Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин назад на перехресті Воїнів і Кравчука (фото 4) чуть не поцілувались два ліхача. Один пер від Варшавки як скажений на своїй старій Мазді (фото 2), а другий їхав з закритими очима з Воїнів на базар ну і мав пропустити скажено вилетівшу Мазду но встиг тіко відкрити очі і затиснути гальма, а водій Мазди не розгубився і на бровку (фото 1). Наслідок - постраждали пердні два і ліве заднє колеса у Мазди...

розбоксувались як має бути... вот вам і недостаток кліренсу і висоти профілю шини )

Стоять злі рішають як і хто платити буде...

Фото знизу...

post-155-1242898229.jpg

post-155-1242898126.jpg

post-155-1242898277.jpg

post-155-1242898292.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 40 назад на підйомі з паркової на Бринського... на перехресті зловила слвута вроді буса Фіат... Перша була не в кращому стані... бус доволі цілісінький ... люди живі ходити і курили поряд... фото не робив бо спішив, а було на що подивитися!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі заправки, кажись, АНП, що за мостом в сторону Ківерець, спостерігав наслідки аварії:

вже грузили на евакуатор галант без передка, решту нажаль не знаю, но пластіка та шкла трохи було, з тормозних шляхів думаю було лобове зіткнення.

Другий учасник БМВ, лоб в лоб, бо передки двох авто розбиті були вщент. Швидше за все БМВ на повороті, чи зрізав угол, чи обганяв, влупив Міцика. Самої аварії не бачив, бачив тільки наслідки, десь зразу пісня неї.

якщо це червоний ВМW, то півтори години тому я бачив його на Львівській трасі на евакуаторі, який їхав зі сторони Луцька. передок добряче почовплений. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 40 назад на підйомі з паркової на Бринського... на перехресті зловила слвута вроді буса Фіат... Перша була не в кращому стані... бус доволі цілісінький ... люди живі ходити і курили поряд... фото не робив бо спішив, а було на що подивитися!!!

ДТП сталася близько 15.10. Бус Фіат-Дукато не пропустив ВАЗ 21099(чи як його там по моделі), зігнорувавши, як завжди на тому перехресті, знак "уступити дорогу". Як наслідок - у Фіата прим"ятий передок, пробитий радіатор....ВАЗу ж "пощастило" значно менше - як то кажуть, "морди" нема. На щастя ніхто не постраждав, хоча пасажиркою в ВАЗі була вагітна дружина водія...Удар в ту сторону і йшов якраз.

П.С. ДАЙці приїхали о 19-тій годині...Ну не сволота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі заправки, кажись, АНП, що за мостом в сторону Ківерець, спостерігав наслідки аварії:

вже грузили на евакуатор галант без передка, решту нажаль не знаю, но пластіка та шкла трохи було, з тормозних шляхів думаю було лобове зіткнення.

Другий учасник БМВ, лоб в лоб, бо передки двох авто розбиті були вщент. Швидше за все БМВ на повороті, чи зрізав угол, чи обганяв, влупив Міцика. Самої аварії не бачив, бачив тільки наслідки, десь зразу пісня неї.

Сьогодні в р-ні Ківерець, хлопаки тікали від ДАЙців на БМВ (модель мені невідома), на значній швидкості вдарили Мітсубісі, водій якої хотів виїхати з другорядної на головну. Про БМВ не знаю, а от Міцик тепер починається від лобового скла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 40 назад на підйомі з паркової на Бринського... на перехресті зловила слвута вроді буса Фіат... Перша була не в кращому стані... бус доволі цілісінький ... люди живі ходити і курили поряд... фото не робив бо спішив, а було на що подивитися!!!

ДТП сталася близько 15.10. Бус Фіат-Дукато не пропустив ВАЗ 21099(чи як його там по моделі), зігнорувавши, як завжди на тому перехресті, знак "уступити дорогу". Як наслідок - у Фіата прим"ятий передок, пробитий радіатор....ВАЗу ж "пощастило" значно менше - як то кажуть, "морди" нема. На щастя ніхто не постраждав, хоча пасажиркою в ВАЗі була вагітна дружина водія...Удар в ту сторону і йшов якраз.

П.С. ДАЙці приїхали о 19-тій годині...Ну не сволота?

Сорі за дизінфу по марці авто... з вікна дійсно здалось що славута... (((

А ле цікаво чи то відятягли чи чого так далеко стояли!!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за дизінфу по марці авто... з вікна дійсно здалось що славута... (((

А ле цікаво чи то відятягли чи чого так далеко стояли!!!???

