Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

По Луцьку то ще можна їздиит, а от покататися по Києву на "москалику" якось нехочеться. Швидкості більші, щільність потоку вища. В таких умовах

Колись мотавсь по Куйову на робочій ИЖ-2717. Потужності 1,6 літрового жигулівського мотора цілком хватало, щоб "триматись в потоці". І ніхто не ображав, хоч в центрі, (де машину старше 2005 не побачиш) фіг тебе пропустять :wacko:

Напрягали лише мажори, що обганяли справа з вильотом в лівий ряд попереду. Эхх, был бы я на МиГ-е (с) Кожедуб  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01.01, приблизно о 02.00 на Київському Майдані, автомобіль Шкода, рухаючись в напрямку вул. Рівненська не вписався в розділювальний "острівець" /Рівненська-Дубнівська/, і ударився об дерево. За попередньою інформацією за кермом була жінка в нетверезому стані, пошкодження значні, але водій та пасажири сильно не постраждали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01.01, приблизно о 02.00 на Київському Майдані, автомобіль Шкода, рухаючись в напрямку вул. Рівненська не вписався в розділювальний "острівець" /Рівненська-Дубнівська/, і ударився об дерево. За попередньою інформацією за кермом була жінка в нетверезому стані, пошкодження значні, але водій та пасажири сильно не постраждали.

дожились.... вже і баби п'яні за кермо сідають :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дожились.... вже і баби п'яні за кермо сідають :(

Хто трезвіший ,тому й довірили руля :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пешеходном переходе,по про-ту.Видродження ,возле Вопака,приблезительно в 14:00,как я понял наезд на пешехода(по побитой лобовухе), участник форд скорпио,сзади вроде мазда стояла(наверно как свидетель остановилась). потерпевшего невидел.

и вторая, приблезительно в 19:00 поворот видродження - декобристов. С ул.Декабристов на Видроження выезжала 9-ка,и незаметила Ланос :( . нелохо примята задняя дверца 9-ки,у ланоса неуспел расмотреть повреждения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

ДТП трапилось біля готелю Україна. Я повернув з Винниченка направо і зупинився перед пішохідним переходом, пропускаючи людей. З проспекту Волі під'їхала маршрутка (12 номер) і стала ліворуч від мене. Коли люди пройшли ми рушили, і маршрутчик включив правий поворот і почав перестроюватись в праву смугу, щоб стати на зупинку, незважаючи на те, що я їхав поруч. Я подав сигнал і дав газ в полік, щоб проскочити, інакше б він мені весь бік ввім'яв. Прижався максимально вправо до бровки, так щоб не вискочити на зупинку, але, нажаль, повністю проскочити не встиг, він мене зачепив :(

Якби я не намагався проскочити, то він би мені розпанахав весь бік, а то і взагалі викинув би на зупинку на людей.

Після зіткнення маршрутчик накинувся на мене з матами, розказуючи що він правий, а я взагалі невідомо звідки взявся і обганяв його справа. Щоб довго не сваритись, я викликав ДАІ і сів в машину. Ну а в ДАІ вирішили що я все ж правий, і що я намагався уникнути зіткнення. В маршрутчика забрали права, а мені після свят потрібно буде возитись з страховими і автомайстернями :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

ДТП трапилось біля готелю Україна. Я повернув з Винниченка направо і зупинився перед пішохідним переходом, пропускаючи людей. З проспекту Волі під'їхала маршрутка (12 номер) і стала ліворуч від мене. Коли люди пройшли ми рушили, і маршрутчик включив правий поворот і почав перестроюватись в праву смугу, щоб стати на зупинку, незважаючи на те, що я їхав поруч. Я подав сигнал і дав газ в полік, щоб проскочити, інакше б він мені весь бік ввім'яв. Прижався максимально вправо до бровки, так щоб не вискочити на зупинку, але, нажаль, повністю проскочити не встиг, він мене зачепив :(

Якби я не намагався проскочити, то він би мені розпанахав весь бік, а то і взагалі викинув би на зупинку на людей.

Після зіткнення маршрутчик накинувся на мене з матами, розказуючи що він правий, а я взагалі невідомо звідки взявся і обганяв його справа. Щоб довго не сваритись, я викликав ДАІ і сів в машину. Ну а в ДАІ вирішили що я все ж правий, і що я намагався уникнути зіткнення. В маршрутчика забрали права, а мені після свят потрібно буде возитись з страховими і автомайстернями :(

Да кльово потусовались. Кстаті ти не помітив тьотю на зупинці, снігурку з такими двома великими снежками запазухою, кароче вона яро хотіла дати свідчення. Добре що ми були в гуморі і не попрострелювали маршутчику скати :-) такщо народ якщо у вас дтп визивайте групу підмоги :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus

Дякую, хлопці, що приїхали підтримати.

