Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Тепер слухати "Гайдамаків" точно не буду.

Шось ти статтю погано прочитав))

Плутаєш ЕВРОмайдан з АНТИмайданом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер слухати "Гайдамаків" точно не буду.

Шось ти статтю погано прочитав))

Плутаєш ЕВРОмайдан з АНТИмайданом

Схоже він обмежився переглядом фотографій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці приїхали в Донецьк підтримати місцевий євромайдан .А політики ще досі друшляють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не проблема - вийшов з ПР - і працюй на здоровля, піднімай депресивний регіон )

Воно то так, але вихід з ПР - це реальна загроза втратити бізнес. На даний момент, регіонали - як сицилійська мафія. Вийти можна тільки ногами вперед. :)

Один только депутат Волынского областного совета из их партии вышел более чем месяц назад. Не знаю его дальнейшую судьбу. В любом случаи про такую информацию как вперед ногами уточняйте фактами - примерами реальными. А то паника начнется и они перестанут из нее выходить. Мы же заинтересованы, чтобы они продолжали покидать их ряды.

ну ніби хотів вийти з франкції ось цей от чувачок:

http://www.lutskrada.gov.ua/razumovskiy-andriy-ruslanovich

Але або він заяву не так написав, або забув, або на сайті міськради про це не знають, але в складі фракції він є:

http://www.lutskrada.gov.ua/deputy/factions/49

Негарно, пане Разумовський Андрій Русланович, як кажуть в ваших колєг "за базар нада атвєчать", або вийшов або ні, посередині ніззя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/23711-lucki-deputaty-regionaly-prosiat-pochekaty-doky-vony-pryjmut-rishennia

«Я теж думаю про вихід з партії. Але зі своїми колегами ще не спілкувався. Поспілкуюся, тоді прийму рішення», – зазначив Андрій Разумовський.

от, я ж думаю, що інфа така проскакувала! він просто думав :) думав, думав і передумав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost...yjmut-rishennia

«Я теж думаю про вихід з партії. Але зі своїми колегами ще не спілкувався. Поспілкуюся, тоді прийму рішення», – зазначив Андрій Разумовський.

от, я ж думаю, що інфа така проскакувала! він просто думав :) думав, думав і передумав :)

йому ПРавильно пояснили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішнє голосування за бюджет автоматично включає в перелік бойкоту всі фірми Єремєєва, Івахів, Мартиняка і Палиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже внесла свій вклад в бойкот. Домашній телефон не особо потрібний був, але тримала, платила, а тут такий чудовий стимул, Укртелеком - Ахметова. Відмовилась від номера, питають причину, кажу не фінансую ПР і Ахметова....Бачили б ви лиця на той момент працівників в операційному залі.....Я хоч посміялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Належить "сім'ї".Курченко-Арбузов.

n6jkup2yqvej.jpg

також радіостанції Шансон,Ренесанс,Наше радіо,Авторадіо,Ретро ФМ.Європа плюс,Джем ,Lounge FM.

Телеканали Інтер,БТБ,Меню ТВ.

кілька днів слухав "наше радіо", так це ж не наше, а їхнє радіо, всі новино "одной строкой" направлені проти майдану та обсирання дій мітингувальників при цьому звеличування влади та дій беркута... ппц, слухаю тепер флешку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька днів слухав "наше радіо"

ніколи його не слухав, та не розумію як можна слухати ту діарею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пекарнях сейчас сезонный спад реализации продукции

в сравнении с предпразничным декабрём - спад более чем в два раза

из статьи:

Только за последний месяц общие объемы продаж продукции ТМ «Кулиничи» в столице сократились в два раза.

признания регионалов не узрел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OYt3R.jpg

друкую на оракалі отакі наклейки 7х10 см. вартість 500 штук - 300 грн. Є кому і де клеїти, потрібна лише фінансова підтримка.

Карта ПБ 5577212702371744

Сандалов Дмитро Леонідович

скільки наскидаєте - стільки буде наклеєно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лабіринт Захарченка

«Наші Гроші»

27.01.2014 13:34

«Наші Гроші» дійшли від торгової марки «Трибушани», зареєстрованої на головного міліціонера України Віталія Захарченка, до двох банків, телеканалу «112», аеропортів Одеси і Сімферополя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майя Москвич

Бойкотуємо бізнес Партії Регіонів

Перший об’єкт бойкоту: гіпермаркет "Епіцентр"

Початок бойкоту – 31 січня 2014 року, 12:00

Місце: с. Липини, вул. Окружна, 37

Бойкот буде відбуватися протягом дня, активні дії проходитимуть тричі: о 12:00, 15:00, 18:00. Деталі бойкоту будуть повідомлені учасникам на місці проведення акції.

Закликаємо всіх небайдужих прийти до Епіцентру 31 січня: коли вам зручніше – до 12:00 , до 15:00, до 18:00.

Заходи відбуватимуться в рамках Всеукраїнської кампанії бойкоту бізнесу ПР.

Нагадаємо, що власниками «Епіцентру» є народний депутат від Партії Регіонів Олександр Герега і його дружина Галина Герега.

пропоную прийти, й зробити тему, яку роблять львівяни з возиками.

є інформація, що ніхто не буде проти :_08:

львівська тема проста: набераєш повний возик дрібноття, йдеш на касу, касир все пробиває, а ти відмовляєшся. просто та ефективно. без порушення закону. пару десятків людей, можуть заблокувати магазин на весь день))

прохання максимально поширити інформацію в оффлайні. ті люди. що не їздять в київ та на лідавську можуть й тут чинити тиск на ригів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мережа гіпермаркетів «Епіцентр» заявила про єдність з народом

для тих, хто розповідає, що бойкот не діє))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б вірити в це, але... власник на що хоч піде коли питання стоїть про гроші, навіть прикинеться "м"ягким и пушистим".

ПС. Не завадили б і ПІП, посада(и) та підпис(и) під зверненням. А так то просто слова. Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б вірити в це, але... власник на що хоч піде коли питання стоїть про гроші, навіть прикинеться "м"ягким и пушистим".

так в тому то й справа, що діє, якщо починають заяви робити.

просто й цей напрямок тиску потрібно посилювати. тому пропоную прийти 31 січня під наш "Епіцетр"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба листівки роздавати і можна пусту карточку взяти, на касі проб"ють товар, а грошей на карті не виявиться.))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЖЕ 2 МІСЯЦІ ТРИВАЄ ЕКОНОМІЧНИЙ БОЙКОТ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

30.01.14 00:19

©24tv.ua

Власники бізнесу переважно відмовляються говорити про бойкот і оцінювати його вплив на отримання прибутків. Втім, деякі з них підтверджують, що від такого прояву громадянської позиції втратили. Зокрема, мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" оприлюднила заяву, де висловлює співчуття рідним загиблих на Євромайдані та засуджує будь-яке насильство.

"Наша компанія понесла гігантські збитки. У Львові в нас один з торгових центрів не працював 4 дні. Другий торговий центр не працював дві доби. Також була проблема у місті Стрій. Любі такого плану катаклізми, вони для бізнесу просто негативні", - сказав народний депутат (ПР), засновник мережі гіпермаркетів "Епіцентр" Олександр Герега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...