Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Підкажіть будь-ласка де їх тепер купувати, бо раніше тільки в НЛ брали

Як від варшавки їхати до переїзду, поворот на право до бази Внутрішніх військ ( метрів 200), буде вивіска.

Брали там там дешевше ніж у НЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОПОЛНИТЕЛЬНО:

https://play.google....boycottpr&hl=ru - Ссылка на СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНОЕ ПРИЛОЖЕНИЕ для смартфонов и гаджетов на базе Android (официальная страница на Google Play) - "Бойкот Партии Регионов - обновляемый список товаров, магазинов, компаний, услуг". Черный список "Бойкота Партии Регионов" теперь легко, удобно и бесплатно читать в твоем смартфоне!

https://www.facebook...ycotteInUkraine - Ссылка на Сообщество "Бойкот Партии Регионов" в Фейсбук (официальная страница в facebook).

http://uk.wikipedia....Партії_регіонів - Ссылка на страницу в Википедии, "Бойкот Партии Регионов".

Бойкот Партии Регионов!

В черный список Бойкота Партии Регионов добавлены:

1. Триолан (Triolan) - Интернет-провайдер

2. Бизнес ФМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене сьогодні приходив один з працівників кантори Палиці, він у відчаї, каже із-за бойкоту у них зараз повна жопа, ось-ось закриються заправки, на офісі вже готують списки на скорочення працівників...

ось так непомітно а бойкот реально працює !

так тримати !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Райффайзен Банк Аваль и Приватбанк НЕ СОБСТВЕННОСТЬ Партии Регионов!)

Коломойський разом з ПР....він так само замішаний як і Єрємеєв і подібні...тому список треба розширити й на нього....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Райффайзен Банк Аваль и Приватбанк НЕ СОБСТВЕННОСТЬ Партии Регионов!)

Коломойський разом з ПР....він так само замішаний як і Єрємеєв і подібні...тому список треба розширити й на нього....

Саме так, тому беремо побільше кредитів у тих банках, і не виплачуємо!!!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут вже була така думка, і я її підтримаю: мені от цікаво, чим перед вами провинили люди, яких скоротять перед святами??? Чесно - мені шкода тих українців, яким допомагають щирі українці, нація в нас мабудь така - бий своїх щоб чужі боялись. І не треба мені зараз розповідати що я тута весь такий за Регіони... першими постраждають звичайні люди... і вони, можливо, не підтримують ті регіони, але вони отримують гроші за те, що працюють, і їм не пропонує інша партія роботи... І повірте, ті всі Регіонали мають на рахунках грошей достатньо, щоб жити нормально лише на відсотки. Поставте себе на місце людини, яку чекає сколрочення через той "Бойкот", не хочу вам такого бажати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте себе на місце людини, яку чекає сколрочення через той "Бойкот", не хочу вам такого бажати.

сокращают не через бойкот, а через конъюнктуру рынка.... новый год... надвигающийся кризис... не хотят отапливать помещения..... новых работников наберут на более не выгодных условиях....

и сокращают это, в моем понимании, с всеми выплатами... сомневаюсь что наши "3х рублёвые депутаты" делают все выплаты :(

"3х рублёвые депутаты" просто дают пинок под зад :(

p.s. и задержки с зарплатами и стипендиями не из-за майдана (как Микола Янович говорит), а потому что в стане полная Жопа, с большой буквы Ж :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене сьогодні приходив один з працівників кантори Палиці, він у відчаї, каже із-за бойкоту у них зараз повна жопа, ось-ось закриються заправки, на офісі вже готують списки на скорочення працівників...

ось так непомітно а бойкот реально працює !

так тримати !

От тіко не нада ля-ля.На заправках Палиці жопа давним-давно і не через майдан,а через жлобство і недолугий менеджмент.

Перше-відсутність сервісу на АЗС,не то щоб стандартного на сьогодні(магазин-кафе-підкачка),а навіть елементарного(туалет),бо на АЗС мало виділяють туалет. паперу,миючих тощо,тому працівникам легше сказати,що туалет не працює.

Друге- старе обладнання на АЗС

Третє- якість пального

Четверте- відсутність мотивації для менеджерів усіх рівнів та й сам підбір персоналу мабуть по принципу кум-сват-брат.

Та шо я розпинаюсь глянь в топік "Кто каким бензином заправляется."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут вже була така думка, і я її підтримаю: мені от цікаво, чим перед вами провинили люди, яких скоротять перед святами??? Чесно - мені шкода тих українців, яким допомагають щирі українці, нація в нас мабудь така - бий своїх щоб чужі боялись. І не треба мені зараз розповідати що я тута весь такий за Регіони... першими постраждають звичайні люди... і вони, можливо, не підтримують ті регіони, але вони отримують гроші за те, що працюють, і їм не пропонує інша партія роботи... І повірте, ті всі Регіонали мають на рахунках грошей достатньо, щоб жити нормально лише на відсотки. Поставте себе на місце людини, яку чекає сколрочення через той "Бойкот", не хочу вам такого бажати.

