Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ania.belа, а яка швидкість мотоцикла була, до 60-80 км/год? ні разу не бачив щоб на тій прямій мотоциклісти з такою швидкістю їздили, літають зазвичай...

з.і. водій шкоди мудак, жодних виправдань.

Згоден,на рахунок водія *Шкоди*.Там подвійна-суцільна,я бачив,та й на відео видно.А те що Струмівка такий собі *трек*,так там живу і бачу-чую ті гонки.Ні в якому разі не кажу про дану трагедію,по іншому назвати не можна,може і нормальна швидкість була,ну допустима.Я приїхав коли вже все трапилося.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спорт-байків вибухова розгонна динаміка і дуже хороша гальмівна.

Я також сумніваюсь що Suzuki рухався 80-100 км\год...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В спорт-байків вибухова розгонна динаміка і дуже хороша гальмівна.

Я також сумніваюсь що Suzuki рухався 80-100 км\год...

по перше не сузукі, а по друге я ще раз повторюю що це людина зі стажем,яка ні разу не створювала аварійних ситуацій і завжди наголошувала на тому що треба одягати захист і не розуміла тих хто літає в центрі! Якби не той дід з шкоди, не той мудак якому важко було подивитися хто їде!!!!!!! то все було б добре, не розумію його бо він їхав з жінкою. не дорожиш своїм життям то оберігай інших-проїдь 10 метрів і розвернись де треба. а тепер шо пенсійне покаже?????чому в нашій країні не забирають права кому за 60????ось приміром випадок пару днів назад теж старий дід збив на пішоході біля України каляску з малесенькою дитиною всі стали крім нього ,а він не бачив. Для тупих,сліпих-поставили знак пішохід,кожен день їздить і не знає шо треба стати глянути чи ніхто ж там не йде.!!!!то чого ж в тих старих мудаків права не заберуть не кажучи про ті життя які вони позабирали????краще б вони здохли 70 років а молодий хлопець і та дитинка в колясці були здорові і будували своє життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, троха не так - Лехус (за рулем молоденькая девочка), выезджая с 8 марта от пр.Победы, не пропустил Ауди (такси), которая педалила на оч приличной скорости, в Лехусе выстрелили подушки, а водитель ауди, с разбитой головой, удалилс яс места ДТП на скорой помощи.
31-річний водій, керуючи автомобілем «Лексус», рухаючись другорядною, проїжджаючи нерегульоване перехрестя, не надала переваги в русі автомобілю «Ауді», яким керував 32-річний водій. Він рухався головною дорогою, внаслідок чого

І комент під статтею:

Свидетелями этого ДТП были дети..в автомобиле ЛоХус...была девушка которая быстро сняла номера выкинула в кусты и забрала ребенка.......и смылась не надав первую мед.помощь пострадавшему....так что н*** й писать ерунду....дети нашли номера от авто .
Схоже хтось когось буде відмазувати.

это уже п@здешь - детей в Лексусу не было, номер на машине висел около 30 мин после аварии и его фоткали все кому не лень было,передний номере просто валялся перед машиной, девченка сидела перед машиной промто на земле до появления ГАИ и ее родственниов, скорее всего первым приехал отец и посадил к себе в машину, а поздже подъехал муж или кто там и снял задний номер, а передний просто поднял с земли и закинул в авто...

к тому же в статье написано: ....31 рiчний водiй....... не НАДАЛА перевагу.... к тому же спм лисно видел, как она передавала свои документы инспеетору

к тому же в статье написано: ....31 рiчний водiй....... не НАДАЛА перевагу.... сам лично видел, как она передавала свои документы инспектору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к тому же в статье написано: ....31 рiчний водiй....... не НАДАЛА перевагу.... сам лично видел, как она передавала свои документы инспектору
Не надала перевагу і передала документи це якось трошки різні речі чи це просто я не в"їхав в сенс речення?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ania.bela ви про статистику чули? скільки аварій кожного тижня, а скільки % "старих пердунів" є виновними? 2-5%? До чого ці крики... їх ніхто не виправдовує, але ви перебільшуєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ania.bela,який це Вова?Телефон знаєш?Живе на Володимирській?

