Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

В обід перед пішохідним переходом навпроти медколеджу Daewoo догнала Opel Omega, водій якого пропускав пішоходів. Удар був ледь відчутний. Автомобілі пошкоджень не зазнали. В Опеля фаркоп, Деу якраз номерм в нього притулилося. Найбільш старшним був вираз обличчя водія Деу, коли з Опеля вийшов водій... у формі ДПС. Розійшлися полюбовно досить швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 16:15 на вул. Чернишевського Фольц-Т4 і Ауді-80 не розминулися і пробочка виникла, в Ауді було вивернуте праве передне колесо - хвилин через 10 їхав назад і побачив дим на тому місці, з"ясувалось що горіла та Ауді і саме з правої сторони, вискочив зі своїм вогнегасником і якраз вчасно.... Хоч 2 літра, але порошковий і як раз вистачило на локалізацію основного займання, потім нарешті відкрили капот (бо до того він не відчинявся) і вже жевріючи частинки повітряного фільтру і його корпусу снігом засипали.

Цікаво що зі всього потоку зупинилось 2 машини лише + декілька мешканців сусідніх будинків повибігали з інструментами.

Відїхавши біля лежачих міліціянтів біля 13-ой школи "паравозик" з 3 машин, не сильно вле неприємно... До речі й сам там гальмував як на санках, лід дзеркальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі\під ранок зі спуску попри ТЦ Ювант на К.-Карого їхав чорний позашляхових...Як прямо нісся - так і прямо в огорожу стоянки і влупився. Огорожа солідна, але погнув він її добряче. Але поки охоронець вибіг зі своєї будки, то "джіп втєк в невідомому напрємку", лишивши по собі погнуті металеві прути та мішанину з пластика/скла/снігу

П.С. Не "літайте", шановні...На таких автошляхах ні зимова гума, ні АБС ні сам чорт не допоможе нормально і вчасно загальмувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 30 тому на Карпенка-Карого, якраз біля в"їзду в автосалон "Сафрон" мікроавтобус КІА в"їхав в зад "черевику", здається "Кенго". Пошкодження, ніби то, мінімальні - в "черевика" ззаду форкоп, а КІА їхав на мінімальній швидкості, трохи бампер вдарив

Невеличка поправка - цей черевичок - то Фольсваген Каді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля 16 год на перехресті Кравчука - Воїнів Інтернаціоналістів Авео і ше шось якото лобами затулились... дайці стояли розбирались...

Ще десь до обіду напроти ДАЇ на Конякіна на переході перед кругом ледь загальмувало 3 машини, а Богдан зафтикав і зекономив на ремонті останнього Мерса та крунув в стовп!!!

Народ тримайте дистанцію і гальмуйте двигуном завчасно... краще докотитись повільно чим думати як не втулитись в останній момент...

Радує що паркуватися мені тепере стало простіше і красивіше, а так доволі стрьомно на дорогах особливо в пожвавленому потоці... страшно шоб не догнав ніхто )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля 16 год на перехресті Кравчука - Воїнів Інтернаціоналістів Авео і ше шось якото лобами затулились...

Lacetti & Ford C-Max

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вранці по дорозі на роботу я пробував сповільнити свій рух по вул. Глушець перед перехрестям з вул. Бринського, з другорядної. Почав робити це достатньо завчасно, але все одно марно, середня педаль взагалі ні до чого, гальмуванням двигуном бачу що не встигаю, АБСа в авто нема. Швидкість мав десь біля 40. Так у мене з гальмуванням нічого не вийшло. Спокійно поїхав по запланованому маршруту, тобто прямо в бік центру, пощастило, що на перехресті був тільки я.

