Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Я побачив цю пробку ще біля фокстрота, і щоб через неї в центр не їхати, вирішив проявити кмітливість і звернув ще на Сенатора і поїхав, по Коперника-Суворова, але на перехресті Суворова-Шопена наткнувся на сюрприз - посеред перехрестя стоїть чорний грандіс під кутом 45, якого всі майстерно обминають... Пошкоджень не побачив, як і інших неприродно розташованих учасників дтп.

Так чорний великий красивий грандіс затонований під колір свого авто. Пошкодження були :( Ліва передня фара і крило. А в результаті повного тонування мицика я, повертаючи до Промінвестбанку вліво чуть не вгрівся в автівку котра об'їжджала його з правої сторони. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

02.04.09 на світлофорі в біля ТАМ-ТАМу, якщо їхати в бік мосту, знайшли один одного пижик аля рено кенго і мерс. ДТП відбулось в обідню пору. Візуально, пижик внаглу підрізав чудо німецького автопрому. Пошкодження незначні, але неприємні - крила пом"яті, фари цілі, можливо тріснули бампера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може конкретно розказати, що вчора відбулось на Карпенка_Карого ((біля переїзду) ? Бо я тільки слухами ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни иностранец убил женщину и ребенка фото

Вчера в 23:30 на 107 км автодороги Устилуг - Луцк - Ровно, водитель автомобиля Mercedes-Benz 2540L, с прицепом, гражданин Польши, двигаясь в направлении г. Ровно, совершил наезд на двоих пешеходов, которые находились на проезжей части дороги.

Последствия ДТП трагичны: тридцатилетняя женщина и пятилетний ребенок от полученных травм погибли на месте происшествия, сообщает пресс-служба Департамента ГАИ МВД Украины.

Обстоятельства ДТП выясняются.

КТО ЗНАЕТ ГДЕ ЕТО?

http://auto.oboz.ua/news/2009/04/08/16344.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волыни иностранец убил женщину и ребенка фото

Вчера в 23:30 на 107 км автодороги Устилуг - Луцк - Ровно, водитель автомобиля Mercedes-Benz 2540L, с прицепом, гражданин Польши, двигаясь в направлении г. Ровно, совершил наезд на двоих пешеходов, которые находились на проезжей части дороги.

КТО ЗНАЕТ ГДЕ ЕТО?

ДТП сталася на території села Звірів Ківерцівського району.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розказував про ДТП за участю поляка, якраз проїжджав тудою. ДТП було між Звіровом і розвилкою, де починається дорога з одностороннім рухом перед Дерно. Вантажівка стояла практично посеред дороги, ближче до лівого краю дорожнього полотна, а по дорозі були розкидані людські рештки (казав, що проїжджаючи бачив цілу черепну коробку, відділену від тіла). Судячи з розміщення вантажівки на дорозі і рівних слідів гальмівного шляху -- варіант що водій "підняв" людей з обочини досить сумнівний. Вражає людська необачність, яка вартувала життя дитині :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера, после 18:30. Перед кольцом возле "Проминя" фура "Рено" прижала какого-то джипика "Шевроле". Бок помят несильно. Водитель говорил по телефону: "Спешил я в бассейн - и не успел..." :)

post-419-1239256070.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив уже наслідки.

Судячи з обстановки водій фури правил не порушив. Знаків заборони для руху такого транспорту, кажись , там нема.

При його габаритах йому дозволено з лівої смуги повертати. А от шевроле дісно спішило.

Так що пішохідний перехід тут нідочого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально 30хв тому трапився неприємний інцидент (повезло що без наслідків). Переходили (жінка, я і подруга) від Тц "Варшавський" до автостанції. Біля бардюри стояв Богдан 17а (чи 17) Ми стали взаді нього і чекали доки не проїдуть машини. Повернув голову вліво; картина їде зелена "копійка" на нас (це при тому що ми стояли за богданом, тобто він їхав прямо в автобус). Я взяв жінку за рукав і пішов на зад тільки ми стали на бровку як цей "шафєр" влетів в правий бік богдану відбивши кусок бампера і став.Якби ми не відійшли то придавив би він нас нормально. Не фоткав бо був троха в легкому шоці. Дівчата вже все усвідомиликоли доходили ближче до "Слона". Коли вже були біля автостанції з "копійти" так і ніхто не вийшов. В дворі казали пацани, що чел ,якщо то та сама "копійка" що вони думають був бухий вже з обіда.

