Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

>>Тут<< знову ДТП :(

Кенгу не пропустив щось типу рено мастер...

Вже треба кудись питати, щоб розмітку якусь малювали чи знаки з лямпочками ставили, а то не діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Там є знак уступи дорогу, пряма від посольства до цього перехрестя є другорядною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Чернишевського сьогодны десь о 15 -15.30 була ДТП, біля госпіталя, старенький бус Мерседес догнав якогось седана (не запам*ятав що це було), рух було ускладенено, ушкодження не серйозні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>>Тут<< знову ДТП :(

Кенгу не пропустив щось типу рено мастер...

Вже треба кудись питати, щоб розмітку якусь малювали чи знаки з лямпочками ставили, а то не діло.

Кілька років тому, саме коли цю дорогу відремонтували, дякуючи Yarchiк, було очищено знаки від гілок дерев, нанесено спеціальну розмітку. Лишилося лише це все побачити, але ж то треба дивитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому, саме коли цю дорогу відремонтували, дякуючи Yarchiк, було очищено знаки від гілок дерев, нанесено спеціальну розмітку. Лишилося лише це все побачити, але ж то треба дивитися...

там потрібно перед перехрестям, зі сторони консульства, продублювати знак "Уступи дорогу" на проїзжій частині, зробити його розміром метра 3, і бажано світловідбивною фарбою. як не дивляться на знаки - то може на дорогу почнуть трохи дивитися ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там потрібно перед перехрестям, зі сторони консульства, продублювати знак "Уступи дорогу" на проїзжій частині, зробити його розміром метра 3, і бажано світловідбивною фарбою. як не дивляться на знаки - то може на дорогу почнуть трохи дивитися ))

Знак там є, а дублювати його на асфальті, навіть розміром в 3 метри (що просто не дадуть зробити всякі там ГОСТи, сніпи і т.д) вважаю безпереспективним. Народ не дивитиметься, особливо, якщо вважатиме, що по праву руку другорядна і буде поглядом перестраховуватися, щоб "хто не вилетів" звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що не зроби - все на користь. На тому небезпечному перехресті, який довів своєю історією, що він дійсно не такий, як всі, потрібно встановлювати, малювати, писати, світити все, що тільки можна, щоб привернути увагу водія. Один побачить знак, інший побачить на асфальті, і т.д. Там потрібно і знак нормальний встановити (наприклад, на флюорисцентному яскравому фоні, як на Набережній біля "Світязя"), і на дорозі ДОБРЕ намалювати розмітку "Дай дорогу", і освітлення цього всього зробити нормальне. А можна і світлофор з постійноморгаючим жовтим світлом, для привертання уваги, і т.д. Короче, це все не надто складно і дорого, а не одного від неприємностей вберегло б. А може й він смерті (тьфу-тьфу-тьфу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно встановлювати, малювати, писати, світити все, що тільки можна,

Можливо, хтось з форумчан займеться проблемами розмiтки/знакiв? Створити тему, звiтувати про наболiле i виконане: якi скарги куди писав, з сканами переписки, з обгрунтуванням доцiльностi, i вимогами виконання, або коштiв?

Можливо, з часом, i iншi проблеми можна буде пiдняти?

В нас тут депутати на бордi i багато головастих хлопцiв i дiвчат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що не зроби - все на користь. На тому небезпечному перехресті, який довів своєю історією, що він дійсно не такий, як всі, потрібно встановлювати, малювати, писати, світити все, що тільки можна, щоб привернути увагу водія. Один побачить знак, інший побачить на асфальті, і т.д. Там потрібно і знак нормальний встановити (наприклад, на флюорисцентному яскравому фоні, як на Набережній біля "Світязя"), і на дорозі ДОБРЕ намалювати розмітку "Дай дорогу", і освітлення цього всього зробити нормальне. А можна і світлофор з постійноморгаючим жовтим світлом, для привертання уваги, і т.д. Короче, це все не надто складно і дорого, а не одного від неприємностей вберегло б. А може й він смерті (тьфу-тьфу-тьфу)

Все правильно. 100%

Я не песиміст ніби, але....Злощасний перехід на Перемоги, перед мостом...він же навіть не освітлений - лямпочка там є лише з однієї сторони, та й та не завжди світе....

А тут ледь не в "захолуст'ї" щось малювати-освітлювати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно всім кажу - на виборах майбутнього мера голосувати буду за того, хто пообіцяє поробити нормальне освітлення пішоходних переходів по місту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От де немішало б сфітлофор встановити, так це на Ківерцівській, на перехресті вишківському, постійно ж0па...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От де немішало б сфітлофор встановити, так це на Ківерцівській, на перехресті вишківському, постійно ж0па...

Так там ж швидкiснi потяги кожнi 3хв мчаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно всім кажу - на виборах майбутнього мера голосувати буду за того, хто пообіцяє поробити нормальне освітлення пішоходних переходів по місту.

Тільки треба освітлювати сам перехід (наврядчи це буде), а не так що світлодіоами сліпити водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От де немішало б сфітлофор встановити, так це на Ківерцівській, на перехресті вишківському, постійно ж0па...

Так там ж швидкiснi потяги кожнi 3хв мчаться

А Ви шутнік однаку.

Видно відразу делетанта. Ви хоч раз проїжджали зі сторони Ківерцівської на Стрілецьку до проміня? Тобто як це стояти 4-5м в черзі перед салабонами котрі рушити не можуть, а рух там дай дорогу, і простійте від 2 до 10 хвилин на одному перехресті без порушень пдр. А тоді писатимите про потяги швидкісні і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно всім кажу - на виборах майбутнього мера голосувати буду за того, хто пообіцяє поробити нормальне освітлення пішоходних переходів по місту.

Краще проголосувати за того, хто дійсно зробить...Бо пи#діти і обіцяти у нас всі мастаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки треба освітлювати сам перехід (наврядчи це буде), а не так що світлодіоами сліпити водія.

ну зрозуміло! Якщо водія сліпити, то який толк з того освітлення, коли він не буде бачити :)

...ааааа... я зрозумів, чому ти так написав :) я просто не до кінця виразився... я й мав на увазі освітити перехід насамперед для водія!

До речі, на рахунок освітлення переходів на Борді є відповідна тема.

От де немішало б сфітлофор встановити, так це на Ківерцівській, на перехресті вишківському, постійно ж0па...

я вже писав, що там теж заплановано встановлення світлофорів.

Краще проголосувати за того, хто дійсно зробить...Бо пи#діти і обіцяти у нас всі мастаки.

:) маєш мієлафон, щоб злітати в майбутнє і побачити, хто ж він, той наш непи#дун? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) маєш мієлафон, щоб злітати в майбутнє і побачити, хто ж він, той наш непи#дун? ;)

Маю. І більшість мають. @ху#на 3.14здюлін@ називається. Далі теорію мієлафонізму розвивати, чи зрозуміло й так буде?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CompService (27 листопада 2014 - 22:49) писал: Просмотр сообщения

vovaoks сказал: От де немішало б сфітлофор встановити, так це на Ківерцівській, на перехресті вишківському, постійно ж0па... Так там ж швидкiснi потяги кожнi 3хв мчаться А Ви шутнік однаку.

Видно відразу делетанта.

Не знаю, хто з нас шутнiк, але це офiцiйна вiдповiдь влади 2005 року :-) Поiзди там, ну, не швидкicнi, але дуже часто :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Харош флудити.

Темка як назавається? "Сьогоднішня чергова ДТП - 2014"

Отож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямка біля Лучеська починає набувати чорну карму. Знов ДТП, дайці оформляють. Марок/моделей авто не зміг побачити /трафік щільний, ще й світлофорів немає/, але одне авто за ямою стоїть, інше перед нею, от тільки ледь не в бровці...Певно тікав, але не встиг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ямка біля Лучеська починає набувати чорну карму. Знов ДТП, дайці оформляють. Марок/моделей авто не зміг побачити /трафік щільний, ще й світлофорів немає/, але одне авто за ямою стоїть, інше перед нею, от тільки ледь не в бровці...Певно тікав, але не встиг.

Наскільки я зрозумів,Ваз 2107 мчав по Рівненській в сторону мосту,в ряді який повертав на Електроапаратну,очутився на зустрічній і...бах в бік іномарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 10 тому проїжджав по пр. Волі, біля Тещиного язика якась дивна ДТП.

Стоїть грузовий бус, ніби iveco якесь, добряче передок розвалений, мало що до пошти №10 не доїхав, майже біля входу, ззаду його Таврія підперла. Куча людей тусується, ДАЇ десяткою стоять...

Як сталась ДТП щось уявити не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів,Ваз 2107 мчав по Рівненській в сторону мосту,в ряді який повертав на Електроапаратну,очутився на зустрічній і...бах в бік іномарку.

Щось не в'яжеться ніфіга...

Як на мене - хтось побачив яму перед капотом, тормознув....А задній проспав, намагався викрутити, але не зумів. Від удару перше авто "переїхало" яму, друге лишилося на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів,Ваз 2107 мчав по Рівненській в сторону мосту,в ряді який повертав на Електроапаратну,очутився на зустрічній і...бах в бік іномарку.

Щось не в'яжеться ніфіга...

Як на мене - хтось побачив яму перед капотом, тормознув....А задній проспав, намагався викрутити, але не зумів. Від удару перше авто "переїхало" яму, друге лишилося на місці.

В іномарці бита ліва сторона,Ваз передом до будинку побуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В іномарці бита ліва сторона,Ваз передом до будинку побуту.

Якщо так - беру свої слова назад. Я пошкоджень не роздивився взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...