Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогоднi о 11:00 на поворотi з села Лище дтп ось вiдео з реестратора

водій на жужі білій не подивився у дзеркало перед маневром, водію мотоцикла нікуди було діватись, взяв в право і невистачило якихось півметра, шкодя дядька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи дтп.

Сьогодні біля 20.00 хлопці в парку 900-річчя Луцька (мабуть після фрази "дивися як я можу") втопили "Волинянку" в багнюку "розчищеної" Сапалаївки. Враховуючи що русло там глибоке, своїм ходом точно вони не виїдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи дтп.

Сьогодні біля 20.00 хлопці в парку 900-річчя Луцька (мабуть після фрази "дивися як я можу") втопили "Волинянку" в багнюку "розчищеної" Сапалаївки. Враховуючи що русло там глибоке, своїм ходом точно вони не виїдуть

зелена волинянка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднi о 11:00 на поворотi з села Лище дтп ось вiдео з реестратора

водій на жужі білій не подивився у дзеркало перед маневром, водію мотоцикла нікуди було діватись, взяв в право і невистачило якихось півметра, шкодя дядька...

Водій москвича повертав після повороту дороги, де розмітка сплошна, тобто обгін не дозволений. Відео не до кінця, направлене не туди. Як на мене мотоцикл порушив правила обгону та можливо швидкісний режим, тому, що ці автівки виїхали з Лище і їх в невжовзі обігнали дуже швидко. Не треба "літати" і проблем не буде, особливона поворотах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одій москвича повертав після повороту дороги, де розмітка сплошна, тобто обгін не дозволений.
Ніяка там не суцільна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько на "москвичі" неправий - не пересвідчився у безпечності маневру.

Мотоцикліст, гадаю, двічі неправий: перевищення швидкості, їзда без шолома. За швидкість не впевнений, але схоже на те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько на "москвичі" неправий - не пересвідчився у безпечності маневру.

там здається перехрестя Т-подібне (справа на обочині синій вказівник), тоді дядько на перехресті не мав пропускати мотоцикліста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто й не писав "пропускати"

пункт Правил Дорожнього Руху 10.1

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Припускаю, що на москалю випивший... Думав "проскочу швиденько трасу"... Вискочив на головну перед іномаркою, котра змушена була гальмувати, хоча цей "ас" на москалю мав справа ще шмат смуги, де міг пропустити іномарку;

потім повернув вліво не дивлячись в дзеркало (сам таким грішу, не раз себе ловлю на цьому)...

Невеличким виправданням для совісті може бути той момент, що мотоцикліст вискочив зненацька, тобто пішов на обгін як тільки почалась переривчаста розділювальна... Водій "москвича" глянув в дзеркало - порожньо, а тільки відвів очі (не в дзеркало ж дивитись, входячи у поворот) - тут цей "смертник" вискочив... "Смертник" - бо без шолома. Але в суді це не виправдає "москвича"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто й не писав "пропускати"

пункт Правил Дорожнього Руху 10.1

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Припускаю, що на москалю випивший... Думав "проскочу швиденько трасу"... Вискочив на головну перед іномаркою, котра змушена була гальмувати, хоча цей "ас" на москалю мав справа ще шмат смуги, де міг пропустити іномарку;

потім повернув вліво не дивлячись в дзеркало (сам таким грішу, не раз себе ловлю на цьому)...

Невеличким виправданням для совісті може бути той момент, що мотоцикліст вискочив зненацька, тобто пішов на обгін як тільки почалась переривчаста розділювальна... Водій "москвича" глянув в дзеркало - порожньо, а тільки відвів очі (не в дзеркало ж дивитись, входячи у поворот) - тут цей "смертник" вискочив... "Смертник" - бо без шолома. Але в суді це не виправдає "москвича"...

Поясніть будь-ласка, що мав зробити водій москвича окрім того, що вчасно включити поворот (якщо розмітка не забороняє) і рухаючись в лівій смузі пересвідчитися, що по зустрічній нема перешкоди розпочати маневр повороту ліворуч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes,

водій мав крім того що ти перечислив,не тільки включити поворот,а й упевнитись що його маневр буде безпечний.

Тут виходь "обоюдка",бо мопед теж неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes,

водій мав крім того що ти перечислив,не тільки включити поворот,а й упевнитись що його маневр буде безпечний.

Тут виходь "обоюдка",бо мопед теж неправий.

Яким чином він мав пересвідчитись? Скільки часу потрібно дивитись в дзеркало заднього виду, аби оцінити реальну швидкість ТЗ, що їде позаду (адже всі пам'ятають, що зображення в дзеркалі дає дещо спотворене відчуття відстані?) і не дивитися в напрямку руху автомобіля? До речі пропоную згадати по дотримання безпечної дистанції. Ну і на останок: хто позаду - той і квач.

Переглядаючи відео в мене склалось враження: 1) швидкість автівок не була високою; 2) москвич скидав швидкість перед поворотом; 3) повертав москаль не різко, а "прогнозовано"; 4) я не впевнений, що в нього був включений поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість відео слабка, не ясно на 100%, але здається, мотоцикліст був в шоломі. Шолом при ударі злетів з голови або розтрощився об асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько на "москвичі" неправий - не пересвідчився у безпечності маневру.

