Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

С учетом того что Эпицентр выкупил Новую Линию, она тоже попадает в чёрный список. Жалко людей который там работаю...Если упадут продажи, начнутся сокращения штата, уровень безработицы в стране вырастет капитально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

С учетом того что Эпицентр выкупил Новую Линию, она тоже попадает в чёрный список. Жалко людей который там работаю...Если упадут продажи, начнутся сокращения штата, уровень безработицы в стране вырастет капитально.

все залежить від однієї людини - від власника. хай підтримає майдан :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді збирай гроші на банер :)

я так зрозумів бігборд буде десь 2000грн (якщо на перед там не орендовано), ну гривень 300-400 можу виділити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрію Веревському належить група "Кернел" - бренди Стожар, Чумак, Щедрий дар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.

Сьогодні пробойкотував "Там Там". Поїхав на закупи в "Сільпо" на Кравчука... ну що я можу сказати...

Парковка гівняна. Заїзд проблемний. Виїзд теж, а потім ще доводиться довгенько стояти на Карпенка-Карого в колєйці.

В самому ж "Сільпі" між рядами буває тіснувато. І це я був там між 14 і 15 годинами в п'ятницю, робочий день! Уявляю, що там на вихідні чи увечері робиться...

Хоча до обслуговування та сервісу претензій майже немає, продавці ввічливі. Асортимент, як для Луцька, нормальний.

Проте наступного разу поїду у "Фуршет", хоча не знаю, хто там власник. Якщо "Сільпо" це "Фоззі Груп" і дніпропетровець Володимир Костельман (вроді безпартійний), то "Фуршет" в мен з Асією Ахат досі асоціюється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С учетом того что Эпицентр выкупил Новую Линию, она тоже попадает в чёрный список. Жалко людей который там работаю...Если упадут продажи, начнутся сокращения штата, уровень безработицы в стране вырастет капитально.

Хлопці ви серйозно вірите в те, що якщо декілька людей відмовиться купувати щось в Епіцентрі, це якось позначиться на його прибутках і тим більше на скороченні штату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йдуть новорічні та Різдвяні свята, купівля подарунків на підприємства та організації - а цукорки "конті" - не фкусні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вкусні цукерки "Закарпатські"! Ті, шо п'ять зірочок мають - особливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів бігборд буде десь 2000грн (якщо на перед там не орендовано), ну гривень 300-400 можу виділити

оренда площини 3*6 в "чоткому" (біля там-тама) місці потягне на 300-400$ на місяць друк з поклейкою ще 50$. Але швидше за все "чоткі" площини в оренді до кінця року (якого?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волоські горіхи, какао і молоко\мед - такі цукерки дадуть фору будь-яким фабричним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не користувався (спизд....ів в, стані крайньої необхідності було рази 3 ), то було ще до того Як, і не збираюсь......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай мене пробачить ТС vovaoks

але ось вам і весь бойкот - http://board.lutsk.u...rchn-podarunki/

То було рік тому. Може одумався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"

Хай мене пробачить ТС vovaoks

але ось вам і весь бойкот - http://board.lutsk.u...rchn-podarunki/

То було рік тому. Може одумався :)

а варіанти панове запропонуєте? можливо підкажете як заробити щоб нікому палку в колеса не ставити? тут що не купи, що не зроби, все одно знайдуться незадоволені!

українцям потрібно свідомість та владу змінювати, а не бойкотувати якусь мізерну "отрасль" великого нардепа або лігарха, чи ви думаєте це щось змінить? якщо преса висвітлить, що наврядчи, ваш бойкот - фінансово дядя не постраждає,будуть страждати пересічні службовці, манагери і інше пушечне м'ясо. Загальнонаціональний, регіональний, чи хочаб обласний бойкот ще +/- заставить єб@ло повернути перца в наш бік, але цього небуде, оскільки всі ми сковані тими чи іншими причинами, що не дозволияють нам відмовитись від епіцентрів чи нових ліній, цукерок чи ще якоїсь ср@ні. Діє закон торгівлі, один продукт витіснили - на його місце прийде 2 нових, і швидше за все з сторони кацапів, а то вже ппц, я в ср@ці бачив їх і їх митний союз з їх мордами разом взятими!

П.С. я на АВК не працюю, нехай горить ця компанія голубим вогником, хто в "темі" - зрозуміє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо,тм Галичина(молочні продукти) не належить Єремєєву. В нього залишився тільки дубномолоко.який робить сири КОМО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо підкажете як заробити щоб нікому палку в колеса не ставити?

все дуже просто, або ви кормите банду, оба ні

противсіхів в цьому питанні немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця- депутат від Луцька, Івахів - ратнівський, старовижівський, камінь-каширський, Єрємєєв-ківерцівський, маневицький, любешівський, Мартиняк- луцький, горохівський і ще один район-РАЙОН, тому перед громадою Луцька відповідає лише Палиця, а селян з районів не чути чомусь

чому не чути от наприклад два дні тому відбувся"Євромайдан по-Маневицьки"

прийшло декількасот людей.прийшли,як виявилось,послухати представників місцевих штабів опозиціїї ("Батьківщина"),говорили,власне,щой на всіх євромайданах,порадувала повна відсутність партійної приналежності тих чи інших.тільки от наші кермувальникі ( П.Зінчук та М. Миронюк) тримались якось осторонь від опозиціонерів.

й ще одне звідки у вас інфа що Єремеєв проголосуав проти?й взагалі де можна побачити такі дані як,хто голосував,поіменно, у Верховній Раді.

post-8530-0-09069600-1386443443_thumb.jp

post-8530-0-86899300-1386443462_thumb.jp

post-8530-0-78139400-1386443478_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де можна побачити такі дані як,хто голосував,поіменно, у Верховній Раді.
на сайті Верховної Ради
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й ще одне звідки у вас інфа що Єремеєв проголосуав проти?й взагалі де можна побачити такі дані як,хто голосував,поіменно, у Верховній Раді.

він не голосував. і не реєструвався в залі: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3409

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і поскільки Ялинкович не підписав угоду зЄС ,, через тиск Росії,, , то всі оці Сбербанкі, Русскі стандарти та інші російські організації слід теж вдарити рублем, точніше гривнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбербанкі, Русскі стандарти та інші російські організації

Невже хтось користувався їх послугами? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбербанкі, Русскі стандарти та інші російські організації

Невже хтось користувався їх послугами? 0_о

мабуть ніхто не користувався,

Сбербанк России закрив своє єдине в Луцьку відділення на Київському майдані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...