Перейти до змісту

Бойкот регіоналів і коду 46!


Dream

Рекомендовані повідомлення

"Банківська сотня" закликала не платити окупантам

Фотозвіт з акції "Не плати окупантам". Активісти розповсюджували листівки серед киян та позначили наклейками відділення російських банків, які фінансують діяльність терористів та сепаратистів на Півдні та Сході України. Судячи з такого серйозного відклику патріотів, які самоорганізувалися та зробили всю необхідну інформаційну продукцію в дуже короткі сроки - ця акція точно не остання! Долучаймося до бойкоту! Жодної копійки окупантам! Це наша рідна земля і ми її будемо захищати від агресора всіма способами! Зараз наша зброя - це правдива інформація, яку потрібно поширювати якомога ширше серед громадян. І, звичайно, сподіваємося всі, що правоохоронці, СБУ та ГПУ зроблять свою справу чесно і доведуть розпочаті кримінальні провадження до логічного покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

А як бути з кредитом (товариш брав кредит в банку "Русский стандарт"), теж не платити? де гарантія що не візьмуть потім за одне місце?

Політики домовляться, а постраждають як завжди прості люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредит таки краще заплатити.

А ось платежі не здійснювати через ці банки, не відкривати там рахунків, в т.ч. для здійснення госп. діяльності, ну і не брати нових кредитів - за це ніхто не покарає.

Це ж основні статті доходів банку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредит таки краще заплатити.

А ось платежі не здійснювати через ці банки, не відкривати там рахунків, в т.ч. для здійснення госп. діяльності, ну і не брати нових кредитів - за це ніхто не покарає.

Це ж основні статті доходів банку

І депозити забрати з цих банків. Стосунки з росією погіршуються. Невиключена спроба пограбування населення України через викрадення їх заощаджень (особливо у валюті) у російських банках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І депозити забрати з цих банків. Стосунки з росією погіршуються. Невиключена спроба пограбування населення України через викрадення їх заощаджень (особливо у валюті) у російських банках

перший раз людей нічому не навчив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в Ашані у Львові.На касах люди з повними возиками і половина товару в цих возиках російського виробництва. Так шо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в Ашані у Львові.На касах люди з повними возиками і половина товару в цих возиках російського виробництва. Так шо....

Аби ж то тільки у Львові... Все, я думаю, залежить від свідомості і розумінні того, що відбувається в країні. Влада "звітувала" про відключення російських каналів, а на українських "крутить" російські серіали, причому, навіть без українських субтитрів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того щоб був справжній бойкот російської продукції, шановні бізнесмени зробіть аналог продукції. а поки цього нема люди будуть купувати навіть якщо там під дверима буде стояти правий сектор і перевіряти куплений товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того щоб був справжній бойкот російської продукції, шановні бізнесмени зробіть аналог продукції

Десь навіть на Борді був виставлений репортаж з 5го каналу, де жіночка (не знаю хто і лінь шукати) розказувала, що заради експерименту вже рік живе лише на українських товарах (косметика, одяг і т.п.) - гарно виглядає, гарно себе почуває.

Приємно було почути про косметику, виготовлену на Волині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того щоб був справжній бойкот російської продукції, шановні бізнесмени зробіть аналог продукції. а поки цього нема люди будуть купувати навіть якщо там під дверима буде стояти правий сектор і перевіряти куплений товар.

Скажіть, а яку саме продукцію Ви мали на увазі, аналогів якої бракує як заміни російської?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя дружина робить гарячі бутерброди, і вони мені найбільше подобаються з сиром "Шостка". А взагал якщо вас так цікавить то зробіть соціологічне опитування типу: чому ви купуєте саме продукцію цього виробника.

відразу дам відповідь на питання ( та є ж і українські виробники). як би в них був саме такий смак і якість то я купував би їхню продукцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя дружина робить гарячі бутерброди, і вони мені найбільше подобаються з сиром "Шостка". А взагал якщо вас так цікавить то зробіть соціологічне опитування типу: чому ви купуєте саме продукцію цього виробника.

відразу дам відповідь на питання ( та є ж і українські виробники). як би в них був саме такий смак і якість то я купував би їхню продукцію.

Зрозуміло, дякую за відповідь. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отказываться нужно от всего русского не только поотому что оно русское но и потому что нужно наших поддержать, от этого выиграют все, только нашим производителям нужно напомнить о качестве.

А вообще все что раньше воспринималось как шутки про россию теперь должно вызывать только негатив, когда говорят суржиком или смеются с чего то русского. Это теперь не шутки, пока мы будем смеятся они будут забирать наши территории. Когда в Украине говорят по русски это нормально но попробуйте заговорить в россии на украинском, тут же тоже много наших живет, первое что вы услышите "ты что с хохляндии?" , это считается нормой и типа не должно обижать украинца. Лично моя ситуация, ехал на электричке, подошел билетер, я достал жменю монет, отсчитал двадцать рублей, среди этой мелочи были украинские 25 копеек, "это что хохляцкие деньги?", ответ " нет, это украинские. Не то что бы много людей я таких встречал но где то 20-30 процентов, чем беднее тем процент больше. Таких ситуаций было много. Если бы я не жил в Луцке 7 лет я бы наверно не поверил что тут за русский язык не пресуют, но тут такого нет, может после всех этих событий и начинвется появляться. Бойкот нужно устраивать не только товар но и всему русскому, как бы нк странно это не звучало от человека пишущего на русском ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом, замість складання списків російських виробників, товари яких потрібно бойкотувати, складаються списки альтернативних товарів українського походження, які варто купувати!

Купуй українське! Список товарів Made in Ukraine

http://madeinua.org

Купуй українське на ФБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом, замість складання списків російських виробників, товари яких потрібно бойкотувати, складаються списки альтернативних товарів українського походження, які варто купувати!

Купуй українське! Список товарів Made in Ukraine

http://madeinua.org

Купуй українське на ФБ

Цікавий список. В першій же ссилці:

Миючі засоби Кримського содового заводу Сяйво http://www.cs.ua/products/means_syajvo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий список. В першій же ссилці:

Миючі засоби Кримського содового заводу Сяйво http://www.cs.ua/products/means_syajvo

А що не так? Очевидно, упорядники списку вважають Крим частиною України, на відміну від Вас ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не так? Очевидно, упорядники списку вважають Крим частиною України, на відміну від Вас ;)

Шкода, що Крим себе вже таким не вважає.

ПАО «Крымский содовый завод»

Адрес: ул.Проектная, 1

Город: Красноперекопск

Область: Республика Крым, Россия

Индекс: 296002

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кримські підприємства вже платять податки в російську казну.

це від безвиході, не інакше. сподіваємся, що це тимчасово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте аналог воді "Ессентуки". Напевно що не буде, кожна мінеральна вода є унікальною по своєму складові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вода настільки унікально що без неї ніяк?

Взагалі то ні, можна і без неї, просто цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, я в ТАМ-ТАМ недавно взяв водку, не памятаю яку, але поки вибирав ще продукти прочитав на ній, що Крим... поміняв на украінську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...