Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ВАЗ не пропустив Ауді А-6, на жаль, не уточнив де саме то сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ВАЗ не пропустив Ауді А-6, на жаль, не уточнив де саме то сталося.

Це мабуть Ауді з Ковельської.Там сьогодні приблизно в 11:30 Ваз хотів в"їхати на територію ПАККО, але йому завадило Ауді яке він чомусь не пропустив.Шкода власника ВАЗ (там дядько років 60-65).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ВАЗ не пропустив Ауді А-6, на жаль, не уточнив де саме то сталося.

Це мабуть Ауді з Ковельської.Там сьогодні приблизно в 11:30 Ваз хотів в"їхати на територію ПАККО, але йому завадило Ауді яке він чомусь не пропустив.Шкода власника ВАЗ (там дядько років 60-65).

Так і є - саме та ДТП. В дядька син(здається так) рихтувальник, тож крило (120у.о) поворотник (15-20у.о), поклейка ампера (не бачив) і фарба - от і весь попандос. Капот рихтується, фара ціла. Водій Ауді досить толерантна людина - заміни капота і бампера не вимагатиме скоріш за все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 лютого 2009 року на автодорозі Устилуг-Луцьк-Рівне км 51 район початку села Затурці сталася ДТП з смертельним випадком. Водій ЗАЗу-фургон скоїв наїзд на велосипедиска, в результаті якого велосипедист помер на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут даже і шолом не допоможе ....

а на справді може бути банальна відсутність катафотів або ліхтариків на вєліку ...

жаль ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сьогодні приблизно о 7:00-7:30

Жигулик зустрівся зі стовпом.

Скоріш за все пробив колесо, не справився з керуванням і обійняв стовпа.

post-1-1235634158.jpg

post-1-1235634168.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив кілька аварій, зфоткав лише дві і то мобільним і під час руху, - тому за якість фото вибачаюсь.

отож, близько 16,30 біля друкарні (вулю коперніка) хонда не пропустила део есперо (здається), за що отримала подряпини крила

а вже після 18,00 по вулиці лазо "автофура" скоїла наїзд на мерседес (можливо мерседес підліз під фуру). Фото на дуже, але повірте - просто задніми колесами наїхала на мерса :boks:

ви ж здогадуєтесь хто постраждав більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі або під ранок сталась ДТП на мосту на пр.Пермоги. Учасників не бачив, але добрих 15 метрів всіяно битим склом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я зловив ґаву і догнав Таврію, яка різко загальмувала перед пішоходним переходом на Винниченка :(

Ремонт Таврії обійшовся мені в 85 грн (вартість нового бампера до Таврії :) -- дякую, Zheny@!). А ремонт мого капота потягне десь 200? :(

Як я так - сам не знаю... Напевно через те що вкумарений простудою. Ну, головне що люди живі-здорові, і постраждале авто поремонтувалось за дві години. А зі своїм вже якось буду розхльобуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я зловив ґаву і догнав Таврію, яка різко загальмувала перед пішоходним переходом на Винниченка :(

Ремонт Таврії обійшовся мені в 85 грн (вартість нового бампера до Таврії :) -- дякую, Zheny@!). А ремонт мого капота потягне десь 200? :(

Як я так - сам не знаю... Напевно через те що вкумарений простудою. Ну, головне що люди живі-здорові, і постраждале авто поремонтувалось за дві години. А зі своїм вже якось буду розхльобуватись.

а страховкою чому не скористався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому їхав біля авіазаводу -- там не розминулись ВАЗ-2109 і Лексус (седан). Хто винуватий -- не знаю, обидві машини стоять на своїх полосах (рухались назустріч), ВАЗ має значно серйозніші пошкодження по кузову, плюс спущене колесо, деформований диск і пошкоджена підвіска спереду зліва, а в Лексуса, здається, вирваний нижній ричаг спереду зліва і незначні пошкодження крила/бампера (добре що оптика ціла -- там одна фара коштує як пів Жигуля).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив. Фото ніяке, але для загальної картини. Перед світлофором зіткнулись. Машина ДАІ спереду на фото. Далі посередині дороги Ваз і потім по поточній смузі другий винуватець біля бровки!

Часково я думаю це через стан дороги бо там ям купа, а частково засліпили водія ВАЗа своїм ксеноном, що у дощ дає ой які красиві ефекти.

post-155-1236361549.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що проїжджав Рівненською. велика аварія біля магазину Обнова, 3 автівки - А6, старенький мерс і кемрі (або лексус). купа міліціянтів і зівак, бо зіткнення було напевно сильним - в мерса немає морди, а в старих мерсів ох і товстенький метал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 18 годині біля "Слона" на перехресті.

