Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Про отаке от ДТП прочитав в ФБ

Автор: Правий Сектор Волинь

Головний лісник Волині збив активіста «Правого сектору» та поїхав далі

На Волині автомобіль, за кермом якого був начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, наїхав на активіста «Правого сектору» Аркадія Соломатіна та зник з місця події.

Інцидент трапився у суботу, 15 березня, о 15:30 в селі Пальче Ківерцівського району.

Аркадій Соломатін розповів, що переходив дорогу по пішоходному переході, коли його збив автомобіль «Volvo» з номерними знаками 8909 АС .

«Авто ніби зупинилося біля переходу і я впізнав за кермом пана Колісника, поряд з ним сиділа молода блондинка. Впевнений, що і він мене впізнав, тому різко надавив на газ», - розповідає активіст «Правого сектору».

Аркадій Соломатін зазначає, що Колісник підчепив його на капот і так проїхався два метри. Потім здав на узбіччя і Соломатін впав. Колісник не зупинився, поїхавши далі у напрямку Луцька.

На місце ДТП викликали міліцію, яка проведе слідчі дії.

У активіста «Правого сектору» - забій руки і ноги, та численні синці.

«Правий сектор» Волині розцінює такі дії головного лісника Волині як спробу залякати, а можливо і помститися організації. Оскільки представники «Правого сектору» Волині намагалися припинити тіньові схеми збуту деревини за кордон, до яких був причетний начальник управління лісового та мисливського господарства області Богдан Колісник та вимагали його звільнення з посади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Депутату міської ради машину спалили. 90-і в дії

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-vybukhnula-avtivka-deputata-miskrady/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21:30 посанчики на Жигулю 6 моделі так входили в поворот на Ветеранів, що добряче підрихтували собі передок, архівна загорожа теж постраждала.

На місці були міліція, авто і веломайдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно 21:30 сталась аварія на Відродження. П'яний таксист підрізав грузову машину - машина лежить перевернута. Жерт вроді не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пздц..

2 аварії (не тяжких) на відрізку 2 км.

1) на мості (Там-Там - Перемоги), чувак в'їхав в зад жінці. Хомічно звучить, але так і є, жіночка на Шкоді Суперб. Чувак на чомусь цікавішому. В мужика походу радіатор потік..

2) через 1,5-2 км перед переходом, що навпроти ТСОУ (ДОСААФ), Мужик на не помню чому, втулився в КІА, за кермом якої була жінка.

Якийсь дивний ранок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пздц.. 2 аварії (не тяжких) на відрізку 2 км. 1) на мості (Там-Там - Перемоги), чувак в'їхав в зад жінці. Хомічно звучить, але так і є, жіночка на Шкоді Суперб. Чувак на чомусь цікавішому. В мужика походу радіатор потік.. 2) через 1,5-2 км перед переходом, що навпроти ТСОУ (ДОСААФ), Мужик на не помню чому, втулився в КІА, за кермом якої була жінка.

+ десь 08-30 (40) год. перехрестя Стрілецька -Вишків Набережна зі сторони Мотору мужик на Т4 догняв лігковушку. Збіг чи ні, за кермом якої була жінка. Пластмаси на дорозі не було, значить відбулись нервовим стресом, + можливо, й тріщинами на бамперах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вчора трохи перелякався, дітки на вєліку вирішили неочікувано дорогу переїхати, добре, що хоч ззаду ніхто мене не встиг влупити, бо тормозив доволі різко... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітка там тільки одна на багажніку сидить ,а педалі крутить здорове путо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітка там тільки одна на багажніку сидить ,а педалі крутить здорове путо.

