Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

ДТп на вул Кравчука. П'яний водій ГаЗелі продер бока Добло. Гаївці утримують водія ГаЗа в себе, так як водій Добло і 4 колеги готові його роздетри.

ДТп на вул Кравчука. П'яний водій ГаЗелі продер бока Добло. Гаївці утримують водія ГаЗа в себе, так як водій Добло і 4 колеги готові його роздетри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ДТп на вул Кравчука. П'яний водій ГаЗелі продер бока Добло. Гаївці утримують водія ГаЗа в себе, так як водій Добло і 4 колеги готові його роздетри.

ДТп на вул Кравчука. П'яний водій ГаЗелі продер бока Добло. Гаївці утримують водія ГаЗа в себе, так як водій Добло і 4 колеги готові його роздетри.

ибо неКуй пьяным за руль садиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ибо неКуй пьяным за руль садиться....

Ой, і так всі знають, але ті "залєпкі" всі мізкі пропили і ніфіга не думають що можуть начворити, то ще добре що всі живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц... я ще ніразу не пристебнутий за кермом не їздив, а тут, у Луцьку в драбада + машину побив,ще й "вознікає"... омг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в 23-24 годині з ківерцівького моста ( в Луцьку ) їхало 2 машини, перша машина ввімкнула поворот на право і вирішила поїхати під міст, тим часом автомобіль що рухався позаду не встиг зреагувати чим спричинив дтп, врізався в ліву фару переднього автомобіля і зник з місця дтп. через деякий час підїхала машина гаї для оформлення дтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5:45 ранку, вул. Рівненська, мокра дорога, невеликий дощ.

Британська праворулька BMW 5 серії вилітає серед мосту на зустрічну смугу, своїм лівим боком лупить хетчбек Peugeot 308, досить сильний удар, у останнього авто вирвало колесо та розвернуло проти руху. Бумер по інерції досунувся аж до Фокстроту. У обох автомобілях спрацювали подушки безпеки. Водій та пасажир француза - чоловік з дружиною, були пристебнуті.

За кермом BMW - бухий хач, пасажирка ліворуч - молода дівчина, отримала як мінімум перелом ноги, ймовірно відкритий.

Швидка прибула досить оперативно.

Окремий "респект" вомуділам котрі проїждали повз, щиро бажаю, щоб і вам, коли опинитесь у схожій ситуації - так само мимо газували з традиційним відношенням - моя хата скраю...

QmzOM-Qs9UU.jpg

Et_p6PLvnyk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один доказ!

Випив-за кермо не сідай.

Добре, що хоч з мосту не злетів, і всі живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кермом BMW - бухий хач

П*яна срань. Я б зупинився, але якби побачив що п*яний - один дзвінок у швидку і просто поїхав би. І нехай там хоч здохне та бикота, більше нічим не допоміг би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то і річ, що воділа сидів праворуч, так як беха - англійка з правим кермом, сам не постарждав, а під удар підставив дівчину-пасажирку, котра полізла з цією мраззю покататись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то і річ, що воділа сидів праворуч, так як беха - англійка з правим кермом, сам не постарждав, а під удар підставив дівчину-пасажирку, котра полізла з цією мраззю покататись...

"Скажи кто твой друг, я скажу кто ты" - народна мудрість. Я про дівчину, сама не бачила з ким сідає в авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так що, її треба було пристрелити щоб не мучилась?

В будь-якій ситуації потрібно старатись бути людиною, а не ігнорити, проїждаючи з пофекфейсом мимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так що, її треба було пристрелити щоб не мучилась?

В будь-якій ситуації потрібно старатись бути людиною, а не ігнорити, проїждаючи з пофекфейсом мимо...

Так мова ж не про пасажира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так я ж чітко описав, хто був присутній у ДТП, як мінімум 3 людини, яким потенційно\неодмінно допомога потрібна була б.

І вцілому, мова про байдужість і відсутність солідарності між водіями, на це я наголосив в кінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова про байдужість і відсутність солідарності між водіями, на це я наголосив в кінці.

Эксперимент ГАИ: из 186 белорусских водителей помогли пострадавшему только девять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова про байдужість і відсутність солідарності між водіями, на це я наголосив в кінці.

Байдужість це не зовсім правильно. Можливо, хтось і хоче зупинитись, але просто боїться. Ти зупинишся щоб допомогти, а потім тебе ж і винним зроблять (напр. підстава). А потім доказуй що не ідіот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова про байдужість і відсутність солідарності між водіями, на це я наголосив в кінці.

Байдужість це не зовсім правильно. Можливо, хтось і хоче зупинитись, але просто боїться. Ти зупинишся щоб допомогти, а потім тебе ж і винним зроблять (напр. підстава). А потім доказуй що не ідіот.

Як варіант можливо. Наше суспільство по тихеньку, але все ж таки йде до системи, в якій все вирішує суд. Так ось, наприклад, допомогли ви самі підняти коляску в маршрутку, при цьому самі оступились, впали і коляска теж. Молода мама подала в суд і ви попали за ускодження дитини, коляски і т.д. і це вже є. В Америці ніхто не проводить ТО автомобілю, їздять до явного ремонту, а все через суди та адвокатів. Наприклад, власник змінив ГРМ, а адвокат через суд вернув кошти та моральний "ущерб". Головне трактування - ГРМ цілий і поміняли на цілий, значить надурили. Ніякі докази, що є якісь норми ТО і т.д.не проходять. Інформація від нащих там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Америці ніхто не проводить ТО автомобілю, їздять до явного ремонту, а все через суди та адвокатів. Наприклад, власник змінив ГРМ, а адвокат через суд вернув кошти та моральний "ущерб". Головне трактування - ГРМ цілий і поміняли на цілий, значить надурили. Ніякі докази, що є якісь норми ТО і т.д.не проходять. Інформація від нащих там.
Не меліть дурниць. У США добре розвинений страховий бізнес. Будь-яка страхова, перед тим як виписати вам поліс все ретельно перевірить.
Перше що знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка страхова, перед тим як виписати вам поліс все ретельно перевірить.

+1.

Десь було відео, як страховий агент сидів в машині і знімав, як дядько, який має отримати страховку медичну, бо, нібито пошкодив спину, а сам в цей час, вантажив меблі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 16,40 на вул Карпенка-Карого автомобіль Жигулі (Учбовий) хотів повернути на вул рівненську, але йому у "дупу" заїхав здається ланос. На місці аварії був інструктор та мужик на іншому авто, учня я не бачив.

post-7779-0-19669100-1401731932_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто живе в районі літака - дитячої лікарні??? тільки що там був страшний писк і звуки ударів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если звук слышал - значит сам недалеко живёшь. Вышел и посмотрел бы.

Совсем обленились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...