Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

Смішно і не розумно пити алкоголь за здоров"я!!!

тобто ліків на основі спирту апріорі не існує?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

тобто ліків на основі спирту апріорі не існує?

багато чого існує, але ж чи все так корисно як кажуть, наприклад ВОЗ каже що обрізання теж корисне, профілактика від віч :)

post-24126-0-21451000-1388436359_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

Смішно і не розумно пити алкоголь за здоров"я!!!

тобто ліків на основі спирту апріорі не існує?

І прикольно що вже шампань рахують ліками!!!)))

П.С. І не забудьте для дітей дитяче шампанське купити, теж великий вибір є, хай привикають жеш по трохи, як кажуть в жизні надо всьо попробувать. І вазілін :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

Смішно і не розумно пити алкоголь за здоров"я!!!

тобто ліків на основі спирту апріорі не існує?

І прикольно що вже шампань рахують ліками!!!)))

де рахують? ГУГЛ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, вітчизняних альтернатив артемівському і новому свєту не бачу. Буду пить Артемівське за НАШЕ здоров'я! :)

Смішно і не розумно пити алкоголь за здоров"я!!!

тобто ліків на основі спирту апріорі не існує?

І прикольно що вже шампань рахують ліками!!!)))

де рахують? ГУГЛ.

да гугл це сила, так що пробуйте все вже https://www.google.c...актика геморроя

як кажуть в жизні надо всьо попробувать. І вазілін :0155:

Що, це питання вас так бентежить? Чи самі полюбляєте пустувати?

Гугл так каже :0155:

https://www.google.c...актика геморроя

П.С. Я ні каплі в рот ні сантімєтра в жопу! :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це посилання вже давно показую своїм знайомим дівчатам, але щось не клюють. :_03:

Ахах, так ти ж хлопцям покажи!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пікети проти бізнесу Партії регіонів у Львові продовжуються

1503832_649041001818936_78721698_n.jpg

1526989_649042325152137_201557424_n.jpg

1533943_649062371816799_1046798315_n.jpg

Львівські активісти Євромайдану провели ще один масовий захід в рамках Всеукраїнської акції "Бойкот бізнесу ПР". На цей раз мирні інформаційні пікети відбулися біля магазинів мережі "Барком" (ТМ "Родинна ковбаска"), яка належить міському провіднику регіоналів Олегу Барану.

Загалом обійшлось без ексцесів. Волонтери подекуди одягалися у шати героїв вертепу. Поблизу Привокзального ринку свої "фе" бізнесу регіонів висловив Цар Ірод. )

Лише в одному з 29 пікетованих магазинів продавці грозили викликати "Беркут", тьфу, тобто міліцію. Найяскравішим епізодом стало прибуття до пікетчиків рідного батька головного львівського регіонала. Гречний пан вгостив волонтерів кавою з канапками і запевнив, що вихід його сина з лав регіоналів - питання часу. Львів - такий Львів.)

Акції бойкоту не припинятимуться. До нас долучаються все нові і нові люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oleh Zaslavskyy

Бойкот іде в офлайн: моя тітка працює в ветеринарному науково-дослідному інституті (державна кантора!), керівництво вивісило в них на дошці оголошень роздрукований список для бойкоту.

-----

з мордокниги львівського бойкоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо класно, львівські молодці, але от в нас в Луцьку навіть є чотири регіонали в міськраді і ще купа в облраді, в них що, бізнесів нема? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, й епіцентр, й брсм, й ще багато чого...у нас не має в луцьку організатора, або я про нього не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom,

http://provolyn.com/...anukovicha.html

Кожен водій має право заправляти машину там де хоче. Хоче запрвляє на "Укрпетролі" а хоче не заправляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увесь Львів сьогодні охопить акція проти бізнесу Партії регіонів

Новини

11.01.2014 09:29

Сьогодні об 11 годині у різних точках Львова пройде акція «Не фінансуй кривавий бізнес ПР».

Як повідомляють організатори, це будуть мирні пікети під «Епіцентром», «Новою Лінією», «Родинною ковбаскою», «ШОКом» та «Крезом», під час яких активісти закличуть громадян не купувати продукцію у магазинах, власниками яких є депутати Партії Регіонів.

Економічний тиск молоді і громади на депутатів спричинений фізичним тиском з боку владних структур. Також активісти роздаватимуть інформаційні листівки з переліком продукції, яка є бізнесом ПР.

"Якщо власники не повторили долю депутатів з Львівської міської ради, то, напевно, мають бажання продовжувати тісну співпрацю з Януковичем і його командою. Активісти висувають такі вимоги до власників: «1) вийти з партії 2) вийти з фракції 3) припинити співпрацю з режимом, який побив дітей", -- йдеться у зверненні активістів.

Львівські новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Належить "сім'ї".Курченко-Арбузов.

n6jkup2yqvej.jpg

також радіостанції Шансон,Ренесанс,Наше радіо,Авторадіо,Ретро ФМ.Європа плюс,Джем ,Lounge FM.

Телеканали Інтер,БТБ,Меню ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалі депресивного регіону:

Чем не угодила львовским националистам "Родинна ковбаска"?

05 ЯНВАРЯ 2014 НАТАЛИЯ БАВОРОВСКАЯ

images-stories2-128432sdff-200x83.jpgНа днях во Львове пикетировали магазины сети "Родинна ковбаска" ООО "Барком". Ну, как пикетировали... Например, возле магазина на ул. С.Бандеры, который, кстати, работает по договору франчайзинга, стоял пикет из аж двух человек - один с плакатом, второй - с листовками типа "Не купляйте у Партії регіонів..."

Заведующая магазином - добрая душа, сказал им: "Ви, хлопці, як змерзнете, зайдіть в магазин, вам Оксана (продавец) чай с бутерами зробить." Но их через два часа самих сдуло...

Меня удивляют кукловоды этих мероприятий. В нашем, западном депрессивном регионе совсем немного предприятий, которые дают работу не одной тысяче людей, при чем, обеспечивают полный соцпакет. "Барком" - это фермы по выращиванию свиней, пшеницы, овощей, цеха полуфабрикатов, переработки овощей, бойня, колбасное производство, пекарня по выпуску хлебо-булочных изделий и кондитерки, сеть магазинов...

Можете представить, что будет, если работники всех этих производств пополнят ряды безработных? Я не говорю уже налогах, которые идут на выплату пенсий, зарплат бюджетникам, в местный бюджет... Я думаю, что те, кто задумал все это, просто таким образом устраняют конкурентов...

http://antifashist.c...a-kovbaska.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не проблема - вийшов з ПР - і працюй на здоровля, піднімай депресивний регіон )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакої.

http://censor.net.ua/photo_news/266177/na_donetskiyi_evromayidan_prishli_provokatory_regionalov_chtoby_zapisat_syujet_dlya_televideniya_fotoreportajvideo

А Kozak system не дарма від"єдналися. Ярмола- запроданець. Де більше платять. А вважав його патріотом...

Тепер слухати "Гайдамаків" точно не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...