Та ні, на відео так не видно, але педалі крутило дітьо років до 11 максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вчора трохи перелякався, дітки на вєліку вирішили неочікувано дорогу переїхати, добре, що хоч ззаду ніхто мене не встиг влупили, бо тормозив доволі різко... :(

http://www.volynnews.com/messages/yak-diti-pereyijdjayut-dorogu-u-lutsku-video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вчора трохи перелякався, дітки на вєліку вирішили неочікувано дорогу переїхати, добре, що хоч ззаду ніхто мене не встиг влупити, бо тормозив доволі різко... :(

він ще там мало що не заїхав в жовтий рено...

6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам,

які досягли 14-річного віку. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1029-2011-п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вчора трохи перелякався, дітки на вєліку вирішили неочікувано дорогу переїхати, добре, що хоч ззаду ніхто мене не встиг влупити, бо тормозив доволі різко... :(

він ще там мало що не заїхав в жовтий рено...

6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам,

які досягли 14-річного віку. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1029-2011-п

На жаль батьки звертають на це увагу тільки тоді,коли біда, не дай бог, трапиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я вчора трохи перелякався, дітки на вєліку вирішили неочікувано дорогу переїхати, добре, що хоч ззаду ніхто мене не встиг влупити, бо тормозив доволі різко...

Вчора ввечері на Дубнівській така ж фігня була, тільки двоє старших людей, один з них на рамі був, і їхали вже після 21 год без світла(темно було), переїзджали по діагоналі дорогу назустріч автобусу. Самогубці якісь, дорога ж мокра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ще там мало що не заїхав в жовтий рено...

6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам,

які досягли 14-річного віку. http://zakon2.rada.g...how/1029-2011-п

Саме так, тому я почав тормозити, бо аж серце похололо від того, як він ледве не влупився в той "пиріжок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...yla-pid-kolesa/

У Луцьку 10-річна дівчинка потрапила під колеса автомобіля. ДТП трапилася по проспекту Грушевського ввечері, 3 квітня.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчук розповів, що постраждала дівчинка переходила дорогу у встановленому законом місці – по пішохідному переходу. За кермом автомобіля ВАЗ 21112 був 45-річний лучанин.

У результаті аварії дівчинка отримала закритий перелом лівої сідниці та забійну рану лівого стегна. Її госпіталізували до обласної дитячої лікарні.

3.jpg

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни микроавтобус заехал в реку: Трое погибших

На Волыни водитель микроавтобуса не справился с управлением и заехал в реку, в результате чего погибли три человека, сообщили УНН в пресс-службе ГосЧС.

"Около 9 часов 5 апреля возле села Задыбы Турийского района водитель микроавтобуса Ford-Transit, двигаясь по берегу реки Турия, не справился с управлением и допустил съезд транспортного средства в реку. Вследствие дорожно-транспортного происшествия погибли 3 человека", - говорится в сообщении.

На месте происшествия работали спасательные отделения Управления ГосЧС Украины в Волынской области.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни микроавтобус заехал в реку: Трое погибших

На Волыни водитель микроавтобуса не справился с управлением и заехал в реку, в результате чего погибли три человека, сообщили УНН в пресс-службе ГосЧС.

"Около 9 часов 5 апреля возле села Задыбы Турийского района водитель микроавтобуса Ford-Transit, двигаясь по берегу реки Турия, не справился с управлением и допустил съезд транспортного средства в реку. Вследствие дорожно-транспортного происшествия погибли 3 человека", - говорится в сообщении.

На месте происшествия работали спасательные отделения Управления ГосЧС Украины в Волынской области.

Реально хлопці були добряче під мухою (після частування оковитої посадивши за кермо самого "тверезого" молодого рішили їхати з майовкі результат на ліцо) 4-ро чоловік 3-ох загинуло 1Тверезіший встиг вискочити 3-ом повезло меньш( Цікаво в нас подають інформацію але з другої сторони 3-ох загінувших 4-му життя ламати ?(думаю він зробить висновкі!) Запитаєте чому опинились в річці біля водія сиділи водії з більшим стажом які помогли керувати в результаті вода, двох намагались вискочити через зад але не змогли подолати сітку яка була в перегородці буса )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...