Років 3 тому,їхав я в тому самому місці в сторону Луцька.Можете мене мінусувати,але швидкість була 190км на годину,якраз починав гальмувати перед кільцем.Цей самий дід на Шкоді повертав через 2 суцільних в сторону свого дому(3-тя хата від кільця).

Я тормозив так,що заднє колесо було над головою,він в останній момент вивернув свою Шкоду.Коли я розвернувся то побачив тільки як закриваються автоматичні ворота і хтось ховається в гаражі.На мої крикі(я був дуже злий і перепуганий,бо хвилина тому могла бути моєю останньою) ніхто не вийшов.

Розказував це Вові, він сказав що ніколи не треба ганяти на тому відрізку Луцьк-Струмівка.Там попадали в аварію багато знайомих мотоциклістів.

Надіюсь це не той Вова якого я знаю,не вірю в такі співпадіння,але вік і опис сходяться...В любому випадку головне що живий,а водію шкоди бажаю розкаятись та признати свою вину.Як мінімум вибачитись,прийти в лікарню,допомогти фінансово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, знакомый, да, жалко, да, почти не виноват.

Понимаю.

Но как бы куча несостыковок есть.

завжди обережний і цього інших вчить.
це людина зі стажем,яка ні разу не створювала аварійних ситуацій і завжди наголошувала на тому що треба одягати захист і не розуміла тих хто літає в центрі! Якби не той дід з шкоди, не той мудак якому важко було подивитися хто їде!!!!!!!

и

не переконавшись у безпеці маневру, перетнувши подвійну суцільну смугу, допустив зіткнення з незареєстрованим мотоциклом.
Тварь ... сказал что видел мотоциклиста, но решил что он далеко.... и по-этому решил что успеет развернуться.

Если предположить, что сказанное стариком правда, то встаёт вопрос о скорости байка.

Судя по описанию:

В Струмовці лежав мотоцикл,стояла Шкода.Не знаю що там,але мотоцикл,якийсь крутий ,вщент розбитий.
...у "Шкоди" теж серйозні пошкодження - розбитий передок, вибите переднє ліве колесо.

... при развороте через двойную сплошную скорость "Шкоды" вряд ли была больше 30 км/ч. Относительно байка машина практически стояла на месте.

... масса мотоцикла в несколько раз меньше массы машины. При таких условиях кинетическую энергию, выбивающую колесо, можно вычислить по формуле, при этом в ней используется скорость.

лежить прикутий до ліжка!-через чиюсь неуважність та нехтуванням правил дорожнього руху!

Да, дед - мудак.

Но оттормозиться на скорости 90 км/ч не составляет проблем и не причиняет таких повреждений. Если хватало времени "до последнего уходить от удара", то оттормозиться тоже не должно было стать проблемой.

К сожалению, не получилось...

Значит, что-то было не так, как рассказывается.

Скорее всего скорость была намного выше разрешённой в населённом пункте (как это обычно там бывает - 150-200) и при внезапном идиотском манёвре у байкера до столкновения было всего метров сто... результат предсказуем...

Не повезло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к тому же в статье написано: ....31 рiчний водiй....... не НАДАЛА перевагу.... сам лично видел, как она передавала свои документы инспектору
Не надала перевагу і передала документи це якось трошки різні речі чи це просто я не в"їхав в сенс речення?

Из статьи : 31-річний водій, керуючи автомобілем «Лексус», рухаючись другорядною, проїжджаючи нерегульоване перехрестя, не надала переваги в русі автомобілю «Ауді», яким керував 32-річний водій. Він рухався головною дорогою, внаслідок чого.... - то есть речь идет о девушке водителе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa,ты на мотоцикле ездил?До 100 на первой передаче около 3-х секунд.200 можна ехать легко(еквивалент на машине 100).

Не зарегестрированы у нас 90% спортбайков,просто висят номера.

То что он не ехал 80км\ч это понятно, но исходя из огромного опыта(около 8-10лет стажа) можно предположить что Шкода начала разворот за секунду-пол секунды до столкновения,тоесть дед вообще никуда не смотрел и всегда так поворачивает к себе домой.

http://vk.com/video20235034_148227244

Я откатал 10 лет на велике, на треке при падении стирал жопу до мяса , а во Львове на деревянном загонял занозы до костей.

