Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

По тому ж гальмівному шляху можна побачити чи це був обгін чи вимушене маневрування...

Там могло і не бути перевищення швидкості, а невірний вибір безпечної швидкості і дистанції

На видео вроде как ясно видно, что машины стоят и еле сунутся, а этот придурок несётся по встречке.

О каком маневрировании речь? Драг с препятствиями, что ли?

О каких "неярких стопах" речь? Неужели, Fabia-новские лампочки - по сравнению с ВАЗовскими габаритами (!) - невидимки? Неужели стоп-сигналы меняют интенсивность света в зависимости от силы нажатия на педаль? Или они включаются только в момент полной блокировки всех колёс, которая произошла (или частично началась) за пределами видимости машины в кадре (следы на асфальте)?

Шум за окном - да, нарастал. С момента, как Fabia пролетела две - если не три - машины перед регистратором. И "стопы", вполне вероятно, загорелись уже тогда, когда она ушла за преграду. А до маршрутки было в общей сложности 4 машины, поэтому слышимое "всё время тормозила - до появления в окне" вполне накладывается на торможение за одну-полторы машины до маршрутки.

При резком маневрировании на такой скорости - предположив, что он действительно "заснул" и очнулся перед задницей впереди стоящего - его бы наверняка увело в занос, а на видео видно, что машина идёт ровно. Если же он уже выравнял траекторию к моменту появления в кадре, то сзади явно была не одна, да и не две машины. И мог бы этот даун мозги включить, а не рваться напролом. Нефиг его защищать. Этот козёл даже аварийку не включил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я только один сценарий могу предположить что в какой-то мере оправдывает водителя , он ехал на скорости дальше небольшой спуск вниз и поворот вправо! как пошел вниз понял что не сможет остановиться и чтобы проскочить вырулил на встречную(т.к. если тормозить то юзом пойдешь в бровку через встречную) и дальше по встречной(после поворота) увидел женщину, начал тормозить, но тот же гололед. Т.е. ошибку он допустил еще до того как начал спускаться - он разогнался на скользкой дороге!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ... нема чого тут щось доказувати. Будь-який нормальний "ВОДІЙ" по відео скаже, що там не було й навіть натяку на гальмування через вильот на зустрічну, чи занос, чи уникнення зіткнення з затором. Для цього не потрібно бути експертом ДАЇ аж ніяк і видно там його швидкість руху і наміри. Сліди гальмування, якщо на те пішло, чітко видно за 5-10м до переходу і НЕ РАНІШЕ, які тянуться ще 10-15м за. Це був НАМІРЕНИЙ виїзд на ЗУСТРІЧНУ полосу не зважаючи ні на поворот, ні на суцільну лінію розмітки, ні на наявніть переходу, ні на погодні умови. Він "ТУПО" рішив що розумніший всіх і об"їде невеличку пробку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий фактор як зупинка авто перед пішохідним переходом.

Хто з бордівців їхав в маршрутці, я так зрозумів що вона була першою перед переходом, а згадайте пліз за скільки м до переходу вона зупинилась. Не один раз під"їжаючи до переходу практично зупиняєшся, бо маршрутка стоїть мордою за пару см до нього.

і ще одне. Вчора я пропускав жіночку, на вигляд років під 50 на переході по пр.Відродження зі сторони базарчику на протилежну сторону. Так ось, поки вона дійшла до центру разів зо 5 подивилась по сторонам і таку ж процедуру зробила ще раз коли почала переходити дорогу від центру дороги, вона постійно дивилася у сторону машин в ту чи іншу сторону і коли впевнилась що машини усі зупинились швиденько перейшла дорогу!

Постраждалій бажаю чим швидше виздоровіти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вчора повертався додому чуть був не збитий ще один пішохід, правда не на пішохідному. Діло було на пр.Волі, чоловік буквально перед моїм авто вирішив різко проскочити правда зупинився, добре що я виїхав тільки-но із повороту і ще не встиг набрати швидкості, рухався десь 40 км/год. Коли я проїхав, чоловік вирішив різко перебігти, а тут їхала зустрічна машина от вона вже загальмувала таки ЖОСТКО. При включений музиці я відчув цей звук в салоні. Призупинився і подивився, водій різко вискочив, а що було далі не знаю.

