Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

курва, беемве головного мозку далі косить малолітніх додіків, надіюсь цей "співробітник польської фірми" далі кататиметься маршруткою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Deemon не повіриш, був впевнений на 100% що в темі зразу з"явиться твій пост з страшним феноменом "беемве головного мозку"

Сходи до психолога, в тебе якась дитяча травма пов"зана з БМВ.

П.С Дякую за мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше не "тётёю в полосатій кофті", а молода жінка в полосатому топі. А по-друге БМВ проїхав пішоходному переході на зелене світло не гальмуючи, і зачепив фіат; розвернувся на півтора оберти і ледве не збив молоду дівчину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу (молода жінка в полосатому топі) тількі зарегалась на борді?

чи може ємоціі?

бо ця пісаніна - винесла головний мозг :_04:

цитую

БМВ проїхав пішоходному переході на зелене світло не гальмуючи

зелене для кого було ?

водія чи пішиходів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше не "тётёю в полосатій кофті", а молода жінка в полосатому топі. А по-друге БМВ проїхав пішоходному переході на зелене світло не гальмуючи, і зачепив фіат; розвернувся на півтора оберти і ледве не збив молоду дівчину.

через пішоходні (особливо такі як біля там-тама) не треба намагатись проскочити, а пригальмувати. І я можливо щось путаю, але що БМВ пригазовував їхавши в першому ряді? Чи водій БМВ на переході пригальмував, щоб потім вижати сотню за 5 секунд, щоб не потрапити на наступний світлофор який за декілька метрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМВ припаркувався на тротуарі, можливо хоча б за це йому штраф випишуть ті ДАЙ-ці з Ланоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вони то і не особливо поспішали, прибули за хвилин 20, а можливо і більше, просиналися ще хвилин 10 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..це ще добре що всі живі залишились....а шбмве нічого страшного, батя синочку нове купить, бажано правда щоб і в голову щось втрусив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано правда щоб і в голову щось втрусив

цеглу..вогнетривку..вона міцніша )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hud, дурнику, мінуса тобі ставити не буду, не заслужив поки.

Ну для тебе спецом розповім, що це за болячка. Авто цієї марки, зазвичай досить потужні, мають задній привід, що дає їй гарне щеплення з поверхнею на старті, має гарну плавність ходу, бла бла бла. Але так трапляється, що присутній немалий відсоток неадекватних водіїв баварського автопрому, в тому числі тупорилих малотніх, котрі єпать_круті_їздюки, але досвіду практичного, екстримального та контраварійного водіння - болт і ця вся міць, стає в один момент некерованою. Тому і приїжають ці панти в дерева, відбійники, інші авто, в невинних людей, тощо...

Ну але ти продовжуй скиглити, д'Артаньян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зарегалась" я ще три роки назад (профіль див). Да, емоції! На зелене світло для пішоходів. Я особисто в той моммент переходила перехід)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зарегалась" я ще три роки назад (профіль див). Да, емоції! На зелене світло для пішоходів. Я особисто в той моммент переходила перехід)

ого....за 4 роки 4 повідомлення??? ви терплячка ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зарегалась" я ще три роки назад (профіль див). Да, емоції! На зелене світло для пішоходів. Я особисто в той моммент переходила перехід)

во теперь все понял :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Deemon

1-ше я тебе не обзивав, і не буду опускатись до твого рівня це робити, можу до тебе підїхати і скажеш мені це в лице.

2-ге на рахунок БМВ і кількості аварій повязаних з цією маркою, в тебе є статистика по ДТП чи це плід твоєї уяви? я їзджу на Мерседесі він теж задньоприводний і досить потужний, то в мене що "мерседес головного мозку"?

3-тє на рахунок скиглити і "не заслужив" отримати від тебе мінус, якщо ти не добачаєш я тобі просто подякував за мінус і повір я не займаюсь кармадрочерством і мені без різниці чи в мене +21 чи -21, тому спустись на землю.

4-те, просто цікаво, на чому їздиш ти, що обсираєш БМВ і водіів цих авто, я писав вище, що довБо%бів хватає за кермом і це не дужу залежить від марки авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не бути голослівним, на тобі статистику і статтю.

bBlGE.jpg

джерело http://auto.bigmir.n...vajut-ukraincev

nKsa0.jpg

джерело http://www.stopnegoni.ru/statistics/

самыми аварийными стали Honda, Peugeot, Hyundai, Nissan и Toyota, а самыми убыточными (аварии оборачивались крупными суммами выплат) — Brilliance, Chrysler, ВАЗ, Opel и Honda.