1 год катался на мопеде,ни разу не упал(очень помогал опыт на вело)

И несколько лет откатал на мото,все были не зарегестрированы,как и у всех.

Попадал в аварии 2 раза на мото(1 раз сам упал на повороте,1 раз выехала машина со второстепенной) и 1 раз разбил машину ,тоже не по своей вине.

z_9624ef23.jpg

Всегда езжу в защите,и вот что с ней происходит после 50-100 метров по асфальту:

z_67dd5c7d.jpg

z_656852e9.jpg

z_13d90eb8.jpg

Вот мой первый мот:

x_b101101e.jpg

а вот что с ним стало после того как дал другу прокататься...

x_b123fa7f.jpg

Все что могу сказать,90% аварий происходит по вине авто, и 10% изза глупости самих мотоциклистов.

Вова всегда говорил,что нельзя устраивать гонки между авто и мото по дороге.

Единственное что он мог нарушить ,это скоростной режим, но на мото иначе не получается.

А дед наказиние свое получит, в кругу мотоциклистов есть знакомства которые повлияют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я деда не оправдываю. И наказать его нужно. Но и байкера святым представлять не собираюсь.

Скоростной режим - один для всех участников движения. Неважно, что у тебя - Хуайра, Вейрон или Хайябуза. Жаждешь скорости - на трек. Или готовься к последствиям, если выбираешь дороги общего пользования.

На скорости 200 км/ч за секунду пролетается 55 метров. Тормозной путь (до полной остановки) метров за 200 выходит? Время реакции на внезапно возникшее препятствие - в лучшем случае пол-секунды, реакция техники ещё пол-секунды... 100 метров - как не бывало... Печально, но это физика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На швидкості під 200 та ще й на дорозі завантаженій транспортом вчасно помітити байк дуже тяжко. Пам"ятаєте жахливий випадок в Дніпропетровську, де машина влетіла в зупинку з людьми? Формально винен був чоловік який повертав чи то розвертався, але фактично аварія відбулась через те що зустрічна машина летіла як навіжена, за нормальної швидкості дистанція була достатня для завершення маневру.

Я по відео не зрозумів звідки рухався байк - назустріч шкоді чи ззаду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa,ты на мотоцикле ездил?До 100 на первой передаче около 3-х секунд.200 можна ехать легко(еквивалент на машине 100).

Не зарегестрированы у нас 90% спортбайков,просто висят номера...

...Единственное что он мог нарушить ,это скоростной режим, но на мото иначе не получается.

Я не автомобіліст, якось звик ходити пішки. Прочитавши це цілком погоджуюсь з ursa.

Вашому другові бажаю цілковитого та швидкого одужання.

Вам хочу задати такі питання, я так розумію що у вас є досить потужний байк і швидкість під 200 для вас цілковито нормальна:

Якщо ви будете їхати з такою щвидкістю через населений пункт і на дорогу раптово вискочить дитина, ви встигнете зреагувати? Чи не скалічите свою долю та ще чиюсь?

Який би ви штраф заплатили б у ЄС за таке перевишення швидкісного режиму?

Я розумію що коли є така машина, то кортить з неї вижати все на що вона здатна, але тоді треба це робити на трекові!

І окреме "дякую" до власників потужних крутих байків (я не маю на увазі нікого особисто, просто як то кажуть думки вголос) які полюбляють гасати на своїх двоколісних конях зі знятими глушниками, плюючи на людей, які живуть у районі, скрізь який серед ночі їде цей король доріг з рівнем звуку явно більше ніж 100 дБ примушуючи цим прокинутись весь квартал. Щоб він здоровий був!

Вибачте за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це начебто тема " Сьогоднішня чергова ДТП " з наголосом на Сьогоднішня.

