Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

На момент коли я там був , трактора вже не було , тіло жінки було на узбіччі , голова прикрита головним убором , багато крові . Відповідні служби готували непрозороий поліетиленовий пакет. Жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

10 хвилин назад бачив як по рівненькій міліція доганяла старенький форд ескорт...швидкість була величезна...хто знає чим все закінчилось??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин назад бачив як по рівненькій міліція доганяла старенький форд ескорт...швидкість була величезна...хто знає чим все закінчилось??

Я поки виїзджав - вони 2-гий круг намотували, їздили знизу відродження до рівенської. Я був біля базарчику, так той форд на 2-гому кругу показував ПОВОРОТ на ліво з відродження... WTF? ))) Далі історію не знаю, в машині форд - мабудь 3-ое було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки виїзджав - вони 2-гий круг намотували, їздили знизу відродження до рівенської. Я був біля базарчику, так той форд на 2-гому кругу показував ПОВОРОТ на ліво з відродження... WTF? ))) Далі історію не знаю, в машині форд - мабудь 3-ое було.

в мене мосх закипів))))

Поясніть якось інакше - ніфіга не розумію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трішки не по темі, але оскільки не знайшов відповідної теми, вирішив написати сюди, адже стосується всіх нас, автомобілістів, та й просто лучан. Подзвонимв сьогодні товариш о 19,50 год., каже "мою машину почистили на стоянці біля Там-Таму". Відійшов на пів години, повертається, відкриває сигналкою свого грандіса, дивиться всі сумки повідкривані. Потянули лінзу Кенон 24-70 2,8 L і ще дріб'язок, на щастя фотоапарати і решту фототехніки забрав з собою в Там. Шкода, адже лінза не дешева. Пару днів тому теж був в Тамі, здивувало те що, натискаю закрити на брелкові Sherif ZX945, а сигналка не реагує з першого разу, хоча знаходився поруч з авто. Пригадав як колись читав в неті, що таке буває коли зчитують грабером код, тому закрив ще й на центральний. Так що будьте обережнішими, залишаючи авто на стоянці Там-Там, Порт Сіті, забирайте з собою цінні речі, щоб за Вас це не зробив злодій. P.S. З камер спостереження було видно як чоловік в шапці зі сторони зупинки підійшов, відкрив, понишпорив в машині, закрив і пішов. Можливо хтось щось буде чути, пишіть в особисті повідомлення. Бережіть себе, та свої авто від взлому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки виїзджав - вони 2-гий круг намотували, їздили знизу відродження до рівенської. Я був біля базарчику, так той форд на 2-гому кругу показував ПОВОРОТ на ліво з відродження... WTF? ))) Далі історію не знаю, в машині форд - мабудь 3-ое було.

в мене мосх закипів))))

Поясніть якось інакше - ніфіга не розумію)

Розшифровка, я поки виїзджав з двору відродження навпроти московської, вони (фордік та міліція з мигалками) два раза пронеслисяповз мене( за хвилин 5 між першим та другим разом), їздили знизу відродження до рівенської.

Вже був біля базарчику, та побачив, як той форд(утікач) на 2-гому колі втечі від міліції, ще й показував ПОВОРОТ на ліво з відродження на рівенську(а машини стояли і робили заторчик як на право так і на ліво). Це насмішило!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трішки не по темі, але оскільки не знайшов відповідної теми, вирішив написати сюди, адже стосується всіх нас, автомобілістів, та й просто лучан. Подзвонимв сьогодні товариш о 19,50 год., каже "мою машину почистили на стоянці біля Там-Таму". Відійшов на пів години, повертається, відкриває сигналкою свого грандіса, дивиться всі сумки повідкривані. Потянули лінзу Кенон 24-70 2,8 L і ще дріб'язок, на щастя фотоапарати і решту фототехніки забрав з собою в Там. Шкода, адже лінза не дешева. Пару днів тому теж був в Тамі, здивувало те що, натискаю закрити на брелкові Sherif ZX945, а сигналка не реагує з першого разу, хоча знаходився поруч з авто. Пригадав як колись читав в неті, що таке буває коли зчитують грабером код, тому закрив ще й на центральний. Так що будьте обережнішими, залишаючи авто на стоянці Там-Там, Порт Сіті, забирайте з собою цінні речі, щоб за Вас це не зробив злодій. P.S. З камер спостереження було видно як чоловік в шапці зі сторони зупинки підійшов, відкрив, понишпорив в машині, закрив і пішов. Можливо хтось щось буде чути, пишіть в особисті повідомлення. Бережіть себе, та свої авто від взлому.

Ви фільм Брат 2 бачили?? Там таким же чином зчитали код замка та викрали автомобіль))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stepanov, як думаєш за 14 років сигналки трохи розвивались?

Правило написане 800 раз соплями і нервами втраченими цінними речами - ніколи нічого цінного в машині не лишайте.

Але ж часто водії (та й пасажири) чекають персонального півника, котрий боляче клюне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині збільшилась кількість ДТП

Із початку року внаслідок дорожньо-транспортних пригод у регіоні загинуло 92 особи, ще 647 – отримали тілесні ушкодження різного ступеню важкості, - повідомляють в УДАІ УМВС України у Волинській області.

