Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Ні. Проблема виникла після того, як зробили дорогу.

Жаліються всі і мовчать. Мовчать, до першого ДТП.

Далі, я викладу в нет колекцію фотографій із номерами авто тих, хто там їздив. В мене їх чимало. А в додаток ще й прізвища і номери телефонів їхніх власників..

На кілька луцьких форумів. І пошлю в ДАЇ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні їхав з Ветеранів на Соборності через арки....

Ну все - тепер фото і твоїх номерів піде на форуми і в даі. (з підписом "там їздити не можна бо там раніше був знак" :) ). А якщо серйозно, то в чому власне суть проблеми? В тому як їздять, чи в тому тому , що їздять взагалі? Якщо 2й варіант, то, панове, звиняйте - що не заборонено, те можна до тих пір поки його не заборонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Проблема виникла після того, як зробили дорогу.

Жаліються всі і мовчать. Мовчать, до першого ДТП.

Далі, я викладу в нет колекцію фотографій із номерами авто тих, хто там їздив. В мене їх чимало. А в додаток ще й прізвища і номери телефонів їхніх власників..

На кілька луцьких форумів. І пошлю в ДАЇ.

Втручання в приватне життя :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 2й варіант, то, панове, звиняйте - що не заборонено, те можна до тих пір поки його не заборонять.
Читати вмієш?

Я писав - АРКА - ЦЕ ТРОТУАР! Де, скажит мені, написано, що по тротуару дозволено рух?

Ні. Проблема виникла після того, як зробили дорогу.

Жаліються всі і мовчать. Мовчать, до першого ДТП.

Далі, я викладу в нет колекцію фотографій із номерами авто тих, хто там їздив. В мене їх чимало. А в додаток ще й прізвища і номери телефонів їхніх власників..

На кілька луцьких форумів. І пошлю в ДАЇ.

Втручання в приватне життя :huh:

і що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж доросла людина, стаття 182 для кого написана :huh:

Стаття 182. Порушення недоторканності приватного життя

Незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіден­ційної інформації про особу без її згоди або поширення цієї інформації у пуб­лічному виступі, творі, що публічно демонструється, чи в засобах масової інформації,-

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ,як старшно жити..

Порийся в неті. Там відверто викладені серії паспортів та адреси людей!!

І кому, що за це?

ЛІРИКА це все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти риббази готовий гаішник трошки з"їхав з дороги. Кіношники були так що по аверсу мають показати

aeded0bba244.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО дана тема створена для обговорень ДТП, а не для того щоб виясняти де можна їздити

Куди дивляться модери??? :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти риббази готовий гаішник трошки з"їхав з дороги. Кіношники були так що по аверсу мають показати

Тут більш детально :mdr: на місці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти риббази готовий гаішник трошки з"їхав з дороги. Кіношники були так що по аверсу мають показати

Напевно задивився на Кличка )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти риббази готовий гаішник трошки з"їхав з дороги. Кіношники були так що по аверсу мають показати

Напевно задивився на Кличка )))

Це не Кличко, а кандидат в мери Луцька, Чижик Олександр

якщо гаішник має високий чин, то не покажуть )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о 15.30 під рівненським мостом на вул. Карпенка-Карого ДТП жахливенька! Фото не робив! Зікнулись 10 ВАЗ і джип старий Паджеро вроді. Лобове на 90% перекриття... ВАЗ капот всмятку, джипа не побачив майже, але загалом набагато менше помяло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю на рахунок телебачення но по інтернету інфа вже є

http://www.from-ua.com/news/a9316be652c39.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zluden' щось там чин не такий вже і високий, і працює він у ДАЙцях судячи з інфи не дуже довго.

что 22-летний сержант, работавший в органах всего несколько месяцев, был пьян.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю на рахунок телебачення но по інтернету інфа вже є

http://www.from-ua.com/news/a9316be652c39.html

І ТУТ також)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напроти риббази готовий гаішник трошки з"їхав з дороги. Кіношники були так що по аверсу мають показати

Тут більш детально mdr.gif на місці!!!

А отаких треба не просто звільняти з органів, таких треба посадити на років з 10! А там допоможуть виправитись і спокутати свою вину, зважаючи на, вже попереднє, місце роботи!

Добавлю, це отакі нас вчать їздити, вказують на наші порушення ПДР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gpDeuXPQYR.jpg

А Хвамілію цього красавчика не скажите? А то його уволять позавчора а вже взавтра нагородять і той самий ст.сержант мене зупинить і скаже: капітан міліції Такий-то. А я йому скажу - а це ти вчора на БМВ біля риббази орлом літав?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже після цього випадку не було дтп в Луцьку?

Сьогодні показали репортаж з відео в Надзвичайних новинах на ICTV

Ось його рожа тіль роздивитись важко.

v.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження десь в районі "Ланцелота" вчора була якась аварія і швидка стояла. Можливо людину збили.

Взагалі навіть на головних вулицях працює мабуть тільки третина ліхтарів. Темно, пішоходів не видно нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...