Підтримую. І ще цікаво, всі хто бойкотують мережі регіоналів, ви теж в гіпермаркетах не таритесь, чи вничку собі тихенько в Там-Там бігаєте? І як ремонт робили то бігом на жигулик/фольксваген, і в Епіцентр чи НЛ?

І ще одне, як роботодавці багато "регіоналовських компаній" кращі за наших рідних підприємчиків, в перших зарплати офіційні, а в останніх - в конверті, та ще й на**бують як можуть і де можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато Єремеєв відчує 100% ...люди почнуть заправлятися на Окко...і так можна багато аналогій провести...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які заправки належать пАЛИЦІ і ще підприємства, крім ЦУМА ? Цікавить не лише мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще є заправки "БРСМ", правда у нас їх тільки дві, так це взагалі клюєвський бізнес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще є заправки "БРСМ", правда у нас їх тільки дві, так це взагалі клюєвський бізнес...

Не 2, а три (з газовою на Рівненській).

Неодноразово згадувались вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тіко не нада ля-ля.

ні ну чому мулька про 60-т курсантів МВД, що написали заяви на звільнення з вузу, проходить на ура,

а моя творчість не канає ? моя ж, як виявлявилось, ще й у дечому правдива )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тіко хтів написати, Отто стібецця, як завжди, а люди йому у відповідь пишуть реферати.

...як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не 2, а три (з газовою на Рівненській).

Неодноразово згадувались вище.

Про газову не в курсі, буду знати.

Я, взагалі, про те, що організатори луцькі могли б взяти це до уваги й провести активну кампанію. Це було б ефективно, враховуючи, що у нас підтримка майдана дуже висока. Я вже наводив, в цій темі приклад, як львів'яни зробили з ВОГом...

Особисто я б підтримав таку ініціативу участю, думаю не я один. Бо толку пікетувати зараз Клімчука?

Але то таке, роздуми... Я не маю виходів на місцевих активістів, а в Києві не можу бути постійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тіко хтів написати, Отто стібецця, як завжди, а люди йому у відповідь пишуть реферати.

ні-ні, не стібусь, я іронізую, а це дві великі різниці

але все , даю слово, поки буде йти в Києві революція розділ Політика для мене закритий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ідея/побажання - разом з ригівською маркою/брендом писати альтернативу. Тобто, якщо я не купую якесь ригівське печиво, яке можна купити інше? і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат облради від Партії регіонів Олег Баляш, якому належить низка бізнес-структур у Львові заявив, що готовий змінити юридичну реєстрацію своїх компаній, щоб не сплачувати податки у місті, де закликають до економічного бойкоту підприємств, що належать членам ПР.

"Наші підприємства є одними з найбільших платників податків в області. Сума податків щороку сягає одного мільярда гривень. Якщо тиск продовжуватиметься, ми можемо змінити юридичну адресу, приміром, на Київ", - заявив DW депутат від Партії регіонів Олег Баляш, якому належить "Оксі-банк", горілчаний завод "Гетьман", торгові мережі "Шок" та "Крез".

За словами Баляша, наразі кампанія бойкоту значних втрат йому не завдала.На його думку, ця кампанія дискредитує самих євромайданців, бо на його підприємствах працює понад півтори тисячі львів’ян, які отримують зарплату і годують свої сім'ї.

"Це радше іміджеві втрати та політичний тиск, але ми не хочемо загострення і ставимося до цього толерантно, – каже депутат-бізнесмен. – Я міг би звернутися до суду чи написати заву в силові органи, що на мене тиснуть як на політика і бізнесмена, але це зайва конфронтація".

Варто зауважити, що у місцеві бюджети потрапляє лише податок на прибуток фізичних осіб, тобто податок на зарплату півтори тисячі людей, що працюють на підприємствах Баляша. "Це на кілька порядків менша сума, аніж той мільярд, про який він говорить", – прокоментував ZAXID.NET один із фінансових експертів.

Джерело:

ZAXID.NET

а ще кажуть, що бойкоту не бояться))

бити по гаманцю - завжди дієво. потрібно такі речі активніше нести в маси, не всі ж в інтернетах сидять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зекономив на бойкоті з Епіцентром?!