Знов ж таки, пішохід котрий вирішив швиденько встигнути на маршрутку міг би попасти куди завгодно але не в пункт призначення.

Оскільки пішохід перебігав за моїм автом зустрічному автомобілю він був невидимий оскільки був за моїм автом і різко появився на його смузі...

Я подумав, що на один день забагато даних ситуацій потихеньку доїхав додому взяв пивка і увімкнув телик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду захищати водія, так як бачу 100 % його вину. Очевидцем не був, не можу сказати про реальну дорожню ситуацію, яка там склалася, але все ж... Коли водій виїжджав з гаража/стоянки/двору, думаю, він міг би оцінити стан покриття і, відповідно, рухатися обережніше. Навіть, якщо він виконував маневр, бо бачив, що не міг зупинитися, то чому інші автомобілі стояли??? Якось то їм вдалося нічого не порушувати і їхати обережно...

А тепер на рахунок пішоходів.... Не про цей випадок, а взагалі... Просто накипіло... За кермом не часто, більше ситуацій спостерігаю коли їду в маршрутці... Багато пішоходів вважає, що якщо вони на переході, то все, вони в танку. Нагло вискакують на дорогу і ще претензії ставлять, мол чого це ви не зупинилися на переході. А ось оцінити стан покриття і додумати, що автомобіль навіть при швидкості 40 км/год одразу зупинитися не може. І дуже часто спостерігаю таких ситуацій, коли батьки з дітьми так вискакують. Себе наражають на небезпеку, дітей підставляють, та ще й і вчать їх.

Я сам, коли виходжу на регульований чи нерегульований перехід обов'язково переконаюся, у безпечності подальшого мого руху, а особливо, коли перед переходом стоїть якісь великий транспортний засіб (автобус, вантажний автомобіль і тд). За ними ніколи не видно чи ще щось їде. І може вискочити якісь придурок з правої чи лівої смуги. Краще зупинитися, акуратно подивитися і далі іти, якщо вільно. І краще запізнитися на тих 5-10 хвилин. На той світ завжди можна встигнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме прикре те, що кожне Ге, яке купило машину, вважає себе королем дороги. І чим краща машина, тим більше теє Ге пантується. І вважає себе ще більшим королем.

Вищевказане відео - тому яскравий приклад.

Не всі підпадають під моє ствердження. Є ДУЖЕ порядні водії і на ДУЖЕ дорогих авто. Нехай би постраждалий(ла) вижив. А таких як отеє Ге - на Фабії. Хай пояснить тепер родичам потерпілого пішохода, куди це він так спішив. нехай у очі подивиться!

Я б забрав права довічно. Навіть на інвалідному візку б заборонив пересуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода як пішохода так і водія. Я бачив його пацану не має 25 років, пацан ще... Я не думаю, що він понтувався, він спішив і знехтував ПДР, за що суворо розплатиться. Шкода так як поламав і собі життя і людині.

Я дивився на нього - шкода хлопця. Я зовсім не захищаю його діянь, просто поплатився за грубе порушення. Ненавиджу коли так вот їздять. Але холоднокровно розцінивши, страшно...

Не хотів би ніхто я думаю опинитисть на його місці. Але порушення ПДР було грубим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода як пішохода так і водія. Я бачив його пацану не має 25 років, пацан ще... Я не думаю, що він понтувався, він спішив і знехтував ПДР, за що суворо розплатиться. Шкода так як поламав і собі життя і людині.

якраз в такому віці це і є понти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені 29 но даними понтами не страдаю. Взагалі таких речей як обгін в забороненому місці переїзд на червоне і т.д. дотримуюсь суворо. Це власне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

часто наблюдаю картину коли на переході біля Там-Таму, де і так зелене світло пішоходам горить надто короткий час, усіляки д***ли летять в сторону мосту, іноді буквально пролітаючи між пішоходами. так і хочеться зловити і надавати так щоб руки довго кермо не могли тримати, а жопа сісти на сидіння водія.