Серед свідків я помітив тільки вгашену бабу, і судячи по обличчю вгашена вона останніх років п'ятнадцять, не просихаючи. Все доказувала, що я не правий. А коли я сказав що перш ніж щось доказувати їй не завадило б протверезіти, вона закричала щоб я з неї дуру не робив. Хм... що там робити? Там все вже давно зроблено без мене.

P.S. Прикололо прізвище водія маршрутки, ледь не заржав, коли почув його вперше -- Катридж Г.О. -- ну чисто тобі комп'ютерне прізвище :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повернув з Винниченка направо...

Я просто уточнить - а по Винниченко вверх (от "Проміня") уже можно ездить не маршрутному транспорту? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав з вул. Степана Бандери (бувша Суворова), виїхав на Винниченка і повернув ліворуч. Там їхати можна. Раніше там знак був, який забороняв повертати ліворуч, а зараз ні знака немає, ні дорожня розмітка не забороняє, вже роки два як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав з вул. Степана Бандери (бувша Суворова), виїхав на Винниченка і повернув ліворуч. Там їхати можна. Раніше там знак був, який забороняв повертати ліворуч, а зараз ні знака немає, ні дорожня розмітка не забороняє, вже роки два як.

Підтверджую. Раніше там ДАЙ-шники постійно паслись, поки знак стояв. Зараз зі С.Бандери (Суворова) мона повертати в обидві сторони. Та й стражі порядку на дорогах підтверджують це своєю відсутністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

ДТП трапилось біля готелю Україна. Я повернув з Винниченка направо і зупинився перед пішохідним переходом, пропускаючи людей. З проспекту Волі під'їхала маршрутка (12 номер) і стала ліворуч від мене. Коли люди пройшли ми рушили, і маршрутчик включив правий поворот і почав перестроюватись в праву смугу, щоб стати на зупинку, незважаючи на те, що я їхав поруч. Я подав сигнал і дав газ в полік, щоб проскочити, інакше б він мені весь бік ввім'яв. Прижався максимально вправо до бровки, так щоб не вискочити на зупинку, але, нажаль, повністю проскочити не встиг, він мене зачепив :(

Якби я не намагався проскочити, то він би мені розпанахав весь бік, а то і взагалі викинув би на зупинку на людей.

Після зіткнення маршрутчик накинувся на мене з матами, розказуючи що він правий, а я взагалі невідомо звідки взявся і обганяв його справа. Щоб довго не сваритись, я викликав ДАІ і сів в машину. Ну а в ДАІ вирішили що я все ж правий, і що я намагався уникнути зіткнення. В маршрутчика забрали права, а мені після свят потрібно буде возитись з страховими і автомайстернями :(

Співчуваю. Якщо чимось можу допомогти - звертайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійшла інформація, що 05.01. на Рованецькій об"їздній ДАЙці на ВАЗ 2105 заїхали в якусь автівку /скоріш за все фолькскваген/. Винуваті інспектори)) Саму ДТП не бачив, шкода.....

П.С. А я-то думаю, чому це вони в мене під вікнами на Львівській не пасуться?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю. Якщо чимось можу допомогти - звертайся.
Дякую, хіба що грошима ;)

А якщо серйозно -- там швидше за все ніяких замін запчастин не буде, порихтують крило, пошпаклюють/погрунтують/пофарбують крило/бампер, можливо з задувом на двері, щоб не сильно колір відрізнявся, і все. Серйозних пошкоджень немає, лише "косметичні". На щастя кузов не повело, з ходовою проблем немає, оптика ціла. Можливо хіба що молдинг з заднього бампера прийдеться поміняти, але то буде відомо після того як я змию жовту Богданівську фарбу зі свого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю. Якщо чимось можу допомогти - звертайся.
Дякую, хіба що грошима ;)

А якщо серйозно -- там швидше за все ніяких замін запчастин не буде, порихтують крило, пошпаклюють/погрунтують/пофарбують крило/бампер, можливо з задувом на двері, щоб не сильно колір відрізнявся, і все. Серйозних пошкоджень немає, лише "косметичні". На щастя кузов не повело, з ходовою проблем немає, оптика ціла. Можливо хіба що молдинг з заднього бампера прийдеться поміняти, але то буде відомо після того як я змию жовту Богданівську фарбу зі свого :)

Грошима і мені б не завадило)))

А якщо лише "косметика" - то лиш мої вітання з того приводу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійшла інформація, що 05.01. на Рованецькій об"їздній ДАЙці на ВАЗ 2105 заїхали в якусь автівку /скоріш за все фолькскваген/. Винуваті інспектори)) Саму ДТП не бачив, шкода.....

