Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

fedot, А де балон знаходився?

Взагалі - під днищем, вздовж (2 шт) і ззаду кілька коротунів. По факту - поздовжні довгі балони - на бровці, придушені до неї вагою авто.

Ви вибачайте,але я уяви не маю як вони там розташувались!(подвійне дно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви вибачайте,але я уяви не маю як вони там розташувались!(подвійне дно)?

Хм...Жодного разу, припустимо, ПАЗика з балонами ззаду під дном не бачили? В ГАЗелі те ж саме. Балони просто підвішені до днища. І висять над дорогою. От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду спорити,просто подумав за зазор-Як?

Зазор?...На пів метра бровки не вистачило)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Паза посадка велика,а в Газелі вони були продумані заводом?

Та, як би, і там не мало..Та ГАЗель таки не БТР. На фото висоту видно. Ну і, відповідно, на заводах не продумують місця для балонів. Якщо продумують - то зразу ставлять штатне ГБО і все. (Кадік Лайф, Добло Еко, наприлад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті.З гаішниками були люди з оранжевими жилетами?

Ці люди були раніше, і самі викликали ДАЇ....які приїхали в супроводі ще одного екіпажу автомайданівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вдень на Коперніка пежо в'їхав, наскільки я зрозумів, у припаркований ВАЗ

post-6632-0-62468000-1394042474_thumb.jp

post-6632-0-64125100-1394042556_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що на Глушець, то там ваз 21014 був на Львівських номерах ( певно знак він не помітив і вирішив не пригальмовувати та нікого не пропускати , так як вирішив що їде по головній )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В межах години тому на (на мою думку) злощасному переході перед мостом по пр. Перемоги ДТП. Учасників не розгледів, оскільки рух був ускладнений, доводилося на всі сторони крутитися щоб кого не зачепити самому. Причина банальна - один пригальмував перед переходом, щоб когось пропустити - другий пригальмував першому в задню частину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, орієнтовно біля 9-ої на Ківерцівській, біля бази Сатурн, була аварія, стояло багато машин автомайдана, новий ДАІ-шний бус і здається темний розбитий ланос з єврофлагами на вікнах - хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19:30 вул. Чернишевського, через погане по суті відсутнє освітлення вулиці, можу помилитися з марками, Ваз 2101 та Міцубісі Паджеро, добряче втулилися, зупинилися в деревах між тротуром та проїздною частиною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19:30 вул. Чернишевського, через погане по суті відсутнє освітлення вулиці, можу помилитися з марками, Ваз 2101 та Міцубісі Паджеро, добряче втулилися, зупинилися в деревах між тротуром та проїздною частиною...

Не буду стверджувати, але я побачив москвич білого кольору.. Передок дійсно був сильно помятий. Джип на тротуарі між деревами не роздивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, ще до 9-тої, на Грушевського, біля "Авангарду", відбулася ДТП за участю Таврії та новішого ГрандЧерокі. В Джипа пом'ятий бік, в таврії передня права частина. Оскільки в голові виникло кілька моделей по тому, як відбулася ДТП, жодних припущень не висуватиму.

П.С. Візуально - без постраждалих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Я там працюю. Як так сталось ми зрозуміти так і не змогли. Через годину в дворик від"їхали бус даївців і таврія і щось видно оформляли далі.Джипа вже не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Я там працюю. Як так сталось ми зрозуміти так і не змогли. Через годину в дворик від"їхали бус даївців і таврія і щось видно оформляли далі.Джипа вже не було

Також бачив таврію без ніякого джипа, нормуль "влупило" її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що сталося зранку біля 5-ї школи? ББС передало, що рейсовий автобус зіткнувся з вантажівкою - хтось когось не пропустив при виїзді з Клима Савури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що сталося зранку біля 5-ї школи? ББС передало, що рейсовий автобус зіткнувся з вантажівкою - хтось когось не пропустив при виїзді з Клима Савури.

Це було не зранку, їхав в офіс десь о 9,30. це капець . Ну може для когось і ранок)) короче дійсно від Історичного до вул. 8 березня їхав хвилин 10.(( також цікаво що було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно о 9-30 на світлофорі біля 5 школи маршутка з кімось там не розминулась, вроді як без жертв. Але пробка утворилась величенька така, рух був дуже повільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...