Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Вчора, та впринципі і сьогодні на дорозі в багатьох місцях є полоси льоду. Малий шар, який майже не помітно, а жигулі пустити в "танець" на такій дорозі дуже просто. А такі кульбіти ВАЗа я спостерігав при літній гумі на льодяній дорозі. Так що дядечко міг вже перезути авто, або і не перезував а виїхав перший раз в цьому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що дядечко міг вже перезути авто, або і не перезував а виїхав перший раз в цьому році.

Дядечко мог и уже в летнюю переобуцца. А может у него есть только полустертая "всесезонка" 1988 года выпуска ;)

ЗЫ Тоже не ДТП, но с такими дятлами может быть 100%. Объезжает меня вчера на повороте возле ДОСААФа от кольца в сторону 5-й школы Хамер3 черного цвета, нагло подрезает справа, выезжает на встречную и попер в сторону моста. Я просто в шоке :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що дядечко міг вже перезути авто, або і не перезував а виїхав перший раз в цьому році.

Дядечко мог и уже в летнюю переобуцца. А может у него есть только полустертая "всесезонка" 1988 года выпуска ;)

ЗЫ Тоже не ДТП, но с такими дятлами может быть 100%. Объезжает меня вчера на повороте возле ДОСААФа от кольца в сторону 5-й школы Хамер3 черного цвета, нагло подрезает справа, выезжает на встречную и попер в сторону моста. Я просто в шоке :blink:

- так тож хамер!......у водія явно кров "голуба" - їм все можна :angry:

........позавчора мені назустріч зза маршрутки вилетіла "шоха" жовта з включеними фарами - ледь вивернув кілометрів 120 "лєтєло" - шумахери хре**ви!!! :angry: ......і штрафи пофігу :ohmy:

...........а маршрутки та таксі то взагалі окрема тема - перестроювання з ряду в ряд без поворотів то взагалі нормальне явище (мабуть мозгів хватає лище щоб баранку крутити, а при спробі включити поворота мабуть "комп"ютер зависає"(читай мозгі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я би не радив всіх мести під один гребінець....

дибілів, що не знають де вних вмикається поворотник і що ним взагалі треба користуватись

вистачає і без таксистів... сьогодні їхав на роботу зранку, то біля 5 школи в кармані "пасатик" стояв... а потім йому раптом захотілось виїхати

і пох йому шо треба поворот включити і пропустити когось, хто вже їде... Якби в лівому ряду в мене не було дирочки, то вмазав би я йому добре по бочині... уроди!!!

а таксисти стали їздити чемніше, працювати на одні штрафи не хочеться... :)

P.S. хз як життя в кого складеться... таксистами стають і люди з вищою освітою та докторськими ступенями... Соррі за тимчасовий офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому на світлофорі що на перхресті Писаревського і Відродження сталася аварія! Водій Пасата зіванув та догнав на червоному світлі білого черевичка невідомого походження. В Пасата морда помята конкретно, а в черевика подертий бампер тільки. Водії похоже однолітки - стоять по мобілах теревенять і чекають гайців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодняшній нервовий сніг таки отримав свою жертву. На виїзді з Глушець до Дубнівського перехрестя стоїть щось подібне на Фіат Темпра з розбитою правою частиною передка. Нижче, в напрямку Рованець стоїть Скорпіо з увімкненою "аврійкою" і ще якесь авто, яке просто не видно. Фото нема - сам був за кермом. Хто винен - теж важко сказати: автомобілі були досить далеко один від одного і якось незрозуміло розташовані. Єдине - пошкодження Фіата були досить значними. ДТП сталася близько 18.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, близько 19.30 на тому ж таки "Дубенському" перехресті в залізничний міст врізалась фура - себто не пройшла по габаритах, оскільки щось там на каркас зверху було наварено..А дарма варили-то..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повертаючись з роботи бачив, в темноті було погано видно, проте, на мою думку, там тілки напівпречіп поламали і тент порвало, кажись він був пустий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи більше години тому бачив ДТП біля бару "Азалія" на Клима Савури (чи як там вона зараз називається). Стояв чорний джип і Lanos з битим лівим переднім крилом. Толком не роздивився, темно було. Вроді як збиралися розійтися полюбовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера вечером на выезде от Фуршета стоял лексус седан с розбитым передком и порваной водительской дверкой и с другой стороны дороги грузовик с оторваным сзади швеллером. Честно говоря, по стоящим машинам, так и не понял как было дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 16:30 навпроти спорткомплекса ВНУ мав можливість бачити наслідки того, як Форд наздогнав Вольво. На вольво (з форкопом) жодної подряпини , а у форда з морди стала *опа. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні близко 17-30 спостерігав ДТП на перехресті дорога до податкової - К-Карого, жигулик розмазався об вантажівку, жигулику було геть зле, але деталів не бачив бо все загородила вантажівка..

