Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

"...Хлопчика звати Платон, він переходив на переході біля соло коли всі машини зупинилися і тут раптом ця жінка на швидкості під 100 км/год. Міліції вона сказала що не помітила його..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Теоретически на авео можно разогнаться до 100 от гостинца до мадагаскара. Но по молодежи страшно 60 ехать в час пик, маршрутки+Пешеходы переходят не смотря по сторонам, не говоря уже про детей. Я не защищаю водителя, но надо жать тапку в пол, чтобы ехать 100 возле мадагаскара. А если так, значит что-то не так с психикой у водителя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто заміряв швидкість? Звідки цифра в 100км/год?

теж нікого не захищаю, просто цікаво.

писи. малого знаю особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від авторинку до кільця Глобуса по правій стороні, близько 13тої години ДТП бус типу Віваро, спереді, взаді нісан мікра, на острівці безпеки пожований бік в 99тки, причина була незрозуміла, дуже вже сварилася тітонька з мікри з водієм 99тої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платон R.I.P :unsure:

В голові не вкладається...

Зранку телефонувала дружина, їде в лікарню підтримати батьків...

Годину тому перетелефонувала та сповістила про сумну новину... Не можу оговтатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від авторинку до кільця Глобуса по правій стороні, близько 13тої години ДТП бус типу Віваро, спереді, взаді нісан мікра, на острівці безпеки пожований бік в 99тки, причина була незрозуміла, дуже вже сварилася тітонька з мікри з водієм 99тої.

Мужик з віваро винний ... з правої смуги різко йому захотілось вліво піти - в поворот хотів заїхати, а фактично повороту немає бо там просто бордюр розібраний. Я тільки що девятку тягнув з місця ДТП. В девятці задню балку погнуло (заднє колесо під 60 градусів вигнулося так що по асфальті пищало), праві задні дверцята і праве переднє крило пішло.

post-20760-0-70342900-1408626595_thumb.j

post-20760-0-08004200-1408626600_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-та школа, ланос вїхав в Х5, але Х5 не постраждав, мужики поговорили і Х5 поїхав

post-12226-0-89014600-1408630640_thumb.j

post-12226-0-79782000-1408630688_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_09: Деу їхало по зустрічній?!

Там усі по зустрічній їдуть, ремонт дороги, йопт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_09: Деу їхало по зустрічній?!

там приколи з перекриттям дороги, через ремонтны роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав... блін, не повезло...

Але й не бачу по фото, щоб дорожники хоч якось спробували запобігти такій ситуації... Де тимчасові знаки? Дійсно, людина йшла собі на розворот, дивилась тільки вправо, і от результат! Звичайно, можна звинувачувати цього водія (чи, схоже, водійку), що треба бути уважнішим, що потрібно дивитись всюди, що Правила кажуть "перед маневром переконатись у безпечності", але ж можна було передбачити таку ситуацію! Можна було б зробити щось, аби привертати увагу водіїв, хоча б тимчасово виставити знак 1.39 «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка) »

на диску від вантажівки, чи 5.6 «Кінець дороги з одностороннім рухом» , чи 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено» чи всі ці знаки разом... Одним словом, зробити хоч щось, щоб водій задумався, що тут "не так як завжди"... В тій же Польщі знаків понаставляли б, що аж в очах рябіло б....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знав... блін, не повезло...

Але й не бачу по фото, щоб дорожники хоч якось спробували запобігти такій ситуації... Де тимчасові знаки?

Теж їхав сьогодні тудою, біля Гостинця не було жодного знаку про ремонт дороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж їхав сьогодні тудою, біля Гостинця не було жодного знаку про ремонт дороги

Я ще тої пятниці їхав від рагсу - минаю лівою смугою ямку і офігєваю - назустріч бус їде. Потім вже побачив, що на зустрічній знімають полотно. Ще подумав, як я так знакі провтикав. В той же день знов їхав, і знов не побачив. А зі сторони глобусу всьо було чотко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав з Полонки і мене влупив Volkswagen Touareg. Ситуація була наступна. Їхав Ланос зі швидкісттю приблизно 50 км. я пішов на обгін а цей дятел на джипі вилетів з поворота на зустрічну іпочав обганяти нас уже третім. Тому дибілу як раз їхав автобус на зустрічну і він влупив мене своїм колесом у крило водія. Я від удару зачепив своїм заднім бампером ланоса якого вже майже обігнав (зачепив у передній бампер) Вишло це чудо з джипа років з 20 і давай гнати на нас мол ми не праві. Водій з ланоса та я + самооборона (3 хлопця) допомогли поставити цього мажора на місце.Номера дибіла АС1011ВЕ У мене побите крило трішки затерта дверка від його колеса та розбите дзеркало. у нього вся сторона розваляна. Жалко опелька свого.

P.S Велике дякую хлопцям з Самооборони які їхали за ланосом і були свідками ДТП і допомогли з цим дятлом розібратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, а как он объяснял, что вы обое не правы, если он выполнял тройной обгон и не справился с управлением? А если б самообороны небыло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, а как он объяснял, что вы обое не правы, если он выполнял тройной обгон и не справился с управлением? А если б самообороны небыло?

Може просто Фольксваген йшов на обгон, а автор не подивився в ліве дзеркало і виїхав перед ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому дибілу як раз їхав автобус на зустрічну

ну і Вам тоді теж. Одним словом ситуація неоднозначна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню.

Є пряма дорога та виїзд з вулиці. По прямій була зупинка де зупиняються автобуси. Коли я брав на обгін ланоса автобус повертав на зупинку, тобто він мені не заважав і я йому. А цей "шумахер" вилетів з поворота який я щойно проїхав(ще стояла пилюка стовпом) і почав рухатись по зустрічній смузі і обганяти мене. Точніше він вже їхав не по дорозі, а по узбіччі і там йому заважав той автобус. Ну а далі баххххх і все. Самооборона допомогла тим, що була свідком ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю схема Вам все прояснить.

Відстань від поворота звідки виїхав джип до мене приблизно метрів50-100. Коли я йшов на обгін джип тільки підїжджав до поворота на великій швидкості. Від мене до зупинки автобуса 500 можливо більше.

post-7779-0-63713000-1409234174_thumb.jp

Все як було то Вам не передати. Для мене це був шок...... Машину шкода...... А той мажор сказав, що спішить у Київ і вже дзвонив щоб взяти інше авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю схема Вам все прояснить.

Відстань від поворота звідки виїхав джип до мене приблизно метрів50-100. Коли я йшов на обгін джип тільки підїжджав до поворота на великій швидкості. Від мене до зупинки автобуса 500 можливо більше.

post-7779-0-63713000-1409234174_thumb.jp

Все як було то Вам не передати. Для мене це був шок...... Машину шкода...... А той мажор сказав, що спішить у Київ і вже дзвонив щоб взяти інше авто.

Да, все зрозуміло,а чим власне все закінчилося? визивали даї,чи на місці? чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...