Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Пішоходів у темноті п-ць як не видно :( Особливо - якщо дощ. Двірники працюють, але все одно - скло в краплинах, назустріч їдуть машини з фарами, які хоч-не-хоч - а сліплять, від мокрого асфальту також відбиваються відблиски цих фар... і раптом бачиш - як за 30 метрів чорна тінь перед тобою майнула... нунах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто щось чув про вчорашнє ДТП на трасі Рівне-Луцьк?... там вроді би чи то аварія, чи людину просто збили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людину збили біля Ланцелота, але вроді жива. потім їхав дсь після 8-ї вечора в Крупу, бачив ще дві жахливі ДТП,

на Рівненській біля Лукойла збили жінку, а біля с.Лище людину просто розмазали по асфальті....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капєц... а саме страшне, що як ти не стараєшся акуратно їздити, все одно є можливість, що якийсь урод в тебе в"їде....

між іншим, в Рівне мені приходиться частенько їздити, то там постійно якісь аварії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто вчера что слышал или видел??? Район возле кольца как ехать на 40-й. Там вроде кого-то задержали. Была куча "беркутов" с автоматами и в бронежилетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішоходів у темноті п-ць як не видно :( Особливо - якщо дощ. Двірники працюють, але все одно - скло в краплинах, назустріч їдуть машини з фарами, які хоч-не-хоч - а сліплять, від мокрого асфальту також відбиваються відблиски цих фар... і раптом бачиш - як за 30 метрів чорна тінь перед тобою майнула... нунах...

100%, вечер, дождь и встречные фары нихрена не видать и самое главное что пешеходу автомобиль видно намного лучше в темноте с включенными фарами, а они думают что его видно также и он весь фосфорный идет и светиться и лезет прям под колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку по дорозі на Рівне, за Бронниками на кільці перекинулась фура. Фото досить неякісне, звиняйте

post-621-1258747631.jpg

post-621-1258747621.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішоходів у темноті п-ць як не видно :( Особливо - якщо дощ. Двірники працюють, але все одно - скло в краплинах, назустріч їдуть машини з фарами, які хоч-не-хоч - а сліплять, від мокрого асфальту також відбиваються відблиски цих фар... і раптом бачиш - як за 30 метрів чорна тінь перед тобою майнула... нунах...

А я думав то тільки в мене так, почав на автомобіль і на фари свої ображатись, але раз вже і на EPICA теж не видно добре, то це мене заспокоює :)

А взагалі власникам тонованих автомобілів, як можна шось бачити вночі в дощ при поганому освітленні доріг що робиться по бокам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку по Шопена, біля Волинського краєзнавчного музею, "туфелька" ,напевно, хотіла проскочити через подвійну суцільну в двір, невийшло!?

Два авто покоцані добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було таке враження що то Пасат (вроді) влетів на ліву смугу (можливо і помиляюсь). Вертався тієюж дорогою, бачив як евакуатором одну грузили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, все таки Ярик правий... Бачив я ту "туфельку"... Через суцільну лівий поворот в двір... Фольксваген виїзджав з-за поворота по Шопена... і - "в мене хрєн проскочиш"... Хоча там є обмеження швидкості і якби обоє їхали по 40 км/год. або встигли зреагувати, або наслідки були б менш руйнівні для автівок (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, все таки Ярик правий... Бачив я ту "туфельку"... Через суцільну лівий поворот в двір... Фольксваген виїзджав з-за поворота по Шопена... і - "в мене хрєн проскочиш"... Хоча там є обмеження швидкості і якби обоє їхали по 40 км/год. або встигли зреагувати, або наслідки були б менш руйнівні для автівок (ІМХО)

Ограничения там сняли с пол-года тому, произошло это у меня на глазах (я как раз с Plumом говорил по тел) этот крендиль на Ситроене не прсто пересекал двойную, он пытался угол срезать и заскочить побыстрее, если б он не резал угол поворота, то может быть и увидел бы тот Фольц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, все таки Ярик правий... Бачив я ту "туфельку"... Через суцільну лівий поворот в двір... Фольксваген виїзджав з-за поворота по Шопена... і - "в мене хрєн проскочиш"... Хоча там є обмеження швидкості і якби обоє їхали по 40 км/год. або встигли зреагувати, або наслідки були б менш руйнівні для автівок (ІМХО)

Ограничения там сняли с пол-года тому, произошло это у меня на глазах (я как раз с Plumом говорил по тел) этот крендиль на Ситроене не прсто пересекал двойную, он пытался угол срезать и заскочить побыстрее, если б он не резал угол поворота, то может быть и увидел бы тот Фольц.

Ой не впевнений що там обмеження зняли...

