Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Теж їхав десь біля 17,зразу після ДТП, ще пожарка тушила і швидкі були.....

Дійшла інформація що в Фіаті їхали Начальник війського ліцею Боснюк, він зараз в реанімацї і його зам, вона нажаль загинула....дуже хороша і добра жінка була...сам навчався там і знав її.....вічна пам*ять.

Якщо я не помиляюсь то Боснюк вже не перший раз в страшне ДТП потраапляє...(після першого в нього одна нога довша...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вічна пам"ять Тетяні Степанівні дуже добра і чуйна була людина. В мене син теж закінчив цей ліцей, тому особисто приходилось спілкуватись. Вона разом з Павлом Зіновійовичом для дітей справжні мама і тато. Нажаль вже були...........Здоров"я Боснюку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі сьогодні ДТП у Струмівці було, вранці бачив лише результати змиту дорогу та покоцаний пластик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька годин тому, Струмівка, виїзд з Гаразджі. Стоїть Форд Ескорт (не впевнений) з побитим передком /на другорядній/ і лежить перекинутий трактор. Причіп на колесах, сам трактор на боку під прямим кутом до причіпу. Зі слів працівника ДАІ, водій трактора живий, але з численними ушкодженнями був госпіталізований каретою швидкої.

Хто винен - судити не берусь.

Фото неякісне, спалаху не вмикав

Вночі сьогодні ДТП у Струмівці було, вранці бачив лише результати змиту дорогу та покоцаний пластик...

ББС. Два п'яних в дюпєль "красавця" на Жигулях побили якогось дорогущого Мерседеса. Удар був такий, що з Жигулика "вискочив" двигун

post-3660-0-98416000-1414519448_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в Струмівці біля 23-30 - поворот на заправку ВОГ - фура догнала новий Мерседес Віто - всі живі здорові,

сьогодні вранці - практично на тому самому місці - старий Мерседес Віто догнав фуру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в Струмівці біля 23-30 - поворот на заправку ВОГ - фура догнала новий Мерседес Віто - всі живі здорові,

сьогодні вранці - практично на тому самому місці - старий Мерседес Віто догнав фуру...

Таки добряче догнала, у Віто по діагоналі вся задня/права частина всмятку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курйоз такий вчора бачив. Дорога Між двом кільцями: дубнівська і рівненська, їду в сторону рівненського кільця, назустріч летить Х6 беха, рохминулись, бачу зупинилась, розвернулась, обігнла мене і поїхал. а я собі на лєгкє без задньої думки підїхав до кільця, дивлюсь стоїть по правій стороні на кальці ця беха, дівчина (років так 25) біля бехі по телефону говорить, в мене тут купа думок типу: от курва, нас****а на беху і їздить як хочуе Далі бачу якийсь дядько через дорогу пхає колесо, думаю: подуріли вже зовсім. Підїхав я ближче і тут опа: беха без переднього колеса, а той дядько, як виявилось, суне його до машини))) Мораль такова: перевіряйте самі колеса після шиномонтажів!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курйоз такий вчора бачив. Дорога Між двом кільцями: дубнівська і рівненська, їду в сторону рівненського кільця, назустріч летить Х6 беха, рохминулись, бачу зупинилась, розвернулась, обігнла мене і поїхал. а я собі на лєгкє без задньої думки підїхав до кільця, дивлюсь стоїть по правій стороні на кальці ця беха, дівчина (років так 25) біля бехі по телефону говорить, в мене тут купа думок типу: от курва, нас****а на беху і їздить як хочуе Далі бачу якийсь дядько через дорогу пхає колесо, думаю: подуріли вже зовсім. Підїхав я ближче і тут опа: беха без переднього колеса, а той дядько, як виявилось, суне його до машини))) Мораль такова: перевіряйте самі колеса після шиномонтажів!!!!