Звісно культура пішоходів у нас низька, але повага водіїів до інших учасників руху теж не на достойному рівні.

Більшість думають, що раз купили (отримали в подарунок) машину то вони автоматично стають королями дороги, при цьому рівень крутизни короля визначається розмірами чи ціною авто, а всі інші, особливо пішоходи та велосипедисти - це лише зайві учасники руху, котрих треба заганяти у підземні переходи чи зганяти з дороги бібканням і матами.

прикро. прикро, що більшість з них дуже рідко стають на тривалий час пішоходами, інашке б дуже змінили свою поведінку на дорозі.

А ще прикро, що більшість нехтують правилами, написаними в деяких розділах кров"ю покалічених та загиблих людей, нехтують порадами по вибору резини, порадамиобережності у виборі швидкості руху і тим більше нехтують необхідністю навчання.

особисто я, вміючи непогано керувати автомобілем, знаючи на достатньому рівні правила - пішов вчитись в автошколу, прошовши всі необхідні зання і здавши екзамени без плати. тому що це для мене важливо, дуже важливо.

дорога - це те місце де кожен нюанс, кожна маленька дрібничка може створити трагедію у чиїсь долі

Поважайте своє життя та життя людей що поруч з вами на дорозі і краще тричі впевнитись у безпеці і лише потім робити якісь дії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме прикре те, що кожне Ге, яке купило машину, вважає себе королем дороги. І чим краща машина, тим більше теє Ге пантується. І вважає себе ще більшим королем..................................

В тобі напевно говорить злість по відношенню до тих хто має авто...........причом до кожного......напевно у тебе у самого своей автівки немае тому щоб і тебе не рахував як Ге

Тут стався прикрий випадок, ті обставини, де постраждала жінка - здоров"я Їй

Водію Фабії побажаю тільки щоб він молився за здоров"я постраждалої, допоміг їй матеріально і щоб тюрма не нависла над ним - бо цього никому не побажаешь.

Водію маршруткі яка зупинилась вплодну біля переходу накостилять би "просто так"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антипод - старший дядечко з Тарасового їздить на Ford Mustang 5 покоління (культова машинка) - практично еталонно, пантарєзам ще вчитися і вчитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тобі напевно говорить злість по відношенню до тих хто має авто...........причом до кожного......напевно у тебе у самого своей автівки немае тому щоб і тебе не рахував як Ге
Я б на твоєму місці закрив би рота не знаючи ситуації, Женя втратив рідну людину біля дому на переході саме через таке от Ге, вважаю він має право злитись на тих хто має автівки.
Водію маршруткі яка зупинилась вплодну біля переходу накостилять би "просто так"
Собі краще накостиляй. А ще краще піди вбийся об стіну, бо водій зобов'язаний пропустити пішохода на нерегульованому переході.

Да і провсяк випадок, я маю авто і сам не у захваті від отаких Ге які пантуються на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

........

Прав водія немаю, отже, правил не знаю на всі 100%. Але, наскільки пам'ятаю, за 15 м до пішоходного - обгін заборонено (здаєтсья, як і випередження).

..........

Хто вкурсі, на такі моделі ABS в базовій ?

Якщо нема, то могло б дуже допомогти, а якщо є, то наштовхує на думку, яка там була швидкість...

Не пишіть дурниць. Зважаючи на стан дорожнього покриття ABS тільки продовжило б гальмівний шлях і в цьому випадку якраз нічим би не допомогло. Ця система тільки б посприяла уникненню заносу.

Гальмувати водій почав до переходу, але підвела відсутність досвіду і занадто велика самовпевненість (через це і вирішив всіх об"їхати по зустрічній). Пригальмовувати потрібно завчасно перед пішоходним переходом, коли бачиш що в сусідньому ряду ТЗ зупинились.

Перше порушення - виїзд на зустрічну смугу, незалежно від мети.

"14.6. Обгін заборонено:

а) на перехресті, крім випадків, коли обганяються двоколісні транспортні засоби без бокового причепа;

......

