Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

ПДР потрібно починати викладати у школі, принаймі основи, а ненадіятись на батьків які розкажуть і "покажуть примір" (як зекономити 5 хв і негребсти до переходу).

Трошки офтопу.

Рух велосипедистів по тротуарі дозволений дітям до 14 років під наглядом батьків. Тобто після 14 потрібно їздити по проїзджій частині, і ставати повноцінним учасником дорожнього руху. Виникає питання, чи знає ця дити на ПДР і Хто має навчвати її правилам поводження на дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не знаю, як зараз, але колись елементарним правилам у школі навчали, принаймні мене 100%.

"Зупинитися перед проїжджою частиною і подивитися ліворуч, якщо немає авто - перейти до середини дороги і подивитися праворуч. Якщо немає авто - дійти до тротуару".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припиніть оффтоп. Бо закрию тему взагалі.

lk0047, це Вас також стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як зараз, але колись елементарним правилам у школі навчали, принаймні мене 100%.

"Зупинитися перед проїжджою частиною і подивитися ліворуч, якщо немає авто - перейти до середини дороги і подивитися праворуч. Якщо немає авто - дійти до тротуару".

І що получається? Не правильно в школі вчать. Виходиш на дорогу - треба крути башкою на всі 360. Інакше голова може опинитися окремо від тіла (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо дтп на площади "Возєднання" пример типичного поведения "99 раз проскочил, на 100-ый тоже проскочу" а вот нет, не проскочил. Правила не просто так написаны, их надо железно придерживатся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на останньому відео - я б таких водії на місці дубасив до каматозного стану із вилучення на вічно прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что с женщиной? жива?
На вольньньюсах дописувач-родичка пише що жива, але у важкому стані.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до штрафів і кримінальної відповідальності слід ввести публічне фізичне покарання батогом, щоб відчули те що відчувають жертви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "бездіяльність" у тому ДТП

Если вы не имеете медицинского образования, и оказание первой помощи не входит в ваши должностные обязанности, то следует избегать действий в которых вы не уверенны. Зачастую неграмотное оказание помощи наносит больше вреда, чем её отсутствие

В середньостатистичного прохожого біля дтп який рівень знань про наданння першої допомоги?

Смутне теоретичне уявлення, отримане найдцять років тому після одного-двох уроків з бжд чи щось на зразок того?

Таки бажання помогти при такому рівні знань більше нашкодить як допоможе потерпілому

не дай Бог, звичайно, але якби чиясь близька людина опинилася на місці цієї жінки, сумніваюсь що вони знімали б на камеру і нічого не робили б щоб допомогти. Та навіть учні в школі знають, що в таких випадках потрібно зупиняти кровотечу, зажавши артерію пальцем до приїзду швидкої, чи хоча б чистим одягом прикрити місце рани, звідки кровоточить...

В кого нема уявлення про першу медичну допомогу - почитайте/згадайте/навчіться. В майбутньому це зможе врятувати чиєсь життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дивно, грубо порушивши пдр, збивши людину - залишили її лежати, а в машині ж була ще й жінка ніби. Де людяність, совість, усвідомлення вини та бажання допомогти? До чого котиться світ? Питання до очевидців - а ви підходили до жінки чи здалеку і так було видно що їй ваша допомога не потрібна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що водій був в шоковому стані і його допомога була б не на користь постраждалої.

По питанню кровотечі, хто знає звідки йшла кров? Якщо це була внутрішня кровотеча (розрив легені) і кров пішла ротом, або відкритий перелом черепа то де треба затискати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дивно, грубо порушивши пдр, збивши людину - залишили її лежати, а в машині ж була ще й жінка ніби. Де людяність, совість, усвідомлення вини та бажання допомогти?

Бажання допомогти не завжди = можливості. Мені, наприклад, стає зле при таких видовищах. Жінка ж кудись телефонувала - може якраз і в швидку?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть учні в школі знають, що в таких випадках потрібно зупиняти кровотечу, зажавши артерію пальцем до приїзду швидкої, чи хоча б чистим одягом прикрити місце рани, звідки кровоточить...

В кого нема уявлення про першу медичну допомогу - почитайте/згадайте/навчіться. В майбутньому це зможе врятувати чиєсь життя!

Саме для таких випадків в кожному авто є аптечка для надання першої допомоги, тільки скористатися нею мабуть не дозволило жлобство або коротка пам'ять про наявність таких засобів в автівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій однозначно винен...

Нефиг его защищать.

Хм... Ти також тільки пишеш і не читаєш того, що я пишу?

Я свою думку висловив як версію, і навіть якщо моя версія правильна, то вона ні в чому водія не виправдовує. В чому захист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дивно, грубо порушивши пдр, збивши людину - залишили її лежати, а в машині ж була ще й жінка ніби. Де людяність, совість, усвідомлення вини та бажання допомогти? До чого котиться світ? Питання до очевидців - а ви підходили до жінки чи здалеку і так було видно що їй ваша допомога не потрібна?

