Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Ну вискочити дитина може де звгодно! Я не відмазуюсь, а пояснюю. На шв до 5 км/год важких тілесних ушкоджень бути не може, а за синяки чи царапини кримінала не буває, а штраф заплачу - це не питання! Хоча краще б всі їздили по таких арках чим літали на переходах по місту!

Про решту типу на червоне, стоянки, перевищення та непропускання пішоходів до мене ніяк не відноситься, бо ще вислуховую часто мати від водіїв за те що на переходах стаю. Сам ненавиджу таких пофігістів і наглоття так що це незрівнянні речі!

Краще дійсно штрафувати пішоходів та батьків які за дітьми не дивляться... бо більшість тих хто під колеса кидаються дітей просто не мають ніякого догляду коли гуляють в дворі. Ідуть шастають непонятно де і роблять неясно що!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає, то варто створити.

ИМХО бесполезняк. Пока доберешься до компа, пока напимпаешь - пробка рассосется.

Тоді можна обрати людину в якості диспетчера, в кого робота невідривно повязана з компом, хто постійно перед ним сидить, він лишає свій телефон, і всі хто бажає віддзвонюють йому і він все вивішує на форумі.

Правда в цьому випадку поки хтось прочитає то теж пробка розсосеться :)

По-перше іноді випадає дістатись до компа з інетом за кілька хвилин...

По-друге, у випадку ДТП затор може тривати години !!! і тоді інформація буде актуальною довший час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора заїхав в місто і при постійно накрапаючому дощі та освітлених вулицях пішоходів було видно набагато гірше, як за містом на неосвітлених вулицях при ближньому світлі.

Попрошу всіх форумчан при виході на проїзджу частину передбачати таку ситуацію і в певнитись що водій побачив що ви вийшли на пішохідний перехід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу всіх пішоходів при виході на проїзджу частину передбачати таку ситуацію і в певнитись що водій побачив що ви вийшли на пішохідний перехід

....інакше добрий дядьо водій не витримає, і, вийшовши з машини, яка щойно перескочила бровку на протилежній смузі, тікаючи від вибігшого на перехід, усміхненого пішохода, візьме битку й ніжно вломить вам зо три реберця....А якщо це станеться не на пішоходному переході - то, може, усі п"ять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПДР написано що

І це каже той, хто регулярно їздить через пішохідні арки на 33му замість того щоб проїхати лишніх 30 метрів до автомобільної арки.

Ну в крайньому випадку ДТП я не створюю і знаку там не висить що проїзд заборонено, а мені їхати через 2 лишні світлофори зовсім не цікаво! Що саме цікаве що не я 1 там їзджу... і ніколи ДТП там не було і впомині, на відміну від обговорення ситуацій вище! Мені цікаво чим я мішаю? Пішоходів завжди там пропускаю!

А то нічого, що то Житлова зона, і до Житлового будинку менше, ніж 3 м. І машини там не їздили, доки такі розумні, як ти, не спиляли обмежувача, бо вони такі круті, що їм шкода 50 мл бензину проїхатися до Автомобільної арки і поїхати як БІЛІ ЛЮДИ, не по тротуару. Тротуару там не стало, коли вклали асфальт без бровок. І тим самим зрівнявши тротуар із проїжджою частиною. Тобі приємно булоб, якби ти йшов по тротуару, а на зустріч тобі машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так вперлось то не буду ) але не я спилював і я їздив тудою деколи бо раз побачив що там є проїзд! Ходив часто тудою пішком і часто зустрічались машини на зустріч! Нічого такого навіть не думав... ну ладно якщо 2 мішає то так тому і бути, але думаю не я 1 вас там кумарив та й ті пару проїздів в місяць не так вже й багато! Скоріше це самі жителі і спиляли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно о 18.45 звернув увагу на значний "затор" на мості по пр. Перемоги - вже не час пік, тож я здивувався. Виглянув з вікна і побачив, що біля переходу стоїть "швидка" з увімкненими маячками, якесь авто трохи далі, напіврозвернуте,з аварійкою....ДТП однозначно, боюся аби лиш не як в попередньому пості - надто вже багато народу нехтує тим переходом, сидячи за кермом автомобіля.

