Перейти до змісту

Boomboxic

Учасники
 • Кількість зміста

  522
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

98 Байдужий

3 Підписників

Про Boomboxic

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 26.05.1987

Останні відвідувачі профілю

4 005 перелядів профілю
 1. @Юріч як на мене,то найкращим вибором буде Huawei P Smart або Huawei Honor 9 lite. Офіційно продаються в офлайн магазинах в Луцьку. З гарантією.
 2. ОМГ, вхідні двері за овер 30к. це дійсно потужно. Потужно для вашого гаманця. Поважаю ваші здібності заробляти бабки і тратити хоч на нові айфони, хоч на двері за 45к. Але, яка доцільність дверей за такі гроші, якщо реально можна купити шикарні двері за 15 і вони не будуть нічим не хуже, ніж вотетівот. При тому шо всі оці понти можуть бути нівельовані кривим монтажем дяді ВасіПєті. Скло в дверях ніяк не місток холоду. якщо цей склопакет двокамерний і енергозберігаючий. Місток холоду - це замочна скважина. І то, якщо ключ на метелик, бо шпарина більша.
 3. @lanima займалась колись кузовнимим роботами. звяжіться з нею.
 4. Boomboxic

  Спортивные трансляции

  Поставив собі розширення ACE Script в браузер і він підтягує прямі трансляції на будь-який сайт, на якому є онлайн табло з матчами і рахунками
 5. Ремені на Toyota Aygo "04 треба 2 шт. передні.
 6. Запрос цікавий, але за сумою показників нереальний. Вологозахист по класу хоча б ІР67 + корпус привабливий = флагман. Який в бюджет 8000 ніяк не впишеться. Тому хай купляє собі кнопочного і з ним їздить на рибалку... в нормального смарта бере на щоденне використання.
 7. Боюсь спитати чому так критичний вологозахист для кума? Що були випадки? Бо насправді цей параметр - без монолітного корпуса-кірпіча - просто маркетинг. Любого Айфона чи Самсунга С-серії можна втопити за 1 хвилину. І будуть всі телефони топитися, поки буде на корпусі розєм зарядки чи міні-джека для навушників. Відктиньте цю вимогу - буде вам купа варіантів.
 8. Та нє, ну ви шо, хлопці? Не знущайтеся з людей. Якщо ще й за 4к купити - те саме що гроші на вітер викинути.
 9. Не сильний фахівець в цьому напрямку, але якось напрягає температура камня у вашій відеокарті. Якщо це дані температури в режимі простоя, то вона вища на 10-12 градусів за норму. Крім того кулер тільки на 31% крутить. Думаю БІОС може впливати на контроль кулера відеокарти. Звідси і виходить тротлінг при сильному нагріві в ігровому режимі. GPU просто скидає частоти для уникнення перегріву.
 10. @Oli ясно. Порт прошивки то не є оригінальна прошивка. Більше всього не проходить чек по хардварній складовій.
 11. Я хз як там саме з цією моделлю. В мене на МІ6 все чудово авторизується і синхронізується. Думаю і в Redmi note 5 теж ніяких проблем не буде. Правда на авторизацію треба відправити міжнародне смс за тарифом оператора. Бачу толк з MIUI аккаунта тільки в сервісі пошуку телефона. Все решта гарно синхронізується в хмари гуглсервісів. Контакти, фото, календар і т.п.
 12. Андроїд не чистий. А з фірмовим інтерфейсом MIUI. Вот перший попавшийся магазин на аліекспресс. $155 в чорному кольорі. $145 голд. Вот на розетці +600 грн. Ціна одинакова на всі кольори.
 13. Андроїд не чистий. А з фірмовим інтерфейсом MIUI. Вот перший попавшийся магазин на аліекспресс. $155 в чорному кольорі. $145 голд. Вот на розетці +600 грн. Ціна одинакова на всі кольори.
 14. Xiaomi redmі note 5 версія 3/32 наразі за $150 можна купити. Бестселер. Найкраще співвідношення ціна/якість.
 15. Скутер не заводиться. Поплавкова камера суха. Хоча до самого карбюратора бензин йде. Порадьте когось, хто розбереться в цій історії.
×