в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом;

....."

Друге порушення, яке, на жаль, дуже часто спостерігаю серед молодих горе-водіїв:

"18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека."

Ну і применшувати вину пішохода теж не можна. Правий той пішохід, який залишився цілий і живий. Хоча в даному випадку про порушення правил з його сторони нічого сказати не можна. Видимість там реально обмежена, оскільки на підйом дорога трішки завертає ліворуч і ТЗ видно за метрів 15-20.

Да і про надання допомоги хотів би добавити: все що можна зробити це зупинити артеріальну кровотечу і звільнити постраждалого від дії ушкоджуючих факторів. Якщо ж цього всього нема тоді н*х... туди пхатись і калічити людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "бездіяльність" у тому ДТП

Если вы не имеете медицинского образования, и оказание первой помощи не входит в ваши должностные обязанности, то следует избегать действий в которых вы не уверенны. Зачастую неграмотное оказание помощи наносит больше вреда, чем её отсутствие

В середньостатистичного прохожого біля дтп який рівень знань про наданння першої допомоги?

Смутне теоретичне уявлення, отримане найдцять років тому після одного-двох уроків з бжд чи щось на зразок того?

Таки бажання помогти при такому рівні знань більше нашкодить як допоможе потерпілому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то звинувачувати пішохода в даному випадку зовсім не доречно. Жіночка навіть подумати не могла, що небезпека чекає з іншого боку. В ПДР є пункт:

1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

Вважаю, що його слід виключити з Правил. Краще замінити його на більш життєвий закон ДДД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

photolutsk, знаєш. Тут не питання хто має авто, а хто ні. Питання в тому, хто і як його заробив, і як їздить. А раз ти так образився, на "Ге" - впізнав себе. З чим тебе і вітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще піди вбийся об стіну, бо водій зобов'язаний пропустити пішохода на нерегульованому переході.

Про якогось там Женіка я не в курсах. Тут конечно шкода і дійсно він має право що завгодно говорити - стосовно його любих виразів в даному випадку - тут тоді погоджусь

А стосовно побитись в стіну - ти хлопче попустись і не понтуйся.......бо як "пернути в борду" - тут таких валом

пі*доболи шавкать могут що завгодно, а в реалії все проходить так --> перші вкаківаюця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то звинувачувати пішохода в даному випадку зовсім не доречно. Жіночка навіть подумати не могла, що небезпека чекає з іншого боку. В ПДР є пункт:

1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

Вважаю, що його слід виключити з Правил. Краще замінити його на більш життєвий закон ДДД.

Для пішоходів як і для водіїв теж є правила:

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

І дотримуючись цих правил пішохід значно знижує можливість потрапляння в неприємні ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

photolutsk, знаєш. Тут не питання хто має авто, а хто ні. Питання в тому, хто і як його заробив, і як їздить. А раз ти так образився, на "Ге" - впізнав себе. З чим тебе і вітаю.

Коментувати твое речення - здержусь, залишу після новоявлених новин без коментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

photolutsk, повторюєш власні ж помилки. Ну що ж. Вчися далі на своїх помилках.

БАН. Довічно. Або до розБАН-у адміністрацією форуму. причин можу назвати вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

photolutsk, повторюєш власні ж помилки. Ну що ж. Вчися далі на своїх помилках.

БАН. Довічно. Або до розБАН-у адміністрацією форуму. причин можу назвати вагон.

Хотілося б дізнатись за що бан!? По темі не бачу щоб було ображено когось. Будь-ласка при надані бану потрібно вказати згідно яких правил форуму.

Ми в демократичній країні. Не будьмо РОсією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

logarifm, ОК.

1) образи інших учасників конференції

2) перехід на особистості.

За що уже був мною покараний на 60 днів РО

3) Флуд

4) оффтоп.

5) зловживання "жирним та кольоровим шрифтом " практично у кожному повідомленні, що ускладнює читання повідомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в демократичній країні. Не будьмо РОсією.

Стріть, будь ласка. Очі ріже. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...