згубила колесо, розвернулась на трьох і поїхала підібрала??? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курйоз такий вчора бачив. Дорога Між двом кільцями: дубнівська і рівненська, їду в сторону рівненського кільця, назустріч летить Х6 беха, рохминулись, бачу зупинилась, розвернулась, обігнла мене і поїхал. а я собі на лєгкє без задньої думки підїхав до кільця, дивлюсь стоїть по правій стороні на кальці ця беха, дівчина (років так 25) біля бехі по телефону говорить, в мене тут купа думок типу: от курва, нас****а на беху і їздить як хочуе Далі бачу якийсь дядько через дорогу пхає колесо, думаю: подуріли вже зовсім. Підїхав я ближче і тут опа: беха без переднього колеса, а той дядько, як виявилось, суне його до машини))) Мораль такова: перевіряйте самі колеса після шиномонтажів!!!!

згубила колесо, розвернулась на трьох і поїхала підібрала??? :_09:

Братцю, ти ж так не кури) це була Предісторія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку на вул Гордіюк авео пригальмувала перед пішохдним переходом....

post-6632-0-42604500-1414762594_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курйоз такий вчора бачив. Дорога Між двом кільцями: дубнівська і рівненська, їду в сторону рівненського кільця, назустріч летить Х6 беха, рохминулись, бачу зупинилась, розвернулась, обігнла мене і поїхал. а я собі на лєгкє без задньої думки підїхав до кільця, дивлюсь стоїть по правій стороні на кальці ця беха, дівчина (років так 25) біля бехі по телефону говорить, в мене тут купа думок типу: от курва, нас****а на беху і їздить як хочуе Далі бачу якийсь дядько через дорогу пхає колесо, думаю: подуріли вже зовсім. Підїхав я ближче і тут опа: беха без переднього колеса, а той дядько, як виявилось, суне його до машини))) Мораль такова: перевіряйте самі колеса після шиномонтажів!!!!

згубила колесо, розвернулась на трьох і поїхала підібрала??? :_09:

Братцю, ти ж так не кури) це була Предісторія)

Я думаю,вона від шиномонтажа відїхала і почало колесо стукати((спочатку стукає -потім відлітає),дівуля розвернулася,на шиномонтаж вернутися.Ну і не доїхала...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курйоз такий вчора бачив. Дорога Між двом кільцями: дубнівська і рівненська, їду в сторону рівненського кільця, назустріч летить Х6 беха...

X6 білого кольору, на великих чорних дисках?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом,за метрів 20 якраз навпроти поліклініки,була подібна аварія, теж машина в між деревами була!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки судячи з вигляду були після вчорашнього святкування. П'яний водій не відчув швидкості, от і мабуть не впорався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому в ДТП попав автобус, який возить Лучан на закупи в Одесу. За попередніми даними є постраждалі і, на жаль, загиблі. Хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому в ДТП попав автобус, який возить Лучан на закупи в Одесу. За попередніми даними є постраждалі і, на жаль, загиблі. Хто що знає?

http://www.volynpost.com/news/41889-mashyna-z-volynianamy-potrapyla-v-avariyu-na-odeschyni-zagynula-zhinka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ДТП збили пішохода на пр-ті Відродження біля дитячої лікарні в районі 6,45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ДТП збили пішохода на пр-ті Відродження біля дитячої лікарні в районі 6,45

Н-да перед автобазаром гонщікі літають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ДТП збили пішохода на пр-ті Відродження біля дитячої лікарні в районі 6,45

Автопригода зі смертельними наслідками трапилася у Луцьку близько 5-ї години: 23-річний лучанин, водій автомобіля «Mazda 626», рухаючись проспектом Відродження, скоїв наїзд на 83-річного пішохода, який переходив дорогу поза пішохідним переходом. У результаті пенсіонер загинув на місці ДТП.

Джерело: http://www.volynpost.com/news/41936-chotyry-avarii-na-volyni-zagynuly-troie-lyudej

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально пів години тому відбулась дтп на вул Конякіна на виїзді з г/к Мрія... Віто вдарив пассат б3. Наскільки я зрозумів з побаченого мерседес хотів розвернутись з правої смуги а в цей час по лівій рухався пассат. Всі живі, здорові, а от машини трохи постраждали(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає що трапилося навпроти візового центру, що біля автозаводу.

Їхав бачив стояв трактор колесний, а з під заднього колеса виглядали ноги, людина явно не "жилец"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sneki,,бачив теж, фотати не став, моторошно...заднє колесо якраз в тому місці де мала б бути голова. Взуття ніби жіноче. Жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...