Перейти до змісту

Leser

Учасники
 • Кількість зміста

  211
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-37 мутний

1 Підписник

Про Leser

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 22.06.1978

Останні відвідувачі профілю

7 821 перелядів профілю
 1. Так заберіть вже таких красунчиків ))) Суперові, розумні, і красиві котики
 2. Leser

  Котенятка

  Два хлопчика шукають нову домівку
 3. Тему можна закривати, людину знайдено.
 4. Потрібна людина яка зможе: 1. Переставити/налаштувати вінду (ХП, 7) 2. Обжати/перекласти кабель 3. Замінити дохлу плату/вінт (по можливості з вінта витягнути дані) 4. Втикнути витягнутий кабель в свіч (і таке буває). 5. Встановити драйвера до USB/Ethernet чекодруків 6. Бажано знаня MS SQL та 1С на рівні як встановити та налаштувати бекап 7. Бути на зв"язку 24/7 з можливістю виїзду до замовника Робочий час: є питання/проблеми - Вам передзвонили, Ви приїхали вирішили (ніч, день - без різниці, в межах Луцька). ЗП По факту виконаних робіт, самі оцінюєте вартість (без фанатизму, в рамках середніх цін по місту.) Перше замовлення уже взавтра (17.09) на ранок (в районі 10-12 години), переглянути комп, який вирубається. Пишіть в тему.
 5. Трапу не має. Фарбувати треба верх.
 6. Приватний будинок,шифер, площа приблизно 120 кв. м. Фарба моя ось така http://www.sniezka.ua/produkt/sniezka-na-dax. Останній раз фарбувалося в 2006 році. Потрібно освіжити.
 7. Приватний будинок,шифер, площа приблизно 120 кв. м. Фарба моя ось така http://www.sniezka.ua/produkt/sniezka-na-dax. Останній раз фарбувалося в 2006 році. Потрібно освіжити.
 8. у нас в школі по-перше, всіх підручників (7-й клас) немає, і вчителі так і казали - качайте в електронній формі. По-друге, чому би і не з планшетом ходити замість купи книжок? ІМХО, повністю норм. Дякую ТС за посилання.
 9. Ну що за народ - все неладно. Да молодці міліціянти, що спіймали озброєних розбійників. Просто молодці. Не злякалися нинішньої напруженої ситуації, не відступили під кулями, а ризикуючи здоров"ям затримали. Молодці.
 10. Підскажіть, будь-ласка, де можна поміняти сальник колінвала на Галанті 92 р.в., двигун 4G37?
 11. Одна справа, коли платяться гроші за оцінки. З моєї точки зору - це додаткова мотивація для дитини вчитися раз (адже на протязі 12-ти років втуплювати одне і теж саме - "вчися і це тобі потім пригодиться" - може сприйнятися дитиною як просто слова) і, по друге, це підіймає рівень дитини у своїх же очах - "я не просто так беру гроші в тата/мами - я їх заробляю!". А що стосується прибирання свого ж подвір"я за гроші - тут треба розібратися. Якщо дитина перебрала на себе роботу прибиральника/садівника - то звачайно ж платити потрібно, але коли тато/мама прибирають самі, а дитині платять кошти, щоб вона їм допомогла - імхо це не правильно.
 12. А є (буде) можливість відслідковувати нові лоти в маркеті по RSS? Бо якось лазяти по всім категоріям не хочеться...
×
×
 • Create New...