там взагалі перехрестя дивакувате... я б сказав нелогічне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто бачив що сьогодні зранку на Рівненській сталося? Казали, що ніби три машини і у всіх за кермом жінки були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там взагалі перехрестя дивакувате... я б сказав нелогічне...

Дивакувате, але якраз логічне, бо якщо виїзд з Зої буде не головний, то автівки щоб звідти виїхати будуть зупинятись на ж/д переїзді, а це не допустимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в центрі біля цуму не розминулося дві легковушки (Джили і ще якась) Одна іхала по прямій від ВНУ, а інша виїжжала з паркової вулиці... Таку картину наблюдав з маршрутки (15.00 десь), тому роздивитися і сфотографувати не зумів...

Біля них стояв тролейбус, але чи був він учасником ДТП не скажу, бо явних пошкоджень на ньому не було... Але пробка утворилася аж до повороту на Шопена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку десь о 06:00 бачів коцнуту chery amlet на набережній (спуск з Променя)

Десь в 15 бачив цю Черрі коли її грузили на евакуатор.Я б сказав що вона була не коцнута а добре завалена.

сьогодні близко 17-30 спостерігав ДТП на перехресті дорога до податкової - К-Карого, жигулик розмазався об вантажівку, жигулику було геть зле, але деталів не бачив бо все загородила вантажівка..

там взагалі перехрестя дивакувате... я б сказав нелогічне...

На вигляд жигулі (в основному задок)були ніби через них проїхав тай вантажний автомобіль. ПО ходу так і було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивакувате, але якраз логічне, бо якщо виїзд з Зої буде не головний, то автівки щоб звідти виїхати будуть зупинятись на ж/д переїзді, а це не допустимо.

мо й так... власне логічно, ну але місце трішки опасне, бо і переїзд і перехрестя сильно вумне..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку десь о 06:00 бачів коцнуту chery amlet на набережній (спуск з Променя)

і з лівої сторони диски вгнуті на 10-15 см, згублена ліва фара і глушак...

може він від променя прямо в Стир їхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивакувате, але якраз логічне, бо якщо виїзд з Зої буде не головний, то автівки щоб звідти виїхати будуть зупинятись на ж/д переїзді, а це не допустимо.

мо й так... власне логічно, ну але місце трішки опасне, бо і переїзд і перехрестя сильно вумне..

Насправді певні служби правильно мають продумувати знаки і правила проїзду, щоб машини на переїзді не затримувались. Дуже зручно, якщо в чужому місті не встиг подивитись на знаки і виїхав на перехрестя суміщене з переїздом, можеш впевнено їхати куди завгодно, ти на головній.

Правда під таку логіку не підпадає перехрестя Стрілецька/Набережна/Ківерцвська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може він від променя прямо в Стир їхав?

ага, а йому помішали.... підрізали сволочі.. недоїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може він від променя прямо в Стир їхав?

ага, а йому помішали.... підрізали сволочі.. недоїхав.

нда, только чувак вроде насмерть. знаю, что все таксисты скидывались сегодня по 50 рубасов по этому поводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в центрі біля цуму не розминулося дві легковушки (Джили і ще якась) Одна іхала по прямій від ВНУ, а інша виїжжала з паркової вулиці... Таку картину наблюдав з маршрутки (15.00 десь), тому роздивитися і сфотографувати не зумів...

Біля них стояв тролейбус, але чи був він учасником ДТП не скажу, бо явних пошкоджень на ньому не було... Але пробка утворилася аж до повороту на Шопена...

Я побачив цю пробку ще біля фокстрота, і щоб через неї в центр не їхати, вирішив проявити кмітливість і звернув ще на Сенатора і поїхав, по Коперника-Суворова, але на перехресті Суворова-Шопена наткнувся на сюрприз - посеред перехрестя стоїть чорний грандіс під кутом 45, якого всі майстерно обминають... Пошкоджень не побачив, як і інших неприродно розташованих учасників дтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в центрі біля цуму не розминулося дві легковушки (Джили і ще якась) Одна іхала по прямій від ВНУ, а інша виїжжала з паркової вулиці... Таку картину наблюдав з маршрутки (15.00 десь), тому роздивитися і сфотографувати не зумів...

Біля них стояв тролейбус, але чи був він учасником ДТП не скажу, бо явних пошкоджень на ньому не було... Але пробка утворилася аж до повороту на Шопена...

Іншим учасником була Шевроле Авео. А тролейбуси стояли здається просто так, бо не могли проїхати, учасниками ДТП вони не були, принаймні тільки водії автомобілів щось обговорювали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні, чи верніше вже вчора...

десь о 19 00

на Перемоги спостерігав картину (шкода, що не встиг сфотати)

навпроти зупинки перед мостом поцілувались 3 машинки і водночас на самому мосту ще 2... :)

ось такий веселий проспект з мостом...

можливо є фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...