Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

БМВ (чухала в направлении Киверец) не пропустила Пассат, который двигался со стороны Проминя.
Не може того бути, в бехі ліва сторона підбита, а так би мала бути права.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Переспрошу, папик видел ДТП. Мож я его не так понял и БМВ со стороны Киверец чухала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще досі на перехресті Воїнів і Соборності стоять... певно сьогодні сезон в одного екіпажу по ДТП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рядом со стоянкой, что возле 26-й школы. Столкнулись "задницами" PRADO и KIA. Видимо кого-то из них занесло. У KIA задняя дверь помята и оторвана ручка двери, у джипа только кусок бампера отломился. Причиной столкновения считаю недостаточную видимость из-за установленного забора. Всегда с большой опаской подъезжаю к тому повороту, особенно в это скользкое время года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, біля ТСОУ (альбо історичний). Дійові особи: чорнява субару з пом'ятим правим оком, дайці, мнс. Перешкоди "не видать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, орієнтовно між 9.00 і 9.20 на перехресті пр. Волі і вул. Шопена не розминулися маршрутка Богдан (здається 12 маршрут) і Субару (здається). Маршрутка їхала у напрямку ЦУМу, Субару, напевно "кинулося" на переріз, виїзджало з дворів будинку (там, де був переговорний) і прямувало на вул. Шопена. "Гарно" зустрілися фарами. Крім того у якогось ТЗ побився радіатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, орієнтовно між 9.00 і 9.20 на перехресті пр. Волі і вул. Шопена не розминулися маршрутка Богдан (здається 12 маршрут) і Субару (здається). Маршрутка їхала у напрямку ЦУМу, Субару, напевно "кинулося" на переріз, виїзджало з дворів будинку (там, де був переговорний) і прямувало на вул. Шопена. "Гарно" зустрілися фарами. Крім того у якогось ТЗ побився радіатор.

мабуть мова йде про цю аварію

post-4893-0-11952800-1329506931_thumb.jp

п.с. фото не моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, орієнтовно між 9.00 і 9.20 на перехресті пр. Волі і вул. Шопена не розминулися маршрутка Богдан (здається 12 маршрут) і Субару (здається). Маршрутка їхала у напрямку ЦУМу, Субару, напевно "кинулося" на переріз, виїзджало з дворів будинку (там, де був переговорний) і прямувало на вул. Шопена. "Гарно" зустрілися фарами. Крім того у якогось ТЗ побився радіатор.

мабуть мова йде про цю аварію

post-4893-0-11952800-1329506931_thumb.jp

п.с. фото не моє

Так, це ДПТ я нам на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 18.45 на мосту на пр.Перемоги "двостороння" ДТП, яка зібрала "корок" до Історичного корпусу. В напрямку до Історичного: Богдан "15-ка" з побитим "задом", за ним стояло Івеко (двокатковий бус) без "морди", за ним стояв ще один великогабаритний бус, але візуально, наскільки я зміг побачити з обледенілої маршрутки, цілий.

В напрямку до Там-Таму: Опель Астра караван з побитим "задом". А от за нею стояла А6 allroad, візуально ціла, хоча практично на розподілювальній смузі, з правого її боку ще одне авто, марку і можливі пошкодження не мав змоги роздивитися, тож чи було воно учасником ДТП сказати не можу. Працювали ДАЙці. Мені особисто цікаво було б знати як трапилась ДТП, дуже вже дивне розташування авто на дорозі було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не розминулися маршрутка Богдан (здається 12 маршрут) і Субару (здається)...

То був Nissan Qashqai.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-30 на площі Возєднання Фабія збила людину:

Відео з місця події:

З.І. Час на реєстраторі літній (GMT+3)

З.З.І Відео було надане користувачем logarifm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео - в справу, як доказ порушення ПДР водієм "Фабії" !

ЗІ. Надіюсь пішохід живий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-30 на площі Возєднання Фабія збила людину:

Відео з місця події:

З.І. Час на реєстраторі літній (GMT+3)

З.З.І Відео було надане користувачем logarifm

Називається: "Не спіши, бо встигнеш". Встиг, СКАТІНА!..

ЗІ. Надіюсь пішохід живий.
Докинув ще відео
Певно ні. Шкода...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі зверніть увагу за що ДАІ отримує заробітну плату. Водіїв за таке судять не вчасне надання першої медичної допомоги, стоять і ніхто із двох нарядів ДАІ навіть не спробував щось зробити, тут кожна секунда важлива.

А при здачі екзамену на отримання посвідчення водія можна не здати екзамен. Робимо висновок які кфаліфіковані і при пагонах прапорщиків працють інспектори.

Дану трагедію бачив на власні очі. Це жахливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обоє порушували... Чи то на капоті провіз і відкинув...

Почав гальмувати за метрів 5 перед переходом і потім вже за ним ще метрів 5 до повної зупинки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обоє порушували... Чи то на капоті провіз і відкинув...

Почав гальмувати за метрів 5 перед переходом і потім вже за ним ще метрів 5 до повної зупинки...

...по зустрічній, практично на пішохідному переході.

Капець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-30 на площі Возєднання Фабія збила людину:

в 8.35-8.45 я проїжав повз машину та тіло. певно аварія трапилась раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто був за кермом фабії? (мається на увазі чоловік, жінка)

Чоловік був за кермом. А аварія трапилась раніше на відеорегістраторі просто час не переведено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це яскравий приклад того, що пішоходи мають бути також беспечними, а тепер буде доказувати Петру і Павлу, що вона була права на переході. Тільки життя цим не повернеш :(

Шановні пішоходи я як водій хочу попросити, будьте уважні. Особливо в зимку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це яскравий приклад того, що пішоходи мають бути також беспечними, а тепер буде доказувати Петру і Павлу, що вона була права на переході. Тільки життя цим не повернеш :(

Шановні пішоходи я як водій хочу попросити, будьте уважні. Особливо в зимку.

В даному випадку не бачу вини пішохода... Це той баклан по лівому ряду пер на перехід, коли в правому стояли й пропускали пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є підозра що пішохід міг і не бачити автомобіль до останнього моменту, а воділа мусив би подумати, що з права зупинились автомобілі не просто так, значить попереду є якась перешкода, і жалко що то був пішохід а не камаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не каже що є її вина! Але є такі пішоходи що вискочили на одну полосу і більш нікуди не дивляться, а по телефону трещать шо телефоністи позаздрять!

Я наприклад переходячи дорогу завжди оцінюю ситуацію з двух полос, бо знаю що у нас можуть отак вискочити... Хоча може це тому що водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...