– Найчастіше причинами автопригод із постраждалими є перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, керування транспортним засобом у нетверезому стані, виїзд на смугу зустрічного руху та порушення правил проїзду перехресть, – наголосив начальник сектору адміністративної практики УДАІ УМВС України у Волинській області Василь Мельничук.

У порівнянні із минулим роком в області спостерігається збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод:

Фактично кожні 14 годин фіксуються ДТП із потерпілими, а кожні 82 години внаслідок автопригоди гине людина. Такі цифри зобов’язують водіїв вкотре задуматися над дотриманням правил дорожнього руху.

При цьому, зауважив правоохоронець, найбільша кількість ДТП припадає на середу, а дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмувалися та гинули люди – на неділю.

Василь Мельничук розповів також низку особливостей, на які варто звернути увагу водіям. Зокрема: найбільша кількість автопригод припадає на 11 годину, в той же час ДТП, в яких учасники отримують тілесні ушкодження, найчастіше трапляються близько 19-ї години:

– Можливо, причиною цього є фізіологічні особливості організму, можливо – інші чинники, але варто дослухатися до інформації, оскільки дані систематизовані протягом тривалого часу.

Червоною ниткою у розмові з правоохоронцем пройшло питання керування автомобілем у нетверезому стані, адже тоді водій не може адекватно реагувати на ситуацію на дорозі, втрачає відчуття швидкості, а відтак – і керованість автомобіля.

Найчастіше, згідно із статистичною інформацією, автопригоди скоюють водії, досвід керування яких становить менше 2-х років, а учасниками ДТП із постраждалими є громадяни віком від 21-го до 26-ти років.

Окрім того, начальник сектору адміністративної практики УДАІ розповів, що найчастіше місце пригоди залишають водії віком до 21-го року. Він наголосив, що такі дії можуть стати обтяжуючим фактором при розгляді справи у суді, більше того – варто всіма можливими способами у разі скоєння ДТП допомогти потерпілим.

Дорожньо-транспортні пригоди зимового періоду теж мають низку особливостей. Зокрема, значна кількість ДТП із пішоходами припадає на сутінковий період: ранковий та вечірній час. Реакція в цей момент дещо знижена, до того ж – водій може вчасно не зреагувати на людину, особливо, якщо її одяг темного кольору. Турбує держінспекторів і той факт, що власники транспортних засобів часом безвідповідально ставляться до потреби адаптації автомобіля до нових погодних умов, зокрема заміни шин.

– Кожен учасник дорожнього руху, чи то водій, чи пішохід, повинен бути уважним і бездоганно дотримуватися Правил дорожнього руху. Ваша обізнаність із факторами ризику під час руху дасть можливість уникнути небезпечних ситуацій, – підсумував Василь Мельничук.

09-11-2014

http://www.prokovel....l2014-2326.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні коли з кумом їхали на роботу по Ветеранів в нас в"їхав якийсь дід, не пропустивши, і навіть не показуючи сигналу повороту

пошкодження незначні, але все одно неприємно

post-2135-0-64012100-1415624224_thumb.jp

post-2135-0-94027600-1415624225_thumb.jp

post-2135-0-94182600-1415624227_thumb.jp

P.S. дата на реєстраторі неправильна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні коли з кумом їхали на роботу по Ветеранів в нас в"їхав якийсь дід, не пропустивши, і навіть не показуючи сигналу повороту
Да, однозначно мудило, про ліве дзеркало мабуть не знає, але і ви могли дати дурню дорогу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, я б посигналив, або й пригальмував би в даній ситуації, ви просто підставились знехтувавши правилом трьох Д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось щось чув про маршрутку 107 чи 103 біля Там-Таму? що там сталось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17,11 з ранку по Відродження поворот на WOG не встиг проскочити на BMW 5 ( фото нема, точні деталі невідомі )

на теремнівскій " міст експресс " на тойоті хотів проскочити коли паркувалясь вантажівка з причепом.

наслідки:

post-5395-0-30396500-1416227863_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Перемоги - 8-го Березня, орієнтовно біля 22.00 чорний джип не встиг повернути(розвернутись) і в нього вїхав великий помаранчовий бус. Деталей та фото аварії не маю.

Доречі, з першим снігом, вночі можливо буде дуже слизько, будьтее обережні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно проходив біля конякіна, там кілька автівок посеред дороги (напроти ОККО) стоять та дайці з блимавками, кажуть що аварія якась. Був не сам, тож детально роповісти ннможу. Хто що чув чи знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Кравчука не розминулися Renault Trafic i Daewoo Lanos/Sens. Десь в половині сьомої вечора бачив там бус з мигалками, ДТП оформляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф топ подивитись на фотку то таке враження що то якась Лугандонія чи як там зараз називають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф топ подивитись на фотку то таке враження що то якась Лугандонія чи як там зараз називають.

как-то так

post-20357-0-97862600-1416582385_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туман надворі - будьте обережні!

Туман якби зранку, його до 17:30 важко було не замітити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф топ подивитись на фотку то таке враження що то якась Лугандонія чи як там зараз називають.

как-то так

у мене аж мороз по шкірі пішов )))) думав, що дійсно перейменували )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...