П.С. А я-то думаю, чому це вони в мене під вікнами на Львівській не пасуться?))

Бачив результати цієї аварії. Але не в фольц, а в мерс. Праве крило в Дайців побите. Машина стояла на смузі напрямку в Луцьк, але дивилась в сторону з Луцька. Дайці совалися навколо, а якісь хлопаки пижились вручну вирівняти крило. Поряд стояв мерс, але ушкоджень видно не було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

ДТП трапилось біля готелю Україна. Я повернув з Винниченка направо і зупинився перед пішохідним переходом, пропускаючи людей. З проспекту Волі під'їхала маршрутка (12 номер) і стала ліворуч від мене. Коли люди пройшли ми рушили, і маршрутчик включив правий поворот і почав перестроюватись в праву смугу, щоб стати на зупинку, незважаючи на те, що я їхав поруч. Я подав сигнал і дав газ в полік, щоб проскочити, інакше б він мені весь бік ввім'яв. Прижався максимально вправо до бровки, так щоб не вискочити на зупинку, але, нажаль, повністю проскочити не встиг, він мене зачепив :(

Якби я не намагався проскочити, то він би мені розпанахав весь бік, а то і взагалі викинув би на зупинку на людей.

Після зіткнення маршрутчик накинувся на мене з матами, розказуючи що він правий, а я взагалі невідомо звідки взявся і обганяв його справа. Щоб довго не сваритись, я викликав ДАІ і сів в машину. Ну а в ДАІ вирішили що я все ж правий, і що я намагався уникнути зіткнення. В маршрутчика забрали права, а мені після свят потрібно буде возитись з страховими і автомайстернями :(

http://volynnews.com/news/cp/4208/      це напевно про тебе вже встигли написати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на кільці на вул.Ківерцівській спускаючись з мосту сталося ДТП за участю черевичка і старого мерседеса.Мерседес виявився набагато крепшим,хоча напевно від був винуватим...

12012009(001).jpg

12012009(002).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи не став сам учасником дтп 11.01 в 7.50. На світлофорі біля ТЦ Варшавський. Я їхав в напрямку кільця, автівок спереду небуло, перехід до автостанції минув з зупинкою. Починаю рух, набираю швидкість і за 20 метрів до світлофору бачу, що толпа народу пішла на свій червоний О_о. Ледь встиг затормозити :mdr: Ще б секунда і спинився просто в натовпі. Після цього, якийсь мужичок піднімає погрозливо руку, дивиться на мій світлофор (він зелений), на свій (він червоний) і... починає втікати. І де, питається в задачі, ДАІ в таких випадках??? вони ж там тільки в базарні дні пасуться :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що йшов цілий натовп, як стадо. Просто один спинився і думав права покачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там давлячись з якої сторони йти: якщо від ЦУМа, то зелений для пішоходів загоряється пізніше ніж якщо йти від собору. звуковий сигнал включається теж пізніше. так що ті хто переходять дорогу від собору йдуть на зелене для них світло...

до речі, пару днів тому ввечері на зупинці маршрутних таксі на Соборності через дорогу від Північного якийсь шумахєр на опелі (вроді) заїхав під самі газові балони ПАЗику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там давлячись з якої сторони йти: якщо від ЦУМа, то зелений для пішоходів загоряється пізніше ніж якщо йти від собору. звуковий сигнал включається теж пізніше. так що ті хто переходять дорогу від собору йдуть на зелене для них світло...

Для тих, хто йде, воно там загоряється правильно і однаково, а от для тих, хто їде, - неоднаково... Зелений сигнал світлофора тим, хто їде з боку паркової, горить довше, ніж зустрічним (від драмтеатру). СПішоходи (не плутати з пішоходами) того не враховують і лізуть під колеса, не чекаючи "пішохідного" зеленого сигналу, а орієнтуються по червоному світлу для водіїв, які підрулили від драмтеатру. Хто не згідний - ідіть і перевірте, тут недалеко. "Пішохідний" же зелений вмикається синхронно в обидва боки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...