Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

Проблема цього перехрестя існує вже десятки років.За СРСР там ще маневрові тепловози ходили,от було,по пів години стояли.Світлофор там не поставлять,переїзд -це головна,все.Ситуація-фура від Променя,морду висунула,загорівся червоний.Має пропустити з Набережної та Ківерцівської,а тоді завершити маневр.А причіп в цей час на колії,на це ніхто не піде,не мучте клаву.

НЕПОГОДЖУЮСЬ, бо світлофор там МОЖНА поставити - просто його треба ставити метрів за десять перед залізничним світлофором. Тоді, якщо він дозволяє їхати а наступний за ним - залізничний - ні, тоді перед ним і стоїте.

Будь-яку проблему можна вирішити, треба тільки бажання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ig_rok, все можно, було б бажання і мозок у того, хто це хоче зробити. Як на мене то все просто - завязати світлофор з семафором, коли ввімкнено семафор, то рух по теперішній головній "Вишків - к-р Промінь" забороняється відповідними сигналами світлофорів, так само як і поворот в сторону Проміня з другорядної дороги, у той час як інші напрямки руху регулюються й надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На переїзді світлофор не можна встановити, оскільки рух по переїзду не ДОЗВОЛЕНИЙ а НЕ ЗАБОРОНЕНИЙ що саме по собі суперечить зеленому сигналу світлофора.

8.7.3 Сигнали світлофора мають такі значення:

a)зелений дозволяє рух;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, десь о 18.40 на перехресті Рівненська-Теремнівська на світлофорі (в напрямку виїзду з міста) - в мене втаранився рейсовий автобус еталон.

Водій автобуса забув що на гірці/спуску потрібно тримати авто на гальмах, щоб не котилася. В результаті автобус відкотився назад і вліпився в мене.

Дистанція була біля 2-3 метрів. На звуковий сигнал він не реагував. Я хотів здати назад, але там бле@ть, якась цука мене вже підперла під самий бампер.

Тому я просто відпустив гальма щоб мене більше штовхнуло а не вдарило.

В результаті - у автобуса лопнув задній бампер, у мене все ціле. Єдине, на моїй машині залишилася фарба від автобуса. Видно у того еталону це не перший раз - оскільки бампер був свіжо зроблений і пофарбований.

Так ось, звертаюсь до всіх любителів отак підпирати на спусках/підйомах - наступного разу отримаєте домкратом по голові, а ваше авто буде все в плямах фарби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть машины у меня нету ну пздц как не люблю когда все так жмуться что расстояние 30 см а про спуски и подъемы вообще молчу. Из за одного страдает 3-4 машины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, десь о 18.40 на перехресті Рівненська-Теремнівська на світлофорі (в напрямку виїзду з міста) - в мене втаранився рейсовий автобус еталон.

Водій автобуса забув що на гірці/спуску потрібно тримати авто на гальмах, щоб не котилася. В результаті автобус відкотився назад і вліпився в мене.

Дистанція була біля 2-3 метрів. На звуковий сигнал він не реагував. Я хотів здати назад, але там бле@ть, якась цука мене вже підперла під самий бампер.

Тому я просто відпустив гальма щоб мене більше штовхнуло а не вдарило.

В результаті - у автобуса лопнув задній бампер, у мене все ціле. Єдине, на моїй машині залишилася фарба від автобуса. Видно у того еталону це не перший раз - оскільки бампер був свіжо зроблений і пофарбований.

Так ось, звертаюсь до всіх любителів отак підпирати на спусках/підйомах - наступного разу отримаєте домкратом по голові, а ваше авто буде все в плямах фарби.

:_09::_14::_38: неадекват?

З твоєї писанини враження таке, що мова не про водія автобуса, а про заднього, що найбільше винен той, що був ззаду... А якби він тебе підпер не під бампер, а за метр став - це сильно змінило б ситуацію? не думаю.

І я щось не зрозумів -

Я хотів здати назад, але там бле@ть, якась цука мене вже підперла під самий бампер.

Тому я просто відпустив гальма щоб мене більше штовхнуло а не вдарило.

В результаті - у автобуса лопнув задній бампер, у мене все ціле.

а про заднього ні слова? Якщо ти відпустив гальма, а він (задній) був під самим бампером, то, закономірно, що він мав постраждати теж... ???

Чи він все ж не під бампером був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж дуже не подобаються, коли ліпляться під самий бампер.

Як бачу такого включаю собі задню і чудо з переляканими очима бистро відкочується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, в Алушті, згадаймо добрий Крим, одні підйоми і спуски на перехрестях. На другорядній на крутий підйом стає 3-5 авто, відстань між бамперами 30-40 см, всі стоять, дають дорогу тим, хто на головній, і коли рушають, ніхто назад не відкочується. Дивувався. Видно, причина в тому, що з початку кермування так навчені, хоча там майже всі приїзджі. В Алушті немає жодного світлофора і ніколи не буває пробок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, в Алушті, згадаймо добрий Крим, одні підйоми і спуски на перехрестях. На другорядній на крутий підйом стає 3-5 авто, відстань між бамперами 30-40 см, всі стоять, дають дорогу тим, хто на головній, і коли рушають, ніхто назад не відкочується. Дивувався. Видно, причина в тому, що з початку кермування так навчені, хоча там майже всі приїзджі. В Алушті немає жодного світлофора і ніколи не буває пробок.