Мотоцикліст, гадаю, двічі неправий: перевищення швидкості, їзда без шолома. За швидкість не впевнений, але схоже на те.

Згоден з slk35, він був у шоломі, якщо добре придивитись то видно за сикунду до удару шолом вдягнутий кольором сірого металіка, і коли трапився удар, скутер упав і відразу видно правда погано що шолом покотився попереду скутера, напевно він його вдягнув, але пасок не застібнув, тому як тільки при першому ударі об асвальт він злетів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, зараз такого поняття вже нема... давно нема. Воно було ще за часів совка, коли і сам обгон був просто випередженням попутньої машини без обумовлення виїзду на смугу зустрічного руху.

А раніше саме поняття "подвійний обгін" мало на увазі обгон декількох автівок, котрі їдуть поруч, Тобто я обганяю машину, а ти зліва обганяєш і мене з ту машину разом.

А ніхто й не писав "пропускати"

пункт Правил Дорожнього Руху 10.1

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Припускаю, що на москалю випивший... Думав "проскочу швиденько трасу"... Вискочив на головну перед іномаркою, котра змушена була гальмувати, хоча цей "ас" на москалю мав справа ще шмат смуги, де міг пропустити іномарку;

потім повернув вліво не дивлячись в дзеркало (сам таким грішу, не раз себе ловлю на цьому)...

Невеличким виправданням для совісті може бути той момент, що мотоцикліст вискочив зненацька, тобто пішов на обгін як тільки почалась переривчаста розділювальна... Водій "москвича" глянув в дзеркало - порожньо, а тільки відвів очі (не в дзеркало ж дивитись, входячи у поворот) - тут цей "смертник" вискочив... "Смертник" - бо без шолома. Але в суді це не виправдає "москвича"...

Поясніть будь-ласка, що мав зробити водій москвича окрім того, що вчасно включити поворот (якщо розмітка не забороняє) і рухаючись в лівій смузі пересвідчитися, що по зустрічній нема перешкоди розпочати маневр повороту ліворуч?

MrVes, тобі вже пояснили - переконатися у безпечності. "не помітив" не виправдання. Я не виправдовую мотоцикліста, швидше навпаки, але й водій "москвича", схоже, в дзеркало не дивився взагалі. Такий висновок я роблю (як вище писав) з того, що він і іномарку не бачив, виліз перед нею.

А взагалі ситуація дуже складна, я співчуваю обом, бо тяганина там надовго. Дурний збіг обставин, обопільна неуважність і легковажність...

Аби мотоцикліст живий лишився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько на "москвичі" неправий - не пересвідчився у безпечності маневру.

Мотоцикліст, гадаю, двічі неправий: перевищення швидкості, їзда без шолома. За швидкість не впевнений, але схоже на те.

два тижні назад в мене була ідентична дтп, тільки я був не на скутера, а на автівці, я виноватий повністю, тут ще потрібно добавити недотримання дистанціїї, що в мене було причиною дтп. Хоча водій автівки в яку я вїхав не відкидував свою вину, сам говорив шо треба було в зеркало подивитись перед повотором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то в пдр чітко і ясно написано що коли повертаєш на ліво то повинен пропустити лише зустрічну машину, а не усіх підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.4

Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині — і попутним транспортним засобам. Водій, що виконує поворот ліворуч, повинен дати дорогу попутним транспортним засобам, які рухаються попереду нього і виконують розворот.

До дядька може бути тільки одна претензія - якщо не ввімкнув поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то в пдр чітко і ясно написано що коли повертаєш на ліво то повинен пропустити лише зустрічну машину, а не усіх підряд.

:_09: до чого тут "ПРОПУСКАТИ"?!?!

Ще раз, УВАЖНО!, перечитуєм пункт Правил Дорожнього Руху 10.1

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

А порушення ПДР іншими учасниками дорожнього руху НЕ ДАЄ ПРАВА і собі порушувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы водитель москвича посмотрел в зеркало, все были бы довольные и счастливые....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы водитель москвича посмотрел в зеркало, все были бы довольные и счастливые....

а припустим, водій Москвича дивится в дзеркало, в той час мотоцикліст знаходиться за авто з відеореєстратора, потім відводить погляд наліво - для здійснення повороту і саме за цих 2 секунди мотоцикліст робить обгін і т.д., - неа? :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы водитель москвича посмотрел в зеркало, все были бы довольные и счастливые....

Да що ви причепились до того бідолаги водія москвича, на його місці міг опинитись кожен... Ну допустим, він в останній момент побачив в зеркало, що його обганяє скутер, він різко по тормозах і залишається на своїй смузі. Ви можете передбачити послідовність дій скутериста при такій ситуації чи водія авто з реєстратором? Тому якщо москвич заздалегідь ввімкнув показчик повороту, то вини з його сторони я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...