Ніхто нікого не відтягував: швидкість буса + маса того ж таки буса....Від удару ВАЗ розвернуло і викинуло на узбіччя, а бус проперло ще далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо авто купуєш у кредит, то банк без поліса КАСКО не дасть зрушити з місця.

В свій час банк "Русский стандарт" не вимагав ні страховки ні договору застави автомобіля....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі заправки, кажись, АНП, що за мостом в сторону Ківерець, спостерігав наслідки аварії:

вже грузили на евакуатор галант без передка, решту нажаль не знаю, но пластіка та шкла трохи було, з тормозних шляхів думаю було лобове зіткнення.

Другий учасник БМВ, лоб в лоб, бо передки двох авто розбиті були вщент. Швидше за все БМВ на повороті, чи зрізав угол, чи обганяв, влупив Міцика. Самої аварії не бачив, бачив тільки наслідки, десь зразу пісня неї.

Сьогодні в р-ні Ківерець, хлопаки тікали від ДАЙців на БМВ (модель мені невідома), на значній швидкості вдарили Мітсубісі, водій якої хотів виїхати з другорядної на головну. Про БМВ не знаю, а от Міцик тепер починається від лобового скла.

Взагалі-то дана аврія сталась на квіерцівській, біля вул.Стуса, чорна БМВ 7 моделі дійсно втікала від Дайців, вискочивши на зустрічну смугу вклеїла міцика галанта (якщо не помиляюсь) він уже точно починається від лобового скла, але й БМВ добряче почовплена практично без передньої лівої частини. аварія сталась близько 7:20 ранку якраз ішли на роботу, хлопакі-втікачі начудили за ніч (по непідтверджених даних) скоїли ще одне ДТП, і були добряче п"янючі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні близько дев"ятої ранку перехрестя Шопена і Суворова трапилась аварія, результат спостерігаємо

post-5438-1243009537.jpg post-5438-1243009548.jpg post-5438-1243009557.jpg

іншого учасника ДТП вже не було на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно 30-40 хвилин тому на вул. З. Космодем"янської в напрямку до К.-Карого, на повороті перед з/д переїздом сталося ДТП. Мерседес, модель важко було встановити, або 124, або 210 (рухався до переїзду) зіткнувся з Опелем, якщо не помиляюсь Омега "А". Хто винен - важко сказати. Перевищити швидкість і не вписатися в поворот міг кожен з них, але думаю що водій Мерседеса. В Мерса вщент розтрощене ліве крило, фара, бампер, скоріш за все і двері, пішов лонжерон. В Опеля роздертий бік, видерта "з м"ясом" дверка. Більшого не зміг побачити, так само як і фото зробити - дядьо ДАЙєць махнув патиком, і я змушений був їхати. Ніби без жертв, але ДАЙців стояло аж три машини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години назад на Волі десь в районі станції переливання крові стояло 3 машини з аварійкою і 9 ланцер посередині з Дайцями і розбитим лобовим склом на якому вмятина як від людини... думаю решту дві машини були просто свідками.

Фото не робив бо якість була б на мобілі ніяка та і часу не було... спати хотілось а ше тре було друзів додому закинути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно в 00:00 на вулиці Клима Савури (напроти ТІРА) перевернулась таврія славута висіла на заборі постраждалих немає.

Водій пяний забув включіти фари і за метр не побачів перед собою тоже таврію і вїхав в забор і превернувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто з салону придбати зі страховкою фізично неможливо.

та ну :) пан крупний спеціаліст?

а як тобі казус, коли для отримання кредиту банк вимагає в пакеті документів ще й страховий поліс по каско :)

в будь-якому салоні сидить страховий менеджер/агент який випише страховку на VIN код авто, а держномер впишуть після постановки на реєстрацію ;)

"а як тобі казус, коли для отримання кредиту банк вимагає в пакеті документів ще й страховий поліс по каско :)" - поліс на ще непридбаний автомобіль?

"в будь-якому салоні сидить страховий менеджер/агент який випише страховку на VIN код авто, а держномер впишуть після постановки на реєстрацію ;)

" - поліс буде діяти певний період, а я платити за нього і чекати поки авто оформлять в МРЕВ ?

Кіпо, де це Вас так розводили?

Купувалося багато автомобілів і в салонах, і з-за кордону привозили. Завжди страховкі в банк приносили після оформлення автомобіля в МРЕВ. Не можна в КАСКО вписати номер автомобіля пізніше. Так як КАСКО не може бути укладене раніше дати, ніж буде отримане свідоцтво про реєстрацію ТЗ, в якому номер і вказується.