Наскільки я розумію, мова йдеться про наступне:

Водій ДЕУ збив людину. При цьому збитий чоловік був сильно п'яний і чи то просто впав на машину, що рухалася, чи вискочив перед нею. Інших подробиць не знаю. Ці почув від знайомого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть не в тому. Суть в тому, що ти говориш, що в "ПДР сказано..." і сам же ті ПДР і порушуєш.

Бо там їздять, бо там проїзд. - це вже дитинство.

Закінчиться тим, що я приведу Аверс (щоб провели журналістське розслідування) і кілька ментів із полосатими ложками. І після оштрафованого десятку - бажання їздити там і паркуватися де попало - відпаде.

Ладно. Це реально флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так поняв шо "першу" якшо їхати від там таму до загсу! =)

З.І.

я б тоже їздив, якшо б там жив ...

от навіть той же NORBY вам мішає там ? думаю шо ні

і нашо їхати лишніх 300+ метрів+ світлофор, якшо наші архітектори нормального під*їзду до будинку зробити не можуть ?

З.З.І.

Zheny@

ти думаєш Аверс там когось налякає?

вон колись вже на Волі і Кривому Валі за стоянку під знаком "карали"... і шо ? це зупинило когось ? нє .. і там не зупинить ...

так мало того, ше й знаки ламають і гнуть постійно ...

З.З.З.І.

якшо хочете шоб в арку ніхто не їздив, то треба зробить так, шоб машина туда не влізала .. і всьо ... інакшого виходу в нас в країні не буває просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
З.З.З.І.

якшо хочете шоб в арку ніхто не їздив, то треба зробить так, шоб машина туда не влізала .. і всьо ... інакшого виходу в нас в країні не буває просто

Пожежники і ДСО не дозволять, і більш ймовірно, що той обмежувач (труба в асфальті, була зпиляна з їх припису.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... останній пост по цій темі... я писав про ПДР при поведінці на проїжджій частині, а не по прилеглих до будинку територій на які останні не розповсюджуються! Головне нормально на дорогах себе вести і дотримуватися ПДР бо там є учасники РУХУ. А в дворі нема руху! Там вірогідність ДТП рівна "0" на шв 5 км/год, тому як я і казав: "порівнювати такі речі безглуздо".

З.І. що саме цікаве, що якби це була арка для людей, то чого вона по ширині авто з запасом? Цікаво проект будинку робили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти там ніразу (як і всі інші ) не 5 км/год літаєш.

Арка- це тротуар. Для ПІШОХОДІВ. В'ЇЗДНА арка є само собою. Вона велика і широка.

Пожежники і ДСО не дозволять, і більш ймовірно, що той обмежувач (труба в асфальті, була зпиляна з їх припису.

Якби ти знав про яку арку йде мова, ти б не казав, що це з припису пожежників зроблено. Пожежна машина половину будинку розверне при спробі через неї проїхати.

А от деякі довбо*оби ще й сигналять іі фарами моргають в ПІШОХІДНІЙ арці.

З.З.І.

Zheny@

ти думаєш Аверс там когось налякає?

Ну, розумієш, Кривий Вал є центр і Величко за мовчання журналюг свій відкат отримав. А тут у дворі таке свинство.

Хочу завважити, якби у вас були діти, яких тепер реально страшно через таких Шумахерів випустити самих з під'їзду, ви б не захищали собі подібних вадзіл!

А розслідування, мається на увазі поставити начальнику міського ДАЙ питання - хто там дозволив літати, і чому немає відповідних знаків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в дворі нема руху! Там вірогідність ДТП рівна "0" на шв 5 км/год...
Да где ты видел, чтобы по двору ехали 5км/ч? Разве что, если возле дома ямы после танка остались.

Конкретный пример - вот эта арка (даже если разговор не про неё - мало что меняется).

post-419-1258031205.jpg

Белым - маршрут движения пешеходов. Красным - понятно чей.

