Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Признавайтеся, хто вчора влетів на велосипеді в машину біля Там-Таму? Живий, здоровий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В межах 20-30 хвилин тому, авто (марка та модель невизначені), пробило огорожу моста на З.Космодем'янської і практично вилетіло в Сапалаївку. За логічними висновками, "політ" зупинило дерево. За попередньою інформацію, ніхто з людей серйозно не постраждав. Більше інформації, на жаль, надати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В межах 20-30 хвилин тому, авто (марка та модель невизначені), пробило огорожу моста на З.Космодем'янської і практично вилетіло в Сапалаївку. За логічними висновками, "політ" зупинило дерево. За попередньою інформацію, ніхто з людей серйозно не постраждав. Більше інформації, на жаль, надати не можу.

Якраз в цей проміжок часу невідомий "шумахер" зі скаженою швидкістю вилетів на вул. Кравчука з провулків між будинками, піднявши цілий стовп пилу. Дружина якраз виходила в магазин, прийшла в шоці - каже, летів так, що дивом нікого не збив.

Можливо, доїздився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно в 20 00 біля 22 школи напроти дракону сталась жахлива дтп,зіткнулись три автомобіля фіат добло нісан і маршрутка богдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кто не знает что случилось вчера в 18 00 на переходе возле чеховского вопака (напротив книжного магазина знання)

сперва стояла скорая - через час модный ментовский бус (по дтп)

походу - сбили кого то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно в 20 00 біля 22 школи напроти дракону сталась жахлива дтп,зіткнулись три автомобіля фіат добло нісан і маршрутка богдан

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-potriyna-dtp-za-uchastiu-marshrutky-/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно в 20 00 біля 22 школи напроти дракону сталась жахлива дтп,зіткнулись три автомобіля фіат добло нісан і маршрутка богдан
по-моєму, слово "жахлива" тут не до місця.

наскільки я розумію, то це саме важке поранення, раз про інші навіть не згадується.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я видел вчера эту аварию (пару минут после столкновения) Выглядело очень страшно, было 2 скорые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я видел вчера эту аварию (пару минут после столкновения) Выглядело очень страшно, было 2 скорые.

саме з огляду даної картини я і сказав що жахливе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 19-тої, на парковці Нової Пошти на Карбишева, чоловічок на ВАЗі розтрощив мені заднього бампера на Опелі...З його слів - відволікся на дитину в салоні.

Оскільки я особисто мусив негайно їхати - запропонував варіант вирішення питання....Чоловік, по-людськи, певно, вирішити не захотів, оскільки мені не зателефонував.....Ну що ж, шкода..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 19-тої, на парковці Нової Пошти на Карбишева, чоловічок на ВАЗі розтрощив мені заднього бампера на Опелі...З його слів - відволікся на дитину в салоні.

Оскільки я особисто мусив негайно їхати - запропонував варіант вирішення питання....Чоловік, по-людськи, певно, вирішити не захотів, оскільки мені не зателефонував.....Ну що ж, шкода..))

треба було пофоткати й підписати європротокол хочаб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на волi збито людину насмерть, стояла fiesta з розбитою мордою

Ford Fusion, збив бабулю 86р, ймовірно переходила\перебігала дорогу поза зеброю, навпроти зупинки біля банку Інвестицій та заощаджень.

Удар був сильний, у автівки лобовуха в павутині, капот та крило пом"яті, пошкоджено бампер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Володимирській сьогодні після 13.00 було ДТП, JEEP розвернутися походу хотів і підставився ВАЗ 2101,ушкодження не сильні,крило,бампер,фара,резину походу розірвав,у копійки ушкоджень не бачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на волi збито людину насмерть, стояла fiesta з розбитою мордою

Ford Fusion, збив бабулю 86р, ймовірно переходила\перебігала дорогу поза зеброю, навпроти зупинки біля банку Інвестицій та заощаджень.

Удар був сильний, у автівки лобовуха в павутині, капот та крило пом"яті, пошкоджено бампер.

http://vk.com/feed?z=video91626393_168738878%2Fd109cdea1aaacea092

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на волi збито людину насмерть, стояла fiesta з розбитою мордою

Ford Fusion, збив бабулю 86р, ймовірно переходила\перебігала дорогу поза зеброю, навпроти зупинки біля банку Інвестицій та заощаджень.

Удар був сильний, у автівки лобовуха в павутині, капот та крило пом"яті, пошкоджено бампер.

http://vk.com/feed?z...9cdea1aaacea092

І?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 2 години тому, Струмівка, поворот на Гаразджу.

Фіат, виїжджаючи з Гаразджинського повороту не пропустив Опель Мовано. Від удару у Опеля ввігнута права бочина, бус на колесах не втримався і звалився на інший бік. Водій буса травмований, допомогу надавала бригада швидкої, не госпіталізовували. Дівчина-пасажирка в шоці, але, ніби, неушкоджена. Водій Фіата, старший дядечко, ніби теж цілий. Дуже прикра і дорога неуважність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на волi збито людину насмерть, стояла fiesta з розбитою мордою

Ford Fusion, збив бабулю 86р, ймовірно переходила\перебігала дорогу поза зеброю, навпроти зупинки біля банку Інвестицій та заощаджень.

Удар був сильний, у автівки лобовуха в павутині, капот та крило пом"яті, пошкоджено бампер.

http://vk.com/feed?z...9cdea1aaacea092

І?

Відео було(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка біля Порт Сіті в 15:00 орієнтовно на розвороті жигуль 10ка догнав старенького бусіка Рено

Пошкодження не значні, але руху трішки заважали поки розбирались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка біля Порт Сіті в 15:00 орієнтовно на розвороті жигуль 10ка догнав старенького бусіка Рено

Пошкодження не значні, але руху трішки заважали поки розбирались

Там якесь місце аварійне таке, чи що, вже не перший раз спостерігаю там "поцілунки" автомобілів...

В чому там проблема? Може хтось з досвідчених автомобілістів пояснить чого слід остерігатися в тому місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо дурачки розвертаються, вот і утворюються поцілунки. Уже перегородки та знак поставили, але ж до людейн іяк не доходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цитата з ФБ

Одним ДАІшним Пріусом в Луцьку стало менше-аварія на Франка,99-ка влетіла в Пріус,той в свою чергу в таксі,щодо якого оформляли порушення правил
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка біля Порт Сіті в 15:00 орієнтовно на розвороті жигуль 10ка догнав старенького бусіка Рено

Пошкодження не значні, але руху трішки заважали поки розбирались

Там якесь місце аварійне таке, чи що, вже не перший раз спостерігаю там "поцілунки" автомобілів...

В чому там проблема? Може хтось з досвідчених автомобілістів пояснить чого слід остерігатися в тому місці?

Пару днів назад їхав до варшавки по К.Карого, від ПортСіті виїхав бус за метрів 70 від мене і в лівий ряд через 2 ряди для розвороту, як раз мені на шляху. Там треба було робити 3 ряди крайні для повороту - середній прямо, для цього ту полосу роздільну, що добудували, меншої ширини і "карманчик" робити треба було, а так чекай, як перед тобою встануть для розвороту. І знаків і розмітку зробити правильну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зупинка ДОСАФ 18:00, Кадет догнав якусь маленьку машинку, не сильно, але перекрили півтори смуги - був такий собі мінізаторчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...