Луценко зазначив, що сьогодні чітко виписано, де стоятимуть дорожні знаки, що обмежують швидкість до 40 км на годину - це біля лікарень, біля шкіл і лише в місцях ремонту.

А Палац піонерів ( чи як він там зараз дразниться) думаю прирівнюється до школи - гуртків там - неміряно, дітвора шастає туди-сюди.

Зрештою, буду їхати додому, гляну ;)

А з усім іншим - згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській хвилин 30 тому невідомий збив жінку навпроти Волинь-Авто, а сам з місця пригоди зник...Інші подробиці мені невідомі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мосту від "Нової лінії" і до круга (де пушка стояла). Жигулі (ніби 5чи 7 модель) в"їхали в зад BMW. В Жигулях капот став хвильою в бумера вроді як не сильно вдарений бампер. Але затор такий собі нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, все таки Ярик правий... Бачив я ту "туфельку"... Через суцільну лівий поворот в двір... Фольксваген виїзджав з-за поворота по Шопена... і - "в мене хрєн проскочиш"... Хоча там є обмеження швидкості і якби обоє їхали по 40 км/год. або встигли зреагувати, або наслідки були б менш руйнівні для автівок (ІМХО)

Ограничения там сняли с пол-года тому, произошло это у меня на глазах (я как раз с Plumом говорил по тел) этот крендиль на Ситроене не прсто пересекал двойную, он пытался угол срезать и заскочить побыстрее, если б он не резал угол поворота, то может быть и увидел бы тот Фольц.

Ой не впевнений що там обмеження зняли...

Луценко зазначив, що сьогодні чітко виписано, де стоятимуть дорожні знаки, що обмежують швидкість до 40 км на годину - це біля лікарень, біля шкіл і лише в місцях ремонту.

А Палац піонерів ( чи як він там зараз дразниться) думаю прирівнюється до школи - гуртків там - неміряно, дітвора шастає туди-сюди.

Зрештою, буду їхати додому, гляну ;)

А з усім іншим - згоден

дуже часто їзджу цією дорогою - знак "обмеження швидкості" знято, напевно, ще з літа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, все таки Ярик правий... Бачив я ту "туфельку"... Через суцільну лівий поворот в двір... Фольксваген виїзджав з-за поворота по Шопена... і - "в мене хрєн проскочиш"... Хоча там є обмеження швидкості і якби обоє їхали по 40 км/год. або встигли зреагувати, або наслідки були б менш руйнівні для автівок (ІМХО)

Ограничения там сняли с пол-года тому, произошло это у меня на глазах (я как раз с Plumом говорил по тел) этот крендиль на Ситроене не прсто пересекал двойную, он пытался угол срезать и заскочить побыстрее, если б он не резал угол поворота, то может быть и увидел бы тот Фольц.

Ой не впевнений що там обмеження зняли...

Луценко зазначив, що сьогодні чітко виписано, де стоятимуть дорожні знаки, що обмежують швидкість до 40 км на годину - це біля лікарень, біля шкіл і лише в місцях ремонту.

А Палац піонерів ( чи як він там зараз дразниться) думаю прирівнюється до школи - гуртків там - неміряно, дітвора шастає туди-сюди.

Зрештою, буду їхати додому, гляну ;)

А з усім іншим - згоден

дуже часто їзджу цією дорогою - знак "обмеження швидкості" знято, напевно, ще з літа

Не згідний. Не даром там знак той повісили з 10 років тому. Я знаю, що зарогом перехід є, а ще й до того завжди мають привичку перед ним ставити свої корчі.... Водій який мало тудої здить або взагалі не місцевий і буде вїжати в поворот 60 км і якщо перед ним буде зненацька стояти авто, яке пропускатиме пішоходів, або вискочить людина, то не кожен водій зможе зреагувати.

Можливо там доцільно було поставити знак не 40 а попереджувальний знак що попереду пішохідний перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав з роботи, глянув - На жаль, знак обмеження швидкості 40 км біля Палацу учнівської молоді (ось,як виявляється, він тепер дражниться!) дійсно знятий і, на мою думку, дарма.

Ті ж ДАЙці самі собі суперечать - декларують, що біля шкіл залишать, а тут зняли (місце навіть гірше ніж школа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській хвилин 30 тому невідомий збив жінку навпроти Волинь-Авто, а сам з місця пригоди зник...Інші подробиці мені невідомі...

У Луцьку, на вулиці Рівненській, 23 листопада о 18.30 сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій, кермуючи автомобілем, скоїв наїзд на пішохода, 56-річну лучанку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Збивши жінку, водій втік з місця пригоди. У результаті ДТП від отриманих травм потерпіла померла по дорозі в лікарню.

