Перейти до змісту

bytheway

Учасники
 • Кількість зміста

  154
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

14 Байдужий

Про bytheway

Останні відвідувачі профілю

6 577 перелядів профілю
 1. Продам бувші у використанні дерев"яні вікна. Залишились після встановлення нових. Стан різний - є цілі, є не дуже (див. фото). Можливо комусь ще згодяться для чогось. 6 штук 1,5 х 1,5 м, 1 шт. 1,5 х 0,9 м, 2 шт. 0,8 х 0,7 м. Ціна 30 грн. за штуку. Усі разом 250 грн. Самовивіз з Львівської (біля другої автостанції). Контакти в приват.
 2. Будинок за 2 Автостанцією, Великий Омеляник.
 3. Чи можна зразу після антени (скажімо на горищі) поставити розгалужувач та вже від нього прокласти кабеля по кімнатах до телевізорів? Наприклад, ось такий:
 4. Як саме проходить ця процедура? Це можна самому робити чи треба запрошувати працівників фірми? А більше фільтрів ніяких не потрібно? Бо я бачив на стенді ще ставлять після цього фільтра зворотній осмос.
 5. А можна, будь ласка, докладніше. Яка модель фільтру? Скільки коштує? Де замовляли? Який розхід води? Скільки йде в місяць на фільра та сіль? Що за фірма, яка обслуговує?
 6. Будинок в районі Львівської. Вишка в Підгайцях. Якщо розмістити антену на криші будинку (десь 5 м) то, як я розумію, підсилювача можна не ставити?
 7. Доброго дня. Прошу поради бо сам щось не можу розібратись. Необхідно підключити телебачення T2 в приватному будинку. На даний момент два телевізора у двох кімнатах (з можливістю підключення додатково ще 4 телевізорів, тобто всього 6). Підкажіть, будь ласка, як це все правильно організувати. Зрозуміло що необхідна антена, тюнер, підсилювач/розгалужувач. Антена з підсилювачем чи без? Розгалужувач активний чи пасивний? Тюнер потрібен до кожного телевізора чи одного достатньо? Дякую.
 8. Дві планки (низькопрофільні) на манібеці (до наступної середи). Залишились ще дві. Ціна 90 грн. за штуку.
 9. Захисне скло використовується для захисту вашого телефону від подряпин, потертостей тощо. Наклеїти його дуже просто. В наявності 2 шт. Ціна 80 грн. за одну шт. 150 грн. за обидва разом. Контакти в приват.
 10. В зв"язку з апгрейдом комп"ютера продам 4 планки оперативної пам"яті Kingston по 1GB кожна. Ціна за штуку 100 грн. За усі разом 350 грн. Стояли разом, працювали стабільно. Ніяких розгонів та екпериментів не проводилося. Хороший комплект від легендарного виробника, який може "вдихнути" нове життя у ваш ПК. Тиждень манібек. Контакти в приват.
 11. Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутись за консультацією стосовно підведення централізованого водопостачання до приватного будинку на околиці Луцька. Є незрозумілі технічні моменти, які треба проснити. У Водоканалі важко добитись внятної відповіді. Швидше за все, потрібен буде виїзд на об"єкт. Про оплату домовимось. Дякую.
 12. Насос фактично новий. Не підійшов по діаметру, не влазить в свердловину, тому й мушу продавати. Ціна нового приблизно 3500 грн. - http://prom.ua/Glubinnyj-nasos-vodolej-btspe-0-5-63u.html Віддам за 2600 грн. Контакти в приват. Характеристики: Погружной насос Водолей БЦПЭ -0,5-63У (60/90), описание продукта: Насосы «Водолей» производства «Промэлектро» отличаются высоким качеством. Продукт успешно конкурирует с аналогичной продукцией лучших европейских производителей погружных насосов. ПРи этом насос "Водолей" соответствует международному европейскому стандарту безопасности IEC 335-1, отличается хорошим дизайном и техническими характеристиками, высокой надежностью и имеет стабильно высокий спрос среди потребителей. На данный момент среди бытовых погружных центробежных электронасосов Водолей, есть продукция с различными характеристикам, способными удовлетворить запросы потребителей. Применяются различные конструкции насосной части, конструктивно отработанные и надежные двигатели. В продаже имеются погружные насосы "Водолей" с производительностью от 0.32 л/с (1.2 м3/ч) до 2.5 л/с (9.0 м3/ч), с высотой подъема от 1 до 100 метров, успешно работающих как в чистой воде, так и в воде с высоким уровнем загрязненности. Погружной насос Водолей БЦПЭ - 0,5-63У (60/90) - характеристики: Номинальная объемная подача: 1,8 м3/ч Общий напор при номинальном объеме подачи: 63 м Максимальная объемная подача: 3,6 м3/ч Максимальный напор: 90 м Номинальная потребляемая мощьность: 1200 Вт Напряжение: 220+-22 В Частота сети: 50 Гц Потребляемый ток: 5,5 А Частота вращения: 2800 об/мин Режим работы: Продолжительный Масса брутто, не более: 18,4 кг Масса нетто, не более: 17,8 кг Количество ступеней насосной части: 10 Максимальный диаметр насоса: не более 105 мм В комплекте присутствуют: Погружной насос Водолей БЦПЭ - 0,5-63У (60/90) кабель питания (65,46 м). Капроновая веревка для установки в скважине. Руководство по эксплуатации насоса.
×