Все ті ж "перці" за кермом, які не вмикають поворотникі або не знають на око скільки це 10-20-50 м, та ті що думають проскочити на девятці ну і явно не на 1 чи 2 передачі бо шумно, та й врятлі користуються обертами більше 2500. От і мають тепер головну біль ))) і пустий гаманець.

post-155-1236537831.jpg

post-155-1236537854.jpg

З.І. Сорі за якість! Не люблю мобілок і фоток під час руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На минулому тижні на Набережній біля обласного ДАІ розбилась "сімка". Вїхала в дерево ввечері на великій швидкості. Двоє, що попереду - насмерть. Позаду двоє у важкому стані. Ніби перед тим всі дружили із "зеленим змієм" (чутка). І от вчора взнав, що водій - мій колишній однокласник...

Не всіх, як бачите, штрафи спиняють, не всі думають головою, ні про себе, ні про рідних.... Горе то велике... Всім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На минулому тижні на Набережній біля обласного ДАІ розбилась "сімка". Вїхала в дерево ввечері на великій швидкості. Двоє, що попереду - насмерть. Позаду двоє у важкому стані. Ніби перед тим всі дружили із "зеленим змієм" (чутка). І от вчора взнав, що водій - мій колишній однокласник...

Не всіх, як бачите, штрафи спиняють, не всі думають головою, ні про себе, ні про рідних.... Горе то велике... Всім...

.......оффтопп...... я один раз їхав в селі на весіллі з нетверезим водієм........ сам ніколи несяду за кермо п"яним, а тим більше ще посадити біля себе людей, і відповідати ще й за їхні життя !? Треба бути повним дегенератом :angry: Ну а недай бог це було б на якомусь святі, і ці п"янючі мудаки в"їхали б в толпу людей???........вибачте коли щось нетак - наболіло :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 18 годині біля "Слона" на перехресті.

Все ті ж "перці" за кермом, які не вмикають поворотникі або не знають на око скільки це 10-20-50 м, та ті що думають проскочити на девятці ну і явно не на 1 чи 2 передачі бо шумно, та й врятлі користуються обертами більше 2500. От і мають тепер головну біль ))) і пустий гаманець.

post-155-1236537831.jpg

post-155-1236537854.jpg

З.І. Сорі за якість! Не люблю мобілок і фоток під час руху.

Я так зрозумів, що дев"ятка їхала зі сторони Гордіюк, а жигуль по кравчука зі сторони піцерії? Якщо це так, то винний жигуль - там рівнозначне Т-перехрестя - жигулю "помєха справа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то винний жигуль - там рівнозначне Т-перехрестя - жигулю "помєха справа".

Там обидві машини Жигуль :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що дев"ятка їхала зі сторони Гордіюк, а жигуль по кравчука зі сторони піцерії? Якщо це так, то винний жигуль - там рівнозначне Т-перехрестя - жигулю "помєха справа".

Не правильно ти розумієш.Це перехрестя біля ТЦ "Слон". Там 70% водіїв забувають чи свідомо не включають повороти.

І винен там я думаю водій 8ки чи мабуть правильніше 14ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що дев"ятка їхала зі сторони Гордіюк, а жигуль по кравчука зі сторони піцерії? Якщо це так, то винний жигуль - там рівнозначне Т-перехрестя - жигулю "помєха справа".

:blink: наскільки я пам"ятаю єдине рівнозначне Т-образне перехрестя в Луцьку це Паркова і Волі, а на перехресті Гордіюк і Кравчука стаїть світлофор і знак 2.1(Дати дорогу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім ДТП, але все ж...

Їду сьогодні близько 17ї години по пр. Волі в бік Київського майдану. Орієнтовно між Київським майданом і бувшою податковою їде мені назустріч маршрутка. Проїжджає, а з-за неї БОКОМ вилітає Жигуль (щось з ВАЗівської "класики") жовтого кольору, якого починає розкручувати по дорозі, наче в ожеледицю. Я спочатку подумав, що там ДТП, що його хтось вдарив. Але ні, виявилось, цілий. Обернувшись навколо осі раза два, Жигуль вилетів на зустрічну (мою) смугу, став поперек дороги матра зо три переді мною і заглох. Водій (віком років 35-40) швиденько його завів, дав газ в полік, вискочив на тротуар на зустрічному до мене боці дороги, проїхав по ньому метрів 10-15, хвацько зіскочив і полетів далі, в бік центру. Раніше я такі трюки бачив тільки в кіно....

Що там сталось і як саме його почало крутити по дорозі -- я не знаю, не бачив за маршруткою, але судячи з того як Жигуль полетів далі не помічаючи бровок і тротуарів -- водій був явно не в собі. Чи воно було п'яне, чи накурене -- не знаю, але я здивуюсь, якщо сьогодні не відбулось ДТП за його участю. На щастя, мене лихо минуло, хоча було дуже близько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...