По словам директора управления автотранспортного страхования PZU Украина Юлии Павловой, список наиболее убыточных авто в ее компании отличается: в этом году в него вошли Chevrolet (Epica, Aveo), Ford (Focus, Fiesta), Kia (Rio и Sportage) и Toyota (Camry).

Кроме того, увеличивают частоту убыточности автомобили, которые чаще всего используются курьерскими службами и популярные в такси. Обычно это Volkswagen Caddy, Geely, Chery.

Премиум традиционно безубыточен

В то же время, лидерами по безубыточности являются автомобили премиум класса: Mercedes, Lexus, BMW. «Управляют такими машинами, как правило, наемные водители с солидным опытом вождения (10 лет и более), — говорит Валентин Арзяев. К тому же, владельцы дорогих авто редко обращаются в СК за незначительными выплатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і BMW і не є самими аварійними аваріями, але за останніми подіями можна робити висновкі (аварія там-там і аварія біля 2 лікарні) , що ці авто в руках діток можуть наробити біди. Говорите джилі і авео з ланосами, це не є сильні авто, в них при ударі на 60 км/год пів машини не буде. в БМВ максимум що зіграє капот і бампера поламає. Покажіть мені беху де вона поцілувала легенько когось, чи помяте крило, розбити задній ліхтарь чи щось в тому роді, навіщо, вже як бити то щоб колеса відлітали, правда? Веду до того, що наслідки дтп від БМВ набагато жахливіші за дтп інших авто, повітря і бензин перекривають мозок водіям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to mister_lol

я з вами посперечаюсь, на рахунок міцності авто, різниця в тому, що БМВ і авто такого класу має якісно сконструйовану зону деформації і зону безпеки яка захищає пасажирів, тому вони при такий швидкості теж б"ються добряче, питання в тому ,що пасажири такого авто отримують менші ушкодження, ніж в авто яке від удару розбирається по швах і проржавівших елементах.

от краш тест БМВ, швидкість 64 км/год

Я був би радий, щоб всі наші жигулісти і т.п здали свої авто на утилізацію і їїздили на чомусь типу БМВ, а не літали на тих корчах на максимумі їх можливостей.

(це стосується не всіх , а "ізбраних", так як і водіїв БМВ)

Також не можу не погодитись, що хватає "мудаків" на дорогих авто, які дозволяють їздити грубо порушуючи ПДР і створюючі аварійні ситуації, але це скоріш відчуття безнаказаності, і можливість завжди домовитись з ДАІ(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обід поворот з Яровиці на Франка (біля заправки) копійка влетіла в лоб ауді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присутній немалий відсоток неадекватних водіїв баварського автопрому, в тому числі тупорилих малотніх, котрі єпать_круті_їздюки, але досвіду практичного, екстримального та контраварійного водіння - болт і ця вся міць, стає в один момент некерованою. Тому і приїжають ці панти в дерева, відбійники, інші авто, в невинних людей, тощо...

Як же такі придурки дістали. То влізе перед тобою, то несеться під сотню по місту, а якщо в салоні ще й дівчата є - то повний пісєц(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

n3IzRt2LsBc.jpg

Гордіюк, вирвало дерево яке зламало електро стовп, іски, шоу, звук був як на феєрверк шоу) На даний час вулиця перекрита. Сор, фото телехфоном)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській аварія. Мазда спускалась з мосту і на переході збида двох - жінку та чоловіка, живі (так говорили свідки), в чоловіка перелом ноги. Далі авто втікало і втаранив маршрутку, прямо в зад. Здавав на зад, зажав газ та руль викрутив у право і так втрапив у заборчик. Водій та 2 пасажира на підпитку (пасажири були біля авто - "профі"). Були заговщики, труба ціла, повезло. Будинок напроти заправки ВОГ та стоянки бустаксі.

post-3019-0-35796100-1407343996_thumb.jp

post-3019-0-43768600-1407344004_thumb.jp

post-3019-0-77960200-1407344012_thumb.jp

post-3019-0-04796200-1407344025_thumb.jp

post-3019-0-90172600-1407344035_thumb.jp

post-3019-0-35796100-1407343996_thumb.jp

post-3019-0-43768600-1407344004_thumb.jp

post-3019-0-77960200-1407344012_thumb.jp

post-3019-0-04796200-1407344025_thumb.jp

post-3019-0-90172600-1407344035_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...