умеют пользоваться ручником))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, в Алушті, згадаймо добрий Крим, одні підйоми і спуски на перехрестях. На другорядній на крутий підйом стає 3-5 авто, відстань між бамперами 30-40 см, всі стоять, дають дорогу тим, хто на головній, і коли рушають, ніхто назад не відкочується. Дивувався. Видно, причина в тому, що з початку кермування так навчені, хоча там майже всі приїзджі. В Алушті немає жодного світлофора і ніколи не буває пробок.

умеют пользоваться ручником))

мені і ручник не потрібен щоб не скотитись.

тут діло в стажі і майстерності )

а Луцьк таке місто, з таким трафіком, що ставати можна за метр і всі всюди встигнуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав, що дистанція повинна бути такою, щоб водію було видно задні колеса автомобіля, що стоїть попереду. Зараз і сам намагаюсь дотримуватись цієї поради :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, десь о 18.40 на перехресті Рівненська-Теремнівська на світлофорі (в напрямку виїзду з міста) - в мене втаранився рейсовий автобус еталон.

Водій автобуса забув що на гірці/спуску потрібно тримати авто на гальмах, щоб не котилася. В результаті автобус відкотився назад і вліпився в мене.

Дистанція була біля 2-3 метрів. На звуковий сигнал він не реагував. Я хотів здати назад, але там бле@ть, якась цука мене вже підперла під самий бампер.

Тому я просто відпустив гальма щоб мене більше штовхнуло а не вдарило.

В результаті - у автобуса лопнув задній бампер, у мене все ціле. Єдине, на моїй машині залишилася фарба від автобуса. Видно у того еталону це не перший раз - оскільки бампер був свіжо зроблений і пофарбований.

Так ось, звертаюсь до всіх любителів отак підпирати на спусках/підйомах - наступного разу отримаєте домкратом по голові, а ваше авто буде все в плямах фарби.

:_09::_14::_38: неадекват?

З твоєї писанини враження таке, що мова не про водія автобуса, а про заднього, що найбільше винен той, що був ззаду... А якби він тебе підпер не під бампер, а за метр став - це сильно змінило б ситуацію? не думаю.

І я щось не зрозумів -

Я хотів здати назад, але там бле@ть, якась цука мене вже підперла під самий бампер.

Тому я просто відпустив гальма щоб мене більше штовхнуло а не вдарило.

В результаті - у автобуса лопнув задній бампер, у мене все ціле.

а про заднього ні слова? Якщо ти відпустив гальма, а він (задній) був під самим бампером, то, закономірно, що він мав постраждати теж... ???

Чи він все ж не під бампером був?

Шановний, я з Вами на ти не переходив. але раз вже пішло - то і я перейду.

Я хотів би побачити тебе в цій ситуації - чи тебе не охоплювала б злість, а тобі би вже побачили хто неадекват.

Відстань там була недостатня щоб здати назад, але для того щоб трішки відкотитись вистачило. І я не знаю куди тоді подівся той що був ззаді, але його я не зачепив.

І не до того мені було щоб слідкувати за ним.

Є відео з реєстратора, на якому добре видно яка була дистанція між мною і автобусом, як автобус котився назад, як вдарив і на скільки штовхнуло мене. І ще на ньому видно, шановний jack, мене, мою реакцію і поведінку. Хотів сьогодні його викласти, але тепер, після цих постів передумав. Тому що тут є ціла купа кєпів, які тільки і ждуть щоб когось розкритикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ля, вы достали. Предупреждаю последний раз. Будете продолжать оверквотить - уйдёте в РО на неделю. Каждый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Відродження біля повороту на ветеранів маршрутка с бусом не розминулись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження біля тамтаменятка стоїть мерс 123 з понівеченою мордою та ауді, в якої я в принципі видимих пошкоджень не побачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани,велике прохання відгукнутися свідків ДТП, яке трапилось 18 серпня близько 16:30 год. на пр. Молоді навпроти піцерії "Solo" (Мадагаскар).

Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса.

Можливо хтось проїзджав в цей час(чи незадовго до пригоди) з включеним відеорегістратором та зафільмував авто,яке було припарковане в цьому місці.

Будемо вдячні за будь-яку інформацію з цього приводу! Телефон людини,якій потрібна допомога по цій справі: (050)9303049

Не будьмо байдужими-вирішується доля людини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани,велике прохання відгукнутися свідків ДТП, яке трапилось 18 серпня близько 16:30 год. на пр. Молоді навпроти піцерії "Solo" (Мадагаскар).

Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса.

Можливо хтось проїзджав в цей час(чи незадовго до пригоди) з включеним відеорегістратором та зафільмував авто,яке було припарковане в цьому місці.

Будемо вдячні за будь-яку інформацію з цього приводу! Телефон людини,якій потрібна допомога по цій справі: (050)9303049

Не будьмо байдужими-вирішується доля людини!

На "ВОлинських новинах" описували цю ситуацію... Зі слів свідків - дитина переходила дорогу по пішохідному переходу, а жінка за рулем авто навіть не загальмувала...

Там багато коментарів під подією...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитували не розвиток подій, а марку/модель/номера тієї автоівки яка була припаркована, із-за якої хлопець і вибігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани,велике прохання відгукнутися свідків ДТП, яке трапилось 18 серпня близько 16:30 год. на пр. Молоді навпроти піцерії "Solo" (Мадагаскар).

Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса.

Можливо хтось проїзджав в цей час(чи незадовго до пригоди) з включеним відеорегістратором та зафільмував авто,яке було припарковане в цьому місці.

Будемо вдячні за будь-яку інформацію з цього приводу! Телефон людини,якій потрібна допомога по цій справі: (050)9303049

Не будьмо байдужими-вирішується доля людини!

"... зі слів свідків, хлопчик переходив на пішохідному переході. Поряд у недозволеному місці знаходилася припаркована машина. Автівка, яка наїхала на дитину, кажуть очевидці, неслась на величезній швидкості і не побачила малого. Від удару, кажуть очевидці, дитину відкинуло під інший автомобіль.

Постраждалий, 10-річний лучанин, отримав важкі тілесні ушкодження і госпіталізований до реанімаційного відділення. Зі слів рідних, хлопець – в комі, мозок відмовляє, уже двічі ставало серце.

Як розповіли очевидці, водій авто - жінка, в автівці якої також були діти, перед зіткненням не загальмувала. Хлопчика відкинуло під колеса іншого автомобіля, припаркованого обабіч..."

"... Перед пішоходним переходом вона повинна була скинути швидкість, не кажучи про те що повинна була бути обережною! ПДР ніхто не відміняв! Якби вона дотримувалася ПДР, то навіть вибігши на дорогу поза пішоходним переходом в тому місці де це сталося дитина відбулася би максимум переломом чи струсом мозку. Я їхав в маршрутці поруч рівно через 1 хвилину після того як це сталося. Дитину якраз намагалися витягнути з-під 10ки...."

http://www.volynnews...-dytyna-v-komi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса.
дитина переходила дорогу по пішохідному переходу

де правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Чернишевського була ДТП, постраждало 3 авто, Рено Дастер догнав Кенгу,яке в свою чергу догнало Кадіка, який пригальмував перед ямою(вирізали асфальт,ремонтують! :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани,велике прохання відгукнутися свідків ДТП, яке трапилось 18 серпня близько 16:30 год. на пр. Молоді навпроти піцерії "Solo" (Мадагаскар).

Дитина раптово вибігла на проїзджу частину з-за припаркованого мікроавтобуса.

Можливо хтось проїзджав в цей час(чи незадовго до пригоди) з включеним відеорегістратором та зафільмував авто,яке було припарковане в цьому місці.

Будемо вдячні за будь-яку інформацію з цього приводу! Телефон людини,якій потрібна допомога по цій справі: (050)9303049

Не будьмо байдужими-вирішується доля людини!

"... зі слів свідків, хлопчик переходив на пішохідному переході. Поряд у недозволеному місці знаходилася припаркована машина. Автівка, яка наїхала на дитину, кажуть очевидці, неслась на величезній швидкості і не побачила малого. Від удару, кажуть очевидці, дитину відкинуло під інший автомобіль.

Постраждалий, 10-річний лучанин, отримав важкі тілесні ушкодження і госпіталізований до реанімаційного відділення. Зі слів рідних, хлопець – в комі, мозок відмовляє, уже двічі ставало серце.

Як розповіли очевидці, водій авто - жінка, в автівці якої також були діти, перед зіткненням не загальмувала. Хлопчика відкинуло під колеса іншого автомобіля, припаркованого обабіч..."

"... Перед пішоходним переходом вона повинна була скинути швидкість, не кажучи про те що повинна була бути обережною! ПДР ніхто не відміняв! Якби вона дотримувалася ПДР, то навіть вибігши на дорогу поза пішоходним переходом в тому місці де це сталося дитина відбулася би максимум переломом чи струсом мозку. Я їхав в маршрутці поруч рівно через 1 хвилину після того як це сталося. Дитину якраз намагалися витягнути з-під 10ки...."

http://www.volynnews...-dytyna-v-komi/

Було прохання відгукнутися свідків. Не обсмоктувати кісточки. У людей сталося лихо. Хочуть докопатись до правди. А у нас тут посилання на Луцькі новини. Багато правди ві почерпнули з інформаційних видань? Вони ж частково цитують борду.

Свідки, відгукніться. Якщо є прохання - є причина. Дай Бог дитині вижити та одужати. Батьки - тримайтеся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Чернишевського була ДТП, постраждало 3 авто

І всі винні, бо поїхали під знак "Рух прямо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...