снігу так рано і були майже не підготовлені.. сніг йшов з ранку, можна було б і посипати чимось дороги - особливо мости і схили, проїхав сьогодні км 10 по місту і побачив аварій 5 в час пік.

О, да!

"Рано" - це майже середина зими?

Та й синоптік, гісметео і гугл забанили всіх співробітників автодору ще з 1991 року.

це був сарказм.. таке відчуття що вони вийшли на роботу всі - їм провели інструктаж..десь так до обіду.. а далі обід..ну як це без обіду ?! пообідали і вйо по коням..в годин так 14-00..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...