Мені потрібно було купити профіль алюмінієвий 15мм. В Епіцентрі він по 40 грн за метр. Мені треба 8 метрів. До бойкоту я думав там і купувати. Але тут бойкот. Треба щось думати. Після недовгих пошуків в інеті знайшов по 15 грн за метр. (http://www.ukrprofile.com.ua/?razd=9&podrazd= не в якості реклами, а підтвердження)

Я виграв майже втричі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готуємось до Нового року:

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AmqntPCJMUondGFMLWRoVktVZm5FRmxyTm95Tml4c3c&richtext=true

Продукти харчування

. Конти Суперконтік, Bonjour, Esfero, Amour, Беллиссимо Борис Колєсніков нардеп ПР (альтернативи - Світоч, Корона, Roshen)

. Верес Консервація, соуси Вадим Новинский нардеп ПР (альтернативи - Ніжин, Торчин, Чумак)

. Гаврилівські курчата Куряче м'ясо Евгений Сигал нардеп ПР ((альтернативи - Наша ряба)

. Артемівське шампанське Алкоголь Олександр Янукович фінансує Сім'ю (альтернативи -КЗШВ, Золотая балка, Французский бульвар)

. Новый свет Алкоголь Янина Павленко депутат облради, ПР (альтернативи -КЗШВ, Золотая балка, Французский бульвар)

. Батік Чай Віктор Пилипишин фальсифікатор виборів (альтернативи -будь-який інший)

. Аскольд Чай Віктор Пилипишин фальсифікатор виборів (альтернативи -будь-який інший)

. Волошкове поле Молочна продукція Олександр Табалов нардеп ПР, тушка (альтернативи -Яготинське, Галактон, Словяночка Основні

. Олимп Алкоголь Павел Климец член ПР, нардеп до 2012р (альтернативи -Nemiroff, Хортиця)

. Prime Алкоголь Павел Климец член ПР, нардеп до 2012р (альтернативи -Nemiroff, Хортиця)

. Плакучая Ива Алкоголь Павел Климец член ПР, нардеп до 2012р (альтернативи -Nemiroff, Хортиця)

. Істинна Алкоголь Павел Климец член ПР, нардеп до 2012р (альтернативи -Nemiroff, Хортиця)

. Три ведмеді Морозиво та холодопродукти Дмитро Ушмаєв депутат міськради, ПР

. Росинка Безалкогольні напої Руслан Лебеденко депутат міськради, ПР (альтернативи -Живчик)

. Софія Київська Вода газована Руслан Лебеденко депутат міськради, ПР (альтернативи -Моршинська, Миргородська)

. Родинна ковбаска Ковбасна і м'ясна продукція Баран Олег депутат облради, ПР (альтернативи -Наша ряба, Глобино, Щирий кум, Колос Захід)

. Пан Курчак Ковбасна і м'ясна продукція Сергій Мартиняк нардеп, не голосував за відставку (альтернативи -Наша ряба, Глобино, Щирий кум, Колос Захід)

. Зелений Гай Алкоголь Ігор Дятлов депутат облради, ПР

. Формула смаку Хлібобулочна, кондитерська продукція Табалови нардеп ПР

. Від доброї курки Куряче м'ясо сім'я Ярошенко Податкова адміністрація

. Бахчисарай Алкоголь Павло Климець член ПР, нардеп до 2012р

. Приватна колекція Алкоголь Павло Климець член ПР, нардеп до 2012р

. Фляжка Алкоголь Павло Климець член ПР, нардеп до 2012р

. Ласка Морозиво Костянтин Чередник депутат облради, ПР

. Добра кава Кава Віктор Пилипишин нардеп, фальсифікатор виборів

. Королевське Морозиво Наталя Королевська міністр уряду Азарова

. «Сонола», «Кум», «Деликон», «Масловия» Олія, масло та маргарин Станіслав Березкін нардеп ПР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Артемівське шампанське Алкоголь Олександр Янукович фінансує Сім'ю (альтернативи -КЗШВ, Золотая балка, Французский бульвар)

. Новый свет Алкоголь Янина Павленко депутат облради, ПР (альтернативи -КЗШВ, Золотая балка, Французский бульвар)

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

. Пан Курчак Ковбасна і м'ясна продукція Сергій Мартиняк нардеп, не голосував за відставку (альтернативи -Наша ряба, Глобино, Щирий кум, Колос Захід)

якщо не помиляюсь, то десь в себе на сторінці пан курчак хвалився що завіз 0,5т курятини на майдан. це тоді коли самовисуванці волинські на майдан виходили.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

Смішно і не розумно пити алкоголь за здоров"я!!!

post-24126-0-84059400-1388421050_thumb.j

post-24126-0-99559800-1388421064_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...