Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Два дні тому на вул.Мамсурова водієм автомобіля Фіат Скудо (також можливі моделі Сітроен Джампер та Пежо Експерт), білого кольору, було насмерть збито жінку. Водій з місця ДТП утік.

Прохання до усіх, хто бачитиме таке авто з битою правою стороною (фара, поворотник, "рєснічка",можливі пошкодження правого крила та правої сторони капоту), переписати номерні знаки та дати знати в ДАІ або мені в ПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля шостої вечора бачив аварію на Рівненській. На пішоходному переході стояло дві машини і третя пару метрів далі. Бачив одного мерседеса і пежо ніби. Толком з маршрутки не вдалося розгледіти що трапилося :-(. Напевно один пропускав на переході когось, другий в'їхав йому в зад, а третій водій просто зупинився як свідок чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утро. Гололёд. Ветеранов. Поворот в сторону "Золотого Дракона". Стоят две серебристых "Дэушки" метрах в пятнадцати-двадцати друг от друга и синхронно моргают аварийками, отгородившись от проезжающих красными треуголольниками. Повреждения вроде как не сильные.

Жуткая дорога :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повертався в Луцьк зі сторони м. Ковеля. Хочу повідомити, що якщо вам прийдеться якось їхати на автобусі з номером АС 0096 АА, знайте, один з водіїв цього контейнера смерті сьогодні міг понівичити не одну людину. За 400 м уже назустріч авто, а він з повним автобусом людей намагався вспіти зробити обгін вантажного автомобіля. Як тільки йому перемкнуло шо то він херню впоров різко почав гальмувати, вобщім ще якась мить і тут були б жахливі фото ...

P.S. Краще в таких випадках хай мінти стоять на кожному кроці і штрафують кожного другого ніж те шоб допускали таких придурків за руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Києві м. Лівобережне. Водій не розрахував висоту свого грузу.

post-2292-1232047603.jpg

post-2292-1232047611.jpg

Просто щастя, що ніхто не постраждав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Там-Таму також сьогодні ввечері була аварія. Може хтось бачив, то розкажіть детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01.01, приблизно о 02.00 на Київському Майдані, автомобіль Шкода, рухаючись в напрямку вул. Рівненська не вписався в розділювальний "острівець" /Рівненська-Дубнівська/, і ударився об дерево. За попередньою інформацією за кермом була жінка в нетверезому стані, пошкодження значні, але водій та пасажири сильно не постраждали.

дожились.... вже і баби п'яні за кермо сідають :(

Наскільки знаю - правда. Чоловік точно був в дуже нетверезому стані і заважав керувати. Жінка - хз. От так і сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Там-Таму також сьогодні ввечері була аварія. Може хтось бачив, то розкажіть детальніше.

то не аварія була, а шось типу "перед світлофором хонда трошки підштовхнула того що попереду". Пошкоджень не було помітно взагалі. Очевидно, в людей з КАСКО все в порядку, от і чекали оформлення. Я щось там трохи зумів клацнути телефоном:

post-2095-1232103117.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері спостеріг, що хтось переїхав кільце на Шевченка...Навпростець. Цікаво, хто, чим, чому і з якими наслідками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Волі зіткнулися Мерседес і Міцубісі. Якраз обміряли місце ДТП. Мерседес з битим лівим крилом стояв на зустрічній смузі в напрямку центру. Міцубісі виїзджав з бокового проїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора бачив наслідки аварії на перехресті Стрілецька та Набережна (мабудь сталася аварія біля 18-00). Здається фольц Кадді білий не пропустив Копійку ВАЗ що їхала з Вишкова (я так зрозумів з того як стояли авто). У копійки добряче помятий перед у фольца права передня частина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав аварію на вулиці коперніка (район Карабліка). Там зіткнулись три авто. Прийшлось обїжати через бордюри, так шо навіть авто не запамятав. Скоріш за все хтось виїжджав від Карабліка і не пропустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

а ти випадково не на БМВ 5 серії був?......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

а ти випадково не на БМВ 5 серії був?......

А що є щось нового по цій ситуації? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері у Дачному Сітроен догнав фіру (воза). Дві ДАЇ-шних машини з люстрами, залишки фіри по всій дорозі. По чутках, погонича забрала швидка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері у Дачному Сітроен догнав фіру (воза). Дві ДАЇ-шних машини з люстрами, залишки фіри по всій дорозі. По чутках, погонича забрала швидка.

