Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

<p>

<br />Туман надворі - будьте обережні!<br />
<br /></p>

Так тяпница ж сегодня. С туманом действительно аккуратно надо. Он может быть в самых неожиданных местах. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо вранішні снігопади продовжаться то рубрика буде по кілька раз на день поповнюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба снігопадів(((

Щойно, 00:30. Міст на пр.Перемоги. Напрямок "до Там-Таму". ДТП. Учасників не розгледів. Похолодання, мокра дорога і недотримання дистанції зіграли свою роль. Один з водіїв, скоріш за все, пригальмував перед ямками в правій полосі, інший не встиг. Сподіваюсь, що без значних пошкоджень.

С#к@...напророчив....Швидка понеслася(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

upd.

Три авто - Опель Омега Б, Хонда Аккорд та Рено Трафік. Хто винен дуже важко розібрати. Зі слів водія Трафіка - винен водій Опеля, але я не чув всього. Найбільше постраждав Опель - пошкоджено зад, "морда", якою він "увіткнувся" в бордюр.Скло до фари та пртитуманку я бачив на іншій стороні мосту, на тротуарі. В Хонди вщент розбитий перед, в Трафіка постраждала ліва сторона.

Швидка була, але ніби ніхто не госпіталізований.

П.С. Слизько на мосту, дуже навіть. Будьте обережні в пізній час доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На мостах, підвищеннях, завжди приморозок.

якщо на бортовому показує +0,5 +1 то на асфальті гарантований 0

Кількість аварійних ситуацій та дтп виросла в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, то винен водій Honda. По словах таксиста, який не брав участі в ДТП, власник Аккорда вилетів за зустрічну смугу і здійснив удар.

Підтвердити чи спростувати цю інформацію не можу, але таксисти, як правило, знають все ж, що говорять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, маю надію що випригнув... але дивно, що друга фура нормально зупинилась ще задовго до переїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ДТП сталось не у нас

Я так зрозумів, що водій не вижив.

Аварія сталася в Північно-Казахстанській області Казахстану, поряд з обласним центром (18км). Водій не вижив (24 роки). Пишуть, що відмовили гальма, але вони мабуть і не допомогли б на такому дорожному полотні. Якби не пасажирський, можливо водій лишився б живий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ще добре, що лиш вибило тєлєжки у вантажного, і він зійшов з рейок, інакше б було тьма жертва серед пасажирів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але дивно, що друга фура нормально зупинилась ще задовго до переїзду.

Можливо не завжди доречно, але часом, якщо не можеш загальмуввати - прискорся.

Але, підозрюю, що гума і покриття - не дозволили б це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, маю надію що випригнув... але дивно, що друга фура нормально зупинилась ще задовго до переїзду.

Судячи з відео - фура майже зупинилась на переїзді (можливо таки дійсно відмовили гальма і водій гальмував коробкою), товарняк почав тягнути головку в напрямку руху, можливо заламав би, та й усе, але пасажирський фактично влупив головку лоб в лоб. Тому й вагони товарняка злетіли з рейок.

Крім водія ніхто серйозно не постраждав. Рух відновили через 6 годин. Експерти знаходяться на місці вже 2 доби.

На рахунок другої фури, видно що вона також зупинялась ненормально. В одному місці все-таки занесло, та водій справився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На машинку піску грошей не знайшли, головне щоб власник шубохраніліща себе добре чухав

42570_900.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На машинку піску грошей не знайшли, головне щоб власник шубохраніліща себе добре чухав

42570_900.jpg

Аварія сталася на території Казахстану. До чого це хвото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це хвото?

до того, що міністри жирують аж пздц. А піску перед переїздом сипнути - грошей немає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходять чутки що у МАЗі відмовили гальма, тому пісок сип не сип - не допомогло б ((( Ну це в даній ситуації, а в цілому... Чому ви дувуєтесь? Тому що переїзд не посипаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там з такою ж ймовірністю могла бути і ожеледь (задня фура заламалась, а не зупинилась прямою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дтп. Старий ринок, навпроти зупинки, зустрілися посередині дорогі 2 гонщика.

) О_о що трапилось? де знаменитий жаргон?

Просто якось не привично :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

) О_о що трапилось? де знаменитий жаргон?

Просто якось не привично :-)

А в ПП запитати, якщо такий вагон цікавості? Чи обов'язково нафлудити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

) О_о що трапилось? де знаменитий жаргон?

Просто якось не привично :-)

А в ПП запитати, якщо такий вагон цікавості? Чи обов'язково нафлудити?

Ото-то я нафлудив)) , а чому ви в приват мені не написали? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю які там гонщики. АЛе судячи з розстановки машин вони не розїхались на зустрічній тобто 2 машини стояли біля зупинки центральний ринок і 2 машини були мордами доповороту на ковельську. таке враження що там був потрійни чи ще більший обгін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...