Ще раз для тих хто в танку, і щоб багато не розписувати . За невірне надання першої медичної допомоги можливе кримінальне переслідування !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до штрафів і кримінальної відповідальності слід ввести публічне фізичне покарання батогом, щоб відчули те що відчувають жертви

Беззаперечно. На тій же площі пропоную пороти батогом всіх пішоходів, які порушують правила дорожнього руху, соваючись по дорогам, де їм заманеться.

мені дивно, грубо порушивши пдр, збивши людину - залишили її лежати…

А що треба було робити? Піднімати чи рухати потерпілу не можна, в неї можуть бути травми хребта. Лізти щось десь затискати, якщо ти не лікар — реальний шанс нашкодити, занести інфекцію, що може викликати зараження крові.

Єдине, що може зробити пересічний перехожий — це зателефонувати в швидку і залишатися на місці ДТП як свідок ну і спробувати затримати водія, якщо той надумає дати на “тапки”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За невірне надання першої медичної допомоги можливе кримінальне переслідування !!!

Щоб зупинити зовнішню кровотечу не треба закінчувати медінститут, але звичайно все залежить від ситуації та ушкоджень (внутрішню зупинить тільки хірургічне втручання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo, а може:

За невірне надання першої медичної допомоги, що призвела до ....... можливе кримінальне переслідування !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зважаючи на стан дорожнього покриття ABS тільки продовжило б гальмівний шлях і в цьому випадку якраз нічим би не допомогло. Ця система тільки б посприяла уникненню заносу.

Антиблокировочная система (АБС, ABS; нем. Antiblockiersystem,англ. Anti-lock braking system) — система, предотвращающая блокировкуколёс транспортного средства при торможении. © Вікі

АБС для таких ситуацій і створений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АБС для таких ситуацій і створений.

Для каких ситуаций? Для экстренного торможения зимой? ABS на обледеневшей дороге - зло.

Хотя без неё ТС остановится быстрее, но велика вероятность разворота, что грозит столкновением с другими авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, згоден. Бити батогом. От тільки пішоходи насмерть автомобілістів не збивають. Своєю масою тіла.

Я не буду сперечатися, навіть забіжу на перед, сказавши, що точно знаю, що через тупих пішоходів гинуть автомобілісти. разом із тупими і не дуже пішоходами і автомобілістами.

Я вже казав десь на форумі, що злісним порушникам ПДР - пішоходам, також необхідно виписувати штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Ти також тільки пишеш і не читаєш того, що я пишу?

Я свою думку висловив як версію, і навіть якщо моя версія правильна, то вона ні в чому водія не виправдовує. В чому захист?

Нет. Я читаю. И смотрю. И не согласен с фразой про торможение и горящие "стопы". Через окно Daewoo видно, как загораются "стопы" у третьей перед регистратором машины, а в самом начале ролика видны стопы даже у маршрутки.

Даже если в теории (которую видео опровергает, см. выше про траекторию) он выскочил бы из-за машины с регистратором, то у него было бы минимум на 10 метров больше для остановки. И этих метров, возможно бы, хватило. Он же не думал останавливаться, пока не увидел пешехода - но было уже слишком поздно.

И ещё. На встречку выскакивает только дурак, не понимающий, чем это грозит.

За переходом - оживлённый перекрёсток, по которому едет транспорт. Колонна машин - практически до него. Перед перекрёстком висит знак уступить дорогу. Обрати внимание, сколько оставалось до машины на якобы пустой встречке (которая с аварийкой стоит). Утро. В городе куча машин и заторы. Зима. Зная всё это, куда-то гнаться - да лучше уж сразу в бетонный забор.

Если вышел на встречку не ради обгона а токмо дабы не въипацо - скидывай скорость, а не надейся на что-то. (Хотелось бы всё-таки звук тормозов на видео услышать).

Я понимаю, ближнего надо любить и т.д., сначала разбираться, а потом делать выводы... Но тут явно видно, где стояла маршрутка и где начинаются следы торможения, и какая скорость была у Fabia (на каком расстоянии от перехода она остановилась и куда отбросило пострадавшую).

Защита в том, что ты как бы пытаешься оспорить то, что показывает видео и найти какие-то смягчающие факторы. Презумпция невиновности - это гуманно, но в данном случае, увы, вина водителя очевидна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки пішоходи насмерть автомобілістів не збивають. Своєю масою тіла.

Угу.

Тільки вони можуть відсутністю сірої речовини в черепній коробці, посадити людину на лаву підсудних, тому що авто — це засіб пересування підвищеної небезпеки і т.п.

А ще вони можуть покласти водія в могилу, коли той почне рятувати життя дурню, який вибіг на дорогу, викручуючи кермо і вирулюючи на зустрічну, де може влупити ще одного такого самого водія, який ні сном ні духом.

Карати треба, карати жорстоко і щоб ця кара була неминучую. Але карати всіх: і тупих водіїв (таких як останній кадр, якого ми обговорюємо), і тупих пішоходів, які не цінують не тільки своє, але й чуже життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...