Я там проїжав хв 40-50 тому.... Бачив червоного сітроена збоку від дороги метрів за 5-7, між деревами. ДАЇ-шні авто блимали-проблискували. Великий кусок дороги обставлений фішками, купа дерева на дорозі...

Від воза мало що залишилось, одна вісь з колесами з одного боку, а другої осі шось я не побачив. Ні людей (пострадавших), ні коней вже небуло.

Те місце в Дачному якесь закляте чи шо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти Автостанції №1 біля 11 години ранку... WV Passat догнав Aveo біля переходу... Оскільки рядом були ДАІ, то фоткав коли проїхав...

На детальніші фото не було часу, та й пошкодження незначні!

post-155-1232625941.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі готелю Світязь підїжджаючи побачив потерпілого від халатності дорожників і власної неуваєності водія Ренушкі...

post-684-1232730599.jpgpost-684-1232730608.jpg

post-684-1232730615.jpgpost-684-1232730622.jpg

Я звичайно обмовився, що радий би помогти, але моя 11та Рено би не витягнула свого "старшого брата" ). Згодом їхала повз Ленд Крузер, за кермом леді. Погодилась витягнути, водій Рено з завзяттям закинув троса, але жінка подзвонила напевно чоловіку, після розмови, сказала що витягувати не буде, видно чоловік не дозволив... )

Я памятаю те місце коли там працював тракторець і викопав чималу ямку (видно вода підмивала), згодом її засипали багнюкою і зверху щебінем притрусили.

І крім цього, сам ще не встиг побачити але сказали що біля спортивної школи на повороті в сторону вул. Б.Хмельницького зняли знак, що забороняв рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені маршрутчик зробив різдв'яний подарунок -- пом'яте заднє ліве крило і подертий задній бампер :(

а ти випадково не на БМВ 5 серії був?......

А що є щось нового по цій ситуації? ;)

Буквально вчора мав абсолютно такуж ситуацію і в тому ж самому місці, правда не хтілось підставляти своє крило ліве, хочаб можнабулоб, всерівно гнилувате. Так мало того що маршутка перестроїлась у правий ряд для зупинки, так водій почав перестроювання виїжджаючи ще на острівці безпеки. А взагалі якшо розібратись то вони мають право перестроїтись вправо після переходу а тоді тільки зупинятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хтілось підставляти своє крило ліве, хочаб можнабулоб, всерівно гнилувате.
Не варто, повір. В мене зараз такий геморой зі страховою, що це просто капець. Вони там всі так хитро зроблені, що реально вибити з них кошти на повноцінний ремонт не нового автомобіля -- нереально. Вони ж, гади, кажуть що автомобіль не новий, а значить має місце знос деталей, і відшкодовують не повну їх вартість, а частину, в залежності від віку машини. Мені, наприклад, на заміну молдинга роблять скидку 70% (!!!), тобто я маю купити десь 30% молдинга. А вартість робіт по ремонту вони рахують по 100 грн. нормогодина (з ПДВ), при тому що середня ціна по Луцьку -- 140-160 грн., ціна на Тойоті 210 грн, а ціна на станціях BMW (АВТ Баварія в Києві і Христина у Львові) -- 340 грн. І якщо мені на Тойоті нарахували 7830 грн за ремонт без врахування того молдінга, який ще сам по собі коштує десь півтори тисячі гривень, то за оцінкою страхової мені виплатять 3600 грн з врахуванням вартості молдінга. А вартість ремонту в "гаражних" майстрів, яким я довіряю і якість роботи яких я знаю -- від 350 євро, ну і плюс молдінг. Получається, що мені, постраждалій стороні, доведеться докласти ще немало власних коштів, щоб відновити до більш-менш нормального вигляду свою машину, яка до цього не мала жодного пошкодження по кузову, жодної іржавчинки. Це ще не враховуючи того, скільки власного часу я витрачаю на це все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І крім цього, сам ще не встиг побачити але сказали що біля спортивної школи на повороті в сторону вул. Б.Хмельницького зняли знак, що забороняв рух.
Точно зняли, вже біля двох тижнів, як зняли, а можливо й більше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два дні тому, поблизу с. Холопичі /можливо з назвою села помилився/ сталося лобове зіткнення Гольфа та тікаючих від ДАЙців "готових" мисливців на бусі. Одна людина загинула, важко травмована дитина і ще 4 чоловіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, близько 9:30 на вул.Потебні(навпроти Візора) зіткнулись вантажівка та Gelly,

можливо ще хтось був третій, бо китаєть цікаво пом'ятий :huh: у вантажівки погнутий тільки

лівий відбійник на причипі.

post-3126-1233241074.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...