:D:D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В І К Т О Р, keepo є, так би мовити, страховиком у другому поколінні, так що повірте -- він знає, про що говорить :smile3:

Від себе добавлю, що банки в нашій чудовій країні бувають різні. Бувають нормальні, а бувають Приватбанк, в якому всі кредити через }|{0пу (кажу це як клієнт Привата з десятилітнім стажем, який брав там кредит на хату і автомобіль).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув за вчорашню аварію на набережній?

Їхав тудою близько восьмої вечора, стояло кілька машин ДАІ та кілька легкових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув за вчорашню аварію на набережній?

Їхав тудою близько восьмої вечора, стояло кілька машин ДАІ та кілька легкових.

Сірий опель збив якогось діда. Як я проїджав то ще скорої не було видно. дід ніби був живий, але лежав на асфальті - видно були якісь серйозні травми.

На опелі крім невеликої вм"ятини на крилі я пошкоджень не побачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парни, ставьте свои машини сегодня. Я вам говорю. Примерно 2 часа назад, позвонил друг что бочиной вьехал в машинку и надо подвести деньги, поехал... Приезжаю, расплатились поехали в гараж к другу чтобы обзвонить мастеров и т.д. В гаражах Встречаю второго товарища у которого лопнул шланг тормозной он еле вырулил и не вьехал в переднуюю тачку. Далее везу товарища через мост домой на мосту сейчас стоит жигулик и девятка разбираются по ходу по встречке друг друга зацепили, конечно куча машин. Отвез друга и тту начинается самое интересное, а точнее ужасное, еду по тому же злощасному мосту обратно уже проехал половину моста, а на нем куча машин в пробке и в эту пробку прямо возле меня по встречке влетает Дачия, прям на моих глазах и примерно 3-4 передние машины целуют друг друга, пля такой противный звук это капец. Сегодня какието бури или че :), это капец, или то школьницы так влияют. Ставьте машины, ну его нафиг. Фото к сожелению не делал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это точно. Водителью на фирме сегодня с утра тоже жигуль в газельку заехал, задний фонарь и швеллер понгнул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кравчука водій задивився на восьмикласницю ( http://www.volynnews.com/news/cp/7415/

И где там хоть слово что он "задивився на восьмикласницю" это уже попахивает педофилией, он ее наоборот не заметил когда она выходила из-за джипа. Зачем такие заголовки делать?

Як розповіли очевидці, дівчина вийшла із піцерії та хотіла перейти дорогу. Проте за джипами, які стояли поряд, не змогла побачити, чи їде дорогою авто. У результаті її збило «Audi».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
...не заметил когда она выходила из-за джипа. Зачем такие заголовки делать?

Метод "жовтих" журналюг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годинку назад їхав біля Варшавського і бачив, стояла фура і БМВ з аварійками! У бехи лівий бік трохи покоцаний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И где там хоть слово что он "задивився на восьмикласницю" это уже попахивает педофилией, он ее наоборот не заметил когда она выходила из-за джипа. Зачем такие заголовки делать?

Доречі на фото Ауді на зустрічній стоїть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні день почався нормально:

Їхав в 11:00 маршруткою по Б.Хмельницього, на біля зупинки "Міська рада" з поміж двох маршруток на дорогу вискочила дівчина, водій маршрутки в якій їхавя різко загальмував, щоб не збити її і тут нас наздогнав "Богдан". Звук "бабаху" був настільки різким і неприємним, що аж мурашки пробіглись, і на секунд 10 ввів всіх в стан шоку. В нашій маршрутці ніхто не постраждав, в тій , що нас наздогнала - мені невідомо. Найбільший шок отримала дівчина , яка сиділа на задньому ряді сидінь: від удару посипалося заднє скло ( вона їхала і розмовляла по телефону), що в неї з рук вилетів телефон через заднє розбите скло, вилетів аж на тротуар. Такого словесного потоку нецензури я навіть від циганів ніколи не чув. Потім через 20 хв. їхав вже своїм авто по набережній - там теж ДТП: Хюндай Акцент, рухалось по набережній в напрямку Ківерець та, судячи з всього, не пропустило на пехресті ( набережна-ківерцівська- червоноармійська (поворот на Вишків)) ВАЗ 2106, який заїхав йому в ліве крило. Напевно водій Хюндай не побачив знак " Уступити дорогу" та подумав, що він рухається по головній смузі, висновки такі зробив, бо номера Хюндай були не Волинські.

Ось так. Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...