Перейти до змісту

bytheway

Учасники
 • Кількість зміста

  158
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

15 Байдужий

Про bytheway

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

6 786 перелядів профілю
 1. Отут Артем Владимирович добре пояснює про облаштування водогону - Правильный водопровод/водовод Там ще багато цікавих відео. І доступно. Глибина траншеї має бути "глибина промерзання грунту" + 50 см. На Волині глибина промерзання (різні цифри попадаються в інеті, але найчастіше) - 80 см. Але попадались мені цифра і 110 см. Тому, щоб було надійно (раз закопав та забув), можна копнути 1,5 м.
 2. Соборності ще холодно, але чути як воду по трубах опалення прокачують.
 3. Чи можна в Луцьку придбати екструзійний пінополістирол товщиною 10 см? Наприклад, на Євробуді є лише 5 см - Екструзійний пінополістирол ТЕХНОНИКОЛЬ CARBON ECO
 4. Продам бувші у використанні дерев"яні вікна. Залишились після встановлення нових. Стан різний - є цілі, є не дуже (див. фото). Можливо комусь ще згодяться для чогось. 6 штук 1,5 х 1,5 м, 1 шт. 1,5 х 0,9 м, 2 шт. 0,8 х 0,7 м. Ціна 30 грн. за штуку. Усі разом 250 грн. Самовивіз з Львівської (біля другої автостанції). Контакти в приват.
 5. Будинок за 2 Автостанцією, Великий Омеляник.
 6. Чи можна зразу після антени (скажімо на горищі) поставити розгалужувач та вже від нього прокласти кабеля по кімнатах до телевізорів? Наприклад, ось такий:
 7. Як саме проходить ця процедура? Це можна самому робити чи треба запрошувати працівників фірми? А більше фільтрів ніяких не потрібно? Бо я бачив на стенді ще ставлять після цього фільтра зворотній осмос.
 8. А можна, будь ласка, докладніше. Яка модель фільтру? Скільки коштує? Де замовляли? Який розхід води? Скільки йде в місяць на фільра та сіль? Що за фірма, яка обслуговує?
 9. Будинок в районі Львівської. Вишка в Підгайцях. Якщо розмістити антену на криші будинку (десь 5 м) то, як я розумію, підсилювача можна не ставити?
 10. Доброго дня. Прошу поради бо сам щось не можу розібратись. Необхідно підключити телебачення T2 в приватному будинку. На даний момент два телевізора у двох кімнатах (з можливістю підключення додатково ще 4 телевізорів, тобто всього 6). Підкажіть, будь ласка, як це все правильно організувати. Зрозуміло що необхідна антена, тюнер, підсилювач/розгалужувач. Антена з підсилювачем чи без? Розгалужувач активний чи пасивний? Тюнер потрібен до кожного телевізора чи одного достатньо? Дякую.
 11. Дві планки (низькопрофільні) на манібеці (до наступної середи). Залишились ще дві. Ціна 90 грн. за штуку.
 12. Захисне скло використовується для захисту вашого телефону від подряпин, потертостей тощо. Наклеїти його дуже просто. В наявності 2 шт. Ціна 80 грн. за одну шт. 150 грн. за обидва разом. Контакти в приват.
×