Люди заходят в арку, не предназначенную для машин (там нет спланированного проезда), а на выходе из неё попадают под колёса даунов, валящих там никак не меньше 30 км/ч по направлению от Соборности к Ветеранам. Машину не видно до последнего момента. Вероятность ноль?

З.І. що саме цікаве, що якби це була арка для людей, то чого вона по ширині авто з запасом? Цікаво проект будинку робили!

Арки предназначин для комунальных и экстренных служб, а не для джигитов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, що до погодних умов. Вчора близько 23-ї години в Дачному з темряви випливло тіло, яке рухалось посеред дороги на зустріч транспорту і , швидше за все мало на меті проскочити між фарами, бо навіть коли я зупинвся метрах в 3-х недоїхавши до нього, він продовжував іти на машину :angry: . Видимість була так собі, щастя що швидкість моя була 40-50 км/год + добре відрегульоване світло + чисте скло + відсутність зустрічних , які могли б засліпити. Словом БУДЬТЕ УВАЖНІ, і тримайте машинку готовою до їзди в будь-яких умовах, бо іноді навіть погані склоочисники можуть стати причиною великих неприємностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там забороняючий знак. Як біля будь-якої житлової зони.

Такі от шумаХЄРИ зломали. Щоб не було до чого доколупатися, в разі чого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант -- темним вечором тихенько натягуєш тоненький стальний трос (бажано пофарбований в чорний колір) поперек арки на рівні бампера/фар автомобіля. Один такий "джигіт" попаде на пару сотень доларів -- решта задумаеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Набережный у Т5 нашої фірми влупилося колесо яке відлетіло від зучтрічної Газедльки. Помято бік, загнуто по саме не хочу диск. Добре що удар був у заднє колесо по дотичній. Прикол у тому що друге колесо (яке відвалилось перше) так і не знайшли, водій навіть не знав де воно відвалилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum і пару десятків пішоходів попадають до приймальної травмпункта.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, наскільки я памятаю там всі арки були розраховані на автомобіль, ще здається в них є місце для комунальників, так що те що ви вирішили назвати їх пішоходними - це ваше право ))), а стовпи (повірте на слово) ріжуть тількі свої (мешканці), а оскільки цей райончик дуже веселим був, з часів його побудови ))), то зараз ви маєте те що маєте ))). Зберіться будинком відійдіть від жеку, заберіть собі прибудинкову територію і робіть там що забажаете ))), якщо ні, то отримуйте те, що зараз маєте.

Доречі не аверс і навіть "реверс" вам не допоможуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як має проїхати, наприклад, пожежний автомобіль чи швидка, якщо в проїзді стовп? Чи пожежники мають знати всі апендицити, по яким можна втрапити в двір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішохідними є всі арки, до яких щоб добратися на автомобілі треба наїхати на бордюр. Є величезні арки (як по висоті, так і по ширині) зі сторони Соборності і зі сторони Молоді (мабуть для пожежників і будівельних машин)

пс: ту арку, яку позначив ursa добре знаю, мало не щодня повз неї прохожу спочатку добре витянувши голову щоб глянути чи не знесе мене тонна-друга залізяк як я зійду з бровки. Просто в тому дворі комунальники (?) зробили хорошу дорогу, яка дозволяє давити на газ безмоским дибілам <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як має проїхати, наприклад, пожежний автомобіль чи швидка, якщо в проїзді стовп? Чи пожежники мають знати всі апендицити, по яким можна втрапити в двір?

Взагалі-то основний рух в двори і з них там розрахований в бік Ветеранів. Там достатньо проїздів і доріг. Але ж окремій категорії громадян "не цікаво їхати через два світлофори" і вони їздять через арки, які постійно були пішохідними, поки в них не позрізали загородження і не позбивали бровки, щоб проїжджати через тротуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні їхав з Ветеранів на Соборності через арки. І не тому, що мені лінь було через два світлофори їхати, а тому, що, повернувши біля супермаркету (Колібріс там вроді?) з Ветеранів наліво, щоб виїхати на Чорновола - побачив, що той проїзд весь розритий і перекритий. Може, шановні жителі, саме в тому вся проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...