Декілька годин після того я побував на тому ж перехресті, тільки на той раз рухався я вниз по Бринського, і спостеріг таку картину: в напрямку з другорядної на самому перехресті стоїть автобус ПАЗ, а відразу за ним - нива темно-зеленого кольору з помнутим передком і вигнутим догори капотом. Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і мене там чуть не стукнули :(

Передімною автобус стояв, я за ним зупинився і дотримався дистанції, а потім у дзеркало побачив як якесь авео просто несеться на мене... Добре що на зустрічній нікого не було і я встиг від нього втікти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора годин в 6 на перехресті Гордіюк-Кравчука БМВ Х5 розвернуло і начебто трохи зачепило пазіка. Пошкодження мінімальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину назад на світлофорі на Набережній ВАЗ 10 догнав мінівенчик якійто... ДАЙци розбирались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіьогодні перед світлофором на перехресті Гордіюк-Кравчука бачив як вже завантажували на лафету кангу. Наслідки видно:

thumb_9d6ed9a4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 9-ї ранку на набережній (відрізок між кільцем та променем) жигулик шістка легенько в"їхав в бік якомусь попутному бусику. Видно кинуло трішки на тих колдойобинах і троха дупу понесло.

Вчора з кільця на тій же набережній в напрямку на ковельську таксист встиг загальмувати перед пішоходним переходом, а ззаду їхав якийсь опель і не встиг.

В суботу ввечері десь біля 18.00 щось схоже на жовтеньку кенгу і зелений ланос таксі стикнулися лобами біля НАШОГО КРАЮ на Шевченка, але не сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час назад на светофоре по пр. Воли, возле "Пано" marko со мной получили в задницу его лачетти от мицубиши ланцер.

Я спешил, поехал на таксо, а он, видать еще разбирается. Повреждения минимальны - трещина в бампере, а мицубиси оказалась послабее.

ЗЫ вот вам дороги - ланцер на шиповке, с АБС, ничего не помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля облдержадміністрації "Богдан" 15-ка догнав 23-тю маршрутку

ідіот, що був за кермом 15ки ледь не роздавив 3х людей біля центрального корпуса ВДУ.

він підїжаючи до зупинки навіть не думав збавляти швидкість-кілометрів з 60 їхав. в результаті занос задньої частини кузова і люди відстрибували шоб не роздавило. я потім зловив маршрутку "2" їду, дивлюся цей ідіот вже врізався в маршрутку богдана жовтого, наче "23".

висновок-дебіл за кермом. як таким ще права видають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив ДТП за участю ВАЗ 9ки та Богдана - маршутка повертала на Паркову на підйом до ПАНО, а вниз якраз спускалась 9ка/99ка яка обдерла Богдану бока, та і сама добре передок пом'яла. Винуватий звичайно водій ЛАДИ оскльки рух заборонений по Парковій вниз ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 17-00 зі слів співробітника ДАІ було зафіксовано 15 ДТП.Стан наших доріг рулить :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно біля ЦУМу не роз"їхалися Гольф 4 і Богдан 9-ка....Пошкодження не значні, за кермом Фольксвагена була жінка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора, 23 грудня, на території Волинської області сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, в яких постраждали люди.

 

Зокрема на автодорозі біля села Верба, що у Володимир-Волинському районі, 30-річний мешканець Володимира Ярослав Б. не впорався з керуванням «Опелем Корса» і з’їхав у кювет. У результаті ДТП пасажир автомобіля, 24-річний Роман П., із тілесними ушкодженнями доставлений у ЦРЛ.

Окрім того, ще одна пригода сталася на Ковельщині. О 15.20 на автодорозі біля села Старі Кошари «Рено Кенго» під керування 54-річного Івана К. виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з «ВАЗ 2107». У підсумку 49-річна ковельчанка, яка була за кермом «ВАЗу», отримала тілесні ушкодження.

ЗІК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годину тому на Перемоги не роз"їхалися троє....

Затор був конкретний. Зараз вроді роз"їхались, принаймні бачив тролейбуси пішли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годину тому на Перемоги не роз"їхалися троє....

Затор був конкретний. Зараз вроді роз"їхались, принаймні бачив тролейбуси пішли...

Я тоже це бачів але там походу 4 машини не розминулося... Через них на пару чуть не запізнився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...