Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Я хотів ДАЇ але хлопці говорили, що не потрібно. Розібралися на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А зря :( . Ума мажору не прибавить.

Ума мажору не прибавить,це точно, ти правий!! НО! коли в мене було ДТП де також було троє учасників(ну зрозуміло 1 винуватиць,два потерпілих і я в тому числі) всі говорили "вирішуйте" на місці!! навіть винуватець згоден всім забашляти, і я був не проти, а той другий позвав якогось "тіпа дєлка" рєшаку корочє ну і Ні !!!!! і все, тут тільки ДАЇ( які також пропонували вирішуйте на місці бо буде гімор). А той ні і все, ітог:цілий день совалися по нарко,писали пояснювачі, винуватець сам писав винувати 100%, день в жо.у!! на роботі жо.а!!

Страхова винуваться так і нічого не виплачує, пройшло приблизно пів року, як тільки не сварилися,що тільки не робили, безполєзно!!!!!!! вони "тіпа закриваються" хочь вони і мають усі свої справи виконати,але їм пох... так і кажуть"судіться"! Оцінка пошкоджень 8240грн.приблизно, вони кажуть максимум половину якщо ви згідні!!)) я чуть не впав, але після розмови з різними юристами, да і взагалі багато з ким, сказали погоджуйся бо нічого не буде, ну і так зробив,але ще поки грошей не має,вже більше ніж пів року,якби ви знали скільки я заповнив різних бланків. Присилають кожен місяць "тіпа" нововедення в них,кароче пі....ь.

PS: ремон обійшовся десь 1100грн.(ну звісно вже не те) а нервів не злічити, закони сука взагалі не діють .ять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув страхова: "СК ПРОВІТА" давно з Луцька зспригнули, є офіс у Києві(я так розумію головний), навіть не має куди піти "нагнути трьохповерхових".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені винуватець ДТП пропонував свого майстра який полагодить все за 7-14 днів., але Автомобіль мені потрібен терміново, так як працюю на ньому.

P.S Завтра вже моє авто буде зроблене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Свидниках ДТП: щось на кшталт Citroen Berlingo збило пішохода. Обставин не знаю, бачив наслідки. Постраждалий весь закривавлений, але подавав ознаки життя. Ні швидкої, ні ДАІ ще не було. Моторошно... Будьте уважні та обережні на дорозі та й не тільки на ній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карпенка карого біля срібних лелек дтп. (2 фури, Б5,Форд транзит)

Ще досі там стоять, жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото немає?

Є відео реєстратор, але нема пк, з планшета сидю, мож на днях де скину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на перехресті як на Вишків їхати ? Скла стільки що тільки можна уявити що там трапилось........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на перехресті як на Вишків їхати ? Скла стільки що тільки можна уявити що там трапилось........

Знав напевне хтось з зальотних (неместних) подуиав що головна у нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дурне перехрестя.....

Скільки ще сотень аварій потрібно ,щоб там поставили якийсь світлофор чи ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карпенка карого біля срібних лелек дтп. (2 фури, Б5,Форд транзит)

http://www.volynnews.com/news/auto/bilia-sribnykh-lelek-u-lutsku-fura-zitknulasia-z-reno/ тут детально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Б. Хмельницького, 15 хв. тому. Що сталось, не бачив. На Мерсі пошкоджень не помітив.

C3ohT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві ДТП: Підйом на міст з К-Карого на Соборності в сторону Перемоги та Кільце біля стадіону. Задні не дотримались дистанції чи зловили гаву, пошкодження ніби незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві ДТП: Підйом на міст з К-Карого на Соборності в сторону Перемоги та Кільце біля стадіону. Задні не дотримались дистанції чи зловили гаву, пошкодження ніби незначні.

Бачив, там першої автівки бампер помнятий та й усьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Шевченка, Біля нашого Краю,лобове, Т4 і якесь Рено чи Сітроен легковушка , не розгледів толком.

Пошкодження досить серйозні, після такого авто поїде тільки евакуатором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Шевченка, Біля нашого Краю,лобове, Т4 і якесь Рено чи Сітроен легковушка , не розгледів толком.

Пошкодження досить серйозні, після такого авто поїде тільки евакуатором.

т4 задом ехал? :))))

реношка в жопу т4 заехала. несоблюдение дестанции и летание в облаках творит фатальные последствия.

Вул. Б. Хмельницького, 15 хв. тому. Що сталось, не бачив. На Мерсі пошкоджень не помітив.

C3ohT.jpg

опасный тип... ездил ну ооочень опасно. и постоянно без экипа! интересно как сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8,10 ранку на перехресті у Липинах (біля магазину Равлик) був збитий велосипедист. Автомобіль який збив був дуже пошкоджений (побита фара, скло все розбите, капот пом'ятий як від удару у стовп та бампер) Авто марки Сітроен здається (мінівен) Велосипедист на мою думку живий, так як стояла швидка на дорозі і він був у середині.Велосипед на вигляд не з дешевих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8,10 ранку на перехресті у Липинах (біля магазину Равлик) був збитий велосипедист. Автомобіль який збив був дуже пошкоджений (побита фара, скло все розбите, капот пом'ятий як від удару у стовп та бампер) Авто марки Сітроен здається (мінівен) Велосипедист на мою думку живий, так як стояла швидка на дорозі і він був у середині.Велосипед на вигляд не з дешевих.

а ти часом не на Богдана Хмельницького живеш в Липинах ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8,10 ранку на перехресті у Липинах (біля магазину Равлик) був збитий велосипедист. Автомобіль який збив був дуже пошкоджений (побита фара, скло все розбите, капот пом'ятий як від удару у стовп та бампер) Авто марки Сітроен здається (мінівен) Велосипедист на мою думку живий, так як стояла швидка на дорозі і він був у середині.Велосипед на вигляд не з дешевих.

а ти часом не на Богдана Хмельницького живеш в Липинах ?)

Ні, просто їжджу до нареченої частенько. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 8,10 ранку на перехресті у Липинах (біля магазину Равлик) був збитий велосипедист. Автомобіль який збив був дуже пошкоджений (побита фара, скло все розбите, капот пом'ятий як від удару у стовп та бампер) Авто марки Сітроен здається (мінівен) Велосипедист на мою думку живий, так як стояла швидка на дорозі і він був у середині.Велосипед на вигляд не з дешевих.

а ти часом не на Богдана Хмельницького живеш в Липинах ?)

Ні, просто їжджу до нареченої частенько. :)

Олеся?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...