Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

що значить нагло лізти на пішохідному переході???

напевно те що згідно пдр пішохід повинен подивитись чи не наближається транспортний засіб а вже тоді виходити на перехід

Так можно пол часа простоять , если пешеход стал одной ногой на зебру , машины должны остановится, чтобы пропустить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
що значить нагло лізти на пішохідному переході???

Покажи, де я написав *нагло лізти на пішохідному переході?* Включай мізки хоч інколи і не придумуй всякої хєрні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як що не встигаєш зупинитися?в Луцьку немає такого руху щоб півгодини довелось чекати!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як що не встигаєш зупинитися?

При своїй швидкості в 60, дуже рідко до 80 по місту, норм. роботі АБС і якщо перед очима не стоїть п...зда - зупинишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні не сваріться :) я живу на 40-ковому біля ківерецького моста, коли я стою перед пішохідним переходом, то часом жду коли проїде 30-50 машин, а коли набридне чекати нагло лізу бо вони всі також спішать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажи, де я написав *нагло лізти на пішохідному переході?*

Ось:

є деяка категорія пішоходів, яка вважає, що автомобіль повинен зупинитись в будь-яку погоду в будь-якому стані та з будь-якої швидкості в момент

Я таких частенько вчу. Або в калюжу в*їду, або авто спрямую на лемка, що лізе по проїзній частині тощо. Знаю, це по свинськи, але ж по іншому не доходить!!! Та й таким способом далеко не кожному дійде.

З.И. Я більше пішохід ніж водій, ніколи не лізу під авто, завжди перечекаю. Можливо через це і не терплю всяких валянків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні не сваріться :) я живу на 40-ковому біля ківерецького моста, коли я стою перед пішохідним переходом, то часом жду коли проїде 30-50 машин, а коли набридне чекати нагло лізу бо вони всі також спішать

От цікаво про який саме пішохідний перехід іде мова! Якщо ті що поблизу ДАІ, то там майже показово всі зупиняються, (геть не 30 машин потрібно пропускати). А якщо мова про той, що під мостом через вулицю Ківерцівську, то там стежка виводить не на пішохідний і ось звідти точно лізуть стадами мимо зебри. Особисто я там не пропускаю, а ще й сигналю (15 метрів в сторону пішохідний перехід з зеброю, соррі на).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, навчись розуміти прочитане.

Я таких частенько вчу. Або в калюжу в*їду, або авто спрямую на лемка, що лізе по проїзній частині .

Чи ти один з тих самих лемків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про той перехід що між кільцем і мостом. особливо ранком або в вечері коли великий потік машин то можна спокійно рахувати. правда якщо стоять гаї на кільці то справді показово стають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво:

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримали водій «Фольксваген Пасат» та шість пасажирОК транспортних засобів віком від 26-ти до 35-ти років.

Кого він віз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій Опеля

...та шість пасажирОК транспортних засобів віком від 26-ти до 35-ти років....

...водій автомобіля «Опель Омега» місце ДТП залишив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что.

Пр.Молоді, поворот авто в "Евродвор" и проезд байкера перед этим поворотом. Слепые оба?

Белая "девятка" 3339 и синий "Ардис" или "Таргет". Практически встреча на капоте.

Но все живы и даже не помяты, лишь страх в глазах и хромота в ноге...

Девушка на красном чём-то остановилась рядом. Не выходила, но участливо смотрела.

Ситуация из цикла "за секунду до..."

Внимательнее будьте, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить нагло лізти на пішохідному переході???

напевно те що згідно пдр пішохід повинен подивитись чи не наближається транспортний засіб а вже тоді виходити на перехід

Так можно пол часа простоять , если пешеход стал одной ногой на зебру , машины должны остановится, чтобы пропустить)

Водії нічого пішоходам не винні, читайте і вчіть уважно ПДР!!! Для всіх є одні правила дорожнього руху і всі учаснкии повинні їх виконувати, бо водіїв штарфують і наказують, а чи знаєте хочаб один випадок, щоб інспектор зробив зауваження чи що вже говорити про накладання адмін покарання на пішохода, погонича тварин, гужовий транспорт чи велосипедиста? за 28 років свого життя і 10 років водійського стажу - жодного такого випадка в моїй присутності чи хочаб зі слів очевидців я не знаю і не бачив - це варто думок у вільний час!!! Єдине, що може навчити пішохода ПДР - це 1.5-2т металу, що навіть при швидкості 40км/год має гальмівний шлях у 3-5м ;) Кожен сам відповідає за своє життя і безпеку, а не гірлянда на металевій трубці чи плями білої фарби на асфальті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навібой а ти не болен ?

Водії нічого пішоходам не винні, читайте і вчіть уважно ПДР!!! і прочая фігня

Хотя, єслі такі подумать, я тобі переведу твой же пост.

Я тє нічо не должен, учі закон. Он для всех всі повинні їх виконувати, бо нас нармальних пацаноф штарфують і наказують, а чи знаєте хочаб один випадок, щоб мент закрил глаза як я щемлю на трасе

пішохода, погонича тварин, гужовий транспорт чи велосипедиста? за 28 років свого життя і 10 років бидло-стайл стажу - жодного такого випадка в моїй присутності чи хочаб зі слів очевидців я не знаю і не бачив - об етом нада с пасанамі побазаріть у вільний час!!! Я Єдіний кто може навчити пішохода ПДР - це 1.5-2т металу, що навіть при швидкості 40км/год має гальмівний шлях у 3-5м ;) Я не отвечаю за ваше життя і безпеку, а отвечаєт гірлянда на металевій трубці чи плями білої фарби на асфальті...

Както так :)

Переклад не вірний і не потрібно мене ображати, я висловив свою думку, бо життя не варте 2с швидкого стрімголов з мобільним телефоном біля вуха без оглядання дороги галопування тої самої дороги!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за метушня на виїзді до шляхопроводу соборності-перемоги була? Даївський бус і ще якась автівка, працювали журналісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження біля "Соло" збили жінку. Біла БМВ. Льотчик долітався.

старенька 525? волинські номера чи ВО номера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...