Ледве втримався щоб написати без матів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розказував про ДТП за участю поляка, якраз проїжджав тудою. ДТП було між Звіровом і розвилкою, де починається дорога з одностороннім рухом перед Дерно. Вантажівка стояла практично посеред дороги, ближче до лівого краю дорожнього полотна, а по дорозі були розкидані людські рештки (казав, що проїжджаючи бачив цілу черепну коробку, відділену від тіла). Судячи з розміщення вантажівки на дорозі і рівних слідів гальмівного шляху -- варіант що водій "підняв" людей з обочини досить сумнівний. Вражає людська необачність, яка вартувала життя дитині :(

Сьогодні чув ненароком про це на одній фірмі де виконував деяку роботу. Вони з того села і знали жінку. Казали шо жінка була ну не з хорошою репутацію і великий % того що тоді вона була пяною, а дитина оказалась жертвою бездарності матері, але в таких випадках вже втрачаєтсья сенс звинувачувати ту матір, якою б вона не була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора вночі на перехресті Червоного Хреста і Приладобудівного сталася ДТП. За попередньою інформацією, нетверезий водій БМВ 7-ї моделі "крутив кола". А на швидкості (120-140 км/год) в БМВ врізався Опель Омега "Б", який підіймався на міст. В Опеля нема "морди", в БМВ - лівої сторони, піддона, підвіски і т.д....

П.С. Інформація про стан водія БМВ та то, що він робив на свєму авто перед ДТП може бути спростована або уточнена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що він робив але біля світлофора на тротуарі розлите масло, мабуть залетів від удару на тротуар і валяється троха скла з тоніровкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що він робив але біля світлофора на тротуарі розлите масло, мабуть залетів від удару на тротуар і валяється троха скла з тоніровкою.

Отже, інформація про розбитий піддон таки правдива...Ну-ну..Попошукає він його на дизельну БМВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня, 12:30, возле "Проминя", ПАЗ и "Богдан" поцеловались попками :)

Устроили пробку. Очевидно, выясняли, кто будет возмать ремонт жёлтого стеклопластика :)

post-419-1239730887.jpg post-419-1239730891.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на проспекті Перемоги.

Тільки влупились,а ти вже встиг сюда викинути. Оперативно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на проспекті Перемоги.

Тільки влупились,а ти вже встиг сюда викинути. Оперативно....

так працюю поруч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трапилося прямо перед нашим носом, ми як раз мали рушати на зелений. Мусоровоз виїжджав на проспект біля Західінкомбанку. Він закінчував маневр, коли вилетів цей валянок на жигулях. Наші 2 ряди стояли, лівий зустрічний стояв, а цей шумахєр летів не менше 80 по вільному правому ряду, побачив камаз і кинувся вліво, але не проскочив. Удар прийшовся на пасажирську сторону, там дівчина сиділа і отримала вона там некісло. Хвилин за 10 її вже забрала швидка і наїхало даішників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А детальніше можна? Хто на якій стороні стояв, звідки конкретно їхав КАМАЗ, звідки - валянок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так з фото вроді ж все видно. смітничок виїжав від клима савури. а цей "летючий гондурас" нісся від стадіону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трапилося прямо перед нашим носом, ми як раз мали рушати на зелений. Мусоровоз виїжджав на проспект біля Західінкомбанку. Він закінчував маневр, коли вилетів цей валянок на жигулях. Наші 2 ряди стояли, лівий зустрічний стояв, а цей шумахєр летів не менше 80 по вільному правому ряду, побачив камаз і кинувся вліво, але не проскочив. Удар прийшовся на пасажирську сторону, там дівчина сиділа і отримала вона там некісло. Хвилин за 10 її вже забрала швидка і наїхало даішників.

Те що валянок - очевидно...

Мені це нагадало старий анекдот:

З пояснень ДАІшнику.

Водій жигулика: - Там було жовте світло, я водій молодий, недосвідчений, думав проскочу.

Водій КамАза: - Я 30 років за кермом, у мене Х... проскочиш.

=

ЗІ. За кермом жигулика вроді дійсно пацан зелений був... принаймні иам крутився...

А детальніше можна? Хто на якій стороні стояв, звідки конкретно їхав КАМАЗ, звідки - валянок? :)

вроді навіть по зустрічній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так з фото вроді ж все видно. смітничок виїжав від клима савури. а цей "летючий гондурас" нісся від стадіону...

Тоді як той гондурас умудрився "перестрибнути" КАМАЗ? Адже стоїть він з тієї сторони КАМАЗА, яка протилежна стадіону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А детальніше можна? Хто на якій стороні стояв, звідки конкретно їхав КАМАЗ, звідки - валянок? :)

Ми їхали з моста, камаз повертав з Клима Савури на ліво, "патєрпєвший" (на другій фотці у білій футболочці) летів від стадіону. Наші 2 ряди стояли, зустрічний лівий теж чекав, коли камаз закінчить маневр, а права зустрічна (для мене) була вільна, по якій він і шпарив.

Тоді як той гондурас умудрився "перестрибнути" КАМАЗ?

Вилитівши на перехрестя, він кинув машину вліво і КамАЗ його вальнув правою стороною бампера. ВАЗ відкинуло вправо, а камаз ще продовжував рухатися в напрямку стадіону.

Найбільше шкода дівчину, яка прийняла на себе всю подачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще по описанию трудно разобраться - правый, левый... вникать надо, чтобы понять :)

После удара они (машины) уже не двигались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...