В Управлінні Державтоінспекції області просять очевидців допомогти встановити особу водія, який скоїв ДТП. Телефон чергової частини УДАІ УМВС (03322) 4-02-05. Правоохоронці запевняють, що гарантують конфіденційність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обід перед зеброю біля кінотеатру "Промінь" (навпроти Укртелекома) Ваз "шестьорка" догнав FAW-а. Фоткав на ходу телефоном , тож сорі за якість .

post-4893-1259068675.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля 13 год на перехресті Відродження - Писаревського, БМВ стара 3** моделі вроді в Таврію Нову вїхав.

Винуватець вроді на Таврії рішив проскочити на Писаревського та і в бік йому БМВ і заїхала... Може було все і не так, але судячи з розміщення авто я собі так подумав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській хвилин 30 тому невідомий збив жінку навпроти Волинь-Авто, а сам з місця пригоди зник...Інші подробиці мені невідомі...

У Луцьку, на вулиці Рівненській, 23 листопада о 18.30 сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій, кермуючи автомобілем, скоїв наїзд на пішохода, 56-річну лучанку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Збивши жінку, водій втік з місця пригоди. У результаті ДТП від отриманих травм потерпіла померла по дорозі в лікарню.

В Управлінні Державтоінспекції області просять очевидців допомогти встановити особу водія, який скоїв ДТП. Телефон чергової частини УДАІ УМВС (03322) 4-02-05. Правоохоронці запевняють, що гарантують конфіденційність.

Автомобіль Форд Фієста. Номерні знаки, за свідченням людей, Рівненської області. Йде пошук....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 8:30 проїжджав міст на Рівненській.

Бусик мерседес і здається девятка не поділили дорогу. Девятку винесло до зустрічного бордюра, бисик стояв на своїй полосі (так мені здалося).

Пошкодження доволі значні - В буса бампер розкурочений, в легковика передок. Таке враження шо девятку закрутило і кілька разів об щось вдарило перед тим як стала.

Швидкої не було. Фотографій немає - телефон в кишені, поки достану, поки сфоткаю - то ше хто в мене ззаду в'їде...

Може і не так зрозумів, то поправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора бачив прикольне ДТП...

На Ковельській, близько 16-45 на в"їзді на парковку супермаркету "Пакко" стояло два "учні" і м"яли тикви... Чорне "Рено" і сірий, здається, "Ланос", обоє зі значками "У". Що вони думали зробити, я не зрозумів, але перекрити віїзд з парковки їм вдалося класно! Враховуючи, що там всюди клумби-турнікети та високі бордюри, всім хто там був запаркований я не заздрю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській хвилин 30 тому невідомий збив жінку навпроти Волинь-Авто, а сам з місця пригоди зник...Інші подробиці мені невідомі...

У Луцьку, на вулиці Рівненській, 23 листопада о 18.30 сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій, кермуючи автомобілем, скоїв наїзд на пішохода, 56-річну лучанку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Збивши жінку, водій втік з місця пригоди. У результаті ДТП від отриманих травм потерпіла померла по дорозі в лікарню.

В Управлінні Державтоінспекції області просять очевидців допомогти встановити особу водія, який скоїв ДТП. Телефон чергової частини УДАІ УМВС (03322) 4-02-05. Правоохоронці запевняють, що гарантують конфіденційність.

Автомобіль Форд Фієста. Номерні знаки, за свідченням людей, Рівненської області. Йде пошук....

Слідчі луцького міського управління ДАІ затримали чоловіка, якого підозрюють у скоєнні наїзду на пішохода. Нагадаємо, що два дні тому, керуючи своїм авто, він збив пенсіонерку на пішохідному переході і втік. Жінка померла по дорозі до лікарні.

Злочинця вирахували завдяки доказам на місці аварії – уламків пластмаси з бампера машини, скла з автомобіля та залишків фарби. Після опитування свідків було встановлено, що пенсіонерку збило сіре авто, ймовірно, іномарка. Згодом слідчі з’ясували: уламки переднього бамперу, скоріше за все, належать автомобілю марки «Форд Фієста», – пишуть «ВН».

«Інспекторами групи розшуку відділу ДАІ було проведено ряд пошукових заходів на встановлення місцезнаходження автомобіля, перевірено всі автомобілі даної марки, які зареєстровані в Луцьку. Виявилося, що автомобіль і водій-убивця були неподалік від місця аварії», – каже інспектор обласного управління ДАІ, капітан міліції Валентина Вітер.

Перевіряючи кожне авто за адресою реєстрації, інспекторам здалося підозрілим, що одного із власників іномарки постійно немає вдома. Відтак, неможливо оглянути його легковик. Коли працівники ДАІ таки застали чоловіка, той із порогу зізнався у злочині. Його іномарка стояла поряд із будинком, на приватному майданчику. Водій повністю визнав провину. Йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...