а ви вже дві сторінки одною дтп обісрали списали. ( в суботу трапилось і до середи тянете ) зрозуміло хто не правий ! ( хватить обсмоктувати людей )

сьогодні на світлофорі біля податкової малого на велосипеді маршутчик збив ( в малого перелом нижньої кінцівкі ) (деталі не відомі )

ще один унік на ланосі біля Лучеська вирішив заїхати до приватбанку прям перед самісінкім носом маршрутки. Не встиг, вперлись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як оказалось той Дід ще той...........немає слів просто...Він працівник Континіум Трейд, а саме заправки Wog в перший же день Континіум спохватився не надавати розголосу цій іторії 5 юристів привалило до слідчого мовляв пацан(слідчому 24) ми тут всьо порішаєм знаєш хто ми такі ми все відсуджуєм що нам треба! вже все переробляється під то шо Дєд не пересікав 2ну сплошну і винен в усьому мотоцикліст. Приходили до нього в реанімацію куди по закону не можна і просили підпиши на неприкасаємість діда! що то за суспільство таке де той Аверс де Правий сектор Волинь?????надати розголосу справі! присадити Континіум! виходить все купляється. Шановні на медикаменти на пластини в руки, апарат єлізарова, МРТ кожен день гроші!!!!послуги адвоката не дешеві! невже не можна бути людиною та навпаки підтримати сімю в важкі часи? та ні треба ж ще горшей Wog огові збрити за машину. Нічого воно все вертається ще ваші діти розплатяться за все і поплачете ви більше ніж його батьки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ania.bela ви про статистику чули? скільки аварій кожного тижня, а скільки % "старих пердунів" є виновними? 2-5%? До чого ці крики... їх ніхто не виправдовує, але ви перебільшуєте!

А для Вас 2-5% це так???в ці 2 -5 відсотків можуть кожен день ввійти ваша сімя і як на мене чим розумніше би та держава поступала до прикладу забирала права в 65 і не видавала в 18 а в 21 то ми би забрали цілих 15 % страшних аварійних ситуацій в якій в зоні ризику як моя так і ваша сімя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас стрьомно їздити взагалі ну будь якому транспорті, як і переходити дорогу, тому що куча ушльопків яким на все плювати, й таке відчуття що вони як ті коти, в яких купа життів.

І взагалі я дійсно деколи радію що у нас в Луцьку дороги погані, а то коли зробили дорогу від Там-Там до 40 кільця, то вночі не можливо було спати, й тільки думєш коли вже те падло зустрінеться зі стовбом щоб вже замовк, і дав поспати людям.

Мотоциклісти як правило самі порушують правила, починаючи від великої швидкості, тому що я не повірю, що коли їдеш на класному мотоціиклі не хочеться вижати з нього все що він може.

PS: В нас хоча б можна було б якось на місцевому рівні, збирати всі порушення правил (які засняті на відео (тому що важко підробити), і виписувати реальні штрафи та покарання, а тих, хто викладає таке відео, преміювати процентом від штрафу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да ладно!!!! Звук глушака помешал, не смешите!!!! Во первых где вы видели мотоцикл со снятым глушаком. Во вторых ВОЮЩИЕ сигнализации всю ночь, лады с оторванными или прогнившими глушаками, заё..ют 365 дней в году. А мотоциклы не так уж и часто ревут. И хрен ли того рёва, секунды 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось скаже мені що мотоциклісти їздять сугубо по правилам, не повірю взагалі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на перехресті Рованці- дубнівська дідок на дельті пробував мене обігнати зправа, саме головне преться на тому мопеді і бі-бі-бі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій Шкоди винен однозначно, але мотоцикліст знав на що іде перевищуючи швидкість в населеному пункті, тому відповідальність,на мою думку, лежить більше на ньому.

В нашій країні,на жаль не можна бути впевненому в інших учасниках дорожнього руху і в виконанні ними ПДР, тому винен сам в даній ситуації, я думаю йому зараз в реанімації не легше від того, що він правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут выше товарисч матациклист

kolialutsk

писал что (А дед наказиние свое получит, в кругу мотоциклистов есть знакомства которые повлияют.)

ну я так понял дедок покруче оказался

еще порадовала его фраза (Не зарегестрированы у нас 90% спортбайков,просто висят номера. :0166:

и вы после этого хотите что бы вас уважали на дороге?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось скаже мені що мотоциклісти їздять сугубо по правилам, не повірю взагалі

Те саме можна сміливо сказати і про автолюбителів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...