Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

народ, яка різниця чи був пішоход в наушниках чи без??? він же по ПЕРЕХОДІ йшов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, яка різниця чи був пішоход в наушниках чи без??? він же по ПЕРЕХОДІ йшов!

Є різниця. Без навушників міг би почути автомобіль, відскочити і лишитися живим. Різниця між живим і загиблим є? Значить, різниця таки є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, яка різниця чи був пішоход в наушниках чи без??? він же по ПЕРЕХОДІ йшов!

Є різниця. Без навушників міг би почути автомобіль, відскочити і лишитися живим. Різниця між живим і загиблим є? Значить, різниця таки є...

Блін, а я забоявся таке написати, бо бачу вумників багато які геть не правильно розуміють біду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись на велосипеді їхав з навушниками. Після кількох неприємних моментів вирішив, що краще поїхати в парк. Тому що це вбивство - дорога і плеєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра якщо не забуду, викладу як сьогодні одне Ху... на червоне, під знак, де виїзджають маршрутки з автостанції, поперло!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всеодно, що "якби не проживав в місті, не впав би балкон на голову". До чого тут навушники і що взагалі обговорюєте? Загинула людина, а водій буде засуджений!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всеодно, що "якби не проживав в місті, не впав би балкон на голову". До чого тут навушники і що взагалі обговорюєте? Загинула людина, а водій буде засуджений!!!!!

це як би ти йдеш в ночы по вулиці, а заді йдуть гопи з палкою в руках і може б ти почув що вони до тебе біжать як би не йшов в наушниках) думаю це тоже із разряду "якби не проживав в місті, не впав би балкон на голову"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, яка різниця чи був пішоход в наушниках чи без??? він же по ПЕРЕХОДІ йшов!

дійсно, машині (як не одній тонні металобрухту) без різниці де збивати, на пішоході чи в полі

в першу чергу потрібно завжди бути уважним самому, а так да, пішоход був правий...

п.с. трішки далі по вулиці в червні була аналогічна дтп з такими ж наслідками, на світлофорі відродження-січова коли велосипедист років 45-50 переїжав вулицю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машині (як не одній тонні металобрухту)

"пивбаза" там в машині могли бути кеги з пивом по 50кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два роки назад я описував такий же випадок у районі дпз, де обдовбаний в задницю воділа на таврії пікапі збив насмерть жінку на пішоходному. в результаті, жінки нема, а він досі на волі, хоча я би ту мразь нізаякі гроші не випустив, була б мені на те воля. а так по слухам обійшлась условка йому в 10 тис у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і подробиці про водія чобітка вчорашнього... 0.8 проміле це вже перебор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купка битого скла на повороті з Рівненської (у напрямку "до Автозаводу" ) на Відродження не лишає сумнівів про ДТП. Нікого не побачив, правда, хоч і скло, скоріше, дверне, а не з фар. Аж цікава ситуація для мене, як там і що сталося, на правій-то полосі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про навушники інформація на 90% не достовірна. Ця біда трапилася в родині знайомих. Дружина каже що він по вулиці в навушниках ніколи не ходив. Вивчав англійську мову по дорозі на роботу і з роботи, коли їхав в маршрутці. Тому плеєр скоріш за все випав з кишені. Звичайно все колись буває перший раз, тому і не пишу що 100%. Горе в родині дуже велике. Сьогодні похорон. Нехай земля йому буде пухом.

Люди будьте уважніші як за кермом так і коли пересуваєтесь пішки! Гірко гинути в такій ситуації! І не важливо тоді правий ти був чи не правий! Будьте обережніші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купка битого скла на повороті з Рівненської (у напрямку "до Автозаводу" ) на Відродження не лишає сумнівів про ДТП. Нікого не побачив, правда, хоч і скло, скоріше, дверне, а не з фар. Аж цікава ситуація для мене, як там і що сталося, на правій-то полосі.

Каштани атакують))??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купка битого скла на повороті з Рівненської (у напрямку "до Автозаводу" ) на Відродження не лишає сумнівів про ДТП. Нікого не побачив, правда, хоч і скло, скоріше, дверне, а не з фар. Аж цікава ситуація для мене, як там і що сталося, на правій-то полосі.

Каштани атакують))??

Нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23:30 на перехресті Соборності-Чорновола світлий Прадо не пропустив таксі (здається Гольф3), пошкодження не значні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як раз їхав там зразу після ДТП, як я зрозумів наглий водій на BMW E32 хотів проскочити їхавши з Набережної на міст але не встиг, і підставився панянці на RAV4 яка їхала з кільця і була головною , в ітозі РАВ своїм боком вирвав 32 бампер і підрівняв ліве крило, у РАВ ушкоджень не бачив бо рух був ускладнений але думаю весь правий бік здертий.

Розшукують свідків цієї ДТП 15.09.14

Телефонувати - 05о-7о6-86-85 - Світлана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на Відродження збито людину. Чоловік отримав травми несумісні з життям. Водій, зовсім молодий хлопчина. Забрав чиєсь життя і поламав своє ...

Розшукуються свідки цієї ДТП.

16.09.2014 близько 19:20 на пр. Відродження, 8 збито людину віком 45 років на смерть.

Контакти рідного брата загиблого: тел. О95 212-5О-44, Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 17.30 на світлофорі Потебні- Гнідавська ауді 80та вроді бампером зчухрала бік якомусь опельку, хтось не виконав вимогу світлофору. І близько 20 на переході по вул.Гнідавська на перетині з вул. Даншина мікроавтобус збив людину. Коли проїздив повз, якраз приїхала швидка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 17.30 на світлофорі Потебні- Гнідавська ауді 80та вроді бампером зчухрала бік якомусь опельку, хтось не виконав вимогу світлофору...

На вихідних там проїжджав, то світлофор не працював взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 17.30 на світлофорі Потебні- Гнідавська ауді 80та вроді бампером зчухрала бік якомусь опельку, хтось не виконав вимогу світлофору...

На вихідних там проїжджав, то світлофор не працював взагалі.

Під час вище описаної ДТП світлофор був справним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав в сирниках - на обочині лежить повністю розтрощена чпереді аж до передніх сидінь старенька чи то мазда чи то тойота. подробиць незнаю. напевно зустрічне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав в сирниках - на обочині лежить повністю розтрощена чпереді аж до передніх сидінь старенька чи то мазда чи то тойота. подробиць незнаю. напевно зустрічне.

теж там проїжджав, інших постраждалих автівок не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...