Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Я сидів в маршрутці №11, яка стояла перед самим переходом і яка пропускала цю жінку (здається жінку років 40-50), Фабія тормозила весь цей час, гальмівного шляху не видно бо ожеледь, було чути як гума ковзає по льоду, а потім удар і зойк нашого водія. Таке враження, що водій Фабії не стільки спішив, скільки не помітив, що машини попереду зупинились, а коли помітив, то, щоб уникнути аваріїї вискочив на зустрічну (вона була вільна) і натис гальма, але ожеледиця не дала авто зупинитися, тому й жінка не почула, що наближається авто, а дивилася скоріше за все вправо, звідки їхало легкове авто, і навіть не здогадувалася, що небезпека наближалася з лівої сторони.

п.с Це її з переходу так відкинуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Будучи на переході, зайшовши в так звану "сліпу зону" пішохід зобов'язаний переконатись в безпеці руху. А в тому, що пішохід не винний то наразі вона це буде говорити Петру і Павлу, життя не поверниш цим. Говориться про те, що будьте уважними це ж ваше життя чи ви думаєте, що це можете статися з усіма але тільки не зі мною!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що водій Фабії не стільки спішив, скільки не помітив, що машини попереду зупинились, а коли помітив, то, щоб уникнути аваріїї вискочив на зустрічну (вона була вільна) і натис гальма

А мені здається, що все-таки водій "поспішав" і намірено всіх об"їзджав. По відео видно, що гальмувати Шкода почала вже безпосередньо перед пішоходом. Якби ж він уникав аварії, то вискочивши на зустрічну, почав би зразу гальмувати, IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По першому відео видно чітко, що цей "ваділа" їхав по ЗУСТРІЧНІЙ, бо постояти в пробці він сильно гордий і спішить, та навіть не думав гальмувати (стопи не світились до самого переходу). Ось тепер встигне за років 5 в тюрмі подумати чи був сенс економити 5 хв.

З.І. Це тільки в нас є така "приказка": коли переходиш дорогу то дивитись потрібно і вліво і вправо навіть якщо рух односторонній!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи на переході, зайшовши в так звану "сліпу зону" пішохід зобов'язаний переконатись в безпеці руху. А в тому, що пішохід не винний то наразі вона це буде говорити Петру і Павлу, життя не поверниш цим. Говориться про те, що будьте уважними це ж ваше життя чи ви думаєте, що це можете статися з усіма але тільки не зі мною!?

Так ніхто ж не заперечує, що потрібно бути уважним і обережним....

Але тітка не порушувала ЖОДНИХ (!) правил, а той ...удак, як мінімум кілька пунктів ПДР! Надіюсь не відмажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тітка не порушувала ЖОДНИХ (!) правил, а той ...удак, як мінімум кілька пунктів ПДР! Надіюсь не відмажеться.
4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

але це ніяк не виправдовує водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінк на волиньньюз.

ЗІ в коментарях нєкій Саша пише:

Це з мого регістратора все було знято і з мого телефону. Звук видалено так як там повний не норматив.

SysR, ти змінив ім"я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінк на волиньньюз.

ЗІ в коментарях нєкій Саша пише:

Це з мого регістратора все було знято і з мого телефону. Звук видалено так як там повний не норматив.

SysR, ти змінив ім"я?

З.І. Час на реєстраторі літній (GMT+3)

З.З.І Відео було надане користувачем logarifm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що все-таки водій "поспішав" і намірено всіх об"їзджав. По відео видно, що гальмувати Шкода почала вже безпосередньо перед пішоходом. Якби ж він уникав аварії, то вискочивши на зустрічну, почав би зразу гальмувати, IMHO.

По першому відео видно чітко, що цей "ваділа" їхав по ЗУСТРІЧНІЙ, бо постояти в пробці він сильно гордий і спішить, та навіть не думав гальмувати (стопи не світились до самого переходу). Ось тепер встигне за років 5 в тюрмі подумати чи був сенс економити 5 хв.

З.І. Це тільки в нас є така "приказка": коли переходиш дорогу то дивитись потрібно і вліво і вправо навіть якщо рух односторонній!

Не збираюся нічого і нікому доводити, не бачу сенсу. Але наростаючий шелест гуми по льоду почув ще до того як Фабія з'явилася у вікні (задньому бічному, з лівої сторони) де я сидів. Також скачав відео з ютуба і продивився на різних швидкостях, від 0,1 до 2,0 - "стопи" горіли весь час, неяскраво. Нажаль частота кадрів не дозволяє побачити чи були заблоковані колеса. Як би там не було, ніяке відео не дасть почути/побачити того, що чує і бачить очевидець. Після побаченого відео, моя думка лишається такою ж як і до перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травмована жінка працює поштаркою на відділенні №1 Укрпошти. Саме в цей час йшла на роботу. На даний момент знаходиться в реанімації в тяжкому стані. (((

А водій таки гнав обгаяючих усіх і вся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій не правий на 101%, але цієї трагедії можна було б уникнути якби жінка просто 1 сек зачекала і повернула зайвий раз голову наліво.

Не збираюся нічого і нікому доводити, не бачу сенсу. Але наростаючий шелест гуми по льоду почув ще до того як Фабія з'явилася у вікні (задньому бічному, з лівої сторони) де я сидів. Також скачав відео з ютуба і продивився на різних швидкостях, від 0,1 до 2,0 - "стопи" горіли весь час, неяскраво. Нажаль частота кадрів не дозволяє побачити чи були заблоковані колеса. Як би там не було, ніяке відео не дасть почути/побачити того, що чує і бачить очевидець. Після побаченого відео, моя думка лишається такою ж як і до перегляду.
Він не вискочив на зустрічну він знахабніло по ній валив бо в лом було чекати своєї черги.

З.І. Інколи не пропускаючи пішохода на нерегульованому переході водій робить йому послугу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці!

Мені страшно дивитися, на таку байдужість оточуючих та ще й в нашому місті. Як лежить людина на асфальті стікаючи кров"ю і нікого нема поруч, ніхто не допомагає зупинити кров, напевно ніхто навіть не подумав перевірити чи людина ще жива. Але ж кожен з нас міг опинитися на її місці. як можна фотографувати чи записувати на відео людину, яка на волосині від смерті? шок, просто шок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответственность за неправильно оказанную помощь (как и за бездействие, впрочем) никто не отменял. Много в нужный момент на месте происшествия оказывается квалифицированных медиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я например не знаю что делать в таком случае .

..и можно помочь так,что потом ещё "виноватым" останешься.

может кто знает.. напишите список действий.. реально может помочь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще в таких випадках перевірити пульс і коли прийде до тями не давати пострадалому рухатись, щоб не наробити більшої шкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформації щодо надання першої медичної допомоги достатньо. Ось хоча б тут.

(по ссылке - ужасный машинный перевод)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію тих хто намагається применшити вину водія. Перевищення швидкості, обгін в недозволеному місті - цього мало ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію тих хто намагається применшити вину водія. Перевищення швидкості, обгін в недозволеному місті - цього мало ?

Якщо це про мене, то ти помиляєшся, я не применшую нічиєї вини, але й не перебільшую, як ти. В тебе є докази того, що водій перевищив швидкість, в даному випадку - протокол експертизи ДТП, де по гальмівному шляху і ще десятку параметрів, вираховувалась швидкість авто? По тому ж гальмівному шляху можна побачити чи це був обгін чи вимушене маневрування, ти його бачив, щоб робити однозначні висновки? Я був свідком і то не можу стверджувати напевне.

Водій однозначно винен, але в чому? Відповідь на це зможе дати тільки експерт ДАІ.

Там могло і не бути перевищення швидкості, а невірний вибір безпечної швидкості і дистанції

"безпечна дистанція - відстань до транспортного засобу, що

рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового

гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного

засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення

будь-якого маневру;

безпечна швидкість - швидкість, за якої водій має змогу

безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у

конкретних дорожніх умовах;"

Якщо тобі цікаво як я до цього ставлюсь, то я не хотів бути ні на місці водія ні на місці жінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого конкретно не мав на увазі.

Все вищесказане - на правах імхо.

Прав водія немаю, отже, правил не знаю на всі 100%. Але, наскільки пам'ятаю, за 15 м до пішоходного - обгін заборонено (здаєтсья, як і випередження).

Водій однозначно винен, але в чому? Відповідь на це зможе дати тільки експерт ДАІ.

Правда резону з цього не бачу. Сталося те що сталося...

Хто вкурсі, на такі моделі ABS в базовій ?

Якщо нема, то могло б дуже допомогти, а якщо є, то наштовхує на думку, яка там була швидкість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прав водія немаю, отже, правил не знаю на всі 100%. Але, наскільки пам'ятаю, за 15 м до пішоходного - обгін заборонено (здаєтсья, як і випередження).

В місті 50 м, але ти впевнений що це був саме обгін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті 50 м, але ти впевнений що це був саме обгін?

Дуже не схоже. Ну але щось він таки забув на зустрічній, раз там очутився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті 50 м, але ти впевнений що це був саме обгін?

Дуже не схоже. Ну але щось він таки забув на зустрічній, раз там очутився.

Ти моїх постів вперто не читаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти моїх постів вперто не читаєш...

Просто залишусь при своїй думці, хоч і не був очевидцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можлтиво стопи і горіли, як писалось виже і був гололід.. час не повернеш...

Можу сказати лише 1: Краще в 9.00 в точці призначення, аніж в 8.45 в моргу. Це стосується і водіїв і пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...