Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь
Епіцентр вечірній

З нашої пошти - Виталий Якимчук:

Добрый день. Хочу с Вами поделиться информацией, что в Киевских магазинах "Эпицентр" сотрудников отправляют в неоплачиваемый отпуск на неделю, по очереди каждого, мотивируют что упали продажи и нечем платить зарплату. Информация подтвержденная, мне двоюродный брат рассказал, хочу Вас поздравить ваша деятельность дает плоды.) Напишите эту инфу во Львов и Луцк пусть еще они порадуются, что их блокирование привело к тому что начались весомые убытки)))). Слава Украине!!!!

‪#‎бойкот‬ ‪#‎євромайдан‬ #‎epicentrkills‬

21 хвилин тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только за последний месяц "Кулиничи" уменьшили объем реализации в Киеве почти в два раза.

я розумію, що у нас таких продуктів не має, але це про саму ефективність економічного бойкоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має інформацію про бізнес Волинських регіоналів - скидайте на пошту: [email protected]

Особливо цікавить інформація про бізнес головного регіонала - Башкаленка і чим зараз займається його "Екопрод".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герега хоче заборонити бойкот товарів Партії регіонів

Нардеп-регіонал ініціює внесення до Кримінального кодексу статті про розпалювання міжпартійної ворожнечі.

Народний депутат України, член фракції Партії регіонів Олександр Герега зареєстрував проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу, що запровадить відповідальність за бойкотування товарів і послуг за ознакою партійності власника.

а так кричали, що бойкот їм пофігу :_07:

п.с. для тих хто в танку, зверніть увагу на сайт))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як цю статтю мають шити? Зловлять мене біля Епіка, чи Лінії на стоянці без товару та чека - стаття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народний депутат України, член фракції Партії регіонів Олександр Герега зареєстрував проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу, що запровадить відповідальність за бойкотування товарів і послуг за ознакою партійності власника.
«Наша компанія понесла гігантські збитки. У Львові в нас один з торгових центрів не працював 4 дні. Другий торговий центр не працював дві доби. Також була проблема у місті Стрий. Будь-які катаклізми такого плану, вони для бізнесу просто негативні», – заявив Герега в інтерв’ю телеканалу 24.

Депутат жаліється, що його бізнесу заважають!? Серйозно??

Стаття 3. Несумісність депутатського мандата з іншими

видами діяльності

1. Народний депутат не має права:

~

4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною

роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності,

а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків

народного депутата час;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народний депутат України, член фракції Партії регіонів Олександр Герега зареєстрував проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу, що запровадить відповідальність за бойкотування товарів і послуг за ознакою партійності власника.
«Наша компанія понесла гігантські збитки. У Львові в нас один з торгових центрів не працював 4 дні. Другий торговий центр не працював дві доби. Також була проблема у місті Стрий. Будь-які катаклізми такого плану, вони для бізнесу просто негативні», – заявив Герега в інтерв’ю телеканалу 24.

Депутат жаліється, що його бізнесу заважають!? Серйозно??

Стаття 3. Несумісність депутатського мандата з іншими

видами діяльності

1. Народний депутат не має права:

~

4) займатися будь-якою, крім депутатської, оплачуваною

роботою, за винятком викладацької, наукової та творчої діяльності,

а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків

народного депутата час;

НУ якщо цім твердолобим не дойде то вони втратять все .Бо громадянська війна рознисе не тільки їхній бізнес ай сім'ї! Нехай думають як Жванія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат жаліється, що його бізнесу заважають!? Серйозно??

А депутат може мати власність, якою керує найманий директор, як ти думаєш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А депутат може мати власність, якою керує найманий директор, як ти думаєш?

Думаю, що ні. Будь-яка діяльність, яка приносить прибуток, депутату повинна бути заборонена.

Взагалі, навіть членство в раді директорів або вакансія прибиральника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А депутат може мати власність, якою керує найманий директор, як ти думаєш?

Думаю, що ні. Будь-яка діяльність, яка приносить прибуток, депутату повинна бути заборонена.

Взагалі, навіть членство в раді директорів або вакансія прибиральника.

Ти мене не зрозумів. Я кажу про ВЛАСНІСТЬ.

Наприклад, в мене є магазин/завод/готель/ЦУМ :), який дає певний прибуток. Я що повинен його продати і тільки тоді можна йти в нардепи, по твоєму? Ставиться директор, який формально чи не формально керує процесом, але до думки власника він зобов'язаний прислухатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ВЛАСНИК отримує будь-який прибуток від оренди своєї власності - це ОПЛАЧУВАНА РОБОТА. Юристи можуть мене нагнути раком, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренда - це оренда, робота - це робота.

Ko3bMa, з такою логікою ми скотимось до совєцької тези про "даже кухарка способна управлять государством".

Як на мене, основна суть норми закону про Народний депутат не має права: 4) займатися будь-якою, крім депутатської - це те, що нардепу не повинно нічого не заважати займатись його прямими обов'язками, насамперед створенням законів. Тут я не роблю поправку на корупцію і тендерні закупівлі. :)

До речі, десь є таке в світі? Чи то просто твої фантазії, Ко3ьМа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренда - це оренда, робота - це робота.

Якщо особа є власником бізнесу і хоче, щоб він процвітав, то, на вашу думку, вона не буде користуватись статусом депутата для покращення умов ведення цього ж бізнесу?

Ko3bMa, з такою логікою ми скотимось до совєцької тези про "даже кухарка способна управлять государством".

Не скотимось.

Керувати країною - це одне; обирати депутата - це зовсім інше.

Депутат - це людина, шанована на його виборчому окрузі і яка представляє інтереси цього округу в керуванні містом\областю\країною (так, довелось повторитись, переживете). А "керувати країною може і кухарка" - це ленінські фантазії. Зазвичай люди з самих низів, "внєзапно" поставлені на керівні посади, в більшості своїй або просирали все що можна або влаштовували геноцид.

До речі, десь є таке в світі? Чи то просто твої фантазії, Ко3ьМа?

Ми зараз говоримо про "десь на світі" чи про ту жопу, в яку скотилась Україна і з якої потрібно вибиратись?

Цитата - з сайту rada.gov.ua, а про які фантазії ви говорите я не маю жодного уявлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат - це людина, шанована на його виборчому окрузі і яка представляє інтереси цього округу в керуванні містом\областю\країною (так, довелось повторитись, переживете).

Добре. Як людина має стати "шанованою на його виборчому окрузі"? :) Тільки як своїми справами. Якщо буду вибирати, НАПРИКЛАД, між студентом-відмінником та успішним підприємцем, між гузем і чернецьким, між донієм і порошенком etc - виберу останнього. Судять по ділам.

Якщо з'явиться вимога, ГІПОТЕТИЧНО, обміну права власності на мандат, за умови серйозного фінансового контролю.........

Плять, кому я шо намагаюсь пояснити! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з'явиться вимога, ГІПОТЕТИЧНО, обміну права власності на мандат, за умови серйозного фінансового контролю.........

Тільки якщо обміну, і то в крайньому випадку. Успішних бізнесменів вже обирали, самі бачите, що з цього вийшло. Ви оберете його через його "успішність", інших же він просто "купить" і почне "відбивати" витрати на вибори.

Повторю ще раз і востаннє: в Україні депутату категорично не можна мати ніякого відношення до бізнесу, інакше всі свої можливості він буде використовувати не для ефективного керування країною, а для збільшення прибутку; при цьому відповідальності нести не буде жодної, прикриваючись недоторканістю.

Плять, кому я шо намагаюсь пояснити! ))))
А за це - дякую. Я був про Вас кращої думки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за це - дякую. Я був про Вас кращої думки.

тю ти, йоптє. я кажу про те, що нафіга мені комусь, в даному випадку тобі, щось доказувати в інтернеті. З товаришом за бокалом пива поговорити - одне, в інеті ктото_опять_нє_прав - інше.

Саме тому - "кому я шо намагаюсь пояснити!?" :) ОНОМНЄНАДО? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не можу знайти на форумі інфу про підприємства і заклади Луцька, які належать ПР. У когось є перелік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фразы про кухарку было знаменитое продолжение, "если будет "Учиться учиться и еще раз учиться""

простите за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фразы про кухарку было знаменитое продолжение, "если будет "Учиться учиться и еще раз учиться""

простите за флуд

лучше "Познавать, познавать и ещё раз познавать!"

поскольку в "учиться" можно вложить любую хрень, например как в ЗОСШ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...