Перейти до змісту

Boomboxic

Учасники
 • Кількість зміста

  528
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

98 Байдужий

3 Підписників

Про Boomboxic

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 26.05.1987

Останні відвідувачі профілю

4 076 перелядів профілю
 1. Лаковані, в будь-якому стані, будь-якого розміру, будь-якого кольору, на підборі 7-8 см.
 2. Закон написаний очень корявим почерком. Дочитався, що норми Євро що в ньому вказані діють для всього, крім легкових автомобілів. Вся суть крилась в отих УКТ ЗЕД. Тоді, ой. Вибачте. В іншому все без змін. Автобуса або вантажного автомобіля нижче Євро 5 не розмитниш та не зареєструєш. Трагедія не велика, але для прикладу вантажні Кадіки чи Рено Кенгу на бляхах прийдеться здати на шрот.
 3. Я не говорю, що не розмитнились. Зареєструйте її.
 4. Читайте чинну редакцію закону Стаття 2.
 5. Люди ви сильно не розганяйтеся, бо є один нюанс який множить на ноль оті всі розмитнення євроблях і шум навколо нього. Трохи зради вам закину. Закон, шо робить можливим розмитнення авто будь-якого віку підписано. Але змін в інші нормативно-правові акти що стосують реєстрації таких транспортних засобів ніхто не вносив. Другими словами: "Будьте любєзни, предоставте для реєстрації в сервісному центрі сертифікат ЄВРО-5." Його, як всім відомо, на тачку старше 2010 року ніхто не видасть.
 6. @Юріч як на мене,то найкращим вибором буде Huawei P Smart або Huawei Honor 9 lite. Офіційно продаються в офлайн магазинах в Луцьку. З гарантією.
 7. ОМГ, вхідні двері за овер 30к. це дійсно потужно. Потужно для вашого гаманця. Поважаю ваші здібності заробляти бабки і тратити хоч на нові айфони, хоч на двері за 45к. Але, яка доцільність дверей за такі гроші, якщо реально можна купити шикарні двері за 15 і вони не будуть нічим не хуже, ніж вотетівот. При тому шо всі оці понти можуть бути нівельовані кривим монтажем дяді ВасіПєті. Скло в дверях ніяк не місток холоду. якщо цей склопакет двокамерний і енергозберігаючий. Місток холоду - це замочна скважина. І то, якщо ключ на метелик, бо шпарина більша.
 8. Поставив собі розширення ACE Script в браузер і він підтягує прямі трансляції на будь-який сайт, на якому є онлайн табло з матчами і рахунками
 9. Запрос цікавий, але за сумою показників нереальний. Вологозахист по класу хоча б ІР67 + корпус привабливий = флагман. Який в бюджет 8000 ніяк не впишеться. Тому хай купляє собі кнопочного і з ним їздить на рибалку... в нормального смарта бере на щоденне використання.
 10. Боюсь спитати чому так критичний вологозахист для кума? Що були випадки? Бо насправді цей параметр - без монолітного корпуса-кірпіча - просто маркетинг. Любого Айфона чи Самсунга С-серії можна втопити за 1 хвилину. І будуть всі телефони топитися, поки буде на корпусі розєм зарядки чи міні-джека для навушників. Відктиньте цю вимогу - буде вам купа варіантів.
 11. Та нє, ну ви шо, хлопці? Не знущайтеся з людей. Якщо ще й за 4к купити - те саме що гроші на вітер викинути.
 12. Не сильний фахівець в цьому напрямку, але якось напрягає температура камня у вашій відеокарті. Якщо це дані температури в режимі простоя, то вона вища на 10-12 градусів за норму. Крім того кулер тільки на 31% крутить. Думаю БІОС може впливати на контроль кулера відеокарти. Звідси і виходить тротлінг при сильному нагріві в ігровому режимі. GPU просто скидає частоти для уникнення перегріву.
 13. @Oli ясно. Порт прошивки то не є оригінальна прошивка. Більше всього не проходить